Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Dla Najmłodszych darmowe gry online Tata 11 gier

CLOUDY WITH A CHANCE SPOT

Ocena gry

Tym razem dwa obrazki czekają na chętną osobę która wskaże różnice które je różnią. Nie są one takie proste gdyż obrazki te różnią się małymi szczegółami, które nie tak łatwo jest odszukać. Jeżeli masz wprawne oczy to ta gierka jest właśnie dla Ciebie.


Puzzle dzielny Despero

Ocena gry

Oryginalna nazwa to: The Tale of Despereaux w Polsce tytuł tłumaczony jest jako dzielny Despero. Tym razem do poukładania mamy w wersji online puzzle online. Wybieramy odpowiedni język i klikamy na czerwony przycisk w gierce.


Poszukiwacz diamentów gra

Ocena gry

Jest to dzielny odkrywca który trafił do pewnej jaskini aby tam poszukiwać ukrytych w różnych miejscach diamentów. Łatwo w takim pomieszczeniu o różnego rodzaju niespodzianki jakie mogą nam się przytrafić. Polecamy tą prostą i fajną gierkę gdzie sterujemy: strzałkami i spacją.


Poszukiwacz diamentów

Ocena gry

Wcielamy się w postać osoby która zajmuje się poszukiwaniem diamentów. Postaraj się razem z nim dobrać do nich i wydobyć jak największą ilość. Chodzimy strzałkami, natomiast tunel kopiemy z użyciem myszki.Gra surfing online

Ocena gry

Płyniemy z wielką falą na plechach jednak na naszej drodze są różne przeszkody jak latające ptaki inni serferzy czy też osoby które pływają po wodzie. Omijaj ich i przeskakuj. Ruszaj się w lewo N, w prawo M i skacz Spacją.


Ubieranka z czarodziejem

Ocena gry

W tej grze ubierance czeka na Was pewien czarodziej. Którego z pewnością poznacie po włączeniu gierki. Zahęcamy Was do ubrania postaci w jego szaty, które znajdziemy bardzo dużo w tej grze online gdzie gramy strzałkami.


Alien Terminator ocalenie

Ocena gry

Ziemie chcą zaatakować istoty których statki są podobne do pająków. Musimy przy pomocy myszki naprowadzać rakiety tak aby takie statki zniszczyć. Sterujemy w grze myszką i nią też naprowadzamy rakiety. Ich ilość pokazana jest w lewym górnym rogu gierki.


Hobo 4 Total War

Ocena gry

Kolejna część z tą postacią do grania dla Was. Gra w szczególności chcieliśmy polecić w szczególności dla chłopców. Poruszamy się strzałkami oraz A i S walczymy. Kilka plansz i kilku przeciwników do pokonania czeka na Ciebie.


Gra żółwie Ninja 3D

Ocena gry

Mamy tutaj możliwość gry na 2 osoby. Czeka na Was doskonała przygoda z wojowniczymi żółwiami ninja którymi to będziemy walczyć. Gracz numer 1 gra: A i D - porusza się, J - walczymy, K -skaczemy i L - specjalny atak, gracz numer dwa: V,N i 1,2,3.


Zakochana para

Ocena gry

Marcus szaleje za swoją dziewczyną. Niestety, jego tata jej nie lubi i nie pozwala parze się ze sobą całować. Pomóż im pozostać niezauważonymi!


Pocałunki przy tacie

Ocena gry

Twój tata nie znosi twojego chłopaka. Postaraj się całować więc swoją miłość tak, aby pzoostać niezauważonym przez ojca.


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Tata
 • Gra żółwie Ninja 3D

  Gra żółwie Ninja 3D

  Oglądana: 15528 ocena: 0.00

 • Poszukiwacz diamentów gra

  Poszukiwacz diamentów gra

  Oglądana: 1997 ocena: 0.00

 • Alien Terminator ocalenie

  Alien Terminator ocalenie

  Oglądana: 1283 ocena: 0.00

 • Hobo 4 Total War

  Hobo 4 Total War

  Oglądana: 1166 ocena: 0.00

 • Poszukiwacz diamentów

  Poszukiwacz diamentów

  Oglądana: 1136 ocena: 0.00

 • Gra surfing online

  Gra surfing online

  Oglądana: 1034 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie