Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Samochodowe darmowe gry online Taxi 12 gier

Transport i przewóz ludzi

Ocena gry

Zajmować się będziemy transportowanie ludzi w taksówce jak i też ich przewozem. Trochę musimy poczekać zanim sama gra nam się załaduje i będziemy mieli możliwość stosować usługi taksówkarskie. Gramy w mieście lotopolis, odblokuj drugą część i zobacz co na Ciebie czeka. Sterowanie to strzałki oraz H i R.


Driver taksówki

Ocena gry

Czeka na Was dzień pracy w jednej z większych korporacji taksówkarskich w kraju. Będziecie mieli bardzo dużo zleceń dlatego musimy bardzo dobrze orientować się w terenie i znać różnego rodzaju skróty aby jak najszybciej dojechać do celu. Do gry potrzebujesz strzałek.


Gra Sim Taxi 2

Ocena gry

Kolejna z tej serii gra przewóz ludzi i związana z taksówką w której to będziemy pracować jako taksówkarz, który będzie się zajmował przewożeniem osób. Do gierki używamy strzałek jak i też R, H i Spacji. Dokładana instrukcja i zadania znajdują się w gierce.


Wodna taksówka

Ocena gry

Będzie to niezbyt popularna taksówka jaką będziemy mieli do obsługi. W tej grze mamy mapę na której pokazane mamy miejsce w które mamy dotrzeć aby móc odebrać pacjentów. Sterujemy motorówką Taxi po kanałach.Sim Taxi Amsterdam

Ocena gry

Pracujemy w korporacji taksówek w której to będziemy zarabiali określone pieniądze w zamian za wykonywane kursy. Im szybciej zawieziemy pasażera we wskazane miejsce, tym większą ilość gotówki zarobki, co pozwoli nam przejść do kolejnej planszy.


Sim Taxi - Lotopolis City

Ocena gry

Pracujemy w jednej z korporacji taksówek jako taksówkarza. Będziemy zajmowali się przewożeniem pasażerów. Wykonujemy przeróżne kursy, za które będziemy zarabiali określone pieniądze. Jeżeli uzbieramy określoną ilość awansujemy do kolejnych plansz.


Kierowanie taksówką w NY

Ocena gry

Taksówki w NY są rozpoznawalne na całym świecie, a ich kierowcy mają zawsze ręce pełne roboty. Zobacz jak to jest być taksówkarzem w NY. Postaraj się dowieźć wszystkich swoich klientów do celu we właściwym czasie. Sterowanie za pomocą strzałek, klawiszem R zmieniasz stację w radiu, a klawiszem H przyjmujesz nowych klientów.


Taksi tir

Ocena gry

Ta gra, to nietypowy rodzaj gier z serii: taksówka. Tym razem prowadzisz większy wóz. twoim zadaniem jest niszczenie wszystkiego, co stoi na twojej drodze! Jesteś do tego gotowy?


Sim Taxi - Lotopolis City

Ocena gry

Na tej grze na pewno nie zawiedzie się żaden fan tego typu gier! Wcielasz się w rolę taksówkarza, w grze otrzymujesz kolejne wskazówki co do zadań, które będziesz musiał wykonywać.


Zawodowy egzamin na taksówkarza

Ocena gry

Każdy taksówkarz, nim stanie się prawdziwym zawodowcem, musi zdać egzamin, m.in. na znajomość miasta. Weź udział w takim egzaminie i pokaż, czy nadajesz się do tej roli. Dalsze wskazówki podczas gry. powodzenia!


Taksi sim online

Ocena gry

Jeżeli lubisz auta i jazdę samochodem, to ta gra jest dla Ciebie. Wcielisz się w niej w rolę taksówkarza. Wykonuj określone zadania i sprawdź, czy nadajesz się do tego zawodu. Sterowanie: strzałki, spacja, R, H.


Taksówka online

Ocena gry

W tej grze wcielisz się w postać kierowcy taksówki. Musisz rozwieźć klientów w konkretne miejsca, w ten sposób zarobisz pieniądze na remont taksówki oraz paliwo. Sterowanie strzałki, spacja, klawisz R.


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Taxi
 • Kierowanie taksówką w NY

  Kierowanie taksówką w NY

  Oglądana: 14214 ocena: 0.00

 • Zawodowy egzamin na taksówkarza

  Zawodowy egzamin na taksówkarza

  Oglądana: 2638 ocena: 0.00

 • Driver taksówki

  Driver taksówki

  Oglądana: 2115 ocena: 0.00

 • Gra Sim Taxi 2

  Gra Sim Taxi 2

  Oglądana: 1911 ocena: 0.00

 • Sim Taxi - Lotopolis City

  Sim Taxi - Lotopolis City

  Oglądana: 1859 ocena: 0.00

 • Sim Taxi - Lotopolis City

  Sim Taxi - Lotopolis City

  Oglądana: 1764 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie