Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:


Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Gra Nauka zasad gry w Snookera

super gra

2016-10-30 17:26:51
Gra Snooker

super gra

2016-10-30 17:17:33
Jake i piraci z Nibylandii u dentysty

Yolo gra

2016-10-13 14:34:34
Nauka kształtów dla dzieci

mogłaby zacząć działać

2016-09-24 19:06:34
Little Pony i my scene

Super gierka! :)

2016-09-07 09:53:53
Gra Wyspa Totalnej Porażki

ale głupie!

2016-08-09 18:34:40

Dla Chłopców darmowe gry online Terenowe 14 gier

Duże samochody

Ocena gry

W tej grze waszym zadaniem będzie jeżdżenie monster truckami. Będziecie musieli zbierać monety napotkane na swojej drodze. Sterowanie jest za pomocą klawiatury


Terenowe Auta

Ocena gry

Naszym autem terenowym wybieramy się w teren aby tam mieć możliwość poruszania się pojazdem z napędem na cztery koła. Na pewno będzie to pełna przygód wyprawa z wieloma ciekawymi niespodziankami jakie na Ciebie w tej gierce czekają, a sterujesz strzałkami autem.


Terenowe zabawy

Ocena gry

Wcielamy się w postać w grze w której będziemy mieli możliwość bawić się w terenowe zabawy i zbierać po drodze różne przedmioty. W grze poruszamy się dziewczyną przy pomocy strzałek Z - skaczemy a C - rzucamy bumerangiem.


Stylizacja turystki

Ocena gry

Ubierz tą turystkę w wygodne i piękne ubrania. Zadbaj o to, aby czuła się komfortowo podczas swoich egzotycznych wypraw i wyglądała równie wspaniale!Kierowanie wojskowym samochodem podczas wojny

Ocena gry

Znajdujesz się na terytorium objętym wojną. Jako kierowca wojskowego samochodu i pojazdu jesteś w niebezpieczeństwie. Uważaj na swoich wrogów, postaraj się pokonać całą trasę. Aby czuć się bardziej bezpiecznym dysponujesz bronią, którą możesz strzelać do wrogów. Sterowanie za pomocą klawiszy: W,A,S,D i spacja.


Pełna emocji przejażdżka samochodem

Ocena gry

Przed Tobą emocjonująca przejażdżka samochodem po naprawdę niebezpiecznych terenach. Twoim zadaniem jest pokonanie określonej trasy. Uważaj na przeszkody, musisz dotrzeć do celu w całości, bez żadnych wpadek ani wypadków po drodze.


Gra Pimp My Jeep

Ocena gry

Ten jeep jest już Twoją własnością. Musisz jednak jeszcze trochę doszlifować jego wygląd. Zrób z niego naprawdę wypasioną furę!


Przejażdżka lwa po safari

Ocena gry

Lew, który jest bohaterem tej gry uwielbia przygody na Safari, Tym razem postanowił wybrać się tam na przejażdżkę jeepem. Pomóz mu dojechać do celu bez żadnej stłuczki! Uważaj na zwierzęta oraz inne przeszkody, które może napotkać na swojej drodze.


Offroad Madness: misja 1 online

Ocena gry

W tej grze stajesz się posiadaczem potężnych samochodów i poruszasz się nimi po nieznanym nikomu terenie. Na swojej drodze spotykasz wiele przeszkód, które musisz sprawnie omijać, żeby dotrzeć do celu. Strzałki -sterowanie, Spacja - Nitro.


Gra dla dzieci- misja na pustyni

Ocena gry

Tym razem przenosisz się w tereny pustynne, bardzo niebezpieczne i trudne do pokonania. Poruszaj się po nich i zbieraj punkty. Postaraj się zdobyć ich jak najwięcej! Kierujesz za pomocą strzałek, klawisz Z - turbo, triki 1-7.


MotoCross w górach

Ocena gry

W tej grze czekają Cię niezapomniane emocje! Zostajesz zrzucony z samolotu na śnieżny stok! Musisz pokonać określoną trasę, dotrzeć do celu i zdobyć jak najwiecej punktów! Sterowanie strzałkami.


Mini Monster Truck

Ocena gry

Ta gra, to wersja dla wszystkich dzieci, które chcą spróbować swoich sił w Monster Truck. Przed Tobą przygoda na pustyni. Do boju! Pokaż, że ta gra jest właśnie dla Ciebie!


« poprzednia 1 2 następna »

Popularne gry

 • Terenowe
 • Monster Truck Niszczarka

  Monster Truck Niszczarka

  Oglądana: 3915 ocena: 0.00

 • Mini Monster Truck

  Mini Monster Truck

  Oglądana: 3221 ocena: 0.00

 • Terenowe Auta

  Terenowe Auta

  Oglądana: 2582 ocena: 0.00

 • Gra Pimp My Jeep

  Gra Pimp My Jeep

  Oglądana: 2251 ocena: 0.00

 • Offroad Madness: misja 1 online

  Offroad Madness: misja 1 online

  Oglądana: 1848 ocena: 0.00

 • Duże samochody

  Duże samochody

  Oglądana: 1478 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie