Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Samochodowe darmowe gry online Tiry 22 gier

Truck Rush 3

Ocena gry

jest to dość nietypowa gra jeżeli chodzi o taki pojazd z wywrotką. Tutaj zadaniem naszym jest dojechać do celu. Przygotowane zostało 40 plansz o różnym stopniu trudności. Przyciskaj myszkę aby móc jechać. Uważaj na przeszkody jakie znajdziesz na drodze.


Ładowanie tira

Ocena gry

Podjeżdża pod bramę duży tir, który musi zostać załadowany w określonym czasie. Postaraj się zrobić to perfekcyjnie, sterujemy specjalnym pojazdem W,A,S,D, ramieniem tego pojazdu sterujemy przy pomocy myszki. Układaj paczki we wskazanym miejscu na pace pojazdu.


Gra auto laweta

Ocena gry

Samochód z lawetą czeka już na Ciebie to właśnie tym dużym pojazdem będziesz miał możliwość kierowania. Czekają 2 tryby gry: kariery jak i też jazdy na czas, wybierz jeden z nich i rozpocznij pasjonującą przygodę. Do wyboru kilka pojazdów. Układamy samochody na lawecie z pomocą myszki. Sterujemy pojazdem strzałkami.


12 kołowiec

Ocena gry

Wielki tir z przyczepą który posiada dwanaście kół jest właśnie do Waszej dyspozycji. To właśnie nim będziemy sterowali i przewozili różnego rodzaju ładunki. Klikamy na ikonki aby rozpocząć zadania jakie na nas czekają tutaj.Gra Betoniarka online

Ocena gry

Zagraj za darmo grę z betoniarkami w której to będziemy mieli za zadanie przejechać betoniarką określony odcinek bez wywrotki z wykorzystaniem strzałek. Zbieramy po drodze różnego rodzaju bonusy. Zobacz jaka trasa na Ciebie czeka.


Dźwig z kulą

Ocena gry

Poruszać się będziemy potężnym samochodem ciężarowym, który posiada dźwig z kulą. Służy on do wyburzania różnego rodzaju budynków i przedmiotów. Dźwig jest w ciągłym ruchu a my tylko sterujemy ramieniem tego dźwiga z kulą i wyburzamy budynki jakie stoją na naszej drodze.


Gra wywrotka dla dzieci

Ocena gry

Wywrotki to dość często spotykane samochody na budowie. Właśnie jednym z nim my będziemy sterowali. Na początku czekamy na ładunek i zajmujemy się przewiezieniem cegieł we wskazane miejsce. Sterujemy naszym pojazdem przy pomocą strzałek lub literek: W,A,S,D. Graj czym Ci wygodnie.


Sterowanie tirem

Ocena gry

Jeżeli lubicie duże pojazdy to zachęcamy do tej gry w której będziecie sami przy użyciu strzałek sterowali dużym tirem. Na początku misji musimy zapiąć do niego przyczepę w której będzie znajdował się ładunek jaki musimy przewieść do miejsca przeznaczenia.


Jazda i kierowanie tirem

Ocena gry

W tej grze poruszamy się dużym tirem którym będziemy kierowali. Mamy do wyboru kilka tirów i kilka plansz w których będziemy sprawdzali swoje umiejętności. Sterujemy tirem wykorzystując w tej grze strzałki.


Kierowca Tira

Ocena gry

Wcielasz się tutaj w rolę kierowcy tira, którego zdaniem będzie rozwożenie mleka.Musimy przy tym uważać aby nie doprowadzić do tego żeby nam się to mleko rozlewało po drodze gdzie je będziemy transportowali. Postaraj się dowieść jak najwięcej mleka do celu bez wywrotki pojazdem.


« poprzednia 1 2 3 następna »

Popularne gry

 • Tiry
 • Gra wywrotka dla dzieci

  Gra wywrotka dla dzieci

  Oglądana: 6834 ocena: 0.00

 • 12 kołowiec

  12 kołowiec

  Oglądana: 6247 ocena: 1.00

 • Ice Road Trucker- wyzwanie 2

  Ice Road Trucker- wyzwanie 2

  Oglądana: 6047 ocena: 0.00

 • Jazda i kierowanie tirem

  Jazda i kierowanie tirem

  Oglądana: 5889 ocena: 0.00

 • Gra Scania

  Gra Scania

  Oglądana: 5668 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie