Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Samochodowe darmowe gry online Tiry 33 gier

Naprawa ciężarówki i tira 18 kołowego

Ocena gry

Kolejna gierka do kolekcji związana z naprawą. Tym razem czeka na nas duża amerykańska ciężarówka. Jednak jak widzimy nie jest ona kompletna brakuje jej wielu różnego rodzaju elementów. Zmieniać możemy kabinę dla tego pojazdu jak i też nadkola, błotniki. Nasz tir potrzebuje również zmiany owiewek i innych różnego rodzaju dodatków. W grze posługujemy się myszką. Zmieniaj pojazdy jak tylko chcesz.


Gra transport mleka

Ocena gry

Mamy specjalnie przygotowany samochód, który po miejscowości będzie rozwoził mleko od rolników, którzy zawożą je do spółdzielni a ta pakuje je do specjalnych butelek. Na początku uczymy się je transportować. Dlatego też będą to mniejsze ilości im dalej tym ilość będzie dużo większa. Uważać należy aby nie wypadło Cie na krętych i wyboistych drogach. Dojedź do składu Bootle Bank, tam nasze mleko zostanie rozpakowane i czeka na Was kolejny i kolejny transport. Posługujemy się strzałkami do kierowania ciężarówki z mlekiem.


Gra kierowca osiemnastokołowca

Ocena gry

Zasiadamy za kierownicę 18 kołowca, którego nie tak łatwo jest kierować. Mamy 1,2,3,4,5,6,7 i więcej plansz, które możecie pokonać jeżeli tylko chcecie. Takimi dużymi pojazdami jak się sami przekonacie nie jest łatwo kierować w szczególności jeżeli udamy się do miasta gdy jest ruch na drodze a my musimy skręcać w niektóre ciasne uliczki. Gdy gra się załaduje kliknij na ikonę Continue, a następnie na play. Kierowca możemy dla naszego osiemnastokołowego pojazdu wybrać różnego rodzaju kolory w barwach jakich chcecie tylko jeździć. Czerwona strzałka w rogu gry pokazuje nam gdzie mamy jechać aby udać się po lawetę do naszego pojazdu. Zobaczysz wtedy jak to jest jeździć tak dużym samochodem.


Truck Racer tirów

Ocena gry

Prosta gierka w której to będziemy musieli wygrywać wyścigi z innymi tirami jakie biorą udział w wyścigu. Na starcie zaczynamy od 10 miejsca i mamy do pokonania 3 okrążenia w których musimy wyścignąć wszystkich rywali jacy znajdują się przed nami.Pojazd z naczepą

Ocena gry

Czeka na Was kilka mniejszych i większych misji. Gdzie pojazd musimy połączyć z przyczepą, która stoi obok niego i zajechać we wskazane w grze miejsce. Kręcimy kierownicą z pomocą strzałek. Postaraj się perfekcyjnie dojechać do celu.


Ural Truck bez przyczepy

Ocena gry

ten nasz bardzo mocny truck potrafi wjechać niemal wszędzie i ma bardzo mocny silnik. Dużo ładunku przewozi w trudnych warunkach. Właśnie do takich zadań na Syberii te pojazdy zostały między innymi przygotowane.


Truck Trial

Ocena gry

Kolejna tego rodzaju gra w której sterujemy dużym pojazdem i wykonujemy powierzone nam zadania aby cało i zdrowo z ładunkiem dojechać do celu sterując strzałkami. Zobacz ile punktów uda Ci się uzbierać w gierce online.


Tir bez naczepy

Ocena gry

Poruszamy się tuta pojazdem który nie ma naczepy jednak jazda i tak jest trudna gdyż będziemy jeździć po pustyni gdzie pełno jest górek i wzniesień. Zbieramy znajdujące się na naszej drodze gwiazdki, postaraj się uzbierać je wszystkie.


12 Wheeler - amerykańska ciężarówka

Ocena gry

Kolejny pojazd składający się z 12 kół dzięki którym potrafi przewozić naprawdę duże ładunki na duże odległości. Poradzi Sobie z każdym wzniesieniem oraz większą i mniejszą górką jaka na niego w grze czeka.


Amerykański pojazd

Ocena gry

Do naszej dyspozycji należy bardzo dużo 18 kołowy pojazd. Zobacz jak się takim z naczepą steruje nie jest to najłatwiejsze w szczególności jeżeli pokonujemy nim dużo zakrętów ostrych na drogach z innymi pojazdami koło nas.


« poprzednia 1 2 3 4 następna »

Popularne gry

 • Tiry
 • Gra wywrotka dla dzieci

  Gra wywrotka dla dzieci

  Oglądana: 9020 ocena: 0.00

 • Jazda i kierowanie tirem

  Jazda i kierowanie tirem

  Oglądana: 8298 ocena: 0.00

 • Ice Road Trucker- wyzwanie 2

  Ice Road Trucker- wyzwanie 2

  Oglądana: 7846 ocena: 0.00

 • Gra Betoniarka online

  Gra Betoniarka online

  Oglądana: 7689 ocena: 0.00

 • 12 kołowiec

  12 kołowiec

  Oglądana: 6931 ocena: 1.00

REKLAMA GOOGLE
cookie