Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Disneya darmowe gry online Tom i Jerry 14 gier

Tom nad Jerry Tractor

Ocena gry

Gra która pochodzi z kreskówki dla dzieci. Tutaj będziemy poruszali się maszyną rolniczą jaką jest ciągnik. Ciągniemy za sobą przyczepkę w której mamy różnego rodzaju materiały jakie należy dowieź do celu.


Kocie przejście

Ocena gry

Lubisz bajkę Tom & Jerry? Tym razem Ty możesz pomóc Tomowi złapać myszkę. Aby to uczynił musi przedostać się na drugi brzeg rzeki. Uważaj na jeżdżące pojazdy.


Bomberman na dwie osoby

Ocena gry

Jeżeli granie w 1 osobę to za mało to zagraj w 2 osoby, właśnie ta gra jest dla Ciebie. Mamy możliwość zagrania postaciami z bajek jakim jest Tom i Jerry. Kilka trybów czeka na nas do wyboru. Zapoznaj się z nimi i wybierz ten najlepszy.


Tom i Jerry samochody

Ocena gry

Jest to nietypowy wyścig ponieważ będzie w nim brał udział Tom i Jerry. My będziemy mieś go wyboru kogo wygrać. Gramy strzałkami. Zrób tak by wygrać wyścig.Tom i Jerry na nartach wodnych

Ocena gry

Ta dwójka przyjaciół, którzy od czasu do czasu się kłócą wybrała się w końcu na wspólne wakacje. Tym razem będą pływać na nartach wodnych. Tom chce ćwiczyć różne triki, zobacz jak mu one wychodzą i pomóż mu je wykonywać. Sterujemy: strzałki, Z,X,C - wykonujemy triki.


Różnie na obrazku

Ocena gry

Wydawać by się mogło że te dwa obrazki są niemal takie same. Jednak różnią się kilkoma szczegółami. Oczywiście to Wy jeżeli tylko wybierzecie grę będziecie musieli odszukać i je wskazać używając w tym celu myszkę komputerową.


Gra Tom and Jerry

Ocena gry

W tej grze łapanie myszy Jerry będzie łapać ser, który musi przetransportować w określone miejsce na taczce. Musimy uważać gdyż Tom będzie nam chciał w tym przeszkadzać. uważaj na niego. Sterujemy postacią w gierce przy użyciu myszki.


Układanka Tom i Jerry

Ocena gry

Ciekawa układanka z rozsypanych elementów gdzie będziemy układali dwie postacie. Są to Tom i Jerry. Po prawej stronie znajdują się elementy potrzebne do układania. Wykorzystujemy w tym celu myszkę komputerową.


Tom i Jerry ser

Ocena gry

Jerry w tej grze lunatykuje i w nocy często zdarza mu się chodzić w nocy. Postarajcie się go w odpowiedni sposób pokierować aby zebrać znajdujący się na drodze ser. Używamy w tym celu strzałek. Jeżeli już wszystko jest już gotowe kliknij na zielony przycisk aby zresetować kliknij czerwony przycisk.


Tom i Jerry: Połącz liczby

Ocena gry

Na ekranie widzisz rozrzucone liczby od 1 do 24. Postaraj się połączyć je wszystkie w odpowiedniej kolejności, a wyjdzie Ci piękny obrazek! Używaj do tego celu myszki.


Pokoloruj świat Toma i Jerrego

Ocena gry

Na ekranie widzisz obrazek przedstawiający Toma i Jerrego. Czegoś jednak na nim brakuje... Musisz pomalować ich bajeczny świat. Postaraj się wykorzystać jak najwięcej barw!


Zagraj w kręglem z Tomem i Jerrym

Ocena gry

Tom i Jerry uwielbiają kręgle. Stań wraz z nimi do rywalizacji w tej dyscyplinie. Postaraj się wygrać cały turniej!


« poprzednia 1 2 następna »

Popularne gry

 • Tom i Jerry
 • Tom i Jerry samochody

  Tom i Jerry samochody

  Oglądana: 3585 ocena: 0.00

 • Tom i Jerry: Połącz liczby

  Tom i Jerry: Połącz liczby

  Oglądana: 2783 ocena: 0.00

 • Tom nad Jerry Tractor

  Tom nad Jerry Tractor

  Oglądana: 2740 ocena: 0.00

 • Przygoda z Tommem i Jerrym

  Przygoda z Tommem i Jerrym

  Oglądana: 2068 ocena: 0.00

 • Zagraj w kręglem z Tomem i Jerrym

  Zagraj w kręglem z Tomem i Jerrym

  Oglądana: 1922 ocena: 0.00

 • Tom i Jerry gra online

  Tom i Jerry gra online

  Oglądana: 1698 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie