Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Gotowanie darmowe gry online Torty 9 gier

Piekny tort

Ocena gry

Ta gra to coś dla dziewczynek. Po włączeniu jej klikamy play i znajdujemy się w kuchni. Będziemy w niej przyrządzać piękny tort. Powodzenia!


Dekorowanie ciasta z truskawkami

Ocena gry

Gotowy już jest tort jednak to od nas zależy jak będzie wyglądał efekt końcowy. Wokół naszego dania mamy wiele produktów z których będziemy mieli możliwość przygotowania tego tortu. U góry mamy ikonki pod którymi zostały ukryte właśnie te produkty.


Tarta truskawkowa

Ocena gry

W tej grze będziemy mieli możliwość przygotowania wspaniałej truskawkowej tarcie. W miskach mamy różnego rodzaju dodatki z których to należy przygotować tą wspaniała tartę


Halloweenowy tort

Ocena gry

Wybierasz się na przyjęcie Halloween\'owe. Nie możesz wpaść z pustymi rękoma. Postanowiłeś więc zrobić tort. Postaraj się go udekorować zgodnie z tradycją tego święta. Zaskocz wszystkich swoim pysznym deserem!Gra Nauka pieczenia u Maggie

Ocena gry

Pobierz nauki pieczenia tortów u samej królowej kuchni Maggie. Twoim zadaniem jest upieczenie, a następnie udekorowanie tortu zgodnie z instrukcjami, które spotkasz w grze. Tort musi w ostatecznym momencie być zgodny z wyobrażeniem Maggie. Sterowanie za pomocą myszki.


Gra Projektowanie weselnego tortu

Ocena gry

Czeka Cię specjalne zamówienie. Musisz przyrządzić najpiękniejszy tort na wesele swojej przyjaciółki. Użyj wyobraźni i zaprojektuj wspaniałe ciasto!


Gra Dekorowanie tortu na specjalną okazję

Ocena gry

Dekorowanie tortów to twoja pasja. Tym razem czeka Cię specjalne zamówienie. Postaraj się zrobić jak najładniejszy tort!


Gra Tort na Haloween

Ocena gry

Już niedługo Haloween. Chcesz zaskoczyć swoich przyjaciół i upiec im przepyszny tort. Postaraj się udekorować go jak najbardziej w stylu Haloween. Poczujcie atmosferę tego święta!


Gra Dekorowanie tortu

Ocena gry

Pracujesz w cukierni. Przed Tobą zadanie upieczenia najlepszego tortu na świecie. Smak jednak, to nie wszystko. Postaraj się udekorować tort najlpeiej jak tylko potrafisz!


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Torty
 • Halloweenowy tort

  Halloweenowy tort

  Oglądana: 1543 ocena: 0.00

 • Gra Projektowanie weselnego tortu

  Gra Projektowanie weselnego tortu

  Oglądana: 1244 ocena: 0.00

 • Gra Dekorowanie tortu na specjalną okazję

  Gra Dekorowanie tortu na specjalną okazję

  Oglądana: 1069 ocena: 0.00

 • Gra Dekorowanie tortu

  Gra Dekorowanie tortu

  Oglądana: 942 ocena: 0.00

 • Tarta truskawkowa

  Tarta truskawkowa

  Oglądana: 925 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie