Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Samochodowe darmowe gry online Traktory 20 gier

Jazda traktorem z przyczepą po farmie

Ocena gry

Przenosimy się na gospodarstwo rolne gdzie będziemy testowali nasz nowy ciągnik, posiada on napęd na 4 koło dzięki temu praktycznie wszędzie nim dojedziecie. Nadaje się zarówno na pole jak i też na jazdę po wsi nim. Ciągniemy przyczepę z ładunkiem w grze i musimy z nim dojechać do celu bez straty. Posługujemy się strzałkami do sterowania tego ciągnika.


Gra czerwony traktorek dla dzieci

Ocena gry

Poznaj postać z bajki o czerwonym traktorku. Tym razem dla Was mamy grę przygodową która jest bezpieczna dla wszystkich dzieci. Będziemy mieli kilka różnego rodzaju misji do wykonania w których przewozić będziemy na przyczepce różnego rodzaju towary, które musimy dostarczyć cało i zdrowo w oznaczone miejsce. Sterujemy strzałkami.


Krecik w kopalni

Ocena gry

Po raz kolejny przenosimy się w podziemie aby mieć możliwość pracowania w kopalni wraz z krecikiem. Zadaniem jego będzie transportować urobek na wskazane miejsce. W tym celu mamy strzałki i Shift, Spacje oraz Z.


Gra krecik dla dzieci

Ocena gry

Pracujemy z krecikiem pod ziemią w kopalni gdzie będziemy zajmować się przewożeniem ładunku. Postaraj się dowieść cało i zdrowo kamienie na przyczepie, którą sterujemy, po wciśnięciu przycisku Z włączamy Turbo. Sterujemy traktorem strzałkami.Spongebob traktor

Ocena gry

Duży traktor z przyczepką zostaje oddany w wasze ręce to właśnie nim po planszach będziemy się poruszać i zbierać na przyczepę monety, które znajdziemy znajdujące się na naszej drodze. Sterowanie to strzałki.


Kolorowanka traktor online

Ocena gry

Gra dla dzieci kolorowanka z traktorem już na Ciebie czeka. Myszką wybieramy kolory dzięki którym mamy możliwość malowania obrazka. Malowanki tego typu są darmowe na naszej stronie grajnik. Mamy także opcję drukowania takich obrazków ze strony.


Traktor z przyczepą

Ocena gry

Dość prosta gra i całkowicie bezpieczna. Będziemy traktorzystą który prowadzi traktor z przyczepą. Musimy na starcie dopiąć przyczepkę do traktora i ruszyć w trasę aby dowieść do celu cało i zdrowo miski które będziemy przewozić.


Gra Traktor Tom dla dzieci

Ocena gry

jest to kolejna gra z bajki tym razem z traktorem Tom w roli głównej. Ma trochę wolnego, dlatego też postanowił ten czas wykorzystać na ściganie się po torach razem z innymi traktorami. Na pewno będą to pasjonujące pojedynki z których tylko jeden pojazd może wygrać. Postaraj się abyś to był właśnie Ty.


Rolnicze traktory dla dzieci

Ocena gry

Czeka na Was gra rolnicza z traktorem w roli głównej którym będziemy się poruszać i wykonywać przeróżne mniejsze jak i też większe misje jakie na Was w niej czekają. Do wyboru mamy kilkanaście różnych plansz z różnymi poziomami trudności i oczywiście traktory z różnymi parametrami.


Czerwony traktorek dla dzieci

Ocena gry

Na wszystkie dzieci czeka już gra z bajki mały czerwony traktorek. Zobacz jak on wygląda i postaraj się nim sterować w gierce w wersji online. Jest ona oczywiście darmowa. Wcielamy się w rolę farmera który będzie sterował takim małym czerwonym traktorkiem. Klikamy na tutorial i zaczynamy zadania jakie na nas w gierce czekają. Na początku musimy przewozić na przyczepce pomidory, potem mamy inne kolejne misje do wykonania.


« poprzednia 1 2 następna »

Popularne gry

 • Traktory
 • Traktormania

  Traktormania

  Oglądana: 12784 ocena: 10.00

 • Doprowadź ciągnik do końca trasy

  Doprowadź ciągnik do końca trasy

  Oglądana: 6820 ocena: 0.00

 • Kolorowanka traktor online

  Kolorowanka traktor online

  Oglądana: 3330 ocena: 0.00

 • Kieruj traktorem razem z Ben 10

  Kieruj traktorem razem z Ben 10

  Oglądana: 2906 ocena: 0.00

 • Spongebob traktor

  Spongebob traktor

  Oglądana: 2712 ocena: 10.00

REKLAMA GOOGLE
cookie