Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Samochodowe darmowe gry online Traktory 27 gier

Tractor farm racing

Ocena gry

te maszyny rolnicze nie tylko bardzo dobrze spisują się w polu ale także mogą z powodzeniem brać udział w wyścigach. Tor jaki został na nich przygotowany jest pełen przeszkód. Kilka traktorów do wyboru i kilkanaście różnych plansz czeka na graczy.


Tractor Derby

Ocena gry

Wybierz język polski aby łatwiej Wam było się zapoznać z instrukcją. Czekaja na Was wyścigi z traktorami. Wygrać może tylko jeden. Sterowanie to strzałki, Spacją skaczemy a przyciskiem X wciskamy nitro.


Tractor trail

Ocena gry

Klikamy na ikonę New game aby móc zagrać. Wybieramy jeden z pojazdów jakim będziemy w grze poruszać się. Postaraj się przejechać jak największą ilość plansz, która dla Was została przygotowana. Sterowanie strzałkami.


Kolorowanka z traktorem dla dzieci

Ocena gry

Prosta malowanka skierowana dla wszystkich dzieci gdzie głównym pojazdem jakim będziecie malować to traktor. Obok niego znajdują się rożnego rodzaju kolory z których to wybieramy ten co nas interesuje do malowania obrazka.Tractor Rally

Ocena gry

Jest to gra z bardzo prostą grafiką w której będziemy brać udział w wyścigu po specjalnie przygotowanym torze na polu. Tutaj grafika jest bardzo prosta jak i też sama gra zresztą zobaczcie sami i się o niej przekonajcie.


Traktor bez kabiny i dachuz przyczepką

Ocena gry

Kliknij na start i wybierze pierwszą planszę do pokonania mamy ich 12. Następnie mamy obrazkową instrukcję czym jeździć, zamykamy ją klikając na ikonę X. Będziemy przewozili jabłka na przyczepce, musimy jeździć rozważnie aby nie doprowadzić do wywrócenia samego pojazdy jak i też przyczepy czy też ładunku jaki jest przez nas przewożony.


Traktory co orają

Ocena gry

Bronowanie i oranie już na Was czeka w kilku planszach jakie mamy dla Ciebie w gierce. Poruszamy się strzałkami. Mamy ponad 10 plansz do przejścia. Zbieraj pieniądze i kupuj nowe traktory które przydadzą Ci się w grze do pokonania wielu plansz.


Jazda traktorem z przyczepą po farmie

Ocena gry

Przenosimy się na gospodarstwo rolne gdzie będziemy testowali nasz nowy ciągnik, posiada on napęd na 4 koło dzięki temu praktycznie wszędzie nim dojedziecie. Nadaje się zarówno na pole jak i też na jazdę po wsi nim. Ciągniemy przyczepę z ładunkiem w grze i musimy z nim dojechać do celu bez straty. Posługujemy się strzałkami do sterowania tego ciągnika.


Gra czerwony traktorek dla dzieci

Ocena gry

Poznaj postać z bajki o czerwonym traktorku. Tym razem dla Was mamy grę przygodową która jest bezpieczna dla wszystkich dzieci. Będziemy mieli kilka różnego rodzaju misji do wykonania w których przewozić będziemy na przyczepce różnego rodzaju towary, które musimy dostarczyć cało i zdrowo w oznaczone miejsce. Sterujemy strzałkami.


Krecik w kopalni

Ocena gry

Po raz kolejny przenosimy się w podziemie aby mieć możliwość pracowania w kopalni wraz z krecikiem. Zadaniem jego będzie transportować urobek na wskazane miejsce. W tym celu mamy strzałki i Shift, Spacje oraz Z.


Gra krecik dla dzieci

Ocena gry

Pracujemy z krecikiem pod ziemią w kopalni gdzie będziemy zajmować się przewożeniem ładunku. Postaraj się dowieść cało i zdrowo kamienie na przyczepie, którą sterujemy, po wciśnięciu przycisku Z włączamy Turbo. Sterujemy traktorem strzałkami.


Spongebob traktor

Ocena gry

Duży traktor z przyczepką zostaje oddany w wasze ręce to właśnie nim po planszach będziemy się poruszać i zbierać na przyczepę monety, które znajdziemy znajdujące się na naszej drodze. Sterowanie to strzałki.


« poprzednia 1 2 3 następna »

Popularne gry

 • Traktory
 • Traktormania

  Traktormania

  Oglądana: 30471 ocena: 10.00

 • Doprowadź ciągnik do końca trasy

  Doprowadź ciągnik do końca trasy

  Oglądana: 17640 ocena: 0.00

 • Kolorowanka traktor online

  Kolorowanka traktor online

  Oglądana: 12982 ocena: 0.00

 • Prowadzenie traktora do celu

  Prowadzenie traktora do celu

  Oglądana: 7785 ocena: 0.00

 • Kieruj traktorem razem z Ben 10

  Kieruj traktorem razem z Ben 10

  Oglądana: 7451 ocena: 0.00

 • Parkowanie traktora

  Parkowanie traktora

  Oglądana: 6570 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie