Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Dla Chłopców darmowe gry online Transformers 10 gier

Transformers Zemsta Upadłych

Ocena gry

Kolejna gierka związana z Transformersami gotowa jest dla Ciebie. Tym razem wybieramy jednego z dwóch wojowników jakimi przyjdzie nam walczyć. Poruszamy się W,A,D, Z - walczymy a przy pomocy C - zmieniamy się w pojazd z robota i na odwrót. Myszką kierujemy działkiem i strzelamy do wrogów.


Gra Transformersi

Ocena gry

Czekamy za pierwszy razem dość długo do czasu załadowania gry. Gdy już się załaduje poruszamy się jednym z takich robotów przy pomocy strzałek jeżeli chcemy strzelać wykorzystujemy A, rzucamy natomiast bomby przyciskiem D.


Puzzle Transformers

Ocena gry

Czekają na Was do układania i przekładania puzzle na których znajdziemy roboty z tego filmu. Klikamy na Play i przestawiamy kwadratowe elementy puzzli w taki sposób aby ułożyć w jedną całość obrazek jaki mamy na zdjęciu.


Kolorowanka Transformers

Ocena gry

Prosta zabawa dla młodszych dzieci, które interesują się postaciami jakimi są roboty z tej bajki Disneya. Właśnie na obrazku jest taki jeden robot, którego będziemy kolorowali i malowali wykorzystując w tym celu myszkę.Gra Transformers 2

Ocena gry

W tej grze mamy swoją bazę, której jedyna ale o dużej mocy bronią jest działko laserowe, przy pomocy którego możemy niszczyć praktycznie wszystko. Musimy obronić naszą bazę przed wrogiem, który będzie nam kradł energię. Uważać należy aby nie zniszczyć w grze własnej bazy.


Transformers: zemsta upadłych online

Ocena gry

W tej grze wcielisz się w rolę jednego z bohaterow Transformers. Z dolnego paska wybierz pojazd, którego będziesz używać, następnie poruszaj się po planszy zdobywając jak największą ilość punktów. Powodzenia!


Łamigłówka z Transformers

Ocena gry

Jeżeli lubisz łamigłowki, a zwłaszcza puzzle, to musisz koniecznie sprawdzić tę grę! Twoim zadaniem jest ułożenie określonego obrazka. Aby to zrobić musisz przekładać odpowiednie kwadraty w taki sposób, aby całość dała Wam obrazek przedstawiający postaci z Tranformersów.


Polowanie na Deceptikony gra online Transformers

Ocena gry

Ta gra, to wspaniała opcja na umilenie nam czasu. Dla wszystkich fanów tego gatunku, to jedna z lepszych rozrywek. Dokładniejsze instrukcje uzyskasz poruszając się po planszach. Sterowanie za pomocą strzałek, spacją zamieniasz się w automat, tak aby ludzie nas nie rozpoznali. Powodzenia!


Gra przygodowa z Transformers

Ocena gry

Przeżyj niesamowitą przygodę wraz z bohaterami Transformers. Poruszaj się po planszach zbierając napotkane na swojej drodze monety i literki. Sterowanie za pomocą myszki. Powodzenia!


Transformers: misja na pustyni

Ocena gry

Gra Transformers jest niezwykle ciekawa i sprawia dużo frajdy, dlatego już teraz przenieś się w jej świat i zagraj razem z nami! Misja rozpoczyna się na pustyni, Twoim zadaniem jest przewożenie ładunku. Musisz dotrzeć z nim do celu jak najszybciej. uważaj, abyś po drodze nie poniósł żadnych strat!


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Transformers
 • Transformers Zemsta Upadłych

  Transformers Zemsta Upadłych

  Oglądana: 5733 ocena: 0.00

 • Polowanie na Deceptikony gra online Transformers

  Polowanie na Deceptikony gra online Transformers

  Oglądana: 5542 ocena: 0.00

 • Transformers: zemsta upadłych online

  Transformers: zemsta upadłych online

  Oglądana: 4859 ocena: 0.00

 • Gra Transformersi

  Gra Transformersi

  Oglądana: 4133 ocena: 0.00

 • Transformers: misja na pustyni

  Transformers: misja na pustyni

  Oglądana: 3535 ocena: 0.00

 • Gra Transformers 2

  Gra Transformers 2

  Oglądana: 3158 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie