Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Samochodowe darmowe gry online Transport 22 gier

Rush Hour Bus

Ocena gry

Na początku mamy odblokowaną pierwszą planszę, którą musimy pokonać aby móc grać dalej. Na mapie mamy pokazane gdzie musimy dojechać aby zabrać ludzi jacy czekają na nas po drodze do celu. steruj strzałkami i spacją


Winter Bus driver

Ocena gry

Sterowanie autobusem w zimie to wyzwanie dla profesjonalistów, którzy nie maja łatwo. Kliknij na skip aby pominąć reklamę w gierce, następnie klikamy na Continue i wybieramy kolor autobusu do jazdy. Sterowanie to strzałki, a spacja - hamulec.


Transport miejski i publiczny dla Was

Ocena gry

Kolejna gra w której wcielamy się w kierowce gdzie jego zadaniem jest poruszania się przegubowcem i zabieranie ludzi, którzy czekają na komunikację miejską. Jak zobaczysz nie jest to za bardzo łatwa praca.


London Bus

Ocena gry

W tej grze linie autobusowe zasiadamy za kierownica pojazdu jakim jest autobus i będziemy zatrzymywać się na przystankach w Londynie. Tam czekają na nas ludzie korzystający z miejskiej komunikacji publicznej. Sterowanie odbywa się strzałkami.Transport i przewóz ludzi

Ocena gry

Zajmować się będziemy transportowanie ludzi w taksówce jak i też ich przewozem. Trochę musimy poczekać zanim sama gra nam się załaduje i będziemy mieli możliwość stosować usługi taksówkarskie. Gramy w mieście lotopolis, odblokuj drugą część i zobacz co na Ciebie czeka. Sterowanie to strzałki oraz H i R.


Transport drewna ciężarówką

Ocena gry

Czeka na nas bardzo ciekawa gra w której wcielisz się w rolę kierowcy który będzie zajmował się transportowaniem drewna swoim wielkim kamazem. Sami wybieracie jakiego koloru będzie pojazd, gdy już przejdziemy ten etap na mapie mamy pokazane w które miejsce mamy udać się po drewno, które jest już załadowane na lawetę naszego pojazdu. Posługujemy się strzałkami, spacja to hamulec, a M - włączenie mapy.


Transport ciężkich maszyn

Ocena gry

W grze zajmować się będziemy transportowaniem różnego rodzaju ciężkich maszyn, towarów. Będą one bombowo niebezpieczne. Musimy uważać aby nie wypadły nam z burty samochodu jakim to będziemy jeździć.Sterowanie odbywa się przy pomocy strzałek.


Transport ładunku

Ocena gry

W tej grze wraz z ciężarówką i tirem będziemy transportowali drewno i różnego rodzaju ładunki, towary na pace naszego pojazdu. Droga nie jest asfaltowa dlatego podróż nie będzie należeć do najłatwiejszych. Sterowanie odbywa się przy pomocy strzałek.


Transport samochodów

Ocena gry

Zajmujemy się transportem krajowym i międzynarodowym. Mamy swoją lawetę na którą ładujemy samochody i przewozimy je w wybrane miejsce. Na samym początku posługujemy się myszką którą ładujemy samochód na lawetę, następnie klikamy przycisk start aby odpalić samochód do przewożenia aut i nią transportować samochody.


Transport materiałów Tirem

Ocena gry

Przyczepą w tej grze będziemy transportowali przeróżne materiały, Musimy je cało i zdrowo przewieźć do celu przy pomocy tira 18 kołowego. Musisz nim manewrować po drodze w odpowiedni sposób aby nie zderzyć się z innymi uczestnikami ruchu drogowego.


Transport na farmie

Ocena gry

Pracujemy ciężko na farmie gdzie do naszych zadań należy transport różnego rodzaju plonów rolnych, które zbierzemy z pola. Podczas takiego transportowania na przyczepce będziemy musieli zadbać o to aby po drodze na stromych zboczach nie zgubić ładunku.


Transport helikopterem

Ocena gry

W tej grze kierowca helikoptera będziemy zajmowali się transportowaniem helikopterem. Przemieszczamy się i ratujemy ludzi którzy utknęli na krze. Musimy uważnie lądować aby nie rozbić podczas lądowania naszej maszyny. Latamy Spacją do góry strzałkami manewrujemy w różne kierunki.


« poprzednia 1 2 następna »

Popularne gry

 • Transport
 • Kierowanie ambulansem

  Kierowanie ambulansem

  Oglądana: 9342 ocena: 0.00

 • Misja Ambulans

  Misja Ambulans

  Oglądana: 6734 ocena: 0.00

 • Ambulans online

  Ambulans online

  Oglądana: 4400 ocena: 0.00

 • Zawodowy egzamin na taksówkarza

  Zawodowy egzamin na taksówkarza

  Oglądana: 2638 ocena: 0.00

 • Gra transport przedmiotów

  Gra transport przedmiotów

  Oglądana: 2117 ocena: 0.00

 • Transporter Truck

  Transporter Truck

  Oglądana: 1914 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie