Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Logiczne darmowe gry online Trzy w jednej linii 14 gier

Violetta i Martina online

Ocena gry

Kolejna gra od Disneya z super bohaterką, która jest dziewczyna. To tutaj będziemy zbierać różnego rodzaju owoce. Musimy to robić w określony sposób. Przestawiając tak aby obok siebie były trzy tego samego rodzaju. Wybieramy jeden z kilku poziomów trudności gierki.


Gra logiczne kamienie online

Ocena gry

Jest to fajna i darmowa gierka logiczna w której bawimy się kamieniami gdzie spotkamy różnego rodzaju diamenty i inne kruszce. To właśnie je będziemy przestawiali i ustawiali w odpowiedni sposób. Tak aby w rzędzie znalazły się minimum trzy tego samego koloru i kształtu.


Peppa Pig Bejeweled

Ocena gry

Kolejna gierka która na Was czeka na naszej stronie tym razem będziemy ustawiali w odpowiedni sposób diamenty. Muszą się znaleźć obok siebie trzy diamenty tego samego kształtu jak i też koloru, przesuwamy je z pomocą myszki.


Bombki

Ocena gry

W tej grze musimy uzbierać jak najwięcej punktów. Możemy uczynić to przez układanie 3 takich samych bombek w jednej linii. Gramy myszka. Powodzenia!Cukierki i słodycze

Ocena gry

Zabawa z cukierkami i słodyczami na Was czeka w tej gierce online. Musimy z pomocą myszki je przestawiać w określony sposób tak aby obok siebie znalazły się trzy cukierki tego samego koloru i kształtu, wtedy one znikają a my zgarniamy punkty.


Przestawianie diamnetów

Ocena gry

Gra układanie brylantów w której będziemy się zajmowali przestawianiem diamentów różnego koloru. Postaraj się dopasować diamenty w określony sposób w taki sposób aby obok siebie znajdowały się minimum trzy diamenty tego samego koloru i kształtu.


Nowe trzy w jednej linii

Ocena gry

Nowe gry tego rodzaju już trafiły na nasz serwis. Oto jest jedna z takich gier, która jest przeznaczona Właśnie dla Was. Mamy możliwość grania przy pomocy myszki, dokładana instrukcja znajduje się w grze.


Gra Rome Puzzle online

Ocena gry

Klasyczna gra nowa z rome puzzle jest teraz do Waszej dyspozycji na stronie grajnik.pl. Przygotowaliśmy dla Was kilkanaście różnego rodzaju plansz z różnymi stopniami trudności. Zobacz jak daleko uda Ci się w tej grze dojść.


Gra Jewel Quest za darmo

Ocena gry

Pierwsza tego rodzaju gierka która trafiła na naszą stronę jest ona oczywiście za darmo dla wszystkich graczy, którzy odwiedzają naszą stronę. Ustawiamy i przestawiamy diamenty i inne kosztowności wykorzystując tutaj myszkę.


Pirackie diamnety

Ocena gry

Wybierz się na jedną z wysp piracki aby właśnie tam mieć możliwość zagrania w tą ciekawą gierkę w której mamy wiele różnych kosztowności które należy ustawiać w określony sposób. Sterowanie odbywa się myszką.


Trzy w jednym rzędzie

Ocena gry

Kolejna do kolekcji gierka związana z układaniem różnego rodzaju diamentów i kosztowności tak aby w jednej linii znajdowały się minimum trzy tego samego koloru przedmioty. Ustawiamy je i przestawiamy przy pomocy myszki.


Trzy w jednej linii

Ocena gry

Prosta graficznie gierka w której naszym zdaniem będzie ustawianie elementów w jednej linii w poziomie jak i też w pionie. Minimum trzy przedmioty tego samego koloru i kształtu muszą się znajdować w jednej linii.


« poprzednia 1 2 następna »

Popularne gry

 • Trzy w jednej linii
 • Peppa Pig Bejeweled

  Peppa Pig Bejeweled

  Oglądana: 17922 ocena: 0.00

 • Nowe trzy w jednej linii

  Nowe trzy w jednej linii

  Oglądana: 13625 ocena: 0.00

 • Trzy w jednym rzędzie

  Trzy w jednym rzędzie

  Oglądana: 8793 ocena: 0.00

 • Gra Jewel Quest za darmo

  Gra Jewel Quest za darmo

  Oglądana: 4799 ocena: 10.00

 • Gra logiczne kamienie online

  Gra logiczne kamienie online

  Oglądana: 3070 ocena: 0.00

 • Gra Rome Puzzle online

  Gra Rome Puzzle online

  Oglądana: 2615 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie