Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Logiczne darmowe gry online Trzy w jednej linii 14 gier

Violetta i Martina online

Ocena gry

Kolejna gra od Disneya z super bohaterką, która jest dziewczyna. To tutaj będziemy zbierać różnego rodzaju owoce. Musimy to robić w określony sposób. Przestawiając tak aby obok siebie były trzy tego samego rodzaju. Wybieramy jeden z kilku poziomów trudności gierki.


Gra logiczne kamienie online

Ocena gry

Jest to fajna i darmowa gierka logiczna w której bawimy się kamieniami gdzie spotkamy różnego rodzaju diamenty i inne kruszce. To właśnie je będziemy przestawiali i ustawiali w odpowiedni sposób. Tak aby w rzędzie znalazły się minimum trzy tego samego koloru i kształtu.


Peppa Pig Bejeweled

Ocena gry

Kolejna gierka która na Was czeka na naszej stronie tym razem będziemy ustawiali w odpowiedni sposób diamenty. Muszą się znaleźć obok siebie trzy diamenty tego samego kształtu jak i też koloru, przesuwamy je z pomocą myszki.


Bombki

Ocena gry

W tej grze musimy uzbierać jak najwięcej punktów. Możemy uczynić to przez układanie 3 takich samych bombek w jednej linii. Gramy myszka. Powodzenia!Cukierki i słodycze

Ocena gry

Zabawa z cukierkami i słodyczami na Was czeka w tej gierce online. Musimy z pomocą myszki je przestawiać w określony sposób tak aby obok siebie znalazły się trzy cukierki tego samego koloru i kształtu, wtedy one znikają a my zgarniamy punkty.


Przestawianie diamnetów

Ocena gry

Gra układanie brylantów w której będziemy się zajmowali przestawianiem diamentów różnego koloru. Postaraj się dopasować diamenty w określony sposób w taki sposób aby obok siebie znajdowały się minimum trzy diamenty tego samego koloru i kształtu.


Nowe trzy w jednej linii

Ocena gry

Nowe gry tego rodzaju już trafiły na nasz serwis. Oto jest jedna z takich gier, która jest przeznaczona Właśnie dla Was. Mamy możliwość grania przy pomocy myszki, dokładana instrukcja znajduje się w grze.


Gra Rome Puzzle online

Ocena gry

Klasyczna gra nowa z rome puzzle jest teraz do Waszej dyspozycji na stronie grajnik.pl. Przygotowaliśmy dla Was kilkanaście różnego rodzaju plansz z różnymi stopniami trudności. Zobacz jak daleko uda Ci się w tej grze dojść.


Gra Jewel Quest za darmo

Ocena gry

Pierwsza tego rodzaju gierka która trafiła na naszą stronę jest ona oczywiście za darmo dla wszystkich graczy, którzy odwiedzają naszą stronę. Ustawiamy i przestawiamy diamenty i inne kosztowności wykorzystując tutaj myszkę.


Pirackie diamnety

Ocena gry

Wybierz się na jedną z wysp piracki aby właśnie tam mieć możliwość zagrania w tą ciekawą gierkę w której mamy wiele różnych kosztowności które należy ustawiać w określony sposób. Sterowanie odbywa się myszką.


« poprzednia 1 2 następna »

Popularne gry

 • Trzy w jednej linii
 • Peppa Pig Bejeweled

  Peppa Pig Bejeweled

  Oglądana: 10789 ocena: 0.00

 • Nowe trzy w jednej linii

  Nowe trzy w jednej linii

  Oglądana: 9721 ocena: 0.00

 • Trzy w jednym rzędzie

  Trzy w jednym rzędzie

  Oglądana: 6788 ocena: 0.00

 • Gra Jewel Quest za darmo

  Gra Jewel Quest za darmo

  Oglądana: 3008 ocena: 0.00

 • Gra logiczne kamienie online

  Gra logiczne kamienie online

  Oglądana: 1885 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie