Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Latanie darmowe gry online Ufo 13 gier

Walka z kosmitami

Ocena gry

Czeka na Ciebie nie łatwa walka z kosmitami, którzy kierują super statkami ufo z działkami wolno strzelającymi. To właśnie ich obawiać się musisz najbardziej aby Cie nie trafiły. Poruszasz się strzałkami, oddajesz strzały z pomocą Spacji. Kilka plansz czekają.


Strzelanie do kosmitów dla dzieci online

Ocena gry

Poruszamy się statkiem i strzelamy do kosmitów jak i też ich statków ufo, które co jakiś czas będą się pojawiać. Mamy super szybki statek powietrzny z działkiem z którego do nich strzelamy. Sterujemy w tym celu w lewo oraz w prawo z pomocą strzałek, z działa strzelamy natomiast Spacją.


Gra spadające meteoryty

Ocena gry

Na ziemię spada coraz więcej meteorytów. Do walki wypuszczona specjalne samoloty, które mają je niszczyć zanim zderzą się z Ziemią. Za sterami jednego z nich zasiadamy my. Sterowanie strzałki, Spacja - strzelamy do meteorytów.


Abduction

Ocena gry

Sami stajamy za sterami statku ufo i zajmować będziemy się wciąganiem ludzi jak i też zwierząt z ziemi. Musimy uważać na ich ataki aby nie uszkodzić naszego statku powietrznego jakim jest UFO. Sterowanie : W,A,S,D oraz myszka.Obrona przed ufo

Ocena gry

Ufo zaatakowała ziemię, przybyło również na naszą farmę którą będziemy musieli przed atakującymi statkami ufo jej bronić. Do dyspozycji mamy broń z której do obcych będziemy strzelać. Sterowanie: strzałki oraz myszka do grania.


Kosmita zagubiony w Jaskini

Ocena gry

W tej jaskini bardzo łatwo jest zgubić drogę. Musisz pomóc kosmicie, który się do niej dostać, odnaleźć drogę na zewnątrz. Po zdobyciu określonej ilości przechodzisz do następnego poziomu.


Zabierz owce na swoją planetę

Ocena gry

Jesteś pilotem niezidentyfikowanego obiektu latającego.Musisz sprowadzić na swoją planetę jak najwięcej białych owiec. Uważaj, nie zabieraj na pokład czarnych. Sterujesz strzałkami i spacją.


Zestrzel UFO

Ocena gry

Przed Tobą ważne kosmiczne wyzwanie. Na pewno polubisz tę grę. Twoim zadaniem jest zestrzelenie minimum 4 obiektów latających, które są takiego samego koloru. Sterujesz myszką, strzałkami i klawiszem spacebar.


Atak Ufo

Ocena gry

UFO zaatakowało Ziemię. Ty i Twoim przyjaciele jesteście w niebezpieczeństwie. Musisz pomóc uratować się wszystkim Ziemianinom, strzelaj w UFO, pokonaj ich. Uratuj swoją planetę!


Wielkie Wyścigi Statków Kosmicznych

Ocena gry

Przed Tobą wielkie wyścigi statków kosmicznych. Musisz doprowadzić swój pojazd do zwycięstwa. Zostaw swoich rywali w tyle i postaraj się dotrzeć do mety jako nr 1!


Sterowanie UFO

Ocena gry

Sterowanie statkami kosmicznymi nie jest łatwym zadaniem. Sprawdź, czy potrafisz doprowadzić UFO do celu. Po drodze pokonując określoną trasę postaraj się strącać stożki, a wówczas otrzymasz dodatkowe punkty. Uważaj na wszelkie pułapki i przeszkody!


Pilotowanie Statku Kosmicznego

Ocena gry

Pilotowanie Statkiem kosmicznym UFO, to raczej trudne zadanie. Chcesz spróbować swoich sił? Postaraj się uruchomić pojazd i pokonać nim jak najdłuższą trasę!


« poprzednia 1 2 następna »

Popularne gry

 • Ufo
 • Kosmita zagubiony w Jaskini

  Kosmita zagubiony w Jaskini

  Oglądana: 4211 ocena: 0.00

 • Abduction

  Abduction

  Oglądana: 1374 ocena: 0.00

 • Walka z kosmitami

  Walka z kosmitami

  Oglądana: 1370 ocena: 0.00

 • Gra spadające meteoryty

  Gra spadające meteoryty

  Oglądana: 1324 ocena: 0.00

 • Strzelanie do kosmitów dla dzieci online

  Strzelanie do kosmitów dla dzieci online

  Oglądana: 1305 ocena: 0.00

 • Obrona przed ufo

  Obrona przed ufo

  Oglądana: 999 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie