Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21
Gra Tank 1990 battle city

dobra gra

2016-12-27 11:05:51
Domek dla świniki Peppy

zjebana

2016-12-09 09:09:01
Gra Nauka zasad gry w Snookera

super gra

2016-10-30 17:26:51
Gra Snooker

super gra

2016-10-30 17:17:33
Jake i piraci z Nibylandii u dentysty

Yolo gra

2016-10-13 14:34:34

Sportowe darmowe gry online W hokeja 8 gier

Gra hokej na trawie mistrzostwa

Ocena gry

W tej grze będziemy mieli możliwość zmierzyć się w grze hokeja na trawie. Na samym początku wybieramy jednego z kilku zawodników jakim chcemy zagrać mecz. Po wyborze przystępujemy do nauki gdzie będziemy zajmowali się strzelaniem rzutów karnych na bramkę. Myszką dobieramy gdzie chcemy piłkę posłać jak i też moc z jaką oddamy strzał. Mamy na to ograniczony czas jednej minuty. Zobacz jaki z Ciebie strzelec. Dalej czekają inne ciekawe zadania, które musisz przejść jeżeli chcesz zostać mistrzem w tej dyscyplinie grania na trawie.


Mini Hokej

Ocena gry

Zagramy tutaj w mini hokeja bez końca w tej gierce online. Oczywiście jak wszystkie gry które trafiają na stronę grajnik.pl także i ta jest darmowa dla każdego z graczy. Wygrywa ten graczy który uzbiera jak największą liczbę bramek.


Gra Air Hockey online

Ocena gry

Gra hokej powietrzny na tym stole na którym będziemy grać, nazywa się air hockey, dzięki powietrzu które wydobywa się ze stołu w którym są dziurki nasz krążek będzie poruszał się z bardzo dużą szybkością co zapewni nam frajdę z tej gry. Gracie myszką.


Mistrzostwa hokejowe online

Ocena gry

Hokej, to ciekawa rozrywka dla wszystkich którzy uwielbiają sport. Wciel się w trenera, wybierz drużynę i doprowadź ją do zwycięstwa. Na początku gry wybierz kij, a później już tylko strzelaj bramki. Steruj za pomocą myszki.Gra Bramkarz hokejowy

Ocena gry

W hokeju bramkarz ma przed sobą naprawdę trudne zadanie. Musi bronić krążek, który porusza się naprawdę szybko i potrafi wlecieć do bramki prawie niezauważenie. Jako bramkarz musisz być naprawdę czujny! Bronisz strzały używając strzałek. Powodzenia!


Hokej: rzuty karne

Ocena gry

Zostań królem strzelców tego turnieju! Twoim zadaniem jest strzelenie jak największej ilosci bramek. pamiętaj, ze bramkarz jest bardzo sprytny i potrafi złapać nawet najtrudniejsze rzuty. Mimo to postaraj się go przechytrzyć! Musisz z odpowiednią siłą uderzyć krążek aby trafił w światło bramki. Powodzenia!


Rozrywki hokejowe gra online

Ocena gry

Wybierz poziom gry bez końca, na jakim potrafisz grać w hokeja i weź udział w rozgrywkach! Połącz swoje siły razem z drużyną i postarajcie się, żeby gra wyszła wam jak najlepiej. Pamiętaj, że zwycięzca może być tylko jeden! W grze używamy strzałek i podań: N i S.


Hokejowe rozgrywki

Ocena gry

Hokej, to gra bez końca, która potrafi wciągnąć każdego. Wybierz drużynę, którą chcesz reprezentować w dzisiejszych rozgrywkach, a następnie zmierz się w turnieju, w którym możesz zdobyć tytuł mistrza. Myszką kontrolujesz siłę strzału krążka, jak i też to w którą stronę oddasz swój strzał.


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • W hokeja
 • Gra Air Hockey online

  Gra Air Hockey online

  Oglądana: 1494 ocena: 0.00

 • Mini Hokej

  Mini Hokej

  Oglądana: 1415 ocena: 0.00

 • Hokej: rzuty karne

  Hokej: rzuty karne

  Oglądana: 1347 ocena: 0.00

 • Rozrywki hokejowe gra online

  Rozrywki hokejowe gra online

  Oglądana: 1051 ocena: 0.00

 • Hokejowe rozgrywki

  Hokejowe rozgrywki

  Oglądana: 1034 ocena: 0.00

 • Mistrzostwa hokejowe online

  Mistrzostwa hokejowe online

  Oglądana: 941 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie