Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Sportowe darmowe gry online W tenisa 12 gier

Tenis głowami mistrzostwa świata

Ocena gry

Jeżeli tylko lubicie tenis to w tej grze będziemy mogli grać pojedynki z różnymi przeciwnikami jacy na nas czekają. Sami wybieramy zawodnika, jakim to będziemy w grze grali. Zbieramy także różnego rodzaju bonusy jakie pojawią nam się podczas gry. Gramy strzałkami i spacją - dzięki której odbijamy piłkę rakietką.


Gra Tenis głowami online

Ocena gry

W tej grze będziemy mogli zagrać głowami podbijając piłkę jak i też mieli możliwość przebijania jej przy pomocy rakietki, którą każdy zawodnik posiada. Zagraj mecz i zobacz który z Was okaże się wygranym. Gramy strzałkami i Spacją.


Gra mecz w tenisa

Ocena gry

Kolejna do kolekcji na naszej stronie grajnik gra w której zagramy mecz w tenisa. Na początku w gierce jest losowanie w który poznamy rywali z jakimi będziemy chcieli zagrać. Potem już wybieramy jednego z kilku graczy i rozpoczynamy turniej. Gramy strzałkami i Spacja.


Gra nuka gry w tenisa

Ocena gry

Gra z ciekawą grafiką gdzie mamy tylko jedne zadanie. Musimy przez jak najdłuższy czas podbijać piłkę rakietą od tenisa. Uważać musimy na wiatr, który będzie czasami nam przeszkadzał w podbijaniu piłeczki do tenisa. Gramy strzałkami, Spacją podbijamy piłkę.Ubierz tenisistkę

Ocena gry

W tej grze ubierance będziemy zajmować się ubieraniem postaci jaką jest tenisistka Anna Kurnikowa. Wybieramy kolory jak i też ubrania aby mieć możliwość ubioru postaci. Wykorzystujemy do ubierania myszkę, przy jej pomocy będzie dużo łatwiej.


Galaktyczny Tenis

Ocena gry

Kolejne nietypowe miejsce do rozegrania w meczu w tenisa. Będzie to jak już nam nazwa podpowiada galaktyczny pojedynek w gierce w której wygra lepszy spośród dwóch graczy. Mamy możliwość gry na 1 lub 2 osoby oraz opcję treningu. Gracz 1: strzałki, gracz 2: W,A,S,D.


Beach Tennis

Ocena gry

Nietypowy mecz w tenisa zagramy na boisku specjalnie przygotowanym, będzie to piaskowe boisko. Zobacz jaki rywali masz do pokonania i jak wygląda sama gierka. Postaraj się pokonać rywalkę w grze; gramy strzałki i Spacja.


Turniej tenisa dla chłopców

Ocena gry

Przed Tobą wielkie emocje i ogromnie pasjonujący turniej! Wybierz zawodnika, którym chcesz grać, a następnie postaraj się zdobyć tytuł mistrza gry w tenisa! Sterowanie za pomocą strzalek i spacji.


Gra China Open tenis

Ocena gry

China Open, to jeden z ważniejszych turniejów tenisowych. Wybierz jedną z czterech postaci i daj się wciągnąc w wir sportowych rozgrywek. Postaraj się pokonać wszystkich swoich przeciwników i zdobyć tytuł mistrza. Sterowanie myszką.


Turniej w tenisa dla dziewczyn online

Ocena gry

Zobacz, kto z was lepiej umie grać w tenisa, ty czy twoja przyjaciółka? W tej grze mozesz to sprawdzić! Masz także możliwość gry jednoosobowej lub dwuosobowej. Sterowanie: strzałkami oraz Z,X,C.


Turniej w tenisa 3d

Ocena gry

Ta gra, to nie tylko wspaniała rozrywka, ale i niezła grafika, którą możesz podziwiać wcielając się w jednego z zawodników turnieju. Wybierz, kim chcesz grać i pokonaj swojego rywala. Postaraj się być najlepszym zawodnikiem i zdobyć tytuł mistrza.


Gra w turniej tenisa ziemnego

Ocena gry

Lubisz grać w tenisa? Musisz więc sprawdzić swoich sił w tej grze! Stań do walki o tytuł mistrza tenisa i postaraj się pokonać wszystkich swoich rywali. Na początku zdecyduj, jakim zawodnikiem chcesz grać. Po wyborze przystępujesz do gry. Sterowanie: strzałki, spacja - odbijanie piłki.


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • W tenisa
 • Turniej tenisa dla chłopców

  Turniej tenisa dla chłopców

  Oglądana: 5916 ocena: 0.00

 • Turniej w tenisa 3d

  Turniej w tenisa 3d

  Oglądana: 4966 ocena: 0.00

 • Ubierz tenisistkę

  Ubierz tenisistkę

  Oglądana: 4730 ocena: 0.00

 • Gra w turniej tenisa ziemnego

  Gra w turniej tenisa ziemnego

  Oglądana: 4367 ocena: 0.00

 • Gra Tenis głowami online

  Gra Tenis głowami online

  Oglądana: 3967 ocena: 10.00

 • Turniej w tenisa dla dziewczyn online

  Turniej w tenisa dla dziewczyn online

  Oglądana: 1760 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie