Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Strzelanki darmowe gry online Walki 27 gier

Walki w klatce MMA

Ocena gry

Ciekawa gra w której będziemy walczyć w klatkach z innymi rywalami. Jednak do tego jeszcze droga jest daleka. Na początku będziemy musieli przejść szereg różnego rodzaju treningów podczas których będziemy uczyli się walczyć i zadawać różnego rodzaju kombinacji ciosów. W tym celu przejdź wszystkie etapy aby na końcu móc walczyć. Gramy: Z, X oraz strzałki.


Walki mutantów Zombie

Ocena gry

Będziemy musieli walczyć z mutantami Zombie, które niemal przez cały czas ze wszystkich stron będą nas atakować. Postaraj się temu przeciwdziałać. Rzucamy butelkami czyli tak zwanymi koktajlami mołotowa. Używamy w tym celu myszki.


Street Fight

Ocena gry

Dość nietypowy wojownik na nas już czeka. Klikamy na ikonkę siekierki aby zacząć grać. Sterujemy postacią W,A,S,D lub strzałkami i walczymy: Z i X. Z każdej strony pojawiają się postacie z którymi musimy walczyć.


Genjuro Fight

Ocena gry

Kolejna ciekawa gierka w której będziemy walczyć mutantami wybranymi przez nas wojownikami. Poruszamy się postacią W,A,S,D, zadajemy ciosy w różnych kombinacjach: J,K,L. Zobacz jak daleko uda Ci się dojść Twoim wojownikiem.Crossfire

Ocena gry

Jest to bardzo podobna gra jak tą jaką znacie z pewnością z pegazusa. Zachęcamy do zagrania. Poruszamy się postacią z bronią i strzelamy praktycznie do wszystkiego co się rusza i stanie Wam na drodze.


Strzelanka w kosmosię

Ocena gry

w tej grze będziemy strzelać do celu. Znajdujemy się w kosmosie i strzelamy do wrogów. Musimy ustrzelić ich jak najwięcej. Instrukcją sterowania znajduję się w grze.


Sztuki walki

Ocena gry

Uczyć będziemy się sztuki walki, jeżeli grasz po raz pierwszy to dość długo możesz widzieć czarny ekran zamiast gierki, wtedy właśnie ona się ładuje. Poczekaj cierpliwie na jej załadowanie. Następnie klikaj strzałki jakie pokażą się w grze aby nauczyć się sztuki walki.


Gra walka na miecze

Ocena gry

Walki na miecze w tej grze na nas czekają z różnego rodzaju wrogami jakich spotkamy na drodze. Nasz miecz jest bardzo ostry dlatego łatwo nam będzie pokonać dużą ilość przeciwników jaka nas w tej gierce online zaatakuje. Sterowanie: W,A,S,D , J - atakujemy, K - skaczemy, L - wybór magii. W+J - super atak.


Walka na śnieżki

Ocena gry

Czeka na Ciebie walka na śnieżki. Po dwóch stronach staną dwie drużyny, każda z nich chce oczywiście wygrać tą walkę. Jednak tylko jedna z tych drużyn będzie mogła zwyciężyć. Postaraj się abyś to właśnie Ty nią był. Sterujemy myszką 3 zawodnikami i nią też wybieramy siłę rzutu jak i też położenie naszego gracza.


Foxy Snajperka: misja nr 1

Ocena gry

Foxy to sprytna i nieustraszona snajperka. Przenieś się w jej niebezpieczny świat i pomóz jej przejść przez kolejne misje gry! Sterowanie: myszka, spacja.


Pojedynek statuetek: Kanye vs. Taylor

Ocena gry

W tym roku statuetka dla najlepszej piosenkarki trafiła do Taylor. Niestety, ten zaszczytny tytuł chce jej odebrać sam Kanye. Nie pozwól mu na to. Sterowanie: strzałki, spacja


Żarty z workami z wodą

Ocena gry

Ta gra na pewno przypadnie do gustu wszystkim żartownisiom! Dysponujesz w niej workami z wodą, a twoim zadaniem jest ich jak największą ilość na przechodzących ludzi. Bądź ostrożny, uważaj byś sam nie spadł z dachu! Sterowanie: strzałki, spacja.


« poprzednia 1 2 3 następna »

Popularne gry

 • Walki
 • Anioły i demony: święty pojedynek

  Anioły i demony: święty pojedynek

  Oglądana: 7983 ocena: 0.00

 • Foxy Snajperka: misja nr 1

  Foxy Snajperka: misja nr 1

  Oglądana: 7136 ocena: 10.00

 • Waleczne zwierzaki: pojedynek psów i kotów

  Waleczne zwierzaki: pojedynek psów i kotów

  Oglądana: 3356 ocena: 0.00

 • Walka o tytuł szamana

  Walka o tytuł szamana

  Oglądana: 2586 ocena: 0.00

 • Gra Papier, nożyczki, kamień wersja online

  Gra Papier, nożyczki, kamień wersja online

  Oglądana: 2577 ocena: 0.00

 • Trafne uderzanie

  Trafne uderzanie

  Oglądana: 2222 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie