Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Planeta darmowe gry online Warzywa 10 gier

Transport warzyw

Ocena gry

Mamy swoją farmę na której będziemy ciężko pracować. Przede wszystkim na naszej ziemi będziemy sadzić warzywa, które następnie do miasta będziemy traktorem transportować i je sprzedawać. Strzałki i Spacja są potrzebne do gry.


Gra z kukurydzą

Ocena gry

Kolejna gra z warzywami w roli głównej. Czeka już na nas kukurydza z której będziemy musieli robić popcorn. W grze strzelamy do kukurydz z działka i rozpryskuje się popcorn, który jednak nie może nas trafić gdyż wtedy zniszczy nas statek.


Warzywne zabawy

Ocena gry

W tej grze wybieramy jedno z wielu dostępnych warzyw i będziemy mogli zacząć z nim zabawę. Doklejamy im usta, mamy kilka do wyboru jak i też różne oczy oraz nietypowe brwi i włosy. Zabawę dokonujemy myszką.


Gra Przygody James\'a Bunny

Ocena gry

Ten bohater zrobi wszystko, żeby zdobyć kolejną marchewkę. jest w stanie pokonac nawet najgroźniejszego przeciwnika! Pozbądź sie wszystkich napotkanych na swojej drodze wrogów, którzy chcą nie dopuścić cię do warzyw, a następnie zbierz jak najwięcej marchewek.Polowanie na marchewki

Ocena gry

W tej grze bierze udział dwóch chłopców. I to Ty musisz im pomóc, aby osiągnęli cel gry. Jeden z nich strzela w marchewki, aby spadły, a drugi musi je złapać do swojej łodzi. Pomożesz im zebrać jak najwięcej marchewek? Do dzieła!


Wypadek ciężarówki z marchewkami

Ocena gry

Oczywistą sprawą jest, że królik Bugs uwielbia marchewki. Postanowił się wybrać po zapas warzyw na cały rok. Niestety, po drodze do domu wpadł w poślizg i cały transport marchewek się wysypał. Musisz mu pomóc zebrać rozsypany na ulicy towar.


Gra Ogrodnik

Ocena gry

Jesteś ogrodnikiem, którego pasją są jego rośliny. Musisz zadbać o swój ogród. Postaraj się wyhodować rośliny, które przyniosą CI pewne zyski. Na każdym poziomie gry musisz zarobić określoną kwotę, aby przejść do następnego etapu.


Uratuj warzywa

Ocena gry

Jesteś posiadaczem wspaniałego ogrodu warzywnego. Niestety, został on zaatakowany przez wstrętne pasożyty. Nie pozwól im unicestwić Twoich prac, wybij je wszystkie, zanim rozprawią się z Twoim ogrodem raz na zawsze!


Pamięciowa gra warzywna

Ocena gry

Na ekranie widzisz obrazki, które są odwrócone rysunkami do tablicy. Musisz znaleźć odpowiednie pary przedstawiające te same obrazki. Postaraj się zrobić to jak najszybciej!


Odeprzyj Atak warzywnych Zombie

Ocena gry

To prawdziwy koszmar! twoją lodówkę zaatakowały warzywne zombie! Musisz odeprzeć ich atak, nie daj im zniszczyć Ciebie i Twojego domu! Zabij ich wszystkich!


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Warzywa
 • Transport warzyw

  Transport warzyw

  Oglądana: 1809 ocena: 0.00

 • Gra z kukurydzą

  Gra z kukurydzą

  Oglądana: 1490 ocena: 0.00

 • Gra Ogrodnik

  Gra Ogrodnik

  Oglądana: 881 ocena: 0.00

 • Wypadek ciężarówki z marchewkami

  Wypadek ciężarówki z marchewkami

  Oglądana: 869 ocena: 0.00

 • Warzywne zabawy

  Warzywne zabawy

  Oglądana: 846 ocena: 0.00

 • Polowanie na marchewki

  Polowanie na marchewki

  Oglądana: 712 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie