Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Wędkarskie 25 gier

Polowanie na kaczki w locie

Ocena gry

Tym razem wcielamy się rolę myśliwego, który jest doskonałym łowcą. Tym razem jego zadaniem będzie strzelanie do kaczek. Postaraj się podczas niego zestrzelić ich jak największą ilość. Masz ograniczoną liczbę strzałów. Sterowanie to: myszka.


Tropikalna wyspa i wędkarz

Ocena gry

Nasz statek się rozbił i tak trafiliśmy na tą pustą tropikalną wyspę gdzie aby przeżyć będziemy łapać ryby. Czy je złapiesz i w jakiej ilości będzie zależało Twoje życie. łapiemy ryby z wykorzystaniem myszki.


Dynamite fisher 2

Ocena gry

Nie próbujcie tego nad wodą, będziemy łapać ryby w dość niecodzienny sposób. Rzucamy dynamit do wody i on wybucha ogłuszając ryby. W ten sposób je łapiemy, łodzią poruszamy się strzałkami, rzucamy dynamit myszką, dopierając odpowiednią moc i kąt rzutu.


Gra polowanie na dziki online

Ocena gry

Dzika nie tak łatwo jest ustrzelić jak zobaczysz w tej grze, będziemy właśnie z dubeltówki strzelać do tych zwierząt. Za każde trafione otrzymujemy punkty, które pozwolą nam awansować do kolejnych rund tej rozgrywki. Sterowanie to myszka. Wciel się w myśliwego i zostań łowcą.Złów ryby na bezludnej wyspie

Ocena gry

Na bezludnej wyspie zabrakło Ci pożywienia. Musisz się ratować tym, co masz dookoła. Złów jak najwięcej ryb, żebyś mógł sobie przyrządzić pyszny obiad.


Łowienie ryb

Ocena gry

Wybierz się razem z bohaterem gry na ryby. Na każdym poziomie musisz złowić określoną ilość. Postaraj się wykonać swoje zadanie jak najszybciej potrafisz!


Niebanalne łowienie ryb

Ocena gry

Przed Tobą niebanalny sposób łowienia ryb, postaraj się mu podołać i złowić ich jak najwięcej. Aby to zrobić musisz rzucać w pływające ryby kulą, którą bohater gry trzyma w dłoni. Sterujesz myszką.


Pradawne łowienie ryb

Ocena gry

W grze możesz poznać zwyczaje pradawnych ludzi. Wystarczy, że wciel się w postać głównego bohatera i postarasz się zdobyć jak najwięcej ryb.


Eliminacja złośliwych stworków

Ocena gry

Musisz zniszczyć te małe złośliwe zielone stworki! Poluj na nie, postaraj się wyeliminowac je wszystkie z tej gry!


Polowanie w lesie

Ocena gry

Jako myśliwy uwielbiasz polowanie. Wybierz się razem z bohaterem gry do lasu i postaraj się złowić jak najwięcej zwierzyny!


Na pomoc małemu dinozaurowi!

Ocena gry

Przenieś się do świata dla małych dzieci, w którym żyły dinozaury i pomóż małemu dinozaurowi zebrać odpowiednią ilość liści niezbędną do ukończenia kolejnych etapów gry. Powodzenia!


Gra polowanie na ptaki

Ocena gry

Na początku każdej planszy widzisz ilość ptaków na jakie musisz zapolować podczas kolejnych poziomów gry. Postaraj się wykonac swoje zadanie i zdobyć jak najwięcej punktów!


Popularne gry

  • Wędkarskie
REKLAMA GOOGLE
cookie