Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Dla Chłopców darmowe gry online Wędkowanie 12 gier

Łapanie ryb na wędkę

Ocena gry

Gra gdzie zajmujemy się łapaniem ryb. Będzie to wędkarstwo podlodowe. Realistyczna gierka jest gotowa właśnie dla Was. Zobaczysz, że łapanie w przeręblu nie należy do najłatwiejszych rzeczy i dość trudno jest złapać rybę. Sami wybieramy miejsce gdzie będziemy łapać i na jakiej głębokości to będzie.


Wędkowanie nad morzem

Ocena gry

Wybieramy się nad morzę na wyprawę wędkarską na której to będziecie łowić ryby różnego gatunku. Do naszej dyspozycji jest oczywiście łódka do łowienia jak i też wędka, przy pomocy której będziemy rybki łapać. Do łapania wykorzystaj tutaj myszkę.


Ubieranka wędkarza

Ocena gry

Na obrazku będziemy mieli jednego z wielu na całym świecie wędkarzy. Mamy dla niego specjalne stroje wędkarskie na nowy sezon 2013. Zobacz jakie one są i jak możesz tą postać w nie ubrać. Wykorzystaj do tego myszki.


Wędkowanie w morzu

Ocena gry

Udamy się na morze gdzie będziemy mieli okazję wędkowania z łódki. Czekają na Ciebie różne ryby o przeróżnych rozmiarach, które masz możliwość złapania w tej grze online. Każda z ryb jest w odpowiedni sposób punktowana.Crazy Fishing

Ocena gry

Jest to zakręcona gra w wędkarska w łapanie ryb. Będziemy łapać różne rybki jakich cienie mamy pokazane u góry w pasku tej gierki. Zobacz także jakie inne przedmioty możesz złapać. Zbieraj punkty bonusowe i wykonaj misje myszką.


Fishing - Cast The Line

Ocena gry

Dwóch rybaków mają całkiem nowoczesną łódkę z silnikiem motorowym. Zobacz jak będzie z ich umiejętnościami jeżeli chodzi o łapanie ryb. Sterujemy łódką strzałkami i nimi także łapiemy znajdujące się pod wodą ryby. W każdej z plansz musimy złapać ich określoną ilość.


Big Fish

Ocena gry

Mały rybak swoją łódką wybiera się na jezioro gdzie postanawia złapać jak największą ilość ryb. Postaraj mu się w tym zadaniu pomóc. Sterujemy łódką w lewo i w prawo strzałkami, strzałkami w dół i górę łapiemy ryby.


Wędkowanie w zimie

Ocena gry

Wędkowanie zimą nie jest łatwe, jednak prawdziwy miłośnik wędkowania znajdzie i na to sposób. Postaraj się złowić jak najwięcej ryb przez przerębel, czyli otwór znajdujący się na lodzie.


Wędkowanie na bezludnej wyspie

Ocena gry

Znalazłeś się na bezludnej wyspie, co będziesz jadł? Zostaje ci tylko wędka i łowienie ryb! Postaraj się złowić ich jak najwięcej, aby przetrwać!


Wędkowanie ryb

Ocena gry

W tej grze masz do wyboru kilka miejsc, w których będziesz mógł usiąśc i spokojnie łowić ryby. Zobacz, że nie jest to wcale łatwe zadanie, ciekawe, jak największą rybę uda Ci się złowić?


Wędkowanie nad jeziorem

Ocena gry

W pogodny dzień postanowiłeś wybrać się nad staw, aby łowić ryby. Twoim zadaniem jest oczywiście złowienie jak największej ilości. Gotowy?


Gra wędkowanie online

Ocena gry

Wybieramy się nad jezioro gdzie będziemy mogli trochę powędkować z łodzi i połapać trochę ryb. Za każdą ze złapanych ryb otrzymujemy punkty. Poruszamy się łódką w lewo oraz w prawo strzałkami, łapiemy ryby strzałkami w górę oraz w dół.


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Wędkowanie
 • Łapanie ryb na wędkę

  Łapanie ryb na wędkę

  Oglądana: 7070 ocena: 10.00

 • Wędkowanie w morzu

  Wędkowanie w morzu

  Oglądana: 4051 ocena: 0.00

 • Wędkowanie nad morzem

  Wędkowanie nad morzem

  Oglądana: 3649 ocena: 7.50

 • Ubieranka wędkarza

  Ubieranka wędkarza

  Oglądana: 2942 ocena: 0.00

 • Fishing - Cast The Line

  Fishing - Cast The Line

  Oglądana: 2324 ocena: 0.00

 • Crazy Fishing

  Crazy Fishing

  Oglądana: 1901 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie