Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Medyczne darmowe gry online Weterynarz 13 gier

Chory renifer

Ocena gry

Święty mikołaj ma problem. Niestety jego renifer jest chory i uszkodzony i nie ma siły do dalszej podróży. Pomóż mu jak najszybciej i wylecz renifera. Do dzieła!


Szpital dla zwierząt

Ocena gry

W tej grze medycznej na komputer możesz spełnić swoje marzenie i zostać pielęgniarką. Zaopiekuj się zwierzątkami najlepiej jak potrafisz. Postaraj się w krótkim czasie pomóc jak największej liczbie zwierzątek, zrobisz to za pomocą myszki.


Szpital dla zwierząt

Ocena gry

W tej grze doktor dla zwierząt będziesz weterynarzem. Musisz wyleczyć zwierzątka znajdujące się w szpitalu. Wykonane zadania są punktowane, postaraj się uzbierać jak najwięcej punktów w wyznaczonym czasie.


Weterynarz Lisa

Ocena gry

Znajdujesz się w gabinecie weterynarza. Musisz pomóc Lisie wyleczyć zwierzęta. Postaraj się wykonać jak najwięcej zadań w wyznaczonym czasie.Weterynarz Hello Kity

Ocena gry

W tej grze weterynarz dla zwierząt będziemy leczyć kotka Kitty. Jest on skaleczony i obolały. Musimy używać odpowiednich rzeczy do tego. Musimy wybrać prawidłową rzecz i przyłożyć do rany. Powodzenia!


Ubieranka Pani weterynarz

Ocena gry

Pani doktor również uwielbia wyglądać wyśmienicie. W grze naszym zadaniem będzie ubranie w ubieranki Pani weterynarz. Mamy do wyboru kilkanaście różnego rodzaju fartuchów. Posługujemy się do gierki myszką.


Klinika weterynaryjna Barbie

Ocena gry

Barbie kocha zwierzęta, dlatego postanowiła zostać weterynarzem. Musisz jej koniecznie pomóc zadbać o bezpieczeństwo i zdrowie wszystkich zwierzątek w okolic. Zabierzcie do swojej kliniki wszystkie chore zwierzaki i postarajcie się jak najszybciej je wyleczyć. Stosuj się do wskazówek, które zobaczysz na poszczególnych etapach gry.


Weterynarz

Ocena gry

Jako weterynarz dla zwierząt masz ręce pełne roboty w tym operacje. Opieka nad chorymi zwierzętami czeka. Zaopiekuj się zwierzakami najlepiej jak potrafisz,. W ten sposób szybko wrócą do zdrowia.


Gra Leczenie zwierząt online

Ocena gry

W lecznicy znajduje się wiele chorych zwierząt. Aby spokojnie zasnęły i mogly się wyleczyć musisz im pomóc. Twoim zadaniem jest odnalezienie dwóch takich samych zwierzaków. Postaraj się zrealizować to zadanie.


Gra Lecznica u Daisy

Ocena gry

Daisy właśnie otworzyła nowoczesną lecznicę dla zwierząt pełną nowego sprzętu, dzięki któremu chce wyleczyć z choroby wszystkie zwierzęta w okolicy. Pomóż jej spełnić to marzenie.


« poprzednia 1 2 następna »

Popularne gry

 • Weterynarz
 • Gra Weterynarz

  Gra Weterynarz

  Oglądana: 11453 ocena: 0.00

 • Klinika weterynaryjna Barbie

  Klinika weterynaryjna Barbie

  Oglądana: 9321 ocena: 8.00

 • Gra Klinika dla Zwierząt

  Gra Klinika dla Zwierząt

  Oglądana: 6756 ocena: 0.00

 • Weterynarz

  Weterynarz

  Oglądana: 6460 ocena: 0.00

 • Gra Leczenie zwierząt online

  Gra Leczenie zwierząt online

  Oglądana: 6164 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie