Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Zobacz Nasze serwisy z grami:

Gry-dladzieci.pl

Najnowsi uzytkownicy

Medyczne darmowe gry online Weterynarz 9 gier

Weterynarz Hello Kity

Ocena gry

W tej grze będziemy leczyć kotka Kitty. Jest on skaleczony i obolały. Musimy używać odpowiednich rzeczy do tego. Musimy wybrać prawidłową rzecz i przyłożyć do rany. Powodzenia!


Ubieranka Pani weterynarz

Ocena gry

Pani doktor również uwielbia wyglądać wyśmienicie. W grze naszym zadaniem będzie ubranie w ubieranki Pani weterynarz. Mamy do wyboru kilkanaście różnego rodzaju fartuchów. Posługujemy się do gierki myszką.


Klinika weterynaryjna Barbie

Ocena gry

Barbie kocha zwierzęta, dlatego postanowiła zostać weterynarzem. Musisz jej koniecznie pomóc zadbać o bezpieczeństwo i zdrowie wszystkich zwierzątek w okolic. Zabierzcie do swojej kliniki wszystkie chore zwierzaki i postarajcie się jak najszybciej je wyleczyć. Stosuj się do wskazówek, które zobaczysz na poszczególnych etapach gry.


Weterynarz

Ocena gry

Jako weterynarz masz ręce pełne roboty. Zaopiekuj się zwierzakami najlepiej jak potrafisz,. W ten sposób szybko wrócą do zdrowia.Gra Leczenie zwierząt online

Ocena gry

W lecznicy znajduje się wiele chorych zwierząt. Aby spokojnie zasnęły i mogly się wyleczyć musisz im pomóc. Twoim zadaniem jest odnalezienie dwóch takich samych zwierzaków. Postaraj się zrealizować to zadanie.


Gra Lecznica u Daisy

Ocena gry

Daisy właśnie otworzyła nowoczesną lecznicę dla zwierząt pełną nowego sprzętu, dzięki któremu chce wyleczyć z choroby wszystkie zwierzęta w okolicy. Pomóż jej spełnić to marzenie.


Lecznica dla zwierząt

Ocena gry

Prowadzisz lecznicę dla zwierząt. trafiają do Ciebie naprawdę chore zwierzaki. Pomóż cierpiącym maleństwom wyjśc z choroby i na nowo cieszyć się zdrowym życiem.


Gra Klinika dla Zwierząt

Ocena gry

Właśnie otworzyłeś klinikę dla zwierząt. Twoi mali pacjenci są niezwykle wymagający. Zaopiekuj się nimi, postaraj się tak nimi zajmować, aby byli zdrowi i radośni.


Gra Weterynarz

Ocena gry

Wspaniała gra dla wszystkich miłośników zwierząt! Twoim zadaniem jest wcielenie się w rolę weterynarza i zajęcie się wszystkimi chorymi zwierzakami. Postaraj się je wszystkie wyleczyć, zaopiekuj się nimi.


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Weterynarz
 • Gra Weterynarz

  Gra Weterynarz

  Oglądana: 9356 ocena: 0.00

 • Klinika weterynaryjna Barbie

  Klinika weterynaryjna Barbie

  Oglądana: 7511 ocena: 10.00

 • Gra Klinika dla Zwierząt

  Gra Klinika dla Zwierząt

  Oglądana: 5151 ocena: 0.00

 • Weterynarz

  Weterynarz

  Oglądana: 5146 ocena: 0.00

 • Gra Leczenie zwierząt online

  Gra Leczenie zwierząt online

  Oglądana: 4395 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie