Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Na 2 osoby darmowe gry online Wieloosobowe 20 gier

Watergirl Fireboy Adventure 2 - na dwie osoby

Ocena gry

Kolejna część przygód gdzie poruszamy się dwiema postaciami będzie to oczywiście woda jak i też ogień. Tym razem zupełnie nowa część tej gierki an Was czeka. Tutaj będziemy tymi postaciami strzelać do latających wrogów. Poruszamy się gracz 1: strzałki , strzałką w dół strzelamy w górę skaczemy. Gracz 2: A, S,D,W.


Head Action Soccer

Ocena gry

Chwilkę czekamy do załadowania Head Action Soccer potem już tylko klikamy Play i możemy się cieszyć rozgrywką. Do wyboru mamy kilka trybów gry jak trening, mistrzostwa, 2 osoby, liga czy pojedyncze spotkania.


Head Action Soccer

Ocena gry

Chwilkę czekamy do załadowania Head Action Soccer potem już tylko klikamy Play i możemy się cieszyć rozgrywką. Do wyboru mamy kilka trybów gry jak trening, mistrzostwa, 2 osoby, liga czy pojedyncze spotkania.


Bomb it 4

Ocena gry

Kolejna część już 4 z bombami w roli głównej. Mamy kilka trybów do wyboru. Pierwszym z nich jest pokonanie wszystkich wrogów, drugi to natomiast zbieranie monet, bijatyka i tajemnicza etykietka. Wybierz ten który Ci się najlepiej spodobał.Bomb it 6

Ocena gry

Jest to już kolejna bo szósta gra z tej serii gdzie gramy na dwie osoby. Oprócz liczby graczy wybieramy ilość przeciwników z jakimi się w gierce zmierzymy jak i też liczbę plansz, arenę na której toczy się walka i oczywiście poziom trudności.


Bilard dla dziewczyn na 2

Ocena gry

Ta gierka skierowana jest jeżeli chodzi o tą dyscyplinę sportową w szczególności dla dziewczyn. Tutaj również czekają na Was dwa tryby grania. Utrudnieniem jest to, że nie widzimy gdzie polecą bile jak to jest w innych tego rodzaju gierkach online.


Rural Racer

Ocena gry

Prosta gra gdzie wyścigowe aspiracje czekają już na Cibie. W szczególności polecamy abyście grali ze znajomym na jednym komputerze. Przekonajcie się kto jest szybszy i lepiej wchodzi w zakręty. Gramy strzałki oraz Shift jako Turbo, kolejny gracz: W,A,S,D i tylda jako turbo.


Samochody track

Ocena gry

Jest to prosta gra jeżeli chodzi o grafikę ale na pewno zapewni nam sporą porcję wrażeń ze względu na możliwość rywalizowania z kolegą czy też koleżanką na torach w gierce. Sami wybieramy liczbę okrążeń jakich chcemy pokonać.


Car racing

Ocena gry

Samochody to super formuły na specjalnie przygotowanych torach jakimi są labirynty gdzie nie jest łatwo wykręcać na nich. Czasami są to 90/180 stopniowe zakręty gdzie trzeba zwolnić do minimum aby je pokonać. Sterowanie strzałki oraz W,A,S,D.


Formuła 1 na dwóch graczy

Ocena gry

Ścigamy się na różnych torach formuły 1 super szybkimi autami jakimi są bolidy formuły. Postaraj się pokonać rywali. Uważać należy na zakrętach gdzie bardzo łatwo wypaść z toru i wytracić całą szybkość. Sterowanie to strzałki lub dla gracza 2 W,A,S,D.


Gra na 4 osoby sumo slam

Ocena gry

Czekają na Was dość nietypowe walki sumo na cztery, trzy , dwie osoby gdzie musimy na specjalnie usytuowanej macie wypchnąć rywali jak najszybciej jest to możliwe. Jak wybierzemy liczbę graczy będziemy mieli pokazane czym należy grać. Miłej zabawy Wam życzmy.


Devil On Target

Ocena gry

W tej grze mamy możliwość zagrania na wiele osób. Gra jeżeli chodzi o grafikę jest prosta, po prostu odbijamy diabełki od trampoliny i gdy jest w odpowiednim miejscu klikamy myszką lub spacją. Grać możemy na większą ilość graczy.


« poprzednia 1 2 następna »

Popularne gry

 • Wieloosobowe
 • Golf na 1,2,3,4 osoby

  Golf na 1,2,3,4 osoby

  Oglądana: 32913 ocena: 0.00

 • Gra wieloosobowa

  Gra wieloosobowa

  Oglądana: 15277 ocena: 9.00

 • Pingwiny na arktyce

  Pingwiny na arktyce

  Oglądana: 10448 ocena: 10.00

 • Gra logiczna: Monopoly łamigłówka

  Gra logiczna: Monopoly łamigłówka

  Oglądana: 9232 ocena: 10.00

 • Playing with Fire

  Playing with Fire

  Oglądana: 7033 ocena: 10.00

 • Head Action Soccer

  Head Action Soccer

  Oglądana: 5262 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie