Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Planeta darmowe gry online Woda i ogień 10 gier

Gra woda i ogień 2

Ocena gry

Kolejna gra na 2 osoby dla dziewczyn i chłopców związana z wodą i ogniem. W tej grze poruszamy się właśnie takimi postaciami. Zbieramy znajdujące się na planszy diamenty. Dokładana instrukcja znajduje się dla Was w grze. Sterowanie: strzałki oraz W,A,S,D.


Gra woda i ogień

Ocena gry

Oryginalna nazwa tej gry to Fireboy and Watergirl będziemy grali dwiema postaciami. Jedną z nich będzie ogień, drugim natomiast woda. Poruszamy się dwiema postaciami. Woda to A,W,D, Ogień natomiast strzałki.


Atak pistoletem na wodę

Ocena gry

Na plaży zauważyłeś piękną dziewczynę, która się opala. Nie wiesz jak zwrócić jej uwagę na siebie. Postanowiłeś oblać ją zimną wodą. To dość nietypowy sposób na podryw, ale na pewno zwrócisz jej uwagę na siebie. Wyceluj w dziewczynę pistoletem na wodę tak, aby w nią trafić. Po każdym udanym strzale, dziewczyna zmienia miejsce opalania. Ty jednak się nie poddawaj i celuj z nią dopóki nie wytracisz całej wody.


Uratuj powodzian

Ocena gry

Powódź przyniosła wielkie spustoszenie do miasta. Musisz uratować ludzi i zwierzęta przed jej skutkami. Wciągnij stojących na skale powodzian, zrób to jak najszybciej, bo poziom wody stale wzrasta!Strażak: Akcja ratownicza

Ocena gry

Jako nieustraszony strażak czekają cię niebezpieczne zadania! Tym razem musisz ugasić płomień tak, aby nie przedostał się dalej do miasta! Zrób to jak najszybciej!


Ucieczka z pożaru

Ocena gry

Wybrałeś się na spacer do lasu. Niestety w tym czasie wybuchł w nim pożar! Musisz czym prędzej ratować się z tego ognia! Uciekaj z lasu jak najszybciej! Aby wydostać się z niego musisz znaleźć narzędzia, które pomogą ci w ucieczce.


Gra Ogień online

Ocena gry

Ogień, to naprawdę ważna kwestia w życiu człowieka już od zarania dziejów. Twoim zadaniem jest podtrzymanie jak najdłużej ognia tak, aby nie zgasł. Sterujesz za pomocą myszki.


Przygody Ognia i Lodu

Ocena gry

Na początku tej gry musisz wybrać, w jaką postać chciałabys się wcielić. Mozesz być zarówno ogniem, jak i lodem. Musisz przejść przez kolejne wtapy gry pokonując jednocześnie niebezpieczne przeszkody. Zniszcz swojego wroga i zdobądź jak najwięcej punktów. Sterowanie: strzałki i spacja.


Gra Akcja Gaśniczo-Ratownicza

Ocena gry

Strażacy mają naprawdę odpowiedzialne zadania jak z lego. Tym razem muszą odratować płonący budynek oraz znajdujących się w nim ludzi, którzy są w strasznym niebezpieczeństwie!


Gra Piroman

Ocena gry

Tym razem stanąłeś po złej stronie mocy. Jesteś niebezpiecznym Piromanem.Musisz spalić jak największą ilość postaci, które spotkasz w grze. Sterowanie: strzałki, spacja.


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Woda i ogień
 • Gra woda i ogień 2

  Gra woda i ogień 2

  Oglądana: 4476 ocena: 0.00

 • Gra woda i ogień

  Gra woda i ogień

  Oglądana: 3485 ocena: 0.00

 • Atak pistoletem na wodę

  Atak pistoletem na wodę

  Oglądana: 1815 ocena: 0.00

 • Przygody Ognia i Lodu

  Przygody Ognia i Lodu

  Oglądana: 1038 ocena: 0.00

 • Ucieczka z pożaru

  Ucieczka z pożaru

  Oglądana: 937 ocena: 0.00

 • Gra Piroman

  Gra Piroman

  Oglądana: 864 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie