Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Statki darmowe gry online Wodne 11 gier

Pływanie z Panfu dla dzieci

Ocena gry

Przenosimy się na jezioro gdzie będziemy pływać na łódce i zbierać przedmioty znajdujące się na wodzie. Uważamy na przeszkody takie jak beczki czy też ptaki, które będą chciały nas złapać. Przeskakujemy nad przeszkodami klikając przycisk myszki czym szybciej to robimy tym wyżej lecimy do góry.


Gra żaglówka

Ocena gry

Będziemy pływać po morzu na żaglówce i przemierzać nieznane połacie morza. Jak zobaczysz samemu w gierce nie tak łatwo podczas wiatru jest manewrować taką żaglówką. Musimy przepływać przez punkty znajdujące się na morzu, w rogu mamy kompas i inne informacje.


Pływanie kajakiem

Ocena gry

Jest to gra która toczy się w bardzo szybko. Wybierzemy się nad górską rzekę gdzie przesiadamy się do kajaka i będziemy płynąc wraz z prądem rzeki sterując nim w lewo oraz w prawo i omijając przeszkody spotkane na naszej drodze.


Wodne przygody

Ocena gry

Jesteśmy na razie nad brzegiem wody, musimy się przedostać na drugą stronę tego jeziora. Jedyna droga biegnie przez jeziora jednak my nie umiemy pływać dlatego będziemy skakać po zostawionych na wodzie łodziach. Moc i gdzie skaczemy wybieramy myszką.Przygoda Jess w wodospadzie

Ocena gry

Jess chcialaby się dostać w dół wodospadu. Po drodze czekają na nią liczne przeszkody. Pomóż jej dotrzeć do celu. Musisz poruszać się skacząc z kamienia na kamień, po drodze zbieraj owoce, ponieważ dzięki nimuzyskasz dodatkowe punkty.


Wodna walka na balony

Ocena gry

Zmierz się ze swoim przeciwnikiem w szalonej wojnie na wodne balony. Postaraj się pokonać swojego rywala i odnieś nad nim zwycięstwo!


Atak na łódź podwodną

Ocena gry

Kaczor Dafi czeka na Was w grze. Przed Tobą spoczywa wielka odpowiedzialność, dostałeś poważną misję. Poruszasz się łodzią podwodną i musisz uważać na swoich wrogów. Unikaj bomb, które spuszcza na Ciebie przeciwnik. Możesz też w grze zmierzyć się z przeciwnikiem. 1 gracz- sterowanie strzałkami, 2. gracz- klawisze Z, C, X.


Nurkowanie na dnie oceanu

Ocena gry

Sprawdź swoich sił w nurkowaniu. Zwiedzaj fale oceanu, na jego dnie postaraj się odszukać jak największą ilość muszelek. Uważaj na różne przeszkody, zderzenie z nimi może doprowadzić do tego, że zebrane muszle zostaną Ci odebrane i stracisz punkty. Dzięki zebraniu picia i jedzenia zdobędziesz dodatkowe punkty.


Pocałunki na basenie

Ocena gry

Zakochana para uwielbia pływać na basenie. Nie mogą się jednak od siebie oderwać. Ciągle chcą się całować. Niestety, ich trener jest temu przeciwny. Pomóż im całować się pozostając niedostrzeżonym.


Tom i Jerry:przygoda na nartach wodnych

Ocena gry

Przenieś się w świat Toma i Jerrego i przeżyj wraz z nimi szaloną przygodę na nartach wodnych. W grze sterujesz postacią Jerrego. Pokonaj wyznaczoną trasę na nartach wodnych, wykonuj przy tym triki, aby pokonać przeszkody.


Delfin Show

Ocena gry

Twój delfin który robi sztuczki czeka dziś na swój pierwszy występ. Musisz mu pomóc. Wraz z nim wykonuj rozmaite skoki i triki, podbij serca swojej publiczności!


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Wodne
 • Nurkowanie na dnie oceanu

  Nurkowanie na dnie oceanu

  Oglądana: 4335 ocena: 0.00

 • Atak na łódź podwodną

  Atak na łódź podwodną

  Oglądana: 3320 ocena: 0.00

 • Pływanie z Panfu dla dzieci

  Pływanie z Panfu dla dzieci

  Oglądana: 2418 ocena: 0.00

 • Wodna walka na balony

  Wodna walka na balony

  Oglądana: 1837 ocena: 0.00

 • Delfin Show

  Delfin Show

  Oglądana: 1508 ocena: 0.00

 • Tom i Jerry:przygoda na nartach wodnych

  Tom i Jerry:przygoda na nartach wodnych

  Oglądana: 1020 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie