Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21
Gra Tank 1990 battle city

dobra gra

2016-12-27 11:05:51
Domek dla świniki Peppy

zjebana

2016-12-09 09:09:01
Gra Nauka zasad gry w Snookera

super gra

2016-10-30 17:26:51
Gra Snooker

super gra

2016-10-30 17:17:33
Jake i piraci z Nibylandii u dentysty

Yolo gra

2016-10-13 14:34:34

Wojenne 187 gier

Kowboj z lasso

Ocena gry

Wcielasz się w rolę stróża prawa. To właśnie Ty zostajesz Szeryfek i Twoim zadaniem będzie panowanie nad określonym terytorium. Już na początku musimy gonić złodzieje. Jeżeli będziesz wystarczająco blisko możesz złapać go na lasso. Poruszamy się spacją do skakania i lewy przycisk strzałki jako łapanie lasso. Zbieraj kręcące się u góry ciastka, które dają nam bonusy i możesz je zamienić na dodatkowe rzeczy dla naszej postaci.


Strzelanina

Ocena gry

Jest to ciekawa gra dla chłopców. Polega ona na wcieleniu się wielkiego Joe. Będziemy nim chodzić po planszach i strzelać do wrogów


Strzelanka

Ocena gry

Ta gra polega na zastrzeleniu wszystkich złych opryszków. Będziemy poruszać się za pomocą klawiatury A strzelać będziemy myszką. Przed rozpoczęciem gry przejdziecie mały instruktaż


Dobro i zło

Ocena gry

Jesteśmy dobrym charakterem i musimy bronić naszego anioła przed złymi przeciwnikami. Wypuszczajmy jak najwięcej postaci które wybieramy myszką.Przygoda wojenna

Ocena gry

W tej grze przeniesiemy się w czasy broni ręcznej. Sterujemy postacią która ma łuk. Musimy strzelać do przeciwników i wykonywać różne zadania.


Kosmici kontra ludzie

Ocena gry

Wcielasz się w tej grze w super bohatera którego zdaniem będzie walka z kosmitami którzy z każdej ze stron będą nas atakować. My musimy się dostać do statku i go odbudować w tym celu gdy już będziesz przy statku kliknij S lub strzałkę w dół, strzelamy myszką.


Gra kosmici atakują nas

Ocena gry

W tej grze zostaniemy przeniesieni na obcą ziemię gdzie niemal przez cały czas będziemy z każdej strony atakowani przez kosmitów. Mamy radar dzięki któremu będzie wiadomo z których stron będziemy atakowani. Wykorzystaj do grania: W,A,S,D oraz myszkę, E - do rzucania granatów i 1-6 - do zmiany broni.


Gra z kosmitami online

Ocena gry

Wcielamy się w postać dziewczyny, która jest niezwykle zwinna i to właśnie ona będzie walczyć z atakującymi nas ze wszystkich niemal stron stworkami. W lewo oraz z prawo poruszamy się strzałkami, strzelamy do wrogów spacją.


Caribbean Admiral

Ocena gry

Wpływamy na dziewicze wody Karaibów gdzie będziemy toczyć walki o wpływy z innymi statkami pirackimi jakie spotkamy na naszej drodze do celu. Pojedynek czas zacząć, instrukcję znajdziecie właśnie w tej grze online.


Pojedynek rycerzy na kopie

Ocena gry

W tej grze jak od lego staną na koniach dwaj rycerze naprzeciwko Siebie i będą walczyć na kopie. Wybieramy szybkość z jakim będziemy pędzić oraz wysokość z jaką trzymamy kopię - czyli broń, którą walczymy. W grze znajdziemy również obrazkową instrukcję.


Terrorysta atakuje

Ocena gry

Będziemy bronić naszej twierdzy przed atakującymi nas niemal ze wszystkich stron terrorystami. Musimy ich powstrzymać. Zarabiamy pieniądze i przeznaczamy je zwiększenie naszego arsenału broni.


Pokonaj terrorystów

Ocena gry

W tej grze macie tylko jedno zadanie. Musimy pokonać atakujących nas terrorystów, będą oni pojawiać się na dachu w oknach jak i też skakać i biegać a my musimy ich unicestwić. Uważaj na swoje życie aby je nie straci.


« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 1015 16 następna »

Popularne gry

 • Wojenne
 • Gra Sterowanie Pociągu pancernego

  Gra Sterowanie Pociągu pancernego

  Oglądana: 4120 ocena: 0.00

 • Gra WW4 Shooter online

  Gra WW4 Shooter online

  Oglądana: 3079 ocena: 0.00

 • Walka obronna 1942

  Walka obronna 1942

  Oglądana: 3018 ocena: 0.00

 • Wojna planet

  Wojna planet

  Oglądana: 2088 ocena: 0.00

 • Licealne potyczki

  Licealne potyczki

  Oglądana: 1979 ocena: 0.00

 • Wojna na śnieżki online

  Wojna na śnieżki online

  Oglądana: 1081 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie