Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Wojenne 187 gier

Kierowanie nietypowym czołgiem

Ocena gry

W grze wyścigi czołgów jak z Lego musisz sterować czołgiem, który oprócz tego, że jest wyposażony w broń, potrafi także... skakać, dzięki czemu łatwiej pokonasz przeciwnika z jakim przyjdzie Ci się zmierzyć.


Odparcie ataku wroga

Ocena gry

Wróg zaatakował Twoje miasto! Otrzymałeś rozkaz zniszczenia przeciwnika. Nie zawiedź swojej armii! Celuj, strzelaj, bądź nieomylny musisz pokonać wroga najszybciej jak potrafisz! Sterowanie: myszka/ strzałki


Czołgowy Atak

Ocena gry

Sprawdź swoich sil w kierowaniu czołgiem jako pojazdem na gąsienicach. Twoim zadaniem będzie kierowanie tą pancerną maszyną i pokonywanie przy tym niebezpiecznego wroga! Sterujesz strzałkami i klawiszem X.


Kierowanie czołgiem

Ocena gry

Jesteś żołnierzem, w swojej armii musisz kierować uzbrojonym czołgiem. Zasiadź za jego sterami i pokonaj wroga! Celuj, strzelać, zniszcz go!Wojskowy kierowca

Ocena gry

Jesteś w wojsku. Zajmujesz się kierowaniem opancerzonego samochodu. Musisz dotrzeć nim do celu. Po drodze na trasie spotkasz wielu przeciwników, musisz ich wszystkich pokonać!


Żołnierze gra online

Ocena gry

Musisz zająć się swoimi żołnierzami, którzy są w ogromnym niebezpieczeństwie. Przenieś ich w spokojne miejsce i zadbaj o ich życie i zdrowie. Sterujesz myszką.


Ucieczka z miejsca wojny

Ocena gry

Jesteś w samym centrum wojny! Pojazdy bojowe czekają. Twojemu życiu zagraża niebezpieczeństwo! Musisz jak najszybciej uciec z tego miejsca. Wsiądź do samochodu i pokonaj wyznaczoną trasę. Gdy dotrzesz do celu będziesz bezpieczny!


Kierowca wojskowego jeepa

Ocena gry

Jesteś kierowcą w wojsku. Przed Tobą pierwsze ważne wyzwanie wojenne. Musisz kierować autem na wyznaczonej trasie. Aby osiągnąć cel będziesz musiał po drodze pokonać wszystkich napotkanych wrogów. Zniszcz ich, zanim oni pokonają Ciebie! Sterowanie: W,A,S,D, spacja.


Wojenna walka z przeciwnikiem

Ocena gry

Przenieś się w świat niebezpiecznych wojen. Zdecyduj po której stronie chcesz walczyć, następnie pokonaj swoich wrogów strzelając w nich granatami. Sterujesz myszką.


Ubieranka: militarna stylizacja

Ocena gry

Ta dziewczyna uwielbia militarny styl. Pomóz jej wybrać wojskową stylizację, niech olśni wszystkich swoim wyglądem!


Na Ratunek żołnierzom!

Ocena gry

To prawdziwa katastrofa! Samolot wojskowy uległ awarii! żołnierze muszą ratować swoje życie skacząc ze spadochronem do wody. Niestety, tam czeka na nich również niebezpieczeństwo, czyli złe rekiny! Uratuj skaczących wojskowych klikając na nich myszką.


Epicka Wojna 2 online

Ocena gry

Przed Toba druga część gry z serii Epicka Wojna. Dostajesz w niej dziesiątki nowych jednostek, nowy system aktualizacji i 3 wielkie bitwy z najsilniejszymi wrogami! Musisz ich pokonać! Z takimi możliwościami nie ma innej opcji! Sterowanie: strzałki, A, spacja, myszka.


Popularne gry

 • Wojenne
 • Gra Sterowanie Pociągu pancernego

  Gra Sterowanie Pociągu pancernego

  Oglądana: 4178 ocena: 0.00

 • Walka obronna 1942

  Walka obronna 1942

  Oglądana: 3115 ocena: 0.00

 • Gra WW4 Shooter online

  Gra WW4 Shooter online

  Oglądana: 3107 ocena: 0.00

 • Wojna planet

  Wojna planet

  Oglądana: 2127 ocena: 0.00

 • Licealne potyczki

  Licealne potyczki

  Oglądana: 2001 ocena: 0.00

 • Wojna na śnieżki online

  Wojna na śnieżki online

  Oglądana: 1102 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie