Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Wojenne darmowe gry online Wojskowe 13 gier

Gra z komandosami online

Ocena gry

Gra dla chłopców i dzieci gdzie wcielamy się w postać komandosa, który walczy ze złem. Zasada jest prosta musimy pokonać rywali i przeżyć. Gramy wyłącznie myszką, nie jest to jakaś trudna gierka, polecamy dla wszystkich.


Sczelanki dla dzieci

Ocena gry

Fajna szczelanka przeznaczona dla dzieci i chłopców. Wybieramy jeden z trzech dostępnych samolotów, którymi to będziemy walczyć ze statkami jak i też samolotami wrogów. Sterujemy myszką, zrzucamy torpedy spacją.


Walka obronna 1942

Ocena gry

W tej grze bez logowania i pobierania musisz rozmieścić stanowiska strzeleckie, tak, aby rozprawić się z nadciągającymi wrogimi armiami. Nie pozwól także na to, aby wróg przedostał się na Twoje terytorium! Gra sterowana za pomocą myszki. Wspaniała gra strategiczna dla wszystkich miłośników tego typu gierek!


Żołnierskie walki

Ocena gry

Przed Tobą niezwykle emocjonująca strzelanka. Dodatkowo posiada wspaniałą grafikę. Fajna gierka flash online na nudne wieczory. Jesteś w niej żołnierzem, który dostał zadanie obrony swojej bazy przed wrogim atakiem. Za pomocą myszki musisz wycelować i celnie strzelać do każdego napotkanego wroga. Z czasem otrzymasz dostęp do coraz silniejszych broni. Powodzenia! Sterowanie: myszka, klawisze- R, 1-5.Misja na Pustyni 2 online

Ocena gry

To druga część gry z serii Misja Na Pustyni. Akcja gry odbywa się właśnie na pustyni, a twoim zadaniem jest obrona terytorium przed wrogiem. Jesteś nieźle wyposażony w naprawdę dobrą broń. Daj więc z siebie wszystko! Po każdym kolejnym minionym dniu masz możliwość zdobycia jeszcze lepszego uzbrojenia. Sterowanie: mysza, R, Q/E, 1-7, spacja, M, X, P.


Wojenna obrona ataku wroga

Ocena gry

Jeżeli lubisz gry strategiczne, to koniecznie musisz zagrać w tę grę. Sprawdź, czy nadajesz się na dowódcę wojskowego. Musisz rozmieścić swoje jednostki obronne oraz żołnierzy tak, aby obronić atak wroga. Sterujesz myszką.


Wojskowy kierowca

Ocena gry

Jesteś w wojsku. Zajmujesz się kierowaniem opancerzonego samochodu. Musisz dotrzeć nim do celu. Po drodze na trasie spotkasz wielu przeciwników, musisz ich wszystkich pokonać!


Żołnierze gra online

Ocena gry

Musisz zająć się swoimi żołnierzami, którzy są w ogromnym niebezpieczeństwie. Przenieś ich w spokojne miejsce i zadbaj o ich życie i zdrowie. Sterujesz myszką.


Ucieczka z miejsca wojny

Ocena gry

Jesteś w samym centrum wojny! Pojazdy bojowe czekają. Twojemu życiu zagraża niebezpieczeństwo! Musisz jak najszybciej uciec z tego miejsca. Wsiądź do samochodu i pokonaj wyznaczoną trasę. Gdy dotrzesz do celu będziesz bezpieczny!


Kierowca wojskowego jeepa

Ocena gry

Jesteś kierowcą w wojsku. Przed Tobą pierwsze ważne wyzwanie wojenne. Musisz kierować autem na wyznaczonej trasie. Aby osiągnąć cel będziesz musiał po drodze pokonać wszystkich napotkanych wrogów. Zniszcz ich, zanim oni pokonają Ciebie! Sterowanie: W,A,S,D, spacja.


Wojenna walka z przeciwnikiem

Ocena gry

Przenieś się w świat niebezpiecznych wojen. Zdecyduj po której stronie chcesz walczyć, następnie pokonaj swoich wrogów strzelając w nich granatami. Sterujesz myszką.


Ubieranka: militarna stylizacja

Ocena gry

Ta dziewczyna uwielbia militarny styl. Pomóz jej wybrać wojskową stylizację, niech olśni wszystkich swoim wyglądem!


« poprzednia 1 2 następna »

Popularne gry

 • Wojskowe
 • Walka obronna 1942

  Walka obronna 1942

  Oglądana: 3128 ocena: 0.00

 • Żołnierskie walki

  Żołnierskie walki

  Oglądana: 2602 ocena: 0.00

 • Wojenna obrona ataku wroga

  Wojenna obrona ataku wroga

  Oglądana: 2033 ocena: 0.00

 • Misja na Pustyni 2 online

  Misja na Pustyni 2 online

  Oglądana: 1573 ocena: 0.00

 • Sczelanki dla dzieci

  Sczelanki dla dzieci

  Oglądana: 1461 ocena: 0.00

 • Wojenna walka z przeciwnikiem

  Wojenna walka z przeciwnikiem

  Oglądana: 935 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie