Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Budowanie darmowe gry online Wysadzanie 9 gier

TNT_Zombies

Ocena gry

Czeka na Was walka z zoombie które musimy wysadzić podkładając materiały wybuchowe w określone miejsca. Kilkanaście plansz z detonacjami już na Was czeka. Gdy podłożymy dynamit, klikamy na ikonę Boom aby go zdetonować. Zoombie muszą zostać unicestwione.


Blow and raze

Ocena gry

Dynamitowe zabawy na nas czekają. Będziemy rozburzać, wysadzać orz niszczyć wszelkie budowle jakie mają zostać unicestwione. Mamy do tego dynamit, który musimy podkładać w określone miejsca w zależności od konstrukcji budowli do wysadzenia.


Walka robotów

Ocena gry

W grze wcielasz się w postać robota. Musisz pokonać swojego rywala. Używaj bomb, aby wyeliminować przeciwnika. Możliwy pojedynek z przyjacielem. Sterowanie: Gracz 1: strzalki, klawisz spacji, Gracz 2: W,A,S,D, E.


Wybuchowy Tetris

Ocena gry

Czeka na Ciebie układanie figur geometrycznych różnego kształtu. Przed Tobą wybuchowa wersja klasycznej gry Tetris. Postaraj się zdobyć jak najwięcej punktów!Przygody Bittu

Ocena gry

Bittu chce się wydostać z ogrodu, aby to zrobić będzie musiał pokonać przeciwnika. Postaraj się wysadzić kamienie tak, aby umożliwiły mu zebranie wszystkich bonusów znajdujących się na planszy oraz przejście do kolejnego etapu. Sterowanie: myszki, spacja.


Strzały ze starej wyrzutni

Ocena gry

W grze dysponujesz starą wyrzutnią. Celuj nim w budowle tak, aby się zniszczyły i opadły poniżej określonego poziomu zaznaczonego na planszy poprzez linię.


Crusade 3 Niszczenie zamków

Ocena gry

Czas na zniszczenie wrogów! Za pomocą armatki zniszcz wyznaczony obiekt, w którym ukrywa się wróg. Zdobądź jak najwięcej punktów, zrób prawdziwą demolkę z twierdzy przeciwnika!


Demolowanie miasta 2

Ocena gry

To druga część klasycznej gry, która polega na demolowaniu miasta. Tym razem Twoim zadaniem jest również zdemolowanie miejskich budynków. Potrafisz sprostać temu wyzwaniu?


Zdemoluj budynki w mieście

Ocena gry

Twoim zadaniem jest zdemolowanie miejskich budynków. Jest to jednak trudne wyzwanie, gdyż na każdym poziomie gry masz do dyspozycji określoną ilość dynamitów. Gruz z upadłych budynków musi znajdować się poniżej określonej linii. Tylko w ten sposób będziesz mógł przejść do kolejnego etapu. Sterowanie myszką.


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Wysadzanie
 • Zdemoluj budynki w mieście

  Zdemoluj budynki w mieście

  Oglądana: 4367 ocena: 0.00

 • Walka robotów

  Walka robotów

  Oglądana: 4310 ocena: 0.00

 • Crusade 3 Niszczenie zamków

  Crusade 3 Niszczenie zamków

  Oglądana: 1583 ocena: 0.00

 • Demolowanie miasta 2

  Demolowanie miasta 2

  Oglądana: 1482 ocena: 0.00

 • Wybuchowy Tetris

  Wybuchowy Tetris

  Oglądana: 1131 ocena: 0.00

 • TNT_Zombies

  TNT_Zombies

  Oglądana: 996 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie