Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Samochodowe darmowe gry online Wyścigowe 23 gier

Wyścigi ze ślimakami

Ocena gry

Czeka na Was ciekawa zabawa gdzie będziemy się ścigali po specjalnie na tą okazję zbudowanym torze. Dotrzyj do mety jako pierwszy. Wybieramy ślimaka i się ścigamy. Zbieramy monety za które mamy możliwość kupić dodatkowe przyspieszenie i inne ciekawe dodatki. Zbieraj owoce, które dadzą Ci energii, jeżeli jej nie masz przegrasz nie będziesz mógł kontynuować ścigania. Spacją skaczemy.


Sports Heads Racing

Ocena gry

Bardzo fajna gra miłośników motorów. Będziemy jeździć po planszy i skakać różne akrobacje. Jest wiele plansz do przejścia które należy odblokować.


Drift

Ocena gry

Jest to gra dla chłopców. Polega ona na jeździe samochodem którym należny driftować i zdobywać kolejne lvle


Wyścigi czołgów wojskowych

Ocena gry

Bierzemy udział w klasycznym wyścigi z czołgami dla najmłodszych w roli głównej. Nie każdy z Was na pewno może Sobie to wyobrazić w dodatku, że jesteście przyzwyczajeni do tego, że czołgi biorą udział w akcjach wojennych niż w tego rodzaju nietypowych zawodach. Kilka plansz i poziomów trudności czeka na Ciebie.Wyścigi ciężarówek

Ocena gry

W roli głównej czekają na Ciebie ciężarówki i tiry którymi to będziemy się ścigać po przeróżnego rodzaju torach, które usytuowane są w górskich terenach. Dlatego też będzie jeszcze bardziej ciekawej. Mamy nadzieję, że Wam się spodoba.


Truck Racers

Ocena gry

Do wyboru mamy kilka pojazdów dla najmłodszych, które wezmą udział w ściganiu wielkimi i mocnymi ciężarówkami. Jeżeli uda nam się wygrać jakiś wyścig mamy możliwość za zarobione pieniądze tuningować nasz pojazd. Posługujemy się strzałkami w grze.


Truck Race

Ocena gry

Duże pojazdy jakimi są ciężarówki już czekają oraz tiry. Są one specjalnie wzmocnione i przygotowane do ścigania. Zasiadaj za sterami jednej z nich i postaraj się wygrać jeden z wielu dostępnych w grze torów. Graj strzałkami.


Wyścigi autobusów szkolnych

Ocena gry

Autobusy nie tylko służą do przewożenia dzieci, mamy możliwość się nimi także ścigać. Zobacz jakie trasy na Ciebie czekają i czy uda Ci się pokonać innych rywali, których musisz pokonać aby zająć pierwsze miejsce w tej gierce. Nie tak łatwo jest wchodzić w zakręty z dużą szybkością. Sterowanie to strzałki oraz Spacja jako turbo.


Drifting wyścigowy

Ocena gry

W tej grze mamy piekielnie mocne samochody którymi będziemy się ścigać na różnego rodzaju torach z innymi pojazdami jak i też zbierać punkty za wykonywany drifting. Gracie: strzałki.


Gra wyścigi Ferrari online

Ocena gry

Zachęcamy do wyścigów samochodami marki Ferrari. Do wyboru mamy różnego rodzaju modele jak: Enzo, California, 250 GTO, Scuderia Spider, 360 Mondena czy też Testarossa. Wybieramy ich kolor jak i też tuningujemy za zarobione pieniądze w wyścigach. Wybierz również jeden z kilkunastu torów do wyboru. Sterowanie: strzałki oraz Spacja - hamulec.


Gra porsche samochodowe

Ocena gry

Wybierz jeden z kilku dostępnych modeli samochodów porsche którymi ścigać się będziesz po mieście. Wybieramy także jego kolor, trasę jak i też mamy możliwość stuningowania podstawowego modelu. Sterowanie to strzałki lub W,A,S,D oraz Spacja lub X.


Gra wyścigi porsche

Ocena gry

Weźmiemy udział w wyścigach gdzie będziemy ścigali się pojazdami marki porsche. Czekają na nas różnego rodzaju tory w których powalczymy o wygranie całego cyklu turniejów. Sterowanie to strzałki, zbieramy także turbo aby włączyć przyspieszenie.


« poprzednia 1 2 następna »

Popularne gry

 • Wyścigowe
 • Auta wyścigowe dla chłopców

  Auta wyścigowe dla chłopców

  Oglądana: 14485 ocena: 0.00

 • Wyścigi Hot Wheels: wersja online

  Wyścigi Hot Wheels: wersja online

  Oglądana: 6693 ocena: 0.00

 • Hot Wheels Racer

  Hot Wheels Racer

  Oglądana: 6090 ocena: 0.00

 • Hot Wheels gra online

  Hot Wheels gra online

  Oglądana: 4870 ocena: 0.00

 • Tunning jeepa

  Tunning jeepa

  Oglądana: 4554 ocena: 0.00

 • Sports Heads Racing

  Sports Heads Racing

  Oglądana: 4239 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie