Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Ze zwierzętami darmowe gry online Z Dinozaurami 20 gier

Hamster Reverse

Ocena gry

Gra zręcznościowa, która nie należy do łatwych. Musimy naszego chomika doprowadzić w labiryncie do celu. Uważaj na sople i ścianki, którzy nie możemy dotykać. Posługujemy się w gierce przy pomocy myszki.


Opieka i hodowla dinozaura

Ocena gry

Czeka już na nas mały dinozaur, który w pierwszej z plansz jest cały brudny będziemy zajmowali się jego czyszczeniem. Kolejne zadania będą związane z opieką nad nim czy też jego hodowanie oraz karmieniem i zabawą z nim. Czasami będzie on nam uciekał i łapanie go będzie niezbędne dla Ciebie. Twórcy w grze przygotowali wiele ciekawych mini gierek w wersji online.


Kolorowanie dinozaura

Ocena gry

Prosta gierka w której będziemy malować. Polecamy ją dla fanów malowanek online. Po załadowaniu gierki klikamy na play, wybieramy kolor i malujemy naszego zwierzaka prehistorycznego. Musisz pomalować określony % obrazka aby przejść dalej.


Dino Eat Meat

Ocena gry

Kolejna gra z dinozaurami Dino mama po polsku do kolekcji w szczególności dla małych dzieci polecamy. Kliknij na play game i przejdź 30 plansz jakie na Was czekają. Sterowanie w grze to myszka. Pozbądź się przeszkód aby nasz dinozaur zjadł mięso.Dino Super Jump

Ocena gry

Poruszamy się małym dinozaurem, którym to będziemy zbierali przedmioty znajdujące się na naszej drodze. Postaraj się przejść do miejsca przeznaczenia i pokonać wrogów na drodze. Sterowanie to myszka, którą również skaczemy.


Dino duet

Ocena gry

Zagraj w grę po polsku, wybierz polską flagę i przystąp do tej ciekawej gierki jaka na Was czeka. Gramy: W,A,S,D oraz H, K i Spacja. Ciekawa gra przygodowa już na Was czeka na pewno przypadnie Wam ona do gustu.


Gra Park Jurajski online

Ocena gry

Wybraliśmy się do prehistorycznego Parku Jurajskiego, jednak nie potoczyła się dla nich ta wyprawa tak jak powinna. Dlatego też musimy z niego jak najszybciej uciekać i uważać na atakujące nas z różnych stron dinozaury. Strzelamy do nich z działka jeżeli tylko zajdzie taka potrzeba z wykorzystaniem myszki. Postaraj się uciec jak najszybciej.


Walki dinozaurów w mieście

Ocena gry

Czek na nas walka z wrogiem jaki nas chce pokonać. Będą nas atakować różnego rodzaju wrogie jednostki latające jak i też naziemne są to między innymi czołgi, strzelające do nas z pocisków. Gramy myszką i spacją, zbieraj również jedzenie.


Kolorowy Dino

Ocena gry

W tej grze poruszamy się dinozaurem Dino i zjadamy klocki różnego koloru. Należy pamiętać, że tylko dinozaur czerwony zjada klocki tego samego koloru itd. Kolory naszego Dino zmieniamy Z,X,C, skaczemy Spacja, strzałkami się poruszamy


Dinozaury i meteoryty

Ocena gry

Jeżeli po raz pierwszy włączasz tą gierkę to musisz trochę poczekać gdyż długo się ładuje. W tej grze będą nas atakować spadające z nieba meteoryty, które my musimy niszczyć i chronić dinozaury. Kliknij na początku gierki na jaja z których narodzą się dinozaury, graj myszką.


Prehistoriks

Ocena gry

Gra z czasów prehistoryka gdzie będziemy poruszać się na grzbiecie dinozaura. Będziemy latać nim i walczyć z atakującymi nas co jakiś czas owadami. Do pomocy mamy tajną broń, którą używamy naciskając przycisk myszki.


Ucieczka przed groźnym dinozaurem

Ocena gry

Jesteś w niebezpieczeństwie! Wybrałeś się na przejażdżkę swoim samochodem z Lego i zostałeś zaatakowany przez niezwykle groźnego dinozaura! Jedź jak najszybciej,aby przeżyć tę przygodę i wyjść z niej cało! Sterowanie za pomocą strzałek.


« poprzednia 1 2 następna »

Popularne gry

 • Z Dinozaurami
 • Na pomoc małemu dinozaurowi!

  Na pomoc małemu dinozaurowi!

  Oglądana: 3715 ocena: 0.00

 • Gra Ratowanie dinozaura

  Gra Ratowanie dinozaura

  Oglądana: 3584 ocena: 0.00

 • Gra Schron dla dinozaurów

  Gra Schron dla dinozaurów

  Oglądana: 3517 ocena: 0.00

 • Kierowanie Łazikiem

  Kierowanie Łazikiem

  Oglądana: 2758 ocena: 0.00

 • Walki dinozaurów w mieście

  Walki dinozaurów w mieście

  Oglądana: 2746 ocena: 1.00

 • Ucieczka przed groźnym dinozaurem

  Ucieczka przed groźnym dinozaurem

  Oglądana: 2689 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie