Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Dla Dziewczyn darmowe gry online Z dziećmi 15 gier

Brudny maluszek

Ocena gry

O nie! Ten maluszek jest bardzo brudny, ponieważ cały dzień bawił się w świątecznych dekoracjach.Zajmij się nim, wykąp go i przebierz.To idealne zadanie dla Ciebie.Sterowanie myszką


Ubieranka Bobasy

Ocena gry

Małe bobaski czekają na Was abyście je jakoś w modny sposób ubrali. Oczywiście według własnego niepowtarzalnego stylu. Na pewno coś ciekawego wybierzecie z dużej ilości ubrań do wyboru. Zachęcamy do zabawy.


Dzidzisuie mniejsze i duże

Ocena gry

Teraz już na samym początku dostajemy pod opiekę cztery słodkie dzidziusie. Każdy z nich potrzebuje czegoś innego i na inne rzeczy reaguje dlatego zajęcie się nimi nie będzie należało jednak do tych najłatwiejszych.


Baby Princess Royal Care

Ocena gry

Kolejna gra dla najmłodszych dziewczynek gdzie wcielamy się w role opiekuna który zajmuje się dziećmi w szczególności tymi młodszymi. W chmurkach dostajemy informacje co dziecko potrzebuje lub co też mu dolega i musimy dość szybko w takiej sytuacji zareagować.Dziecko w wannie

Ocena gry

Wcielamy się w rolę opiekunki, której zadaniem wieczorem jest oczywiści kąpiel małego bobasa. Na starcie musimy przygotować wannę. Pierwsza czynność to nalanie do niej wody, gdy już to zrobimy mamy dalsze inne zadania jakie na Was mają twórcy gierki.


Gra z dziećmi

Ocena gry

Dla dzieci i gierka z dziećmi w której nasza znana dziewczyna jakim jest Dora czeka na ubranie. To klasyczna ubieranka w której sami wybieramy dla niej strój jaki tylko chcemy. Używaj myszki do sterowania postacią.


Domek marzeń

Ocena gry

Fajna i prosta gra dla dzieci nawet tych najmłodszych które chcą zagrać w tą ciekawą gierkę. Będziemy od podstaw mogli zbudować otoczenie jakie nas będzie otaczało w tej grze. Dokładna instrukcja znajduje się w samej niej.


Gra ogród zoologiczny

Ocena gry

W tej grze przeniesiemy się do ogrodu zoologicznego a bardziej do miejsca gdzie ten ogród ma powstał. To właśnie my zajmiemy się jego tworzeniem oraz ustawianiem na określone miejsca przedmioty jakie znajdziemy w tym ogrodzie.


Piramida z zabawek

Ocena gry

Gra w której przeniesiemy się do pokoiku dziecięcego gdzie ze znajdujących się w nim zabawek będziemy układali przeróżne piramidy. Ułożona przez nas piramida musi ustać w określony czas w taki sposób aby poszczególne elementy z niej nie spadły.


Gra Wirtualny opiekun psa

Ocena gry

Wirtualny opiekun psa, to gra dla wszystkich, którzy chcą sprawdzić, czy potrafią zająć się zwierzątkiem. Karm szczeniaka, zadbaj o to, aby był zawsze czysty i szczęśliwy. Być może dzięki tej grze przekonasz się do posiadania prawdziwego zwierzaka?


Ubieranka z dziećmi

Ocena gry

Dzieci, które widzisz w tej grze, wybierają się na spacer. Twoim zadaniem jest ubranie ich tak, aby wyglądały naprawdę pięknie oraz, żeby było im wygodnie podczas spaceru.


Gra Niania

Ocena gry

Jeżeli chciałaś kiedyś sprawdzić swoich sił w roli niani, to musisz koniecznie włączyć tę grę! Zaopiekuj się małymi urwisami najlepiej jak tylko potrafisz. Dopilnuj, aby maluchy były zawsze szczęśliwe, najedzone i aby niczego im nie brakowało.


« poprzednia 1 2 następna »

Popularne gry

 • Z dziećmi
 • Gra Niania

  Gra Niania

  Oglądana: 4891 ocena: 0.00

 • Gra Wirtualny opiekun psa

  Gra Wirtualny opiekun psa

  Oglądana: 4400 ocena: 0.00

 • Baby Princess Royal Care

  Baby Princess Royal Care

  Oglądana: 4233 ocena: 0.00

 • Gra Opiekun do zwierząt w Zoo

  Gra Opiekun do zwierząt w Zoo

  Oglądana: 3374 ocena: 0.00

 • Tata opiekuje się dziećmi

  Tata opiekuje się dziećmi

  Oglądana: 3187 ocena: 0.00

 • Dziecko w wannie

  Dziecko w wannie

  Oglądana: 1736 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie