Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Ze zwierzętami darmowe gry online Z końmi 23 gier

Skakanie przez przeszkody na koniu

Ocena gry

Zabawa gdzie czeka na nas główna bohaterka jaką jest Lisa. Zobacz co potrafi ona jak i jej konik o imieniu bandyda. Nie bez powodu się tak nazywa zobaczcie zresztą sami. Do poruszania się używamy strzałek do skakania spacji.


Gra Dolina Koni Ubieranki

Ocena gry

W tej grze będziemy mieli możliwość ubierania koników z Doliny Koni. Na samym dole mamy możliwość wyboru jednego z kilku koników. Gdy już to zrobimy rozpoczynamy etap ubierania bohaterów z bajki dla dzieci. Trochę historii o samym serialu. Został wyprodukowany przez DIC Entertainment i Cookie Jar Entertainment. W Polsce możemy go oglądać na teleTOON+ gdzie miał premierę w 2011 roku. Serial ten opowiada nam przygodę 6 dziewczynek oraz chłopca. Spotykają się oni w wyjątkowym miejscu jakim jest Dolina Koni.. Mieści się tam stajnia i pastwiska. Jak również stodoły i trasy jeździeckie z zapierającymi dech w piersiach widokami. Postacie to: Sarah Whitney, Molly Washington, Alma Rodriguez, Chloe Stilton, Will Taggert, Teeny, Shep, Angora oraz Bailey Handler i inne mniej znaczące postacie.


Gra konie i bryczki

Ocena gry

Jeżeli chcesz zobaczyć jak to jest prowadzić bryczkę to wejdź w tą gierkę. To właśnie tutaj konie będą ciągnąć bryczkę. Twoim zadaniem będzie zarządzanie nimi i sterowanie w odpowiedni sposób aby dotarły do celu cało i zdrowo zebrały po drodze wszystkie gwiazdki jakie na Was czekają. Sterujemy bryczką przy pomocy strzałek.


Latające konie pegaz

Ocena gry

Gra dedykowana w szczególności dla dziewczyn. Jest to typowa ubieranka w której będziemy ubierali latające konia czyli pegaza jak i też dziewczynkę, która go prowadzi. Obok obrazka mamy ikonki pod którymi kryją się ubrania dla pegaza i dziewczynki. dzięki Tobie mogą zupełnie odmienić swój wygląd jak będą wyglądały zależy wyłącznie od Ciebie postaraj się aby było to znakomite. Sterujemy i ubieramy w grze myszka.Caring Barbie Unicorn

Ocena gry

Gra gdzie będziemy dbali o naszego jednorożca wraz z postacią Barbie, która kocha wszystkie zwierzaki. W ikonkach znajdziemy różne czynności jaki będziemy wykonywać. W grze znajduje się dokładna instrukcja dla Was.


Leczenie koni w szpitalu

Ocena gry

Przenosimy się do naszej kliniki jaką jest szpital to właśnie tam będziemy leczyć konie i bydło. Jest ona najlepsza w kraju dlatego pacjentów mamy pod dostatkiem. Gra jest po polsku dlatego nie będzie problemu z instrukcją jaka na Ciebie czeka. Musimy nasze konie przenosić z poczekalni czy zagród do szpitala aby tam mieć możliwość ich diagnozowania. Klikając w ikonę: Jak Grać zapoznacie się z dokładną instrukcją, która będzie bardzo pomocna.


Gra Barbie opieka nad końmi

Ocena gry

Wybieramy się wraz z Barbie na farmę a dokładniej do stadniny gdzie będziemy zajmować się i opiekować końmi. Czekać na nas będzie dużo różnego rodzaju obowiązków. Jednym z nich będzie między innymi ich mycie. Mamy do tego specjalne szczotki dzięki, którym wykonanie tego zadania będzie możliwe. Kilka plansz już na Ciebie czeka.


Gra Barbie z kucykiem

Ocena gry

Barbie uwielbia zwierzęta. Tym razem czeka na nas ten wspaniały kucyk, którym to będziemy mieli możliwość się zaopiekowania. Będziemy jednak mieli kilka obowiązków do spełnienia zanim to będzie możliwe. Zobaczcie jak Sobie z nimi poradzicie w tej gierce online.


Koniki Jednorożce

Ocena gry

Zachęcamy do gry z jednorożcami, które będziemy hodowali w specjalnej stadninie. Postaraj się zapewnić im jak największą opiekę. W tej grze mamy dość wiele obowiązków do tych podstawowych oczywiście należy karmienie i sprzątanie po jednorożcu.


Farma z końmi online

Ocena gry

Jest to nasza własna stadnina z końmi. Zaczynamy od samego początku. Mamy ograniczony budżet dlatego też nie od razu nasza farma będzie duża. Przekonajcie się sami i rozbudujcie ją do jak największych rozmiarów.


Pocałunki koni w stadninie

Ocena gry

te koniki z gry bardzo się kochają i lubią od czasu do czasu okazywać sobie czułość. Jednak nie chcą aby nikt ich na tym nakrył dlatego całują się w tajemnicy. Zagraj i zobacz jak to jest i czy jest to proste zadanie do wykonania.


Mycie koników i kucyków

Ocena gry

Na początku czeka na nas doskonała zabawa konikiem, którego w grze jesteśmy właścicielem, po zabawi jak to zwykle bywa należy się umyć, my musimy naszemu kucykowi w tym pomóc. Dlatego też czeka na nasz szereg różnego rodzaju czynności.


« poprzednia 1 2 następna »

Popularne gry

 • Z końmi
 • Gra Barbie z kucykiem

  Gra Barbie z kucykiem

  Oglądana: 4023 ocena: 8.00

 • Gra Opieka nad koniem

  Gra Opieka nad koniem

  Oglądana: 3097 ocena: 0.00

 • Mycie koników i kucyków

  Mycie koników i kucyków

  Oglądana: 2824 ocena: 0.00

 • Jazda konno 3D

  Jazda konno 3D

  Oglądana: 2731 ocena: 0.00

 • Pocałunki koni w stadninie

  Pocałunki koni w stadninie

  Oglądana: 2576 ocena: 6.00

 • Gra opieka nad końmi

  Gra opieka nad końmi

  Oglądana: 2551 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie