Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Logiczne darmowe gry online Z Kulkami 38 gier

Gra w kulki na dwie osoby

Ocena gry

Bardzo fajna gierka w której mamy do wyboru 1 lub 2 graczy gdzie będziemy się nimi poruszać i strzelać do kulek. Gdy je tylko trafimy rozpadają się na mniejsze części naszym zadaniem będzie zlikwidowanie ich całkowicie. Sterowanie podane jest w grze. Zbieracie także bonusy, które to ukryte są pod niektórymi z kulek.


Układanie kulek kolorami online

Ocena gry

Fajna gra w której masz tylko jedno zadanie, zdobyć jak największą liczbę punktów. Aby tego dokonać układaj kulki kolorami obok siebie. Minimum trzy takie same kulki tego samego koloru ułóż obok siebie aby zdobyć określoną liczbę punktów. Sterujemy działkiem z pomocą myszki.


Układanie kulek w rzędzie

Ocena gry

Prosta jeżeli chodzi o grafikę gra w której to będziemy zajmowali się układaniem kuleczek w rzędzie. Mamy je różnego koloru, postaraj się aby przynajmniej trzy z nich były tego samego koloru obok siebie.


Rozbijanka kulkowa

Ocena gry

Nie często masz masz możliwość zagrania w taką gierkę jak ta gdzie będziemy rozbijali kulki i będą one spadać. Wybieraj grze chcesz wystrzelić kulkę oraz z jaką mocą. Trafiaj w inne kulki i zbieraj punkty.All Ball

Ocena gry

Na starcie mamy do wyboru jedną z trzech dostępnych drużyn jakimi będziemy mieli możliwość grania. Po jej wyborze przystępujemy do rozgrywki i rzucamy różnymi piłkami tak aby obok siebie znalazły się trzy takie same ;piłki z tego samego sportu.


Skaczące kuleczki online

Ocena gry

Czekają na nas wesołe skaczące kuleczki, które zostają wypuszczane przez okno i odbijają się od ziemi. Naszym zadaniem manewrując strzałkami w lewo oraz w prawo jest ich unikanie. Im dłużej nam się to uda tym lepiej, czym dalej jesteśmy w grze tym więcej kuleczek się odbija i skacze po całej planszy. Sterowanie to strzałka w lewo oraz w prawo.


Skacząca kulka dla dzieci

Ocena gry

Na wszystkie dzieci czeka nie lada zabawa gdzie w grze pokonujemy wiele różnego rodzaju plansz wcielając się w postać czerwonej skaczącej kulki. Uważać należy przede wszystkim na kolce, które przebijają naszą kuleczkę jak i też inne napotkane niebezpieczeństwa.


Strzelanie kulkami

Ocena gry

Za pomocą myszki strzelaj kulkami. Postaraj się zebrać jak najwięcej punktów. by tego dokonać musisz zbić wszystkie platformy na planszy


Kolorowe kulki

Ocena gry

W tej grze będziemy musieli dopasować kulki tak by było ich przynajmniej 3 obok siebie. w ten sposób będziemy zbierać punkty. Zebrać ich tyle by przejść poszczególne etapy. Gramy myszką.


Magiczna piłeczka

Ocena gry

Bardzo fajna gra w której będziemy sterować piłeczką tak aby wpadła w odpowiednie miejsce. Pomoże nam w tym myszka. Musimy dojść do celu używając jak najmniej ruchów.


« poprzednia 1 2 3 4 następna »

Popularne gry

 • Z Kulkami
 • Układanie kulek

  Układanie kulek

  Oglądana: 3834 ocena: 0.00

 • Gra Rumble Ball Reloaded

  Gra Rumble Ball Reloaded

  Oglądana: 2725 ocena: 0.00

 • Gra Bubble Shooter 1

  Gra Bubble Shooter 1

  Oglądana: 2708 ocena: 0.00

 • Gra Bąbelkowe kule

  Gra Bąbelkowe kule

  Oglądana: 2229 ocena: 0.00

 • Gra Wirujące bąbelki

  Gra Wirujące bąbelki

  Oglądana: 1961 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie