Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Samochodowe darmowe gry online Z motorami 27 gier

Sports Heads Racing

Ocena gry

Bardzo fajna gra miłośników motorów. Będziemy jeździć po planszy i skakać różne akrobacje. Jest wiele plansz do przejścia które należy odblokować.


Mistrzostwa Moto trialu

Ocena gry

Stań do bardzo trudnego zadania jakim jest mistrzostwo świata w Moto trialu. Pokonaj 12 plansz jak najlepiej umiesz. Zdobądź tytuł. Do dzieła!


Motory Policyjne do jazdy

Ocena gry

Tym razem zasiadamy za kierownicą motoru policyjnego. Jest to pojazd bardzo stabilny jak na motor i posiada bardzo dużą moc i szybkie przyspieszenia. To właśnie przy jego pomocy będziemy ścigali piratów drogowych i przestępców. Postaraj się aby nikt Ci nie uciekł. Poruszamy się myszką i bijemy przestępców pałką klikając przycisk w myszce.


Wyścigi Harley Davidson

Ocena gry

Kolejna taka gra może być na 2 osoby gdzie siadamy na motocykl marki harley davidson i podejmujemy wyzwanie jakim będzie uliczny wyścig z innymi uczestnikami. Zobacz na czym on będzie polegał i czy uda Ci się dojechać do celu. Sterowanie to strzałki i Z jako nitro.Puzzle Harley Davidson

Ocena gry

Do ułożenia w tej grze będziemy mieli puzzle gdzie na obrazku znajduje się motor marki: harley davidson , z rozsypanych elementów myszką postaraj się ułożyć ten obrazek. Na pewno Ci się to uda.


Race Choppers

Ocena gry

Kilka różnych czoperów czeka do wyboru jak i też tras na których z zawodnikami będziecie się ścigać. Wiatr we włosach i cała naprzód. Tylko to musisz robić albo aż aby dotrzeć do mety.


Otis Chopper Challenge

Ocena gry

Za sterami tego motora zasiada nie kto inny jak krowa. To właśnie ona musi poruszać się po specjalnej trasie pełnej przeszkód. Dwa tryby gry do wybrania, potem już tylko jedziemy strzałkami, omijamy przeszkody i zbieramy mleko.


Desert Chopper

Ocena gry

tego rodzaju wyścigi jak w tej gierce odbywają się na pustyni. Tutaj ścigacie się z innymi rywalami, tylko jeden z nich może dotrzeć do mety jako pierwszy, postaraj się abyś to właśnie Ty nim był.


The Chopper Ride 2

Ocena gry

Kolejna już z tej serii 2 część kultowej gry w której poruszamy się na czoperze. Tutaj plansze są znacznie trudniejsze gdyż musimy między innymi przeskakiwać urwiska i dużo więcej.


Gra chopper dla chłopców

Ocena gry

Czy jazda w piekle może być możliwa. Nic prostszego jeżeli tylko zagrać w tej grze to się tego dowiesz. Masz tylko jeden cel dojechać bez wywrotki do celu. Kilka różnych plansz już na Was czeka. Steruj motorem strzałkami.


Gra jazda na czoperze

Ocena gry

Czeka już na Was ciekawa jazda na chopperze. Trasa jaka została dla Ciebie przygotowana nie jest łatwa. Pełno w niej stromych podjazdów jak i też zjazdów. Postaraj się nie zaliczyć wywrotki i zebrać wszystkie przedmioty znajdujące się na Twojej drodze.


Gra z motorami

Ocena gry

Mini moto po mini torach czeka na Ciebie będziemy się ścigać na przeróżnych wyścigach z przeróżnymi rywalami. Zajmuj jak najwyższe miejsca w poszczególnych wyścigach i wygraj cały turniej. Ścigamy się strzałkami, które służą nam do sterowania i przyspieszania.


« poprzednia 1 2 3 następna »

Popularne gry

 • Z motorami
 • Kosmiczna podróż na motorze z Ben 10

  Kosmiczna podróż na motorze z Ben 10

  Oglądana: 4745 ocena: 0.00

 • Sports Heads Racing

  Sports Heads Racing

  Oglądana: 4226 ocena: 0.00

 • Wyścigi mini motorów

  Wyścigi mini motorów

  Oglądana: 3110 ocena: 0.00

 • Przygoda szalonego motocyklisty

  Przygoda szalonego motocyklisty

  Oglądana: 2891 ocena: 0.00

 • Niebezpieczne zawody motorowe

  Niebezpieczne zawody motorowe

  Oglądana: 1892 ocena: 0.00

 • Ubierz motocyklistkę

  Ubierz motocyklistkę

  Oglądana: 1870 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie