Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Ze zwierzętami 558 gier

Skakanie przez przeszkody na koniu

Ocena gry

Zabawa gdzie czeka na nas główna bohaterka jaką jest Lisa. Zobacz co potrafi ona jak i jej konik o imieniu bandyda. Nie bez powodu się tak nazywa zobaczcie zresztą sami. Do poruszania się używamy strzałek do skakania spacji.


Skacz razem z żabą

Ocena gry

Będziemy bawić się doskonale z nową grą z 2016 roku jaką jest ta żaba. Twórca przygotowała dla Ciebie 26 plansz o różnym stopniu trudności. Zobacz i sprawdź czy uda Ci się pokonać je wszystkie. Wybierają odpowiedni kąt skoku myszką i przeskakuj przeszkody zmierzając do celu jakimi są drzwi na drugiej stronie w grze.


Gra Koziołek Matołek dla dzieci

Ocena gry

Czekaja na Was zabawy z koziołkiem matołkiem w roli głównej. Gra długo się ładuje dlatego prosimy Was o cierpliwość. Po załadowaniu kliknij na play i zagraj naszym koziołkiem, którym będziesz skakał i zbierał różnego rodzaju punkty bonusowe. Skaczemy strzałkami, spacją walczymy. Jeżeli chodzi o samą postać z tej polskiej bajki. To poszukuje ona Pacanowa gdzie podkuwają kozy. Zwiedza w poszukiwaniu tej miejscowości praktycznie cały świat. Jego historie są niezwykle ciekawe i śmieszne. Zagraj w grę razem z postacią.


Gra Kotka Pusia dla dzieci

Ocena gry

Kotka Pusia Puszek i jej ekipa jest gotowa do zagrania w tą gierke gdzie będziemy skakali i bawi się przy tym doskonale. W Polsce możecie go oglądać na kanale Minimini. Oryginalna nazwa to Poppy Cat, serial dla dzieci został stworzony przez Mallory Lewis i Brada Hooda. Wyprodukowany natomiast przez Coolabi Productions, Shari Lewis Enterprises i King Rollo Films. Serial ten opowiada o przygodach małej kotki, która ma na imię Pusia. Uwielbia podróże i odkrywać nieznane miejsca. Dokonuje tego ze swoimi przyjaciółmi. Oprócz niej w grze znajdziemy: Zyzio, Alma, Mikruś, Edek, Mędrek, Gilda.Franklin żółw dla dzieci

Ocena gry

Kolejna przygoda dla żółwika Franklina i jego przyjaciół czeka na Ciebie w tej grze. Będziemy musieli łapać żółwikiem spadające z domku na drzewie balony. W górnym pasku możesz zobaczyć ile balonów możesz skusić czyli nie złapać. Strzałka po prawej stronie z balonem pokazuje nam ile jeszcze do zakończenia danej planszy. Serial ten opowiada nam przygodę o małym żółwiku który uwielbia podróżować ze swoimi przyjaciółmi. Podróżuje z Misiem (najlepszy przyjaciel), Ślimakiem, Wydrą, Gąską, Lisem, Skunksem, Królikiem i Bobrem. Razem przeżywają wspaniałe przygody pełne wrażeń.


Gra Dolina Koni Ubieranki

Ocena gry

W tej grze będziemy mieli możliwość ubierania koników z Doliny Koni. Na samym dole mamy możliwość wyboru jednego z kilku koników. Gdy już to zrobimy rozpoczynamy etap ubierania bohaterów z bajki dla dzieci. Trochę historii o samym serialu. Został wyprodukowany przez DIC Entertainment i Cookie Jar Entertainment. W Polsce możemy go oglądać na teleTOON+ gdzie miał premierę w 2011 roku. Serial ten opowiada nam przygodę 6 dziewczynek oraz chłopca. Spotykają się oni w wyjątkowym miejscu jakim jest Dolina Koni.. Mieści się tam stajnia i pastwiska. Jak również stodoły i trasy jeździeckie z zapierającymi dech w piersiach widokami. Postacie to: Sarah Whitney, Molly Washington, Alma Rodriguez, Chloe Stilton, Will Taggert, Teeny, Shep, Angora oraz Bailey Handler i inne mniej znaczące postacie.


Łapanie w siatkę motyli

Ocena gry

Zobacz czy łatwo Ci się gra w gierkę jeżeli chcesz poznać brenda i pan whiskersa to zachęcamy do grania. To właśnie w tym odcinku gierki będziemy zajmowali się łapaniem przez nich motyli. Złap ich jak najwięcej i zdobądź dużo punktów.


Gra po rozum do mrówek

Ocena gry

Ciekawa gra która to pochodzi z tego filmu animowanego dla dzieci od Warner Bros., gdzie producentem był Tom Hanks. Film z 2006 roku oparty na książce Johna Nickle’a. W grze musimy strzelać z działka do dziur, które pojawiają się nam na planszy. Gdy skończy nam się amunicja przeładowujemy ją Spacją. Zobacz ile plansz uda Ci się pokonać. Ćwicz swój refleks w gierce.


Mój brat niedźwiedz 2 szukanie różnic

Ocena gry

Po raz kolejny będziemy mieli możliwość wytężyć swój wzrok aby odszukać różnic, które dzielą dwa obrazki. Gdy jakaś znajdziemy wskazujemy ją myszką i klikamy na ten fragment obraza z różnicą. Postacie z bajki to: Kenai, Koda, Denahi, Stary Denahi, Rutt, Tuke czy też Sitka i inni.


Krowy na wypasie spadachron

Ocena gry

W grze to nie jest jazda samochodem, poruszamy się dużą krową z ciekawą bronią, którą strzelamy w spadające paczki. Dzięki temu otwiera im się spadachron i cało i bezpiecznie lądują. W środku znajdują się małe krówki które to my chronimy do innych wrogów strzelamy i je niszczymy.


Krowy na wypasie zbieranie mleka

Ocena gry

Tym razem przenosimy się na farmę gdzie będziemy grali krową, która musi uzbierać jak największą ilość mleka. Dokonujemy tego skacząc gdzie się tylko da zbierając mleko i inne punkty bonusowe znajdujące się w przedmiotach. Sterowanie to strzałki w gierce.


Gra krowy na wypasie dla dzieci

Ocena gry

Gra przygodowa z bajki animowanej Disney o nazwie krowy na wypasie już na Was czeka. Będziemy w tej grze grali jedną z krów i zbierali przeróżne słodycze jakie znajdują się pod przedmiotami. My te przedmioty musimy rozwalić posługujemy się strzałkami, nimi bijemy i kopiemy w skrzynki w których znajdują się słodycze dla nas. Po lewej stronie mamy pasek z energią. Jak zbieramy słodycze to ten pasek nam rośnie.


« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 1046 47 następna »

Popularne gry

 • Ze zwierzętami
 • Gra Schronisko dla kotów

  Gra Schronisko dla kotów

  Oglądana: 7549 ocena: 0.00

 • Gra Złap świnie

  Gra Złap świnie

  Oglądana: 6131 ocena: 0.00

 • Wielkie Wyścigi Kucyków Pony

  Wielkie Wyścigi Kucyków Pony

  Oglądana: 5128 ocena: 0.00

 • Gra Bohater Super Pies

  Gra Bohater Super Pies

  Oglądana: 5021 ocena: 0.00

 • Doturlaj małego pieska do środka tarczy

  Doturlaj małego pieska do środka tarczy

  Oglądana: 4897 ocena: 0.00

 • Gra Polowanie na smoki online

  Gra Polowanie na smoki online

  Oglądana: 3986 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie