Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ze zwierzętami 480 gier

Opieka nad kangurem w Australii

Ocena gry

Kangurki które nie zaakceptowała ich mama nie dadzą Sobie rady samemu. Dlatego człowiek musi się nimi zaopiekować tak właśnie jest w tej grze. Gdzie niemal od małego będziemy zajmowali się tym zwierzątkiem i odpowiadali za bardzo dużo różnego rodzaju rzeczy jakie musimy w grze wykonać. Będą to między innymi karmienie, zabawa jak i też dbanie o jego zdrowie aby nic mu się nie stało.


Opieka nad świnką morską

Ocena gry

Na samym początku w grze poznacie to zwierzątko, jego warunki w jakich należy go trzymać i hodować. Gdy już ten etap przejdziemy przystąpimy do kolejnego czyli opiekowania się świnkami morskimi bo to nie należy do łatwych ale także jak sami zobaczycie nie jest trudne. Kilka różnego rodzaju zadań do wykonania na Was czeka, niektóre z nich na pewno dadzą Wam popalić. Posługuj się myszką podczas gry.


Opieka nad żółwiem

Ocena gry

Mamy kilka żółwi, będą to lądowe, stepowym czy też wodny. Po wyborze jednego z nich przystępuje gracz do grani i opiekowania się tym zwierzątkiem. Dzięki grze poznasz ile pracy należy włożyć podczas hodowli takich żółwików.


Opieka nad słoniem w zoo

Ocena gry

Poznaj tego małego słonika i nadaj mu jakieś ciekawe imię. Potem przystąp do gry w której masz tylko jedno ale bardzo ważne zadanie jakim jest opiekowanie się tym słoniem. Mamy trzy do wyboru potem już przystępujemy do pierwszego zadania jakim jest mycie słonika dużą specjalną do tego gąbką. Co jeszcze Cię czeka zobacz samemu.Opieka nad żyrafą

Ocena gry

Kolejna mała żyrafa potrzebuje pomocy. Będziemy musieli dbać o nią niemal cały dzień. Gdzie to właśnie na nasze barki spadną wszelkiego rodzaju obowiązku związane z tym zwierzakiem. Nie będzie ich mało, dowiedźcie się włączając tą gierkę online skierowaną dla dziewczyn i chłopców.


Opieka nad żabami

Ocena gry

Małe żabki i ich potomstwo czeka na kogoś z Was aby się nimi zajął. Będziemy się oczywiście nimi opiekowali. Mamy kilka zadań jakie na nas w tej grze spoczywają. Do wyboru mamy jedną z kilku żab jednak na razie będzie jedna z nich odblokowana. Pokonaj pierwsze plansze a będzie ich więcej. Podawaj im jedzeni w postaci much jak i też pomóż im przejść rzekę i wiele więcej.


Opieka nad szynszylem i fretką

Ocena gry

Czekają już na Was zwierzaki jakie pochodzą ze sklepu zoologicznego. Będziemy się opiekować fretką oraz szynszylem do wyboru. To od Ciebie zależy w co te zwierzątka ubierzesz oraz to w jaki sposób będziesz się z nimi bawić i co dawać im jeść, a to oczywiście nie wszystko.


Opieka naad reniferem

Ocena gry

Renifery to zwierzątka które z pewnością większą z Was pamięta z różnego rodzaju filmów czy też bajek gdzie zajmują się ciągnięciem sań, które prowadzi Święty Mikołaj. Poznaj renifery i zobacz ile pracy zajmuje ich pielęgnacja jak i też opieka na nimi. To nie jest wcale takie łatwe zadanie jak większości z Was pewnie się to wydaje. Mamy do wyboru dwa tryby gierki Free Mode czyli gramy jak tylko chcemy oraz na czas czyli time mode, po wyborze jednego z trybów przystępujemy do rozgrywki. Przygotowano dla nas wiele mini zadań będą całkiem różne jak odkopanie renifera ze śniegu.


Opieka nad wiewióką

Ocena gry

Na pewno część z Was myślała jak to opiekować się wiewiórkami. Co one jedzą i na czym polega takie zajęcie, w tej grze się właśnie przekonacie i tego doświadczycie. Gramy myszką, będziemy musieli dbać o jej higienę jak i też oczywiście ją karmić specjalnym jedzeniem.


Opieka nad pingwinem

Ocena gry

Trafia do nas mały pingwinek, który został znaleziony bez mamy będziemy musieli się nim opiekować i dbać o jego podstawowe potrzeby. Będzie ich trochę, dokładna instrukcja czeka na Ciebie w samej grze posługujemy się myszką.


Popularne gry

 • Ze zwierzętami
 • Gra Schronisko dla kotów

  Gra Schronisko dla kotów

  Oglądana: 3310 ocena: 0.00

 • Wielkie Wyścigi Kucyków Pony

  Wielkie Wyścigi Kucyków Pony

  Oglądana: 3168 ocena: 0.00

 • Doturlaj małego pieska do środka tarczy

  Doturlaj małego pieska do środka tarczy

  Oglądana: 2907 ocena: 0.00

 • Gra Bohater Super Pies

  Gra Bohater Super Pies

  Oglądana: 2265 ocena: 0.00

 • Pocałunki Syreny

  Pocałunki Syreny

  Oglądana: 1909 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie