Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ze zwierzętami 489 gier

Leczenie koni w szpitalu

Ocena gry

Przenosimy się do naszej kliniki jaką jest szpital to właśnie tam będziemy leczyć konie i bydło. Jest ona najlepsza w kraju dlatego pacjentów mamy pod dostatkiem. Gra jest po polsku dlatego nie będzie problemu z instrukcją jaka na Ciebie czeka. Musimy nasze konie przenosić z poczekalni czy zagród do szpitala aby tam mieć możliwość ich diagnozowania. Klikając w ikonę: Jak Grać zapoznacie się z dokładną instrukcją, która będzie bardzo pomocna.


Leczenie kucyków na farmie

Ocena gry

badanie zwierząt tutaj na Was czeka. Cały dzień w którym będziemy się opiekowali kucykiem naszym jak i też go leczyli jeżeli tylko zajdzie taka potrzeba. Będziemy wykonywali przeróżne czynności nawet takie proste jak sprzątanie po naszym kucyku czy też jego karmienie i wyprowadzanie. Czasami jednak będzie konieczne jego leczenie. Posługuj się myszką podczas grania.


Leczenie chomików i innych zwierząt

Ocena gry

W tej grze hodowla i adopcja zwierząt domowych będziecie mieli okazję leczenia swojego ulubionego zwierzaka jakim jest Chomik. Oczywiście będą również inne zwierzątka, którymi również będziemy musieli się zaopiekować. Na dole mamy wszystkie przedmioty niezbędne do leczenia. Każde ze zwierzątek w chmurce pokazuje nam co im dolega.


Pływanie żółwiem po oceanie

Ocena gry

Tym razem mały żółwik pojawił się na oceanie. Jest to jego pierwsza tak daleka podróż. Dlatego też bardzo się boi, to Ty masz mu pomóc aby nie wpadł pod statek lub inny pojazd pływający. Uważaj także na inne niebezpieczeństwa jakie na Ciebie w grze czekają.Pływanie kaczką po wodzie

Ocena gry

Gra gdzie na pewno nie będziecie się nudzić. Zajmujemy się pływaniem żółtą kaczką. Podczas tego pływania gdy pojawi się wróg strzelamy do niego automatycznie, jednak musimy manewrować w odpowiedni sposób aby nikt z wrogów nas nie dopadł. Zbieramy znajdujące się na wodzie różnego rodzaju dodatki jak lepsze strzały, inne uzbrojenie czy też bomby. Zarabiamy pieniądz. Pojawiają się małe kaczuszki, które również pomagają nam w walce. Sterowanie to myszka, prawi i lewy przycisk oraz spacja.


Pływanie foką

Ocena gry

Tutaj to właśnie my będziemy pływali foką i mamy proste zadanie. Będziemy musieli zjadać mniejsze rybki i inne żyjątka żyjące w wodzie będą to między innymi koniki morskie. Ulubiony przysmak naszej foki. Poruszamy się postacią z pomocą strzałek. Zobacz ile plansz uda Ci się pokonać, uważaj na duże ryby gdyż szybko zakończysz grę i przegrasz.


Wyścigi Husky psie zaprzęgi

Ocena gry

W grze psich zaprzęgów husky możemy zagrać na 1 lub 2 osoby, Wybór pozostawiamy Wam do wyboru. Zobacz który psi zaprzęg wygra te zawody. Wyścigi nie będą takie łatwe gdyż jest bardzo dużo różnego rodzaju konkurencji. Sterowanie odbywa się strzałkami. Zachęcamy wszystkich fanów psów husky do gierki.


Opieka w zoo nad zwierzętami

Ocena gry

Gra badanie zwierząt jest po polsku dlatego bardzo łatwo będzie nam grać nawet jak czegoś nie będziemy wiedzieć to wystarczy zapoznać się z prostą instrukcją. Będziemy zajmowali się różnego rodzaju egzotycznymi zwierzątkami, czeka na nas koala jak i też większe. Będziemy spędzać z nimi niemal cały czas, a do naszych obowiązków należy między innymi zabawy jak i też karmienie.


Gra opieka nad małym ptaszkiem

Ocena gry

Te pisklę gołębia dopiero co się wykluło z jajka. Niestety mama je porzuciła i to na Ciebie spadła cała odpowiedzialność związana z jego opieką. Jeżeli chcesz się dowiedzieć jak należy się opiekować takimi małymi ptaszkami które są pisklętami to zachęcamy Was do wzięcia udziału właśnie w tej grze online, czeka wiele ciekawych i interesujących niespodzianek.


Opieka nad kangurem w Australii

Ocena gry

Fajna gra adoptowanie zwierząt egzotycznych czeka. Kangurki które nie zaakceptowała ich mama nie dadzą Sobie rady samemu. To dzikie zwierzęta, należy o tym pamiętać. Dlatego człowiek musi się nimi zaopiekować tak właśnie jest w tej grze. Gdzie niemal od małego będziemy zajmowali się tym zwierzątkiem i odpowiadali za bardzo dużo różnego rodzaju rzeczy jakie musimy w grze wykonać. Będą to między innymi karmienie, zabawa jak i też dbanie o jego zdrowie aby nic mu się nie stało.


Popularne gry

 • Ze zwierzętami
 • Gra Schronisko dla kotów

  Gra Schronisko dla kotów

  Oglądana: 3332 ocena: 0.00

 • Wielkie Wyścigi Kucyków Pony

  Wielkie Wyścigi Kucyków Pony

  Oglądana: 3181 ocena: 0.00

 • Doturlaj małego pieska do środka tarczy

  Doturlaj małego pieska do środka tarczy

  Oglądana: 2922 ocena: 0.00

 • Gra Bohater Super Pies

  Gra Bohater Super Pies

  Oglądana: 2279 ocena: 0.00

 • Pocałunki Syreny

  Pocałunki Syreny

  Oglądana: 1920 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie