Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ze zwierzętami 539 gier

Miś Teddy dla dzieci

Ocena gry

Klasyczna gra z misiem Teddy który uwielbia się całować. Tym razem będzie chciał dawać buziaki swojej dziewczynie jednak musi uważać na inne misie aby go nie zauważyły. Skradnij jak najwięcej buziaków z pomocą myszki. Zabawa na całego czeka na Ciebie.


Przygoda z misiem koalą

Ocena gry

Oryginalna nazwa gierki to: Binky\'s Quest tym razem koala będzie walczył z innymi wrogami, którzy chcą zająć jego eukaliptusowy las. Postaraj się im przeciwdziałać. Gramy strzałkami oraz Z i X i spacją do skakania.


Opieka nad koalą

Ocena gry

Czeka na Was misiek Koala łakomczuszek, to właśnie nim w grze będziemy się opiekowali przez 24 godziny na dobę. Wystarczy kliknąć na start aby cieszyć się tą gierką online. Mamy dwa tryby gry pierwszy na czas drugi bez. Wybór należy do Ciebie. Na początku mamy instrukcję, która nam dużo pomoże i pokaże jak należy grać.


Koala Brothers Outback Air Mail

Ocena gry

Gra w które dwóch braci, którymi są misie koala postanawiają rozwozić pocztę samolotem. Nie jest to łatwe zadanie gdyż musimy być szybcy i zrzucać perfekcyjnie przesyłki. Aby tego dokonać myszką klikaj na paczki odpowiedniego koloru. Przejdź kilka plansz i baw się dobrze.Koala mądrala dla dzieci

Ocena gry

Gra w której główną rolę gra miś o nazwie koala mądrala. To właśnie on wszystko wie i przygotowuje przeróżne maszyny i eksperymenty które potem testuje. Tym razem w grze latamy balonem strzałkami, zbieramy w powietrzy przedmioty i lądujemy w miejscu do tego przeznaczonym i wyznaczonym w gierce.


Mały misio koala

Ocena gry

Wcielasz się w grze w role opiekunki dla małego misia koala. Twoim zadaniem będzie opiekowanie się nim, hodowla oraz dbanie o niego. Szereg różnego rodzaju mniejszych i większych czynności będziemy musieli wykonać aby pokonać kilka plansz jakie twórca gry dla Ciebie przygotował. Zagraj w nią myszką i baw się doskonale.


Ubieranka z misiem koala

Ocena gry

Prosta ubieranka gdzie czeka na Was miś teddy koala. Polecamy w szczególności dla dzieci jak i też dziewczyn i chłopców. Ubieraj w gierce mamę misia jak i też jej dziecko. Używaj do tego myszki. Miłej zabawy życzymy,


Crazy Koala

Ocena gry

Gra z misiem koala w roli głównej czeka już na Was. W tej grze będziemy poruszali się po planszach i zbierali określone przedmioty, które to na nas czekają. Sterowanie to strzałki oraz X.


Gra krowy na wypasie zagroda

Ocena gry

Ciekawa gra która pochodzi z pewnej bajki Disneya o nazwie krowy na wypasie zagroda oryginalna nazwa to: Barnyard: The Original Party Animals, będziemy mogli zagrać i wcielić się w postacie z tej bajki dla dzieci. Naszym zadanie będzie wystrzelić zwierzątko w specjalnym kołowrotu tak aby poleciał jak najdalej jest to możliwe. Wystrzeliwujemy je przy pomocy specjalnie skonstruowanej maszyny z pomocą myszki.


Kury i pies

Ocena gry

Fajna gra dla osób które lubią Sobie trochę postrzelać. Pochodzi z serwisu gry.pl. Mamy możliwość wyboru jeżyka gry, polecamy polski, potem już tylko zostanie nam strzelanie do psa, który jest ukryty w przeróżnych konstrukcjach, które to my musimy zniszczyć z pomocą armaty i broni jaką mamy przygotowaną do wystrzelenia.


Popularne gry

 • Ze zwierzętami
 • Gra Schronisko dla kotów

  Gra Schronisko dla kotów

  Oglądana: 3692 ocena: 0.00

 • Wielkie Wyścigi Kucyków Pony

  Wielkie Wyścigi Kucyków Pony

  Oglądana: 3328 ocena: 0.00

 • Doturlaj małego pieska do środka tarczy

  Doturlaj małego pieska do środka tarczy

  Oglądana: 3063 ocena: 0.00

 • Gra Bohater Super Pies

  Gra Bohater Super Pies

  Oglądana: 2453 ocena: 0.00

 • Pocałunki Syreny

  Pocałunki Syreny

  Oglądana: 2094 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie