Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Zobacz Nasze serwisy z grami:

Gry-dladzieci.pl

Najnowsi uzytkownicy

Ze zwierzętami 364 gier

Mad Shark

Ocena gry

Macie tutaj tylko jedno zadanie popłynąć jak najdalej się tylko da. Zjadaj mniejsze ryby i pokonaj nurków którzy będą Was atakowali. Sterujemy strzałkami, Spacją jemy. Uważaj na wrogów i zobacz jaki dystans uda Wam się przepłynąć.


Gra z rekinami dla dzieci

Ocena gry

Prosta gra w której główną rolę odgrywa mały rekin jaki to właśnie my będziemy grali. Będziemy nim pływali i zjadali małe rybki, zjadamy je naciskając przycisk Spacji, strzałkami pływamy po planszy. Kilkanaście różnych plansz czeka na nas.


Malowanka Tygrys szablozębny

Ocena gry

Mamy do pomalowania obrazek gdzie znajdziemy zwierzę jakim jest tygrys. Nietypowa kolorowanka czeka na Was dlaczego taka jest zobaczcie sami. Zachęcamy do malowania jej na stronie grajnik całkowicie za darmo dla Was.


Koniki Jednorożce

Ocena gry

Zachęcamy do gry z jednorożcami, które będziemy hodowali w specjalnej stadninie. Postaraj się zapewnić im jak największą opiekę. W tej grze mamy dość wiele obowiązków do tych podstawowych oczywiście należy karmienie i sprzątanie po jednorożcu.Farma z końmi online

Ocena gry

Jest to nasza własna stadnina z końmi. Zaczynamy od samego początku. Mamy ograniczony budżet dlatego też nie od razu nasza farma będzie duża. Przekonajcie się sami i rozbudujcie ją do jak największych rozmiarów.


Pocałunki koni w stadninie

Ocena gry

te koniki z gry bardzo się kochają i lubią od czasu do czasu okazywać sobie czułość. Jednak nie chcą aby nikt ich na tym nakrył dlatego całują się w tajemnicy. Zagraj i zobacz jak to jest i czy jest to proste zadanie do wykonania.


Wojna biedronek

Ocena gry

Lecimy biedronką wojowniczką która posiada specjalną broń aby walczyć z komarami. To właśnie komary będą naszymi największymi wrogami. Pokonaj ich za wszelką cenę. Poruszamy się myszką, zbieramy dodatkową amunicję i próbujemy dotrzeć do celu.


Gra z misiem pandą

Ocena gry

Zagramy tutaj z misiem pandą, polecamy gierkę dla dzieci i dziewczyn, będziemy mieli przeróżne mniejsze jak i też większe zadania do wykonania. W pierwszym z nich będzie musieli chodzić po drzewach, w kolejnych myjemy nasza pandę i wiele więcej ale to zobaczycie w grze.


Clean my dog

Ocena gry

Będziemy czyścili naszego małego psiaka. W tym celu wybierzemy się do łazienki gdzie musimy odszukać niezbędne produkty jakie przydadzą nam się podczas kąpieli. Gdy już je będziemy mieli możemy przystąpić do samej czynności.


Kolorowy Dino

Ocena gry

W tej grze poruszamy się dinozaurem Dino i zjadamy klocki różnego koloru. Należy pamiętać, że tylko dinozaur czerwony zjada klocki tego samego koloru itd. Kolory naszego Dino zmieniamy Z,X,C, skaczemy Spacja, strzałkami się poruszamy


Popularne gry

 • Ze zwierzętami
 • Wielkie Wyścigi Kucyków Pony

  Wielkie Wyścigi Kucyków Pony

  Oglądana: 2965 ocena: 0.00

 • Gra Schronisko dla kotów

  Gra Schronisko dla kotów

  Oglądana: 2884 ocena: 0.00

 • Doturlaj małego pieska do środka tarczy

  Doturlaj małego pieska do środka tarczy

  Oglądana: 2759 ocena: 0.00

 • Gra Bohater Super Pies

  Gra Bohater Super Pies

  Oglądana: 1996 ocena: 0.00

 • Pocałunki Syreny

  Pocałunki Syreny

  Oglądana: 1793 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie