Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Ze zwierzętami 558 gier

Zielony smok

Ocena gry

Gra z zielonym potworkiem w roli głównej. Gdzie w każdej z plansz masz tylko 60 sekund na pokonanie określonej liczby rywali. Postaraj się to zrobić zionąc ogniem, używaj do grania wyłącznie myszki.


Smok pomarańczowy ubieranka

Ocena gry

Kolejna gra do kolekcji tym razem z pomarańczowym smokiem w roli głównej. Postaraj się zmienić jego wygląd w odpowiedni sposób pasujący do Ciebie. Możemy zmieniać wiele różnego rodzaju elementów jak kły czy też kolce oraz ubrać go w specjalne dla niego ubrania.


Słonik Jumbo dla dzieci

Ocena gry

Doskonała gra dla wszystkich dzieci, zarówno tych małych jak i też dużych. Będziemy zajmowali się naszym zwierzątkiem i mamy już pierwsze obowiązki jakie na nas będą czekać podczas jego opieki. Posługuj się myszką podczas gry.


Rysowanie słonia po punktach

Ocena gry

W tej grze dorysuj linie, do pomocy mamy ołówek, którym to rysujemy naszego słonika zgodnie z punktami. Zaczynamy od najmniejszej liczby czyli 1 potem 2,3,4,5,6,7 itd, aż narysujemy nasze zwierzątko, zobaczcie jak będzie wyglądać.Gra budzenie słonia

Ocena gry

Kolejna fajna gra po polsku w której czeka już na nas słoń, strasznie on chrapie. Zadaniem naszym będzie go obudzić z jego twardego snu. Mamy do pokonania kilkanaście różnych plansz w których to używamy przeróżnych rzeczy aby go obudzić. W pierwszej wystarczy kliknąć na sowę i zobaczyć co się stanie. Posługujemy się podczas grania myszką. Grę polecamy w szczególności dla najmłodszych naszych graczy.


Miś Teddy dla dzieci

Ocena gry

Klasyczna gra z misiem Teddy który uwielbia się całować. Tym razem będzie chciał dawać buziaki swojej dziewczynie jednak musi uważać na inne misie aby go nie zauważyły. Skradnij jak najwięcej buziaków z pomocą myszki. Zabawa na całego czeka na Ciebie.


Przygoda z misiem koalą

Ocena gry

Oryginalna nazwa gierki to: Binky\'s Quest tym razem koala będzie walczył z innymi wrogami, którzy chcą zająć jego eukaliptusowy las. Postaraj się im przeciwdziałać. Gramy strzałkami oraz Z i X i spacją do skakania.


Opieka nad koalą

Ocena gry

Czeka na Was misiek Koala Kid nieustraszony miś łakomczuszek, to właśnie nim w grze będziemy się opiekowali przez 24 godziny na dobę. Wystarczy kliknąć na start aby cieszyć się tą gierką online. Mamy dwa tryby gry pierwszy na czas drugi bez. Wybór należy do Ciebie. Na początku mamy instrukcję, która nam dużo pomoże i pokaże jak należy grać.


Koala Brothers Outback Air Mail

Ocena gry

Gra w które dwóch braci, którymi są misie koala postanawiają rozwozić pocztę samolotem. Nie jest to łatwe zadanie gdyż musimy być szybcy i zrzucać perfekcyjnie przesyłki. Aby tego dokonać myszką klikaj na paczki odpowiedniego koloru. Przejdź kilka plansz i baw się dobrze.


Koala mądrala dla dzieci

Ocena gry

Gra w której główną rolę gra miś o nazwie koala mądrala. To właśnie on wszystko wie i przygotowuje przeróżne maszyny i eksperymenty które potem testuje. Tym razem w grze latamy balonem strzałkami, zbieramy w powietrzy przedmioty i lądujemy w miejscu do tego przeznaczonym i wyznaczonym w gierce.


Mały misio koala

Ocena gry

Wcielasz się w grze w role opiekunki dla małego misia koala. Twoim zadaniem będzie opiekowanie się nim, hodowla oraz dbanie o niego. Szereg różnego rodzaju mniejszych i większych czynności będziemy musieli wykonać aby pokonać kilka plansz jakie twórca gry dla Ciebie przygotował. Zagraj w nią myszką i baw się doskonale.


Ubieranka z misiem koala

Ocena gry

Prosta ubieranka gdzie czeka na Was miś teddy koala. Polecamy w szczególności dla dzieci jak i też dziewczyn i chłopców. Ubieraj w gierce mamę misia jak i też jej dziecko. Używaj do tego myszki. Miłej zabawy życzymy,


Popularne gry

 • Ze zwierzętami
 • Gra Schronisko dla kotów

  Gra Schronisko dla kotów

  Oglądana: 7545 ocena: 0.00

 • Gra Złap świnie

  Gra Złap świnie

  Oglądana: 6130 ocena: 0.00

 • Wielkie Wyścigi Kucyków Pony

  Wielkie Wyścigi Kucyków Pony

  Oglądana: 5128 ocena: 0.00

 • Gra Bohater Super Pies

  Gra Bohater Super Pies

  Oglądana: 5017 ocena: 0.00

 • Doturlaj małego pieska do środka tarczy

  Doturlaj małego pieska do środka tarczy

  Oglądana: 4895 ocena: 0.00

 • Gra Polowanie na smoki online

  Gra Polowanie na smoki online

  Oglądana: 3986 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie