Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Ze zwierzętami 558 gier

Crazy Koala

Ocena gry

Gra z misiem koala w roli głównej czeka już na Was. W tej grze będziemy poruszali się po planszach i zbierali określone przedmioty, które to na nas czekają. Sterowanie to strzałki oraz X.


Gra krowy na wypasie zagroda

Ocena gry

Ciekawa gra która pochodzi z pewnej bajki Disneya o nazwie krowy na wypasie zagroda oryginalna nazwa to: Barnyard: The Original Party Animals, będziemy mogli zagrać i wcielić się w postacie z tej bajki dla dzieci. Naszym zadanie będzie wystrzelić zwierzątko w specjalnym kołowrotu tak aby poleciał jak najdalej jest to możliwe. Wystrzeliwujemy je przy pomocy specjalnie skonstruowanej maszyny z pomocą myszki.


Kury i pies

Ocena gry

Fajna gra dla osób które lubią Sobie trochę postrzelać. Pochodzi z serwisu gry.pl. Mamy możliwość wyboru jeżyka gry, polecamy polski, potem już tylko zostanie nam strzelanie do psa, który jest ukryty w przeróżnych konstrukcjach, które to my musimy zniszczyć z pomocą armaty i broni jaką mamy przygotowaną do wystrzelenia.


Gra w kaczki z pegasusa online

Ocena gry

Jeżeli chcecie zagrać w starą kultową już grę z pegasusa na naszej stronie grajnik.pl w wersji online całkowicie za darmo to zachęcamy Was do tego. W grze mamy do dyspozycji świetnie wytresowanego psa myśliwskiego, który nam będzie tropił ptaki. Po chwili gdy wskoczy w krzaki, będą wylatywać kaczki do którym my będziemy strzelać. Bronią strzelamy i kierujemy przy użyciu myszki. Oryginalna gra pegasus czeka na Ciebie.Kaczka i grawitacja

Ocena gry

Gra w której to poruszamy się kaczką i naszym zadaniem będzie dotrzeć do złotego jajka, które zwykle umiejscowione jest po drugiej stronie planszy gdzie musimy dotrzeć. Dodatkowym utrudnieniem będzie grawitacja, którą możemy zmieniać gdy tylko będziemy tego potrzebowali w grze. Do poruszania się kaczką używamy strzałek, natomiast do zmiany grawitacji: X.


Gra kaczki w kosmosie - Chicken Invaders

Ocena gry

Gra w której to będziemy zajmowali się strzelaniem do kaczek, które znajdują się w kosmosie. Mamy możliwość zestrzelić je wszystkie jednak musimy być przy tym bardzo czujni i uważać abyśmy sami od nich nie dostali strzałek. Sterujemy i strzelamy strzałkami oraz Spacją, kilkanaście różnych plansz na Ciebie czeka w grze online.


Gra konie i bryczki

Ocena gry

Jeżeli chcesz zobaczyć jak to jest prowadzić bryczkę to wejdź w tą gierkę. To właśnie tutaj konie będą ciągnąć bryczkę. Twoim zadaniem będzie zarządzanie nimi i sterowanie w odpowiedni sposób aby dotarły do celu cało i zdrowo zebrały po drodze wszystkie gwiazdki jakie na Was czekają. Sterujemy bryczką przy pomocy strzałek.


Latające konie pegaz

Ocena gry

Gra dedykowana w szczególności dla dziewczyn. Jest to typowa ubieranka w której będziemy ubierali latające konia czyli pegaza jak i też dziewczynkę, która go prowadzi. Obok obrazka mamy ikonki pod którymi kryją się ubrania dla pegaza i dziewczynki. dzięki Tobie mogą zupełnie odmienić swój wygląd jak będą wyglądały zależy wyłącznie od Ciebie postaraj się aby było to znakomite. Sterujemy i ubieramy w grze myszka.


Królik zbiera jajka wielkanocne

Ocena gry

Super gra z królikiem zbierającym jajka. Przenosimy się na plansze gdzie już na nas czeka królik i oczywiście jajka, mniejsze i większe, które to my będziemy musieli pozbierać wszystkie z nich. Będą na ziemi jak i też na platformach, na które musimy wskoczyć. Poruszamy się strzałkami i spacją, uważaj na jeże, które kłują i mogą Cie pokonać. Kilkanaście plansz zostało dla Was przygotowanych.


Ratowanie królika

Ocena gry

To właśnie Ty w tej grze będziesz się zajmować ratowaniem królików, które to będą musiały udać się na drugą stronę ruchliwej drogi, która niemal przez cały czas użytkowana jest przez samochody, które jadą z różnych stron. Postaraj się przeprowadzić królika na drugą stronę drogi, używając do tego strzałek. Jeżeli Ci się to nie uda to będzie musiały przyjechać karetka z weterynarzem i zająć się reanimacją naszego zwierzaka.


Gra królik który zbiera marchewki

Ocena gry

Ciekawa gra przygodowa czeka na Was w której wcielamy się w rolę królika który zbiera marchewki. Klikamy na Play, następnie ikonę Start i rozpoczynamy gierkę. Na planszy zostały usytuowane w przeróżnych miejscach marchewki, postaraj się zebrać je wszystkie. Niektóre z nich aby je zdobyć będziemy musieli skakać i omijać przeróżne przeszkody i wrogów, którzy staną nam na drodze. Sterowanie to strzałki do poruszania się i skakania. Spacja to pausa. Gra toczy się nad wodą w lesie czy też w dżungli w sam raz dla dzieci.


Pies na sankach w zimie

Ocena gry

Jeżeli szukaliście tej gierki to teraz macie możliwość w nią zagrać u nas za darmo. Nie każdy z psów lubi jeździć na sankach ale ten wyjątkowo. Mamy możliwość grania na 1 lub 2 osoby. Po tym wyborze wybieramy jednego z kilku piesków, którym to będziemy kontynuować grę i jazdę na sankach. Obrazkowa instrukcja pokaże nam jakie przedmioty zbieramy na planszy, a jakich należy uniknąć. Sterujemy: strzałkami w lewo oraz w prawo. Uważaj na wystające kamienie, gdy na nie trafisz twoje sanki mogą się wywrócić.


Popularne gry

 • Ze zwierzętami
 • Gra Schronisko dla kotów

  Gra Schronisko dla kotów

  Oglądana: 7536 ocena: 0.00

 • Gra Złap świnie

  Gra Złap świnie

  Oglądana: 6128 ocena: 0.00

 • Wielkie Wyścigi Kucyków Pony

  Wielkie Wyścigi Kucyków Pony

  Oglądana: 5126 ocena: 0.00

 • Gra Bohater Super Pies

  Gra Bohater Super Pies

  Oglądana: 5013 ocena: 0.00

 • Doturlaj małego pieska do środka tarczy

  Doturlaj małego pieska do środka tarczy

  Oglądana: 4889 ocena: 0.00

 • Gra Polowanie na smoki online

  Gra Polowanie na smoki online

  Oglądana: 3981 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie