Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Ze zwierzętami 558 gier

Bieganie chomikiem

Ocena gry

Prosta gra z myszką w której masz tylko jedno zadanie. Postaraj się biegać po przygotowanej w grze bieżni przez jak najdłuższy czas. Zobacz jaki wynik uda Ci się osiągnąć w gierce.


Restauracja u chomików

Ocena gry

Gotujące chomiki jeżeli ich poszukujecie to tylko w tej grze online. Jest to już 2 część tej wspaniałej gierki online. To tutaj będziemy pracowali w specjalnej restauracji gdzie podawane są specjalne dania. Sterowanie to strzałki.


Opieka i hodowla dinozaura

Ocena gry

Czeka już na nas mały dinozaur, który w pierwszej z plansz jest cały brudny będziemy zajmowali się jego czyszczeniem. Kolejne zadania będą związane z opieką nad nim czy też jego hodowanie oraz karmieniem i zabawą z nim. Czasami będzie on nam uciekał i łapanie go będzie niezbędne dla Ciebie. Twórcy w grze przygotowali wiele ciekawych mini gierek w wersji online.


Kolorowanie dinozaura

Ocena gry

Prosta gierka w której będziemy malować. Polecamy ją dla fanów malowanek online. Po załadowaniu gierki klikamy na play, wybieramy kolor i malujemy naszego zwierzaka prehistorycznego. Musisz pomalować określony % obrazka aby przejść dalej.Dino Eat Meat

Ocena gry

Kolejna gra z dinozaurami Dino mama po polsku do kolekcji w szczególności dla małych dzieci polecamy. Kliknij na play game i przejdź 30 plansz jakie na Was czekają. Sterowanie w grze to myszka. Pozbądź się przeszkód aby nasz dinozaur zjadł mięso.


Dino Super Jump

Ocena gry

Poruszamy się małym dinozaurem, którym to będziemy zbierali przedmioty znajdujące się na naszej drodze. Postaraj się przejść do miejsca przeznaczenia i pokonać wrogów na drodze. Sterowanie to myszka, którą również skaczemy.


Dino duet

Ocena gry

Zagraj w grę po polsku, wybierz polską flagę i przystąp do tej ciekawej gierki jaka na Was czeka. Gramy: W,A,S,D oraz H, K i Spacja. Ciekawa gra przygodowa już na Was czeka na pewno przypadnie Wam ona do gustu.


Ryba je ludzi w akwarium

Ocena gry

W tej grze wcielamy się w postać rekina. Naszym zadaniem będzie obrona naszego terytorium. Ludzie będą chcieli nas zniszczyć i stłuc nasze wielkie akwarium. My musimy je bronić. Będziemy jeść ludzi, którzy będą je niszczyć pływamy rybą przy pomocy strzałek i to właśnie z ich pomocą jemy ludzi. Kilka plansz na Was czeka, uważaj aby nie wypaść z akwarium.


Akrobacje delfinem

Ocena gry

Gra w której przeniesiemy się do specjalnie przygotowanego parku. Akrobacje delfina będą tutaj główną okazją. Gra jest po polsku dlatego nie musimy się martwić o instrukcje, które będą potrzebne aby przejść dalej. Po załadowaniu gierki kliknij na ikonę Start. Mamy dwa tryby gierki, wybierze jeden z nich i wykonuj przeróżne łatwiejsze i trudniejsze akrobacje jakie na Ciebie czekają. Poruszamy się delfinem strzałkami, w obrazkach mamy pokazane jaką misję należy wykonać. Za każdą z nich otrzymujesz określoną liczbę punktów. Przejdź jak najdalej jest to możliwe.


Fotografowanie zwierząt na safari

Ocena gry

Po rozpoczęciu grania mamy do wyboru dwie opcje z gry z dżungli. Pierwsza z nich to safari mode ( czyli wybieramy się na safari ) drugi to free mode gdzie gramy dowolnie. Po wyborze jednego z trybów rozpoczynamy gierkę. Na samym początku pokazuje nam się na obrazku jakiego zwierzęcia szukamy aby go fotografować. Postaraj się zrobić mu jak najlepsze zdjęcie, gdy takie będzie pojawi Ci się napis: Perfect. Możesz także fotografować inne zwierzęta, gdyż wtedy otrzymujesz dodatkowe punkty. Fotografowanie jest o tyle utrudnione, że wykonujemy je podczas jazdy samochodem. Do gry potrzebujesz myszki aby robić zdjęcia.


Golenie zwierząt Boo

Ocena gry

Gra w której to będziemy zajmowali się pieskiem o imieniu Boo. Będziemy wykonywać szereg różnego rodzaju zadań jakie na nas czekają. Będą to między innymi kapanie pieska jak i też golenie sierści czy też czesanie. Oczywiście nie może zabraknąć czasu na zabawę z naszym pupilem. W grze posługujemy się muszką.


Barbie Cat Hair Salon Care

Ocena gry

Barbie ma przepięknego kota, o którego bardzo dba. Tym razem będziemy mieli możliwość jej w tym pomóc do naszych obowiązków będzie należało między innymi jego mycie jak i też czesanie.


Popularne gry

 • Ze zwierzętami
 • Gra Schronisko dla kotów

  Gra Schronisko dla kotów

  Oglądana: 7521 ocena: 0.00

 • Gra Złap świnie

  Gra Złap świnie

  Oglądana: 6126 ocena: 0.00

 • Wielkie Wyścigi Kucyków Pony

  Wielkie Wyścigi Kucyków Pony

  Oglądana: 5123 ocena: 0.00

 • Gra Bohater Super Pies

  Gra Bohater Super Pies

  Oglądana: 5008 ocena: 0.00

 • Doturlaj małego pieska do środka tarczy

  Doturlaj małego pieska do środka tarczy

  Oglądana: 4877 ocena: 0.00

 • Gra Polowanie na smoki online

  Gra Polowanie na smoki online

  Oglądana: 3974 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie