Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Ze zwierzętami 558 gier

Caring Barbie Unicorn

Ocena gry

Gra gdzie będziemy dbali o naszego jednorożca wraz z postacią Barbie, która kocha wszystkie zwierzaki. W ikonkach znajdziemy różne czynności jaki będziemy wykonywać. W grze znajduje się dokładna instrukcja dla Was.


Hodowla żab w stawie

Ocena gry

W tej grze będziemy zajmować się hodowaniem naszej małej żabki. Do wykonania będziemy mieli kilka różnego rodzaju mini misji, gdy je przejdziemy odblokuje się nam żaba kolejnego koloru. Misje ukryte są pod ikonkami znajdującymi się na dole ekranu. Będziemy skakać po grążelach, zjadać muchy i wykonywać inne zadania wskazane nam w tej grze online.


Hodowla jaszczurek

Ocena gry

Jak się przekonacie jaszczurka potrafi jeść bardzo dużo. Ta gra jest tego doskonałym przykładem. Mamy na wykonanie zadania niezbyt dużą ilość czasu w której to nasza jaszczurka musi zjeść określoną ilość robaków i owadów aby przejść do kolejnej planszy. Nasz gad ma duży język to właśnie nim z pomocą myszki łapiemy przeróżne pożywienie, które ona tego potrzebuje niemal przez cały czas.


Hodowla indyków na gospodarstwie

Ocena gry

W grze zajmujemy się w szczególności hodowaniem indyków. Zaczynamy od bardzo malutkich jakie kupujemy i musimy dbać o nie aby dorosły. To jednak nie będzie taki szybki proces. Musimy je praktycznie przez cały czas karmić jak i też dawać im pić. Za zarobione pieniądze możemy kupować kolejne małe indyczki i je hodować. Gdy już osiągną określoną wielkość mamy możliwość ich sprzedaży. W każdej z plansz mamy określony czas na wykonanie normy i sprzedaży określonej ilości sztuk takich indyków.Hodowla gęsi na farmie

Ocena gry

W grze przeniesiemy się na prawdziwą farmę w której hodowane będą gęsi. Na początku zaczynamy od dwóch sztuk i od razu czekają na nas obowiązki. Będziemy musieli nasze gęsi karmić jak i też dbać aby w zagrodzie panował porządek. Sprzątamy po nich używając do tego specjalnej miotełki. Gdy nasze gęsi się najedzą odstawiamy je na grządki gdzie znoszą dla nas jaja. W każdej z plansz musimy ich zdobyć określoną ilość i wsadzić do worka. Sterujemy w grze myszką.


Hodowla królików na farmie

Ocena gry

W grze będziecie zajmować się hodowaniem królika. Wcielamy się tutaj w rolę farmera, który posiada do takiej hodowli specjalną farmę. Aby rozpocząć rozgrywkę kliknij na ikonę: Play, w każdej z plansz do wyrobienia mamy określony target. W pierwszej planszy będzie on wynosił 25. Czeka na nas kilka różnego rodzaju zadań. Będziemy naszemu królikowi musieli podawać wodę, jak i też jeść będą to w szczególności marchewki. Gdy jest chory musimy mu podać określone leki. Zarabiamy pieniądze które przeznaczamy na różne zakupy jak nowe króliki czy pożywienie dla nich. Na polu hodujemy różne warzywa, które również możemy sprzedawać i dostawać za nie gotówką. W pierwszej planszy mamy wiele instrukcji które dużo nas nauczą w gierce.


Leczenie misia

Ocena gry

Bardzo dużo miśków jest czasami chorych.Adopcja i hodowla dzikich zwierząt również czeka na Ciebie. To właśnie ty zajmujesz się opiekowaniem nad nimi jak i też ich leczeniem. Mamy do wyboru dwa misie. Jednak na początku mamy odblokowanego jednego z nich. Gdy będziemy dobrze postępować kolejny 2 z nich zostanie odblokowany. Będziemy musieli go czyścić jak i też dawać mu jeść czy zastrzyki, które mają pomóc mu w leczeniu.


Leczenie koni w szpitalu

Ocena gry

Przenosimy się do naszej kliniki jaką jest szpital to właśnie tam będziemy leczyć konie i bydło. Jest ona najlepsza w kraju dlatego pacjentów mamy pod dostatkiem. Gra jest po polsku dlatego nie będzie problemu z instrukcją jaka na Ciebie czeka. Musimy nasze konie przenosić z poczekalni czy zagród do szpitala aby tam mieć możliwość ich diagnozowania. Klikając w ikonę: Jak Grać zapoznacie się z dokładną instrukcją, która będzie bardzo pomocna.


Leczenie kucyków na farmie

Ocena gry

badanie zwierząt tutaj na Was czeka. Cały dzień w którym będziemy się opiekowali kucykiem naszym jak i też go leczyli jeżeli tylko zajdzie taka potrzeba. Będziemy wykonywali przeróżne czynności nawet takie proste jak sprzątanie po naszym kucyku czy też jego karmienie i wyprowadzanie. Czasami jednak będzie konieczne jego leczenie. Posługuj się myszką podczas grania.


Leczenie chomików i innych zwierząt

Ocena gry

W tej grze hodowla i adopcja zwierząt domowych będziecie mieli okazję leczenia swojego ulubionego zwierzaka jakim jest Chomik. Oczywiście będą również inne zwierzątka, którymi również będziemy musieli się zaopiekować. Na dole mamy wszystkie przedmioty niezbędne do leczenia. Każde ze zwierzątek w chmurce pokazuje nam co im dolega.


Pływanie żółwiem po oceanie

Ocena gry

Tym razem mały żółwik pojawił się na oceanie. Jest to jego pierwsza tak daleka podróż. Dlatego też bardzo się boi, to Ty masz mu pomóc aby nie wpadł pod statek lub inny pojazd pływający. Uważaj także na inne niebezpieczeństwa jakie na Ciebie w grze czekają.


Pływanie kaczką po wodzie

Ocena gry

Gra gdzie na pewno nie będziecie się nudzić. Zajmujemy się pływaniem żółtą kaczką. Podczas tego pływania gdy pojawi się wróg strzelamy do niego automatycznie, jednak musimy manewrować w odpowiedni sposób aby nikt z wrogów nas nie dopadł. Zbieramy znajdujące się na wodzie różnego rodzaju dodatki jak lepsze strzały, inne uzbrojenie czy też bomby. Zarabiamy pieniądz. Pojawiają się małe kaczuszki, które również pomagają nam w walce. Sterowanie to myszka, prawi i lewy przycisk oraz spacja.


Popularne gry

 • Ze zwierzętami
 • Gra Schronisko dla kotów

  Gra Schronisko dla kotów

  Oglądana: 7521 ocena: 0.00

 • Gra Złap świnie

  Gra Złap świnie

  Oglądana: 6126 ocena: 0.00

 • Wielkie Wyścigi Kucyków Pony

  Wielkie Wyścigi Kucyków Pony

  Oglądana: 5123 ocena: 0.00

 • Gra Bohater Super Pies

  Gra Bohater Super Pies

  Oglądana: 5008 ocena: 0.00

 • Doturlaj małego pieska do środka tarczy

  Doturlaj małego pieska do środka tarczy

  Oglądana: 4877 ocena: 0.00

 • Gra Polowanie na smoki online

  Gra Polowanie na smoki online

  Oglądana: 3974 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie