Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Ze zwierzętami 558 gier

Opieka nad wiewióką

Ocena gry

Na pewno część z Was myślała jak to opiekować się wiewiórkami. Co one jedzą i na czym polega takie zajęcie, w tej grze się właśnie przekonacie i tego doświadczycie. Gramy myszką, będziemy musieli dbać o jej higienę jak i też oczywiście ją karmić specjalnym jedzeniem.


Opieka nad pingwinem

Ocena gry

Hodowla pingwinów egzotycznych czeka. Trafia do nas mały pingwinek, który został znaleziony bez mamy będziemy musieli się nim opiekować i dbać o jego podstawowe potrzeby. Będzie ich trochę, dokładna instrukcja czeka na Ciebie w samej grze posługujemy się myszką.


Opieka nad Yorkiem

Ocena gry

Gra wirtualny pies czeka. Jeżeli lubicie małe pieski jak York, Chihuahua, Ratlerek to w tej grze czeka właśnie na Was opieka nad nimi. Będziemy im dawać pić jak i też jeść, szczotkować czy też wiele innych rzeczy między innymi dbać o ich zdrowie. Zobaczcie jakie pieski w tym szczeniaki na Ciebie czekają.


Opieka nad tygryskiek

Ocena gry

Jeżeli lubisz zwierzęta egzotyczne to zagraj w gierkę. Czeka na nas mały potulny tygrys, to właśnie nim w tej grze będziemy się zajmowali i to na nasze barki spadnie jego opieka. Zobaczcie sami jak ona będzie wyglądać i gdzie się odbędzie. Po kliknięciu na Play czekamy aż gra się załąduje i przystępujemy do leczeniaOpieka nad rybkami w Akwarium

Ocena gry

Jeżeli tylko myśleliście aby kiedyś mieć rybki w akwarium to zapraszamy Was do tej gierki w której to będziemy musieli się opiekować. Nie będzie to jednak takie zwykłe gdyż będziemy zjadać rybki. Uważaj na większe osobniki, musimy szukać mniejszych i nimi się żywić pływając w akwarium. Jest to specyficzny rodzaj opieki, to Ty dbasz właśnie o nią. Posługuj się myszką i strzałkami. Zobacz jak będzie fajnie rosnąć Twoja rybka.


Gra Barbie opieka nad końmi

Ocena gry

Wybieramy się wraz z Barbie na farmę a dokładniej do stadniny gdzie będziemy zajmować się i opiekować końmi. Czekać na nas będzie dużo różnego rodzaju obowiązków. Jednym z nich będzie między innymi ich mycie. Mamy do tego specjalne szczotki dzięki, którym wykonanie tego zadania będzie możliwe. Kilka plansz już na Ciebie czeka.


Gra barbie opieka nad zwierzętami

Ocena gry

Barbie nie tylko uwielbia podróże ale również kocha zwierzęta. Ta gra jest tego doskonałym przykładem gdyż to właśnie w niej będzie się opiekować zwierzątkami. Na początku w pierwszej planszy musimy sprawdzić jak dobrze radzimy Sobie z szukaniem zwierząt. W kolejnej już będziemy dbali o nie i się nimi opiekowali. Posługujemy się podczas gry myszką. Wiele mini plansz już przed Wami.


Ptasia miłość

Ocena gry

W tej grze będziesz strzelać serduszkiem w ptaka. Jeśli zrobisz to celnie dostaniesz punkty i przejdziesz do kolejnego etapu. Gra jest na czas, postaraj się przejść jak najwięcej poziomów.


Pokoloruj ptaka

Ocena gry

Na początku możesz wybrać ptaka którego chcesz pokolorować. W grze masz szeroki wybór kolorów więc Twój obrazek może być naprawdę barwny. Gdy skończysz możesz znów wybrać inny obrazek do pokolorowania.


Ubierz kota

Ocena gry

Twoim zadaniem będzie ubranie kotka budzika. Wszystkie rzeczy które są Ci niezbędne znajdują się dookoła siedzącego kotka. Posługuj się myszką.


Kolorowanka kot w aucie

Ocena gry

Na rysunku zobaczysz kota o nazwie Budzik, który jest w aucie. Twoje zadanie będzie polegało na pokolorowaniu tego obrazka. Zrób to najładniej jak umiesz. Gdy skończysz możesz wydrukować swoja pracę.


Przebiegła mysz

Ocena gry

W tej grze musisz być bardzo sprytny. Będziesz sterował myszką, która zbiera pożywienie za co otrzymuje punkty. Postaraj się uzbierać ich jak najwięcej. Uważaj na pojawiające się koty, które chcą utrudnić Ci zadanie.


Popularne gry

 • Ze zwierzętami
 • Gra Schronisko dla kotów

  Gra Schronisko dla kotów

  Oglądana: 7521 ocena: 0.00

 • Gra Złap świnie

  Gra Złap świnie

  Oglądana: 6126 ocena: 0.00

 • Wielkie Wyścigi Kucyków Pony

  Wielkie Wyścigi Kucyków Pony

  Oglądana: 5123 ocena: 0.00

 • Gra Bohater Super Pies

  Gra Bohater Super Pies

  Oglądana: 5008 ocena: 0.00

 • Doturlaj małego pieska do środka tarczy

  Doturlaj małego pieska do środka tarczy

  Oglądana: 4877 ocena: 0.00

 • Gra Polowanie na smoki online

  Gra Polowanie na smoki online

  Oglądana: 3974 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie