Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Logiczne darmowe gry online Złoto 12 gier

Wiercenie dziur po diamenty

Ocena gry

Gra w której to wchodzimy do specjalnej kapsuły z wiertłem gdzie będziemy postacią wiercić jak wiertarką udarową w ziemi. Mamy określony poziom energii i musimy się dowiercić do pokładów diamentów oraz złota. Używamy strzałek do poruszania się oraz spacji i strzałek do strzelania kiedy musimy zniszczyć wroga.


Górnik w kopalni

Ocena gry

Po raz kolejny będziemy musieli zejść pod ziemię do kopalni gdzie wydobywa się różnego rodzaju surowce, głównym będzie oczywiście złoto. Musimy to jednak robić dość ostrożnie. Ruszamy się strzałkami, postaraj się złoto wrzucić do wagonika kolejki.


Gra poszukiwanie złota

Ocena gry

W tej grze naszym głównym zajęciem będzie poszukiwanie złota które jest ukryte pod ziemią. oprócz złota możemy trafić na inne bezwartościowe kamienie których nie należy wyciągać. Sterowanie odbywa się przy pomocy strzałek.


Złota rzeka

Ocena gry

Wybieramy się na jedną z takich rzek w której możemy znaleźć jeszcze złoto. Jednak pływanie po niej to nie jest taka prosta sprawa, klikamy na myszkę aby pływać. Zbieraj po drodze złoto i uważaj na wystające na niej kamienie.Gra Jewel Quest online

Ocena gry

Oryginalna nazwa gry to Jewel Quest w której będziemy przestawiać różnego rodzaju kosztowności jak brylanty czy też złoto i inne kosztowności jakie znajdziecie na planszy. Przestawiamy je używając w tym celu myszki, zapoznaj się jeszcze z instrukcją.


Gra o złocie

Ocena gry

Mamy specjalną maszynę dzięki której będziemy mieli możliwość dość sprawnie wydobywać złoto które zostało skryte pod ziemią. Poruszamy się urządzeniem w lewo, prawo na dół oraz do góry przy użyciu strzałek, uważaj na małe stworki.


Sonic i złoto

Ocena gry

Czeka na Was dokonała przygoda z Sonic w roli głównej. Tą małą niebieską postacią będziemy się poruszać po planszach i zbierać znajdujące się na nich złote obręcze. Należy ich uzbierać jak największą ilość. Graj: strzałki i Spacja do skakania.


Pływaj po złoto

Ocena gry

Wcielamy się w rolę nurka który będzie pływał na dnie pewnego oceanu i łapał znajdujące się tam złoto. Uważać należy na ryby i inne niebezpieczeństwa jakie skrywa w ocenie. Może uda Ci się trafić także na skrzynkę pełną złota.


Gra ze złotem

Ocena gry

Przeniesiemy się do pewnej kopalni która znajduje się na uboczu pewnego budynku. To właśnie tam jeszcze zostało złoto, które będziemy wydobywać. Poruszamy się po kopalni w specjalnie do tego przygotowanym wózku po torach.


Przygoda Harrego Pottera

Ocena gry

Zły Smok broni skarbu, cennego złotego jajka. Zadaniem Harry\'ego Pottera jest jego zdobycie. Pokonaj smoka i stań się szczęśliwym posiadaczem jajka. Sterujesz klawiaturą.


Gra przygoda ze złotą kulą

Ocena gry

Postaraj się, tak poprowadzić kamienną kulę, aby przeszła przez każdy blok. Jest to magiczna kula, która zamienia wszystko w zloto. Sterowanie: strzałki i myszka.


Pracownik muzeum

Ocena gry

Jesteś pracownikiem muzeum, w którym znajdują się cenne eksponaty, m.in. wykonane ze złota. W grze musisz tak sterować wagą, aby utrzymać równowagę po obu stronach szali. Postaraj się, aby złoto nie spadło z wagi.


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Złoto
 • Wiercenie dziur po diamenty

  Wiercenie dziur po diamenty

  Oglądana: 2411 ocena: 0.00

 • Górnik w kopalni

  Górnik w kopalni

  Oglądana: 2229 ocena: 2.00

 • Gra poszukiwanie złota

  Gra poszukiwanie złota

  Oglądana: 1787 ocena: 0.00

 • Gra o złocie

  Gra o złocie

  Oglądana: 1253 ocena: 0.00

 • Gra Jewel Quest online

  Gra Jewel Quest online

  Oglądana: 1209 ocena: 0.00

 • Gra ze złotem

  Gra ze złotem

  Oglądana: 963 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie