Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Wojenne darmowe gry online Żołnierze 9 gier

Wojna światowa

Ocena gry

Lubisz strzelanie? to gra właśnie dla Ciebie. Będziemy chodzić po planszy i strzelać do przeciwnika. Do przejścia jest wiele misji. W grze znajduję się instrukcja sterowania.


Gra Palisade Guardian online

Ocena gry

Przed Tobą pierwsza część gry z kultowej serii Palisade Guardian. Musisz w niej bronić swojej bazy. Strzelaj w przeciwników, nie możesz pozwolić na to, aby wtargnęli oni na Twoje terytorium!


Żołnierskie walki

Ocena gry

Przed Tobą niezwykle emocjonująca strzelanka. Dodatkowo posiada wspaniałą grafikę. Fajna gierka flash online na nudne wieczory. Jesteś w niej żołnierzem, który dostał zadanie obrony swojej bazy przed wrogim atakiem. Za pomocą myszki musisz wycelować i celnie strzelać do każdego napotkanego wroga. Z czasem otrzymasz dostęp do coraz silniejszych broni. Powodzenia! Sterowanie: myszka, klawisze- R, 1-5.


Na ratunek uwięzionym żołnierzom!

Ocena gry

Twoje miasto zostało zaatakowane przez niebezpiecznego wroga! jako żolnierz musisz dotrzeć do bazy przeciwnika i uwolnić żołnierzy, którzy dostali się do niewoli. Unikaj po drodze bomb. W ten sposób uda Ci się ochronić swoje miasto! Musisz pokazać wszystkim, ze znasz się na rzeczy! Sterowanie: W;S;A;D - poruszanie się,/ myszka,Żołnierskie pojedynki

Ocena gry

Jesteś żołnierzem, którego czekają naprawdę niebezpieczne misje. Musisz wykończyć przeciwnika, zanim on zniszczy Ciebie. Bądź odważny i zrób to jak najszybciej!


Test na żołnierza

Ocena gry

Musisz pokazać, ze nadajesz się do tego, aby zostać żołnierzem. Twoim zadaniem jest przejście labiryntu omijając przy tym wszelkie pułapki, które tam na Ciebie czekają. Sterowanie: myszka.


Superbohater żołnierz

Ocena gry

Jesteś żołnierzem i walczysz na froncie. twoim zadaniem jest pokonanie wrogów i obrona własnego miasta. Daj z siebie wszystko! Sterowanie: strzałki, A, S.


Przygoda Miejskiego Żołnierza

Ocena gry

Miejski żołnierz, to bohater, w którego wcielisz się tym razem. Przebywasz w pełnym niebezpieczeństw miejsc. Twoim zadaniem jest jak najdłuższe przetrwanie! Powodzenia! Sterowanie: W, A,S,D - poruszanie się, spacja, myszka.


Ucieczka przed atakiem wroga

Ocena gry

Żołnierzem mogą zostać jedynie odważne i sprytne osoby. W tej grze możesz sprawdzić swoich sił w tym zawodzie. Musisz uciec przed bombami oraz innego podobnego typu przeszkodami. Na samym początku gry otrzymujesz do sterowania trzech bohaterów,z czasem kolejno ich przybywa. Sterowanie; strzałki. Powodzenia!


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Żołnierze
 • Żołnierskie walki

  Żołnierskie walki

  Oglądana: 2595 ocena: 0.00

 • Gra Palisade Guardian online

  Gra Palisade Guardian online

  Oglądana: 2349 ocena: 0.00

 • Wojna światowa

  Wojna światowa

  Oglądana: 1253 ocena: 0.00

 • Test na żołnierza

  Test na żołnierza

  Oglądana: 1118 ocena: 0.00

 • Żołnierskie pojedynki

  Żołnierskie pojedynki

  Oglądana: 1008 ocena: 0.00

 • Na ratunek uwięzionym żołnierzom!

  Na ratunek uwięzionym żołnierzom!

  Oglądana: 746 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie