Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Ze zwierzętami darmowe gry online Zoo 15 gier

Budowanie Zoo dla zwierząt

Ocena gry

Gra z budowaniem w roli głównej gdzie tym razem przenosimy się z naszym sprzętem aby mieć możliwość zbudowania zoo od podstaw. Gdy będzie potrzeba mamy ciężki sprzęt i możemy nim równać ziemię. Na budowę zoo masz określony budżet w którym musisz się zmieścić aby przejść do kolejnych plansz tej wspaniałej i ciekawej gierki online przygotowanej dla Was specjalnie.


Księżniczka Zosia Disneya w zoo

Ocena gry

Nasza księżniczka wybiera się do zoo jednak wcześniej musi zabrać ze swojego pokoju kilka różnego rodzaju rzeczy. Postaraj się aby zabrała wszystko i spakowała się do torebki. Posługuj się myszką podczas wybierania określonych przedmiotów.


Opieka w zoo nad zwierzętami

Ocena gry

Gra badanie zwierząt jest po polsku dlatego bardzo łatwo będzie nam grać nawet jak czegoś nie będziemy wiedzieć to wystarczy zapoznać się z prostą instrukcją. Będziemy zajmowali się różnego rodzaju egzotycznymi zwierzątkami, czeka na nas koala jak i też większe. Będziemy spędzać z nimi niemal cały czas, a do naszych obowiązków należy między innymi zabawy jak i też karmienie.


Opieka nad kangurem w Australii

Ocena gry

Fajna gra adoptowanie zwierząt egzotycznych czeka. Kangurki które nie zaakceptowała ich mama nie dadzą Sobie rady samemu. To dzikie zwierzęta, należy o tym pamiętać. Dlatego człowiek musi się nimi zaopiekować tak właśnie jest w tej grze. Gdzie niemal od małego będziemy zajmowali się tym zwierzątkiem i odpowiadali za bardzo dużo różnego rodzaju rzeczy jakie musimy w grze wykonać. Będą to między innymi karmienie, zabawa jak i też dbanie o jego zdrowie aby nic mu się nie stało.Opieka nad żyrafą

Ocena gry

Kolejna mała egzotyczna żyrafa potrzebuje pomocy. Pamiętaj, że to dzikie zwierzę, hodowla nie będzie łatwa. Będziemy musieli dbać o nią niemal cały dzień. Gdzie to właśnie na nasze barki spadną wszelkiego rodzaju obowiązku związane z tym zwierzakiem. Nie będzie ich mało, dowiedźcie się włączając tą gierkę online skierowaną dla dziewczyn i chłopców.


Zabawne zoo

Ocena gry

Zobacz co tym razem ma do zaprezentowania dla Ciebie to zabawne zoo. Z pewnością w tym zoo nie będziecie się nudzić. Czeka na Was wiele ciekawych atrakcji takich jak między innymi zabawa z małpką gdzie będziemy się z nią rzucać kulkami. Gramy myszką.


Dekorowanie w zoo

Ocena gry

Niebawem w naszym mieście powstać ma nowe zoo. To my zostaliśmy wyznaczeni do zaplanowania gdzie mają się znajdować wybiegi i jakie zwierzęta w tych wybiegach mają być. Przestawiamy je przy pomocy myszki. Jak to zrobicie zależy już tylko od Was.


Ucieczka zwierząt z Zoo

Ocena gry

Z Zoo uciekły zwierzęta! Musisz je wszystkie uratować, bo zagrażają bezpieczeństwu miasta! Po drodze uważaj na balony, gdyż odejmują Ci czas oraz na inne przeszkody. Postaraj się zrobić to jak najszybciej!


Gra Zoo Kolorowanka

Ocena gry

Na obrazku widzisz zwierzęta w Zoo. Twoim zadaniem jest dokończenie malunku poprzez pokolorowanie go na rozmaite barwy. Użyj swojej wyobraźni i stwórz przepiękny malunek.


Gra Ukryte obiekty w Zoo

Ocena gry

W Ogrodzie Zoologicznym zostały ukryte rozmaite potrzebne przedmioty. twoim zadaniem jest znalezienie wszystkich ukrytych obiektów.


Gra Pingwin transportujący zwierzęta do Zoo

Ocena gry

W grze wcielasz się w postać pingwina, który zajmuje się transportem zwierząt do Zoo. Pomóż mu bezpiecznie przewieźć zwierzątka w nowe miejsce.


Gra Praca stróża w Zoo

Ocena gry

Jeżeli uwielbiasz zwierzęta, to musisz koniecznie zagrać w tę grę. Wcielasz się w niej w postać stróża w ogrodzie zoologicznym. Twoim zadaniem jest jak najlepsze sprawowanie opieki nad zwierzętami.


« poprzednia 1 2 następna »

Popularne gry

 • Zoo
 • Ucieczka zwierząt z Zoo

  Ucieczka zwierząt z Zoo

  Oglądana: 2816 ocena: 0.00

 • Gra Łapanie zwierząt do Zoo

  Gra Łapanie zwierząt do Zoo

  Oglądana: 2308 ocena: 0.00

 • Gra Zoo Kolorowanka

  Gra Zoo Kolorowanka

  Oglądana: 2287 ocena: 0.00

 • Księżniczka Zosia Disneya w zoo

  Księżniczka Zosia Disneya w zoo

  Oglądana: 2121 ocena: 0.00

 • Gra Ukryte obiekty w Zoo

  Gra Ukryte obiekty w Zoo

  Oglądana: 1829 ocena: 0.00

 • Zabawne zoo

  Zabawne zoo

  Oglądana: 1658 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie