Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Ze zwierzętami darmowe gry online Zwierzątka 21 gier

Opieka nad kangurem w Australii

Ocena gry

Fajna gra adoptowanie zwierząt egzotycznych czeka. Kangurki które nie zaakceptowała ich mama nie dadzą Sobie rady samemu. To dzikie zwierzęta, należy o tym pamiętać. Dlatego człowiek musi się nimi zaopiekować tak właśnie jest w tej grze. Gdzie niemal od małego będziemy zajmowali się tym zwierzątkiem i odpowiadali za bardzo dużo różnego rodzaju rzeczy jakie musimy w grze wykonać. Będą to między innymi karmienie, zabawa jak i też dbanie o jego zdrowie aby nic mu się nie stało.


Opieka nad żółwiem

Ocena gry

Mamy kilka dzikich żółwi, będą to lądowe, stepowym czy też wodny. Po wyborze jednego z nich przystępuje gracz do grani i opiekowania się tym zwierzątkiem. Dzięki grze poznasz ile pracy należy włożyć podczas hodowli takich żółwików. Hodowla żółwi to z pewnością dla Ciebie będzie nie lada wyzwanie, zagraj w gierkę i przekonaj się o tym samemu.


Ugaś zwierzęcy apetyt

Ocena gry

Do Twojego sklepu przychodzą głodne zwierzątka. Postaraj się nakarmić je jak najszybciej. Gdy uzbierasz dużo punktów przejdziesz do następnego poziomu.


Zwierzęca farma

Ocena gry

W tej grze będziesz opiekował się różnymi zwierzętami. Musisz podawać im rzeczy o które Cię proszą. Rób to szybko by zbierać punkty i przechodzić do następnych poziomów.Malowanka Tygrys szablozębny

Ocena gry

Mamy do pomalowania obrazek gdzie znajdziemy zwierzę jakim jest tygrys. Nietypowa kolorowanka czeka na Was dlaczego taka jest zobaczcie sami. Zachęcamy do malowania jej na stronie grajnik całkowicie za darmo dla Was.


Hotel dla zwierząt U Sammie

Ocena gry

Hotel dla zwierząt, to miejsce, gdzie możesz oddać swojego zwierzaka, gdy wyjeżdżasz na dłuższy pobyt. Założycielką jednego z takich miejsc jest Sammie. Musisz pomóc jej zajmować się zwierzątkami tak, aby niczego im nie zabrakło, były najedzone, zdrowe i zawsze wykąpane.


Klinika weterynaryjna Barbie

Ocena gry

Barbie kocha zwierzęta, dlatego postanowiła zostać weterynarzem. Musisz jej koniecznie pomóc zadbać o bezpieczeństwo i zdrowie wszystkich zwierzątek w okolic. Zabierzcie do swojej kliniki wszystkie chore zwierzaki i postarajcie się jak najszybciej je wyleczyć. Stosuj się do wskazówek, które zobaczysz na poszczególnych etapach gry.


Mściwy indyk

Ocena gry

Indyk ma ciężki los. Tego ptaka chcą zabić, żeby później przekąsić na święto dziękczynienia! Nie możesz im na to pozwolić. Wciel się w postać indyka i zabij wszystkich ludzi, którzy czyhają na Twoje życie! Sterowanie: klawisze A, S- poruszanie się, spacja- ładujesz magazynek, myszką celujesz i strzelasz. Powodzenia!


Szalone disco

Ocena gry

Przeżyj wraz z bohaterami Happy Tree Friends prawdziwie szaloną klubową noc! Zabaw się z nimi na parkiecie do samego rana!Uważaj na spadające z sufitu kule, poruszaj się tak, aby Cię nie trafiły. Dodatkowe punkty zdobędziesz jeśli złapiesz błękitne kule.


Waleczne zwierzaki: pojedynek psów i kotów

Ocena gry

Kudłaty zaprzęg jest gotowy. Pies i kot prot to zwierzęta, które za sobą nie przepadają. Wybierz jednego z nich i pokonaj swojego rywala. Możesz rzucać w niego ciężkimi muszlami. Wybierz odpowiednią moc, z jaką ją rzucisz i traf w rywala jak najmocniej, aby odniósł jak największe obrażenia.


Praca w sklepie zoologicznym

Ocena gry

Pracujesz w sklepie zoologicznym. Postaraj się swoim podopiecznym znaleźć nowych właścicieli. Sprzedawaj zwierzaki kolejnym klientom. Postaraj się obsługiwać ich szybko i sprawnie, bo są bardzo niecierpliwi. Każdego dnia musisz zarobić co najmniej określoną kwotę pieniędzy. Do dzieła!


Diabelski pomocnik

Ocena gry

Wspaniała zabawa dla wszystkich, którzy uwielbiają psocić! W tej grze wcielasz się w diabełka. Na wykonanie masz określoną ilość czasu. Musisz za wszelką cenę zniszczyć fryzury jakie czaruje anioł. Aby ukończyć poziom, zapełnij wskaźnik. Do dzieła!


« poprzednia 1 2 następna »

Popularne gry

 • Zwierzątka
 • Klinika weterynaryjna Barbie

  Klinika weterynaryjna Barbie

  Oglądana: 10420 ocena: 8.00

 • Waleczne zwierzaki: pojedynek psów i kotów

  Waleczne zwierzaki: pojedynek psów i kotów

  Oglądana: 3355 ocena: 0.00

 • Praca w sklepie zoologicznym

  Praca w sklepie zoologicznym

  Oglądana: 2481 ocena: 0.00

 • Fotograf w Afryce

  Fotograf w Afryce

  Oglądana: 2188 ocena: 0.00

 • Gra Magiczne zwierzęta ukryte w lesie

  Gra Magiczne zwierzęta ukryte w lesie

  Oglądana: 2093 ocena: 0.00

 • Hotel dla zwierząt U Sammie

  Hotel dla zwierząt U Sammie

  Oglądana: 2089 ocena: 6.00

REKLAMA GOOGLE
cookie