Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:


Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Gra Minecraft online

Fjna

2016-04-26 20:56:48
Gra Minecraft classic

Super

2016-04-20 16:28:45
Tworzenie postaci Minecraft

Słabe

2016-04-12 14:33:14
Rush Airport

Grałem w 25airports.pl i bardzo mi się spodobało to chyba jedna z najlepszych symulacji lotniska.

2016-04-10 16:18:50
Gra wozy strażackie Lego

ooooooooooooooooooooolllllllllllllllllllllllllllllllooooooooooooooooooooooo

2016-03-25 11:04:59
Wyścigi samochodowe

10/2o

2016-03-25 10:55:26

Samochodowe darmowe gry online Zygzak Mcqueen 15 gier

Myjnia samochodowa

Ocena gry

W tej gierce bujdy na resorach waszym zadaniem będzie wcielenie się w właściciela myjni samochodowej. Do waszej myjni będą przyjeżdżać różne samochody. Ale największą gwiazdą będzie słynny ZYG-ZAG. Postarajcie się aby wyjechał zadowolony z waszych usług


Auta zygzak makłin online

Ocena gry

Nie jest to gra bujdy na resorach po polsku jednak na pewno młodsze dzieci nie będą miały problemu aby w nią zagrać gdyż tutaj zajmujemy się wyłącznie malowaniem obrazka i potrzebujemy do tego wyłącznie myszki, którą wybieramy kolory jakimi chcemy pomalować obrazek.


Auta wyścig

Ocena gry

Sterujem pojazdem czerwony i bierzemy udział w wyścigu z pojazdami z bajki Disneya, których będziemy musieli pokonać podczas rywalizacji na przeróżnych torach. Sterowanie to strzałki oraz Z - drift i X jako nitro czyli dospieszenie.


Auta Zygzak i przeszkody

Ocena gry

W tej grze wcielamy się w super samochodów bujdy na resorach i wyścigowy zygzaka makłina, postaraj się z jego pomocą tym autem dojechać jak najdalej. Omijaj przeszkody i inne samochody, zbieraj natomiast gwiazdki jak i też benzynę w kanistrach.Gra auta zygzak mcqueen dla dzieci

Ocena gry

Poznamy postać z bajki Disneya która jest magiczny samochód. Teraz Wy sami możecie w dowolny sposób zmieniać jego wygląd. Gierka polecana dla chłopców, nawet Ci najmłodsi sobie z nią poradzą bez jakichkolwiek problemów wykorzystując w niej myszką do zabawy.


Gra z Zygzakiem dla dzieci

Ocena gry

Czeka na nas doskonała przygoda gdzie będziemy sterowali samochodem. Musimy przedostać się na tor na którym startuje nas ulubiony bohater jakim jest Zygzak. Będziemy sterować myszką, mamy możliwość również strzelania do wrogów myszką.


Malowanka Zygzaka

Ocena gry

Pierwsza tego rodzaju z nową grafiką dla 3 latka i małych dzieci malowanka zygzaka, gdzie oprócz niego będziemy także mieli wiele innych pojazdów z tej bajki Disneya. Wybieramy dowolny kolor i klikamy myszką na dany fragment obrazka aby go pokolorować. Miłej zabawy życzymy.


Gra Zygzaka Makłina online

Ocena gry

Do tej gry zygzak makłina używajcie myszki, na obrazku mamy dwóch bohaterów z bajki jednym z nich będzie Zygzak, drugim natomiast Złomek. Na obrazku ukryte zostały literki, które wy postarajcie się wskazać przy pomocy myszki. Masz możliwość włączenie lub wyłączenia głosu w gierce. Macie na odszukanie literek określony czas, który odlicza niebieski pasek.


Gra Zygzak i Złomek dla dzieci

Ocena gry

Kolejna z tej serii gra jak duplo klocki i puzzle gdzie znajdziemy dwóch oddanych przyjaciół z bajki Disneya jakimi są Zygzak i Złomek. To właśnie ich z rozsypanych elementów będziemy układali. Do układania tych postaci wykorzystaj myszkę. Więcej gier w tej kategorii niemal co dzień dla Ciebie.


Gra o Zygzaku online

Ocena gry

Kolejna gra w tym dziale o zygzaku w którą macie możliwość zagrania całkowicie za darmo. Będziemy tutaj mieli do pokolorowania samochód zygzaka który jest u mechanika. Kolorujmy obrazek przy pomocy myszki i wybranych przez Ciebie kolorów.


Puzzle McQueen

Ocena gry

Ta gra sprawi ogromną radość wszystkim fanom układania puzzli. Twoim celem jest ułożenie obrazków przedstawiających bohaterów bajki Zygzak McQueen.


Niebezpieczna trasa z McQueen

Ocena gry

Przed Tobą niebezpieczna trasa pełna wybojów i zagrożeń. Steruj autem Zygzak McQueen i postaraj się cało i bez obrażeń dojechać do celu!


« poprzednia 1 2 następna »

Popularne gry

 • Zygzak Mcqueen
 • Auta wyścig

  Auta wyścig

  Oglądana: 172144 ocena: 5.50

 • Gra z Zygzakiem dla dzieci

  Gra z Zygzakiem dla dzieci

  Oglądana: 150580 ocena: 5.50

 • Gra auta zygzak mcqueen dla dzieci

  Gra auta zygzak mcqueen dla dzieci

  Oglądana: 133283 ocena: 10.00

 • Gra Zygzaka Makłina online

  Gra Zygzaka Makłina online

  Oglądana: 107035 ocena: 0.00

 • Myjnia samochodowa

  Myjnia samochodowa

  Oglądana: 105955 ocena: 10.00

 • Auta Zygzak i przeszkody

  Auta Zygzak i przeszkody

  Oglądana: 97043 ocena: 10.00

REKLAMA GOOGLE
cookie