Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Darmowe gry po szkole. Najlepsze gry online dla dzieci 5801 gier

Simpsons Pacman

Ocena gry

Jest to gra połączenie klasycznego pacmana z simposnami którymi tutaj również będziemy grali i zbierali krążki. Poruszamy się strzałkami w labiryncie. Mamy nadzieję, że ta gierka Wam się spodoba i zechcecie w nią grać za darmo.


Gra Bart Simpson

Ocena gry

Jest to prosta gra dla dzieci jak i też dla dziewczyn i chłopców. Do ubrania będziemy mieli tutaj mieli postać Barta Simposna, obok niego mamy wiele różnego rodzaju ubrań w które to musimy ubrać naszą postać. Na pewno czeka na Ciebie fajna zabawa.


Raze Hacked

Ocena gry

Nietypowa jest to gra z Raze gdzie wszystko mamy odblokowane. Dlatego też mamy nieskończoną liczbę życia jak i też nieskończoną liczbę amunicji i wiele innych. Przed rozpoczęciem gierki mamy dokładaną instrukcję pokazaną odnośnie klawiszy.


Raze bitwa z Zombie

Ocena gry

Zachęcamy Was do zapoznania się z tą serią gier online które na naszej stronie są zupełnie darmowe. Zobacz czo tym razem czeka na Ciebie w tej części gierki online. Strzałkami sterujemy naszą postacią, myszką strzelamy, bronie zmieniamy przyciskiem Enter, Tab - pokazuje nam statystyki.Homer Beer Run

Ocena gry

Gra w której będziemy z postacią Simspona łapać spadające z budynku beczki z piwem. Musimy ich uzbierać jak największą ilość i zapakować do samochodu, poruszamy się w lewo i w prawo aby je łapać. Uważaj na płonące beczki, których należy unikać.


Gra raze 2

Ocena gry

Czeka na Was kolejna bo już druga część tej wspaniałej gierki w której będziemy walczyć naszą postacią. W grze poruszamy się strzałkami lub W,A,S,D, przy pomocy spacji skaczemy, myszką strzelamy, bronie zmieniamy od 1 do 9. Tab - oglądamy wynik.


Stwórz Simposona

Ocena gry

Gierka w której przy pomocy myszki i swoich zdolności macie możliwość stworzenia niemal od podstaw postaci jaką jest Simposn ze znanej na całym świecie kreskówki. Zobacz co więcej czeka na Ciebie w tej grze ubierance.


Vampire Skills

Ocena gry

Czeka na ciebie w tej grze przygoda z wampirami, którymi będziemy grali. Pierwsze plansze to instrukcje które pokażą nam na czym polega ta gierka i jak w nią grać. Posługujemy się do grania myszką.


Vampire Love

Ocena gry

Miłość wampirów w tej grze czeka na Ciebie jeżeli zechcesz w nią zagrać. Oczywiście jak pozostałe gierki w tym serwisie tak i też ta jest darmowa i do pogrania online. Całujemy się myszką i uważamy aby nikt nas nie nakrył na tych pocałunkach.


Dziewczyna wampir

Ocena gry

Ciekawa ubieranka skierowana dla dziewczyn i dziewczynek w której ubierać będziemy postać wampira, która stylizuje się w taki styl na hallowen. U góry mamy ikonki pod którymi są ubrania.


Popularne gry

 • Z wszystkich kategorii
 • Gra kulinarna: przyrządzanie hamburgerów

  Gra kulinarna: przyrządzanie hamburgerów

  Oglądana: 198377 ocena: 5.50

 • Darmowa gra Minecraft

  Darmowa gra Minecraft

  Oglądana: 143816 ocena: 7.20

 • Gra Minecraft classic

  Gra Minecraft classic

  Oglądana: 100210 ocena: 9.77

 • Jazda kombajnem

  Jazda kombajnem

  Oglądana: 96650 ocena: 9.20

 • Gra z Zygzakiem dla dzieci

  Gra z Zygzakiem dla dzieci

  Oglądana: 93537 ocena: 10.00

REKLAMA GOOGLE
cookie