Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Zobacz Nasze serwisy z grami:

Gry-dladzieci.pl

Najnowsi uzytkownicy

Darmowe gry po szkole. Najlepsze gry online dla dzieci 4934 gier

Ubieranka z Hannah Montana

Ocena gry

Stylowe ubrania w tej ubierance na nas czekają, jeżeli oczywiście ją wybierzecie. Dow yboru mamy różne ciuchy takie jak jeansy czy też luźne bluzki. Wygląd ciuchów jest realny, dlatego tak często przez dziewczyny wybierana jest ta gra.


Puzzle Hannah Montana

Ocena gry

Całkiem proste puzzle na których znajdziemy znaną piosenkarkę która występowała w filmach Disneya gdzie wcielała się w postać między innymi Hanny Montany, to właśnie tą postać będziemy układać w tych puzzlach online.


Gra Spa dla dzieci

Ocena gry

Oryginalna gra tej spa dla dzieci to beauty resort 3 część. Tym razem w porównaniu do dwóch wcześniejszych części wprowadzono zostało w tej grze kilka nowych i fajnych rozwiązań jak i też wiele ciekawych dodatków. Zagraj aby się z nimi wszystkimi zapoznać.


Gra salon piękności SPA

Ocena gry

Pracujemy w salonie piękności, który jest jednym z najlepszych na świecie i w naszym mieście salonów SPA. Będzie do niego przychodzić mnóstwo osób, którzy chcą być profesjonalnie obsłużeni. Postaraj się aby tak właśnie się stało.Tessas Spa

Ocena gry

Kolejna Spa dla dziewczyn jak i też dzieci. Tym razem pracujemy w specyficznym salonie odnowy biologicznej gdzie wykonujemy szereg przeróżnych zabiegów. Gra jeżeli gracie po raz pierwszy może się ładować dość długo. Należy chwilkę poczekać.


Gra Beauty Resort dla dziewczyn

Ocena gry

Pracujemy we własnym salonie spa w którym obsługujemy przychodzące do niego kobiety. Mamy kilkanaście różnych plansz do pokonania. Za zarobione pieniądze mamy możliwość rozbudowania naszego salonu, kupując różne maszyny do SPA.


Gra zakupy dla dzieci

Ocena gry

Wybieramy się z długą listą zakupów do sklepu. Produkty jakie będziemy musieli kupić znajdują się na naszej obrazkowej listy zakupów, którą znajdziemy po prawej stronie. Powyżej mamy zegarek gdzie mamy pokazany czas w jakim należy zrobić te zakupy w sklepie.


Zakupy w sklepie z butami

Ocena gry

Dziewczyna postanowiła się wybrać na szalone zakupy ze swoim chłopakiem do sklepu który ma największy wybór butów na całym świecie. Jej zakupy będą ogromne a my je wszystkie będziemy łapać do torebki. Przeskakuj przeszkody, używaj Spacji do pomocy i strzałek do sterowania.


Gra zakupy dla dziewczyn

Ocena gry

W tej grze wraz dziewczyną wybierzemy się na zakupy. Czeka na nas wiele przeróżnych ubrań w różnych kolorach jak i też fasonach. Postaraj się zrobić zakupy z tymi najciekawszymi rzeczami jakie możesz wybrać w gierce.


Ubieranka wędkarza

Ocena gry

Na obrazku będziemy mieli jednego z wielu na całym świecie wędkarzy. Mamy dla niego specjalne stroje wędkarskie na nowy sezon 2013. Zobacz jakie one są i jak możesz tą postać w nie ubrać. Wykorzystaj do tego myszki.


Popularne gry

 • Z wszystkich kategorii
 • Gra kulinarna: przyrządzanie hamburgerów

  Gra kulinarna: przyrządzanie hamburgerów

  Oglądana: 190048 ocena: 5.50

 • Darmowa gra Minecraft

  Darmowa gra Minecraft

  Oglądana: 122081 ocena: 7.20

 • Gra Minecraft classic

  Gra Minecraft classic

  Oglądana: 84320 ocena: 9.75

 • Gra z Zygzakiem dla dzieci

  Gra z Zygzakiem dla dzieci

  Oglądana: 79936 ocena: 10.00

 • Jazda kombajnem

  Jazda kombajnem

  Oglądana: 73978 ocena: 9.20

REKLAMA GOOGLE
cookie