Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Darmowe gry po szkole. Najlepsze gry online dla dzieci 5965 gier

Sterowanie tirem

Ocena gry

Jeżeli lubicie duże pojazdy to zachęcamy do tej gry w której będziecie sami przy użyciu strzałek sterowali dużym tirem. Na początku misji musimy zapiąć do niego przyczepę w której będzie znajdował się ładunek jaki musimy przewieść do miejsca przeznaczenia.


Jazda i kierowanie tirem

Ocena gry

W tej grze poruszamy się dużym tirem którym będziemy kierowali. Mamy do wyboru kilka tirów i kilka plansz w których będziemy sprawdzali swoje umiejętności. Sterujemy tirem wykorzystując w tej grze strzałki.


Kierowca Tira

Ocena gry

Wcielasz się tutaj w rolę kierowcy tira, którego zdaniem będzie rozwożenie mleka.Musimy przy tym uważać aby nie doprowadzić do tego żeby nam się to mleko rozlewało po drodze gdzie je będziemy transportowali. Postaraj się dowieść jak najwięcej mleka do celu bez wywrotki pojazdem.


Transport tirem online

Ocena gry

Na początku tej gry dostajemy starego tira, którym będziemy transportować przeróżne ładunki we wskazane miejsce w mieście. Za zarobione pieniądze będziemy mogli wybrać się do garażu aby zakupić nowy pojazd, którym będziemy mogli załadować więcej ładunku. Spacją załadowujemy pojazd.Gra Tir z przyczepą

Ocena gry

Mamy kilkanaście misji do pokonania wielkim pojazdem jakim jest tir który ciągnie przyczepę z ładunkiem. Nie jest łatwo takim olbrzymem wyhamować. Musimy przejechać odpowiedni dystans pokazany przez niebieski pasek u góry w grze. Uważaj także na innych uczestników ruchu aby nie doprowadzić do kolizji z nimi. Sterowanie strzałki lub myszka do wyboru.


Nauka Jazdy Traktorem

Ocena gry

W tej grze zdawać będziemy na prawo jazdy maszyną rolniczą jaką jest traktor. Czeka na Ciebie kilka zadań jakie będziemy musieli wykonać. Będzie to przede wszystkim manewrowanie traktorem i zaparkowanie tym pojazdem we wskazanym miejscu w gierce online. Po załadowaniu gierki klikamy na ikonę continue i przystępujemy do grania. Przygotowano dla Ciebie kilkanaście plansz z różnymi stopniami trudności, po pokonaniu jednej zostanie nam odblokowana następna i tak dalej. W każdej z plansz mamy określony czas na wykonanie danego zadania w którym to musimy się zmieścić aby zaliczyć wykonanie zadania.


Wyścigi formułami 1

Ocena gry

Weź udział w wyścigu formułami jeden. Gra dedykowana dla dzieci i chłopców. Mamy możliwość zabrać udział w turnieju lub wyścigu na jednej trasie. Sam wybierasz poziom trudności i trasę wyścigu. Szczegółowe instrukcje znajdziecie po załadowaniu tej gierki online.


Formula 1 Champion oline

Ocena gry

Klasyczne wyścigi bolidów po torach formuły 1 już na Was gracze czekają. Gierka dla chłopców i dzieci jest darmowa. Stajemy na światłach i ruszamy do pasjonującego wyścigu. Na zakrętach polecamy zwalniać aby nie wypaść z trasy.


Gra z motorami

Ocena gry

Mini moto po mini torach czeka na Ciebie będziemy się ścigać na przeróżnych wyścigach z przeróżnymi rywalami. Zajmuj jak najwyższe miejsca w poszczególnych wyścigach i wygraj cały turniej. Ścigamy się strzałkami, które służą nam do sterowania i przyspieszania.


Jazda na motorze online

Ocena gry

Gra w której po specjalnie przygotowanych torach będziemy się ścigać na motorach różnej klasy. Czym klasa wyższa tym nasze motory mają większą moc i są szybsze co się z tym wiąże nie tak łatwo się je prowadzi i wchodzi nimi w zakręty. Sterowanie odbywa się tutaj przy użyciu myszki.


Popularne gry

 • Z wszystkich kategorii
 • Gra kulinarna: przyrządzanie hamburgerów

  Gra kulinarna: przyrządzanie hamburgerów

  Oglądana: 203283 ocena: 5.50

 • Darmowa gra Minecraft

  Darmowa gra Minecraft

  Oglądana: 158979 ocena: 7.45

 • Gra Minecraft classic

  Gra Minecraft classic

  Oglądana: 110660 ocena: 9.77

 • Jazda kombajnem

  Jazda kombajnem

  Oglądana: 109911 ocena: 9.20

 • Gra z Zygzakiem dla dzieci

  Gra z Zygzakiem dla dzieci

  Oglądana: 103100 ocena: 5.50

REKLAMA GOOGLE
cookie