Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Gra burzenie mostu

8 plansz udało mi się pokonać ale daje było bardzo trudno i poległem.

2015-10-08 19:58:53
Lodowa droga

Driftowanie to jest właśnie to czym się zajmuje na co dzień.

2015-10-08 19:58:38
Figurki w cieście

Fajna i ciekawa gierka moja córka ją uwielbia.

2015-10-08 19:58:21
Gra o złocie

Nie jest łatwo łapać takiego złota sam się o tym przekonałem.

2015-10-08 19:58:05
Gra w poszukiwanie złota

Czasami lubię poszukać Sobie złota, a Wy lubicie?

2015-10-08 19:57:40
Żołnierz

lol ale beka

2015-10-05 20:42:23

Darmowe gry po szkole. Najlepsze gry online dla dzieci 8553 gier

Leczenie oka u dziewczyny i chłopaka

Ocena gry

Trafiamy do szpitala po pewnym wypadku. Będziemy wymagali długotrwałego leczenia oka, gdyż nie jest ono w dobrym stanie. Potrzebujemy jednak dużo jeszcze się dowiedzieć czy uda się uratować to oko i czy będzie konieczna jego operacja. Posługujemy się myszką aby grać w gierkę, która jest po polsku.


Leczenie nogi u pacjenta

Ocena gry

Trafi do nas pacjent, musimy na samym początku zająć się jego badaniem i postawić określoną diagnozę. Gra po polsku także na pewno dużo prościej będzie Wam się w niej posługiwać. Możliwe że musicie zabrać udział w operacji jeżeli gips na naszą nogę nie wystarczy. Posługujemy się myszką.


Leczenie misia

Ocena gry

Bardzo dużo miśków jest czasami chorych.Adopcja i hodowla dzikich zwierząt również czeka na Ciebie. To właśnie ty zajmujesz się opiekowaniem nad nimi jak i też ich leczeniem. Mamy do wyboru dwa misie. Jednak na początku mamy odblokowanego jednego z nich. Gdy będziemy dobrze postępować kolejny 2 z nich zostanie odblokowany. Będziemy musieli go czyścić jak i też dawać mu jeść czy zastrzyki, które mają pomóc mu w leczeniu.


Leczenie koni w szpitalu

Ocena gry

Przenosimy się do naszej kliniki jaką jest szpital to właśnie tam będziemy leczyć konie i bydło. Jest ona najlepsza w kraju dlatego pacjentów mamy pod dostatkiem. Gra jest po polsku dlatego nie będzie problemu z instrukcją jaka na Ciebie czeka. Musimy nasze konie przenosić z poczekalni czy zagród do szpitala aby tam mieć możliwość ich diagnozowania. Klikając w ikonę: Jak Grać zapoznacie się z dokładną instrukcją, która będzie bardzo pomocna.Leczenie kucyków na farmie

Ocena gry

badanie zwierząt tutaj na Was czeka. Cały dzień w którym będziemy się opiekowali kucykiem naszym jak i też go leczyli jeżeli tylko zajdzie taka potrzeba. Będziemy wykonywali przeróżne czynności nawet takie proste jak sprzątanie po naszym kucyku czy też jego karmienie i wyprowadzanie. Czasami jednak będzie konieczne jego leczenie. Posługuj się myszką podczas grania.


Leczenie Monster High dziewczynki

Ocena gry

Do naszego gabinetu dentystycznego przyszła dziewczynka, która wymaga leczenia zębów. Jest to jedna z monsterek. Jednak ma do wyleczenia dużo zębów. Dlatego musimy się nią jak najszybciej zająć aby zakończyć przez zamknięciem naszego salonu. Klikamy na Play i przystępujemy do leczenia ząbków u postaci.


Leczenie Dory po podróży

Ocena gry

Nasza dziewczyna uwielbia rożnego rodzaju wypady po całym świecie. Obecnie była w ciepłych krajach i trochę przesadziła ze słońce. Dlatego też potrzebuje szybkiego leczenia. Trafiła do Twojej kliniki i to właśnie Wy musicie się nim zając. Będziemy między innymi psikać płynem, który zmniejszy podrażnienia skóry, musimy dać zastrzyk jak i też odpowiednie tabletki, podać kroplówkę, tlen i wiele innych czynności wykonać z pomocą myszki.


Leczenie chomików i innych zwierząt

Ocena gry

W tej grze hodowla i adopcja zwierząt domowych będziecie mieli okazję leczenia swojego ulubionego zwierzaka jakim jest Chomik. Oczywiście będą również inne zwierzątka, którymi również będziemy musieli się zaopiekować. Na dole mamy wszystkie przedmioty niezbędne do leczenia. Każde ze zwierzątek w chmurce pokazuje nam co im dolega.


Leczenie zębów Barbie

Ocena gry

Barbie postanowiła udać się do dentysty doktora ząbka gdyż niektóre jej zęby wymagają leczenia. Trafiła właśnie do Ciebie i to ty będziesz musiała się zająć dziewczyną Barbie. Niektóre z zębów potrzebują borowania inne natomiast będziemy musieli wyrwać. Mamy wszystkie przedmioty jakie będziemy potrzebowali aby wykonać dane usługi dentystyczne.


Leczenie brzucha u dzieci

Ocena gry

W grze zajmujemy się małym dzieckiem, które potrzebuje pomocy gdyż będzie go bolał między innymi brzuch. Na początku nasze dziecko usypiamy, podpowiada nam strzałka jak to mamy robić i gdzie klikać myszką. Gdy w nocy się obudzi musimy odszukać termometr i sprawdzić czy nie ma gorączki, następnie podać mu odpowiedni lek i dalej leczyć malucha i diagnozować. Wszystko to dokonujemy z użyciem myszki.


Leczenie bobasów chorych

Ocena gry

Tutaj wcielimy się w rolę lekarza, który będzie zajmował się leczeniem bobasów, którzy mają różnego rodzaju choroby. To właśnie my jesteśmy lekarzem pierwszej pomocy. W pierwszej planszy będziemy musieli między innymi lodem zmniejszyć guza jak i też wyjąć drzazgi i wiele innych. Gdy podniesiemy przedmiot, w chmurce pokaże nam się informacja do czego musimy go użyć.


Helikopter medyczny - Coast Guard

Ocena gry

Czeka na Was wiele różnego rodzaju misji helikopterem medycznym straży przybrzeżnej. Kliknij na Play aby rozpocząć misję. Następnie wybieramy jeden z helikopterów, którym będziemy sterowali. Poruszamy się strzałkami lub W,A,S,D. W kolejnych misjach będziemy ratowali ludzi, którzy toną. Dlatego też puszczamy im na linie specjalną uprząż do której muszą wsiąść. Sterujemy nią z pomocą Q i E. Przejdź wszystkie plansze jakie na Ciebie czekają.


Popularne gry

 • Z wszystkich kategorii
 • Gra kulinarna: przyrządzanie hamburgerów

  Gra kulinarna: przyrządzanie hamburgerów

  Oglądana: 217774 ocena: 4.00

 • Darmowa gra Minecraft

  Darmowa gra Minecraft

  Oglądana: 206689 ocena: 7.36

 • Jazda kombajnem

  Jazda kombajnem

  Oglądana: 157293 ocena: 7.57

 • Gra Minecraft classic

  Gra Minecraft classic

  Oglądana: 144482 ocena: 9.29

 • Gra z Zygzakiem dla dzieci

  Gra z Zygzakiem dla dzieci

  Oglądana: 131387 ocena: 5.50

 • Auta wyścig

  Auta wyścig

  Oglądana: 122862 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie