Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Darmowe gry po szkole. Najlepsze gry online dla dzieci 5154 gier

Gra w rysowanie po śladach

Ocena gry

Kolejna gra na naszej stronie w której będziemy zajmowali się rysowaniem ołówkiem po śladach. Tym razem do pomocy przyjdą nam cyferki, zaczynamy od nr 1 a kończymy na ostatnim jaki w danej chwili znajduje się na planszy w tej gierce.


Rysowanie po śladzie

Ocena gry

Gra rysowanie po śladzie już jest gotowana na naszej stronie grajnik.pl. Czeka na nas kilka większych jak i też mniejszych misji do wykonania z myszką gdzie odliczany jest czas w jakim należy wykonać poszczególne zdania w gierce online.


Malowanie obrazka

Ocena gry

Czeka na Was obrazek z tej kolorowanki do pomalowania. Znajdziemy na nim postacie z filmu Zmierzch. Mamy po prawej stronie w pasku kolory jakie wybieramy aby móc pokolorować ten obrazek. Używaj do jego pomalowania myszki.


Zabawy z kredkami

Ocena gry

Kolejne zabawa związane z rysowaniem w jakie możemy pobawić się na lekcji plastyki w wirtualnym świecie właśnie w tej gierce online. Prosta zabawa w której to będziemy zajmowali się rysowaniem drogi dla postaci w grze online.Rysowanie plastyczne

Ocena gry

W tej grze będziemy mieli możliwość zabawy z różnymi kolorami i figurkami. Wszelkie informacje odnośnie tej gierki poznamy w samej grze online. Mamy opcję drukowania również obrazków, które sami tutaj stworzymy.


Mieszanie kolorów

Ocena gry

Czeka na Was zabawa z różnymi kolorami. Będziemy musieli dobierać określone kolor i mieszać je bawiąc się w ten sposób. Wszystkiego dokonujemy przy pomocy myszki. Bawimy się kolorami przy pomocy myszki w tej gierce.


Malowanka choinka

Ocena gry

Jeżeli tęsknicie już za świętami to specjalnie dla Was jest ta malowanka gdzie będziecie mogli pomalować choinkę, która przyzdobiona jest różnego rodzaju bombkami, łańcuchami i różnymi świeczkami oraz świecidełkami.


Malowanka Motylki

Ocena gry

Ciekawa malowanka dla wszystkich dziec do pomalowania będziemy mieli między innymi motylki jak i też znajdujące się obok nich kwiatki. Mamy także dodatkowe elementy jakie możemy nanieść na kolorowany obrazek.


Malowanka chłopak i dziewczyna

Ocena gry

Ta zakochana para będzie znajdować się na obrazku jaki będziemy mieli możliwość pokolorowania w tej darmowe grze online dla dzieci. Poniżej mamy kredki, którymi to będziecie malowali obrazek po kliknięciu na jedną z nich myszką.


Malowanka Alicja w Krainie Czarów

Ocena gry

Aby rozpocząć malowanie obrazka w tej malowance musimy kliknąć dwa razy na ikonę Play a następnie będziemy wybierać kolor którym będziemy malować właśnie ten obrazek. Wiele ciekawych kolorów i fajny obrazek czeka na kogoś z Was aby go pomalować.


Popularne gry

 • Z wszystkich kategorii
 • Gra kulinarna: przyrządzanie hamburgerów

  Gra kulinarna: przyrządzanie hamburgerów

  Oglądana: 192427 ocena: 5.50

 • Darmowa gra Minecraft

  Darmowa gra Minecraft

  Oglądana: 127782 ocena: 7.20

 • Gra Minecraft classic

  Gra Minecraft classic

  Oglądana: 88536 ocena: 9.75

 • Gra z Zygzakiem dla dzieci

  Gra z Zygzakiem dla dzieci

  Oglądana: 83142 ocena: 10.00

 • Jazda kombajnem

  Jazda kombajnem

  Oglądana: 80215 ocena: 9.20

REKLAMA GOOGLE
cookie