Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Darmowe gry po szkole. Najlepsze gry online dla dzieci 5239 gier

Ubierz narciarkę

Ocena gry

Jest to gra skierowana dla dziewczyn i dzieci w której to będziemy mieli do ubrania dziewczynę, która jest narciarką. Zobacz jakie stroje dla postaci zostały w tej grze przygotowane dla Ciebie. Ubierz ją używając myszki do grania.


Snow Board Betty

Ocena gry

Kolejny zjazd z dużej góry został przygotowany dla gracza takim jakim jesteś właśnie Ty. To tutaj masz możliwość jazdy i omijania przeszkód jakie znajdują się na naszej drodze. Do sterowania i omijania przeszkód wykorzystujemy myszkę.


Downhill Joe

Ocena gry

Czeka w tej grze na Ciebie zjazd z dużej górki, która będzie najeżona różnego rodzaju przeszkodami jakie należy pokonać. Zobacz jak Ci to pójdzie i czy dasz radę zjechać na sam dół tej dużej góry wykorzystując strzałki i Spacje.


Gra Snowboard dla chłopców

Ocena gry

Darmowa gra Snowboard dla wszystkich chłopców. To właśnie w tej grze przeniesiemy się w góry gdzie będziemy śmigać na desce pomiędzy drzewami. To doskonała zabawa dla Ciebie. Do sterowania wykorzystaj strzałki oraz Spacje.Drop Off

Ocena gry

W tej grze będziemy wykonywać ciekawe triki. Na początku wybieramy się na wielką górę z której to będziemy skakać i wykonywać w powietrzu przeróżne ewolucje. Uważać należy na wywrotki. Sterujemy strzałkami i myszką.


Snowboarding

Ocena gry

Jeżeli lubisz zimę i szaleństwa w góach to zachęcamy Cię do zagrania w tą gierkę w której to będziecie mieli możliwość wspaniałej zabawy. Sterowanie w gierce odbywa się strzałkami, przeskakujemy przeszkody Spacją.


Skoki Narciarskie k150

Ocena gry

Przeniesiemy się na skocznię o punkcie konstrukcyjnym k 150. Zobacz jak daleko Ci się uda oddać skok w tej grze i jak ten skok zostanie oceniony przez sędziów za styl. W odpowiednim momencie naciśnij myszkę aby oddać skok i steruj nią w locie oraz podczas lądowania jej użyj.


Gra ze skokami narciarskimi

Ocena gry

Wybieramy się z zawodnikiem na kolejną skocznie gdzie będziemy mieli możliwość ćwiczenia skoków jakie na niej oddajemy. Zobacz najlepszą próbę jaką osiągniesz i zmierz się z przeciwnikami, do sterowania wykorzystujemy myszkę.


Gra skoki narciarskie online

Ocena gry

Będziemy mieli możliwość skakania na dużej skoczni o punkcie konstrukcyjnym K200. Zobacz jakie skoki uda Ci się na niej oddać. Do sterowania wykorzystujemy myszkę. Weź poprawki na wiatr, skaczemy i manewrujemy myszką. Zobacz jakie noty wystawią Ci sędziowie.


Gra Ski Jump online

Ocena gry

Darmowa gra ski jump online już na Was czeka na stronie grajnik.pl macie możliwość zabrania udziału w skokach narciarskich na wielu skoczniach świata. Podajemy swoje imię pod jakim chcemy grać i naciskamy na ikonę Play. Zagraj w ski jump już dziś. Dokłdana instrukcja jak gracz podana jest w gierce.


Popularne gry

 • Z wszystkich kategorii
 • Gra kulinarna: przyrządzanie hamburgerów

  Gra kulinarna: przyrządzanie hamburgerów

  Oglądana: 193767 ocena: 5.50

 • Darmowa gra Minecraft

  Darmowa gra Minecraft

  Oglądana: 131370 ocena: 7.20

 • Gra Minecraft classic

  Gra Minecraft classic

  Oglądana: 91191 ocena: 9.77

 • Gra z Zygzakiem dla dzieci

  Gra z Zygzakiem dla dzieci

  Oglądana: 85332 ocena: 10.00

 • Jazda kombajnem

  Jazda kombajnem

  Oglądana: 83549 ocena: 9.20

REKLAMA GOOGLE
cookie