Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Darmowe gry po szkole. Najlepsze gry online dla dzieci 5988 gier

Pojazdy specjalne

Ocena gry

Jeżeli grasz po raz pierwszy to może trochę potrwać zanim ta gierka Ci się załaduje na stronie grajnik. Czekają w niej na Ciebie pojazdy specjalne jest to 2 część wspaniałej gierki dostępnej za darmo dla każdego gracza. Niszczymy samochody wrogów naszym specjalnym pojazdem do tego skonstruowanym.


Sterowanie ruchem

Ocena gry

Kolejna gierka dla Was w której zabawimy się w sterowanie ruchem. Będziemy musieli zatrzymywać jedne pojazdy, puszczać drugie dzięki czemu nie doprowadzimy do ich kolizji. Pokonuj kolejne plansze jakie czekają tutaj na Ciebie.


Kierowanie ruchem lotniczym

Ocena gry

W tej grze pracujemy na dużym międzynarodowym lotnisku. Naszym zadaniem będzie kierowanie ruchem lotniczym, wszystkich samolotów, helikopterów które na płycie tego lotniska będą lądować. Masz niezwykle odpowiedzialne zadanie, nie możesz doprowadzić do kolizji tych maszyn. Na początku możemy skorzystać z pomocy w której zostaną nam objaśnione zasady gierki.


Kierowanie ruchem kolejowym

Ocena gry

Jeżeli chcesz spróbować swoich sił i kierować ruchem kolejowym to zapraszamy do tej gierki która jest darmowa i dostępna online. Przeznaczona w szczególności dla chłopców i dzieci. To przy pomocy myszki zmieniamyKierowanie ruchem pociągów

Ocena gry

Ciążyć na nas będzie duża odpowiedzialność ponieważ to my w tej grze kierujemy ruchem pociągów, ciuchci, lokomotywy. Musimy w odpowiedni sposób ustawiać i przestawiać zwrotnice aby pociągi trafiły na wskazany tor i miejsce swojego przeznaczenia.


Kierowanie Autobusem

Ocena gry

Zobacz czy tak łatwo jest kierować autobusem. Będziemy zdawać na licencję i różne mniejsze i większe zadania na Ciebie czekają. W niektórych planszach musimy się nakręcić kierownicą aby móc wykonać dane powierzone nam zadanie. Sterowanie strzałkami.


Kierowanie autem

Ocena gry

Prosta i bezpieczna gra dla dzieci w kierowanie pojazdami której będziemy kierowali autem. Na drodze będą znajdować się różnego rodzaju przeszkody w postaci blokad czy też plam oleju. Je należy jak najlepiej omijać. Zbieramy znajdujące się na drodze złote, srebrne i brązowe monety, uważaj także na inne auta na tej drodze.


Kierowanie ruchem online

Ocena gry

Będziemy zajmowali się kierowaniem ruchem gra oczywiście darmowa i przeznaczona dla dzieci i chłopców. Pracujemy na skrzyżowaniu które jest zatłoczone. Są na nim światła jednak to my będziemy nimi zarządzać i kierować. Uważać musisz aby nie doprowadzić do kolizji z innymi pojazdami na tym niezwykle ruchliwym skrzyżowaniu drogi.


Kierowca karetki

Ocena gry

Pracujemy w pogotowiu jako kierowca karetki i to właśnie od Ciebie będzie zależało czy uda Ci się dojechać we wskazane miejsce tak aby dojechać do poszkodowanego w jak najkrótszym czasie w zatłoczonym mieście.


Kierowca Tira i Ciężarówki

Ocena gry

Kierować tutaj będziemy dużym pojazdem. Nazywany on jest tirem lub ciężarówką. To właśnie nim musimy wykonać misje jakie w tej fajnej gierce dla dzieci i chłopców zostały przygotowane. Sterowanie to strzałki.


Popularne gry

 • Z wszystkich kategorii
 • Gra kulinarna: przyrządzanie hamburgerów

  Gra kulinarna: przyrządzanie hamburgerów

  Oglądana: 211517 ocena: 4.00

 • Darmowa gra Minecraft

  Darmowa gra Minecraft

  Oglądana: 187665 ocena: 7.85

 • Jazda kombajnem

  Jazda kombajnem

  Oglądana: 134220 ocena: 7.57

 • Gra Minecraft classic

  Gra Minecraft classic

  Oglądana: 130005 ocena: 9.77

 • Gra z Zygzakiem dla dzieci

  Gra z Zygzakiem dla dzieci

  Oglądana: 120512 ocena: 5.50

REKLAMA GOOGLE
cookie