Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Darmowe gry po szkole. Najlepsze gry online dla dzieci 5985 gier

Kierowanie ruchem kolejowym

Ocena gry

Jeżeli chcesz spróbować swoich sił i kierować ruchem kolejowym to zapraszamy do tej gierki która jest darmowa i dostępna online. Przeznaczona w szczególności dla chłopców i dzieci. To przy pomocy myszki zmieniamy


Kierowanie ruchem pociągów

Ocena gry

Ciążyć na nas będzie duża odpowiedzialność ponieważ to my w tej grze kierujemy ruchem pociągów, ciuchci, lokomotywy. Musimy w odpowiedni sposób ustawiać i przestawiać zwrotnice aby pociągi trafiły na wskazany tor i miejsce swojego przeznaczenia.


Kierowanie Autobusem

Ocena gry

Zobacz czy tak łatwo jest kierować autobusem. Będziemy zdawać na licencję i różne mniejsze i większe zadania na Ciebie czekają. W niektórych planszach musimy się nakręcić kierownicą aby móc wykonać dane powierzone nam zadanie. Sterowanie strzałkami.


Kierowanie autem

Ocena gry

Prosta i bezpieczna gra dla dzieci w kierowanie pojazdami której będziemy kierowali autem. Na drodze będą znajdować się różnego rodzaju przeszkody w postaci blokad czy też plam oleju. Je należy jak najlepiej omijać. Zbieramy znajdujące się na drodze złote, srebrne i brązowe monety, uważaj także na inne auta na tej drodze.Kierowanie ruchem online

Ocena gry

Będziemy zajmowali się kierowaniem ruchem gra oczywiście darmowa i przeznaczona dla dzieci i chłopców. Pracujemy na skrzyżowaniu które jest zatłoczone. Są na nim światła jednak to my będziemy nimi zarządzać i kierować. Uważać musisz aby nie doprowadzić do kolizji z innymi pojazdami na tym niezwykle ruchliwym skrzyżowaniu drogi.


Kierowca karetki

Ocena gry

Pracujemy w pogotowiu jako kierowca karetki i to właśnie od Ciebie będzie zależało czy uda Ci się dojechać we wskazane miejsce tak aby dojechać do poszkodowanego w jak najkrótszym czasie w zatłoczonym mieście.


Kierowca Tira i Ciężarówki

Ocena gry

Kierować tutaj będziemy dużym pojazdem. Nazywany on jest tirem lub ciężarówką. To właśnie nim musimy wykonać misje jakie w tej fajnej gierce dla dzieci i chłopców zostały przygotowane. Sterowanie to strzałki.


Kierowca taksówki

Ocena gry

Zostań kierowcą taxi i zajmij się przewożeniem ludzi w danym mieście. Wykonaj zadania jak najlepiej potrafisz aby klienci byli zadowoleni. Na mapie mamy pokazane miejsce do jakiego będziemy musieli się udać aby odebrać z niego klienta który właśnie tam się znajduje.


Kierowca pociągu

Ocena gry

Steruj w tej grze pociągiem i innymi pojazdami szynowymi jak ciuchcia, lokomotywa, tramwaj. Zobacz jak się je prowadzi i czy tak łatwo dowieść do celu jakiś ładunek. Gdyż i tego rodzaju zadania będą w tej gierce na nas czekać.


Kierowca Terenowca

Ocena gry

Zostaniesz tutaj kierowcą dużego terenowca z napędem cztery na cztery koła. To właśnie nim będziemy mieli możliwość pokonywania różnego rodzaju przeszkód i innych rzeczy jakie spotkamy na naszej drodze. Sterowanie to oczywiście strzałki.


Popularne gry

 • Z wszystkich kategorii
 • Gra kulinarna: przyrządzanie hamburgerów

  Gra kulinarna: przyrządzanie hamburgerów

  Oglądana: 208078 ocena: 5.50

 • Darmowa gra Minecraft

  Darmowa gra Minecraft

  Oglądana: 176755 ocena: 7.85

 • Jazda kombajnem

  Jazda kombajnem

  Oglądana: 124524 ocena: 7.57

 • Gra Minecraft classic

  Gra Minecraft classic

  Oglądana: 122218 ocena: 9.77

 • Gra z Zygzakiem dla dzieci

  Gra z Zygzakiem dla dzieci

  Oglądana: 113752 ocena: 5.50

REKLAMA GOOGLE
cookie