Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Darmowe gry po szkole. Najlepsze gry online dla dzieci 6396 gier

Gra kontra flash online

Ocena gry

Zagraj w kultową gierkę z pegazusów tym razem jest darmowa na naszej stronie grajnik.pl Zadecyduj czy chcesz zagrać w dwie osoby czy też w jedną. Następnie pokonaj wiele plansz i przeciwników. Klawisze dla graczy podane są w gierce.


Antyterroryści w akcji

Ocena gry

Zobacz jak wygląda praca antyterrorysty i jakie zadania na nich ciążą. Mamy do wyboru kilka trybów gierki jak i też broni z jakich będziemy mogli walczyć. Jest to krótka jak i też długa broń, wszystkie konfiguracje zależą tutaj od Ciebie.


Gra antyterrorysta online

Ocena gry

Zostajemy antyterrorystą który do wykonania ma misję, sami decydujemy o wyborze broni jaką będziemy mieli do dyspozycji jak i też naszym wyposażeniem. Zobacz jak pójdą Ci misje jakie masz wykonać.


Gra o snajperach dla chłopców

Ocena gry

Zadaniem Waszym będzie obrona ambasady jednego z państw. Do naszej dyspozycji jest super nowoczesna broń jaką jest karabinek snajperski. Sterujemy nim za pomocą myszki i szukamy czerwonego punktu, który wskazuje nam gdzie znajduje się napastnik, którego mamy zlikwidować.Snajperskie przygody

Ocena gry

jeżeli lubisz karabinek snajperski to ta gra jest przygotowana właśnie dla Ciebie. Masz w niej do wykonania bardzo dużo różnego rodzaju misji. Należy je wykonać perfekcyjnie. Gramy A i S oraz spacja i myszkę.


Polowanie na terrorystów

Ocena gry

Czeka na Ciebie kilka plansz z gry counter strike jak de dust 2, de astec,cs italy oraz cs assault. Bo wyborze jednej z nich zaczynamy rozgrywkę w której będziemy likwidować terrorystów. Posługujemy się różnego rodzaju broniami w szczególności karabinami snajperskimi.


Poszukiwanie terrorystów

Ocena gry

Zostajemy odesłani na jeden z najwyższych budynków w tej okolicy gdzie będziemy patrzeć przez karabin snajperski na terytorium i likwidować znajdujących się na nim terrorystów. Uważać przy tym należy aby nikt nas nie zauważył. Zoom to spacja, strzelamy i sterujemy myszką bronią.


Pielęgniarki opiekunki

Ocena gry

W grze dowiesz się na czym polega ta praca i jakie zadania na Was czekają. Będziemy tutaj między innymi karmić dzieci jak i też przebierać je i bawić się z małym bobasem.


Gra polożna ze szpitala

Ocena gry

W tej grze na PC zobaczycie jak wygląda położna jak się ubiera i na czym polega jej praca. Gra zarówno dla dziewczyn jak i też dla chłopców. Sam wybierasz jak ma wyglądać ta postać z gierki.


Ubierz pielęgniareczkę

Ocena gry

Fajna ubieranka dla każdej dziewczynki gdzie mamy do ubrania salową. Zobacz jakie nowe ubrania i przebrania zostały dla niej przygotowane. W tym wszystkim potrzebujesz jedynie myszkę.


Popularne gry

 • Z wszystkich kategorii
 • Gra kulinarna: przyrządzanie hamburgerów

  Gra kulinarna: przyrządzanie hamburgerów

  Oglądana: 213377 ocena: 4.00

 • Darmowa gra Minecraft

  Darmowa gra Minecraft

  Oglądana: 193777 ocena: 7.85

 • Jazda kombajnem

  Jazda kombajnem

  Oglądana: 139241 ocena: 7.57

 • Gra Minecraft classic

  Gra Minecraft classic

  Oglądana: 134813 ocena: 9.29

 • Gra z Zygzakiem dla dzieci

  Gra z Zygzakiem dla dzieci

  Oglądana: 123801 ocena: 5.50

REKLAMA GOOGLE
cookie