Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Darmowe gry po szkole. Najlepsze gry online dla dzieci 5641 gier

Ukryte obiekty w szpitalu

Ocena gry

Kolejne zadanie w znajdowanie przedmiotów na nasz czeka. Nie jest to gra po polsku ale na pewno z jej instrukcją sobie poradzicie. Musimy odszukać obrazki w grze jakie pokazane są w ramce. Dokonujemy tego myszką.


Gra ukryte przedmioty

Ocena gry

Kolejna gra związana z ukrytymi przedmiotami do zagrania właśnie dla Was. Tym razem przeniesiemy się do akwarium gdzie będziemy musieli odszukać znajdujące się w nim muszelki. Szukamy ich myszką i gdy znajdziemy klikamy na nie.


Gra ukryte obiekty

Ocena gry

Gra z ukrytymi obiektami w roli głównej. W której to będziemy musieli odszukać znajdujące się na obrazku przedmioty. Przesuwamy strzałkami w lewo i w prawo aby poruszać się po okolicy myszką klikamy na przedmioty, które zauważymy.


Gra z serii escape room

Ocena gry

Kolejna gierka, która pojawiła się na grajnik.pl. Przenosisz się na farmę z której będziesz próbował uciekać. Czeka na nas wiele kombinowania i wiele różnych prób ucieczki. Na pewno gra jest dość ciekawa.Ucieczka z więzienia

Ocena gry

Kolejna gierka z serii Escape Room w której będziemy musieli się wydostać z pomieszczenia. Tym razem zostajemy przeniesieni do więzienia z którego to będziemy starali się wydostać wykorzystując wszelkich możliwości.


Gra Prison Break online

Ocena gry

W tej grze Prison Break będziemy mieli tylko jedno zadanie. Mianowicie będzie to wydostanie się z pilnie strzeżonego więzienia. Musisz się trochę nagłowić zanim uda Ci się z niego uciec. Graj strzałkami, Spacjąi Shiftem.


Gra warcaby

Ocena gry

Zagramy na planszy w warcaby gdzie będziemy musieli pokonać przeciwnika. Zachęcamy do zapoznania się z gierką i mamy nadzieję, że zechcecie w nią zagrać. Gramy przy pomocy myszką.


Gra w statki

Ocena gry

Kolejna gra planszowa dla graczy. Mogą w nią grać chłopcy, dzieci jak i też dziewczyny. Na planszy ustawiamy statki i walczymy z przeciwnikiem, wygra ta osoba, która szybciej odkryje pozycję wroga i pokona jego jednostki.


Gra planszowa monopoly

Ocena gry

Dla osób które lubią różnego rodzaju planszówki mamy grę o nazwie monopoly gdzie będziemy zajmować się kupowaniem i sprzedawaniem różnego rodzaju nieruchomości. Więcej informacji czeka na nas już w samej grze.


Pipe dla dzieci

Ocena gry

Kolejna gierka po szkole dla dzieci w której będziemy zajmowali się łączeniem rur w odpowiedni sposób musimy je dopasować w taki sposób aby można było rzucić piłkę, którą następnie dostanie dziewczyna czekająca na nią po drugiej stronie w gierce.


Popularne gry

 • Z wszystkich kategorii
 • Gra kulinarna: przyrządzanie hamburgerów

  Gra kulinarna: przyrządzanie hamburgerów

  Oglądana: 196093 ocena: 5.50

 • Darmowa gra Minecraft

  Darmowa gra Minecraft

  Oglądana: 136872 ocena: 7.20

 • Gra Minecraft classic

  Gra Minecraft classic

  Oglądana: 95212 ocena: 9.77

 • Jazda kombajnem

  Jazda kombajnem

  Oglądana: 89274 ocena: 9.20

 • Gra z Zygzakiem dla dzieci

  Gra z Zygzakiem dla dzieci

  Oglądana: 88943 ocena: 10.00

REKLAMA GOOGLE
cookie