Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Zobacz Nasze serwisy z grami:

Gry-dladzieci.pl

Najnowsi uzytkownicy

Darmowe gry po szkole. Najlepsze gry online dla dzieci 4931 gier

Gra salon piękności SPA

Ocena gry

Pracujemy w salonie piękności, który jest jednym z najlepszych na świecie i w naszym mieście salonów SPA. Będzie do niego przychodzić mnóstwo osób, którzy chcą być profesjonalnie obsłużeni. Postaraj się aby tak właśnie się stało.


Tessas Spa

Ocena gry

Kolejna Spa dla dziewczyn jak i też dzieci. Tym razem pracujemy w specyficznym salonie odnowy biologicznej gdzie wykonujemy szereg przeróżnych zabiegów. Gra jeżeli gracie po raz pierwszy może się ładować dość długo. Należy chwilkę poczekać.


Gra Beauty Resort dla dziewczyn

Ocena gry

Pracujemy we własnym salonie spa w którym obsługujemy przychodzące do niego kobiety. Mamy kilkanaście różnych plansz do pokonania. Za zarobione pieniądze mamy możliwość rozbudowania naszego salonu, kupując różne maszyny do SPA.


Gra zakupy dla dzieci

Ocena gry

Wybieramy się z długą listą zakupów do sklepu. Produkty jakie będziemy musieli kupić znajdują się na naszej obrazkowej listy zakupów, którą znajdziemy po prawej stronie. Powyżej mamy zegarek gdzie mamy pokazany czas w jakim należy zrobić te zakupy w sklepie.Zakupy w sklepie z butami

Ocena gry

Dziewczyna postanowiła się wybrać na szalone zakupy ze swoim chłopakiem do sklepu który ma największy wybór butów na całym świecie. Jej zakupy będą ogromne a my je wszystkie będziemy łapać do torebki. Przeskakuj przeszkody, używaj Spacji do pomocy i strzałek do sterowania.


Gra zakupy dla dziewczyn

Ocena gry

W tej grze wraz dziewczyną wybierzemy się na zakupy. Czeka na nas wiele przeróżnych ubrań w różnych kolorach jak i też fasonach. Postaraj się zrobić zakupy z tymi najciekawszymi rzeczami jakie możesz wybrać w gierce.


Ubieranka wędkarza

Ocena gry

Na obrazku będziemy mieli jednego z wielu na całym świecie wędkarzy. Mamy dla niego specjalne stroje wędkarskie na nowy sezon 2013. Zobacz jakie one są i jak możesz tą postać w nie ubrać. Wykorzystaj do tego myszki.


Wędkowanie w morzu

Ocena gry

Udamy się na morze gdzie będziemy mieli okazję wędkowania z łódki. Czekają na Ciebie różne ryby o przeróżnych rozmiarach, które masz możliwość złapania w tej grze online. Każda z ryb jest w odpowiedni sposób punktowana.


Crazy Fishing

Ocena gry

Jest to zakręcona gra w wędkarska w łapanie ryb. Będziemy łapać różne rybki jakich cienie mamy pokazane u góry w pasku tej gierki. Zobacz także jakie inne przedmioty możesz złapać. Zbieraj punkty bonusowe i wykonaj misje myszką.


Fishing - Cast The Line

Ocena gry

Dwóch rybaków mają całkiem nowoczesną łódkę z silnikiem motorowym. Zobacz jak będzie z ich umiejętnościami jeżeli chodzi o łapanie ryb. Sterujemy łódką strzałkami i nimi także łapiemy znajdujące się pod wodą ryby. W każdej z plansz musimy złapać ich określoną ilość.


Popularne gry

 • Z wszystkich kategorii
 • Gra kulinarna: przyrządzanie hamburgerów

  Gra kulinarna: przyrządzanie hamburgerów

  Oglądana: 189705 ocena: 5.50

 • Darmowa gra Minecraft

  Darmowa gra Minecraft

  Oglądana: 121373 ocena: 7.20

 • Gra Minecraft classic

  Gra Minecraft classic

  Oglądana: 83850 ocena: 9.75

 • Gra z Zygzakiem dla dzieci

  Gra z Zygzakiem dla dzieci

  Oglądana: 79533 ocena: 10.00

 • Jazda kombajnem

  Jazda kombajnem

  Oglądana: 73304 ocena: 9.20

REKLAMA GOOGLE
cookie