Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Darmowe gry po szkole. Najlepsze gry online dla dzieci 5634 gier

Gra w statki

Ocena gry

Kolejna gra planszowa dla graczy. Mogą w nią grać chłopcy, dzieci jak i też dziewczyny. Na planszy ustawiamy statki i walczymy z przeciwnikiem, wygra ta osoba, która szybciej odkryje pozycję wroga i pokona jego jednostki.


Gra planszowa monopoly

Ocena gry

Dla osób które lubią różnego rodzaju planszówki mamy grę o nazwie monopoly gdzie będziemy zajmować się kupowaniem i sprzedawaniem różnego rodzaju nieruchomości. Więcej informacji czeka na nas już w samej grze.


Pipe dla dzieci

Ocena gry

Kolejna gierka po szkole dla dzieci w której będziemy zajmowali się łączeniem rur w odpowiedni sposób musimy je dopasować w taki sposób aby można było rzucić piłkę, którą następnie dostanie dziewczyna czekająca na nią po drugiej stronie w gierce.


Pipie online

Ocena gry

Kolejna gra pipe zawitała na serwis grajnik.pl w tej grze będziemy jak też w poprzednich tego rodzaju zajmowali się łączeniem rur jakie czekają na nas w grze. Dopasuj je w określony sposób, w jaki dowiecie się z gierki.Gra z hydraulikiem

Ocena gry

W tej grze Bob Budowniczy zostanie hydraulikiem. Pomocną dłoń będzie dla niego Marta wraz z którą będzie w swoim domu naprawiać cieknące rury. Trochę ich będzie dlatego też czeka na Was dużo pracy, którą wykonacie myszką.


Gra układanie rur

Ocena gry

Razem z Pluto oraz Myszką Miki będziemy zajmowali się układaniem rur z których będziemy budować specjalną konstrukcję którą to Myszka Miki będzie podawać dla Pluto jedzenie. Wybieramy i układamy myszką odpowiednie rury.


Gra z rurami

Ocena gry

Kolejna dla Was gra z rurami w roli głównej która jest darmowa i dostępna w wersji online. W tej grze będziemy układać rury, muszą być one szczelne tak aby popłynęła nimi woda. ustawiamy i przestawiamy je myszką.


Gra z pipie

Ocena gry

Gra pipe czyli gry z rurami które polegają na ich układaniu. Tym razem klikamy na star i bierzemy się za układanie rur w których będzie musiała popłynąć woda tak aby pies się jej napił który jest spragniony zanim nam się skończy czas.


Gdzie ta woda

Ocena gry

Gra z rurami w roli głównej przez które będzie musiała polecieć woda aby nawodnić nasze pole. Mamy na to określony czas jeżeli się w nim nie zmieścimy to nasze wszystkie uprawy wyschną. Przekładaj myszką rury w odpowiedni sposób.


Fajna łamigłówka

Ocena gry

Będziemy musieli się trochę pogłowić aby wykonać czekające na nas zadania w tej gierce. Będziecie wykorzystywać przeróżne materiały aby nimi ochronić kulki przed chmurą pełną kolców. Sterowanie odbywa się tutaj myszką.


Popularne gry

 • Z wszystkich kategorii
 • Gra kulinarna: przyrządzanie hamburgerów

  Gra kulinarna: przyrządzanie hamburgerów

  Oglądana: 196002 ocena: 5.50

 • Darmowa gra Minecraft

  Darmowa gra Minecraft

  Oglądana: 136653 ocena: 7.20

 • Gra Minecraft classic

  Gra Minecraft classic

  Oglądana: 95078 ocena: 9.77

 • Jazda kombajnem

  Jazda kombajnem

  Oglądana: 89068 ocena: 9.20

 • Gra z Zygzakiem dla dzieci

  Gra z Zygzakiem dla dzieci

  Oglądana: 88801 ocena: 10.00

REKLAMA GOOGLE
cookie