Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Darmowe gry po szkole. Najlepsze gry online dla dzieci 5346 gier

Wyścigi ślimaków

Ocena gry

Weźmiemy udział w nietypowym wyścigu ślimaków. Do zawodów staną naprzeciwko siebie 2 ślimaki, tylko jeden z nich może wygrać. Możemy wybierać różne ślimaki, wiele dodatków i plansz. Gramy strzałkami, X - broń maszynowa, Z - używamy rakiet.


Bieganie myszą

Ocena gry

W tej grze nie będzie występować taka zwykłą mysz gdyż będzie to myszka jerry. Do biegania używamy strzałek, skaczemy używając Spacji, jeżeli dwa razy naciśniemy przycisk spacji będzie to mega skok. Zapraszamy do zabawy.


Kolorowanka z myszą

Ocena gry

Do pokolorowania na tym obrazku mamy mysz. Kolorowanka jest prosta w sam raz dla dzieci. Do wyboru mamy tylko kilka kolorów, które w zupełności wystarczą jak i też kilka elementów do malowania.


Walka z myszami

Ocena gry

Co jakiś czas przez dziury znajdujące się w serze pojawiać się będzie mysza, postaraj się ją załatwić mają do dyspozycji kawałek szynki którą będziemy uderzali w myszy. Sprawdź swoją skuteczności i zobacz ile punktów uzbierasz.Droga dla szczeniaka

Ocena gry

Nasz piesek Reksio w tej gierce jest głodny, chce zebrać jak najwięcej kości i na końcu zjeść jeszcze jedzenie znajdujące się w misce, które na niego czeka na drugiej stronie planszy. narysuj dla niego drogę w odpowiedni sposób myszką.


Gra ze szczeniakiem

Ocena gry

Nasz mały szczeniak wybiera się w podróż przez plaże na deskorolce. To jest właśnie jego środek transportu dzięki którego będzie się dużo szybciej poruszał. Po drodze zbieramy napotkane kości i omijamy przeszkody na drodze.


Puzzle z syrenką

Ocena gry

Do ułożenia będziemy mieli obrazek na którym spotkamy syrenkę Arielkę. Po prawej stronie znajdują się rozsypane elementy puzzli które będziemy układali. Postaraj się z nich ułożyć cały obrazek z pomocą myszki.


Kolorowanka z syrenką

Ocena gry

Na samym początku wybieracie jedną z dwóch postaci z Disneya do wyboru. Jeżeli wybierzecie syrenkę Ariel to możemy przystąpić do malowania tego prostego obrazka gdzie na samym dole znajdują się kolory jakimi będziemy go malować.


Ubieranka z syrenką Ariel

Ocena gry

Kolejna znana na całym świecie syrenka Ariel od Disneya występuje w tej ubierance. Obok syrenki znajdziemy wiele różnego rodzaju ubrań w którą będziemy mogli ją ubierać wykorzystując myszkę.


Gra syrenka Arielka

Ocena gry

jeżeli lubicie gry z syrenkami, które w szczególności dedykujemy dla dziewczyn i dziewczynek to w tej grze będziemy mogli dekorować otoczenia jak i też samą syrenę która w nim się znajduje. Dokonujemy tego przy pomocy myszki.


Popularne gry

 • Z wszystkich kategorii
 • Gra kulinarna: przyrządzanie hamburgerów

  Gra kulinarna: przyrządzanie hamburgerów

  Oglądana: 194490 ocena: 5.50

 • Darmowa gra Minecraft

  Darmowa gra Minecraft

  Oglądana: 132942 ocena: 7.20

 • Gra Minecraft classic

  Gra Minecraft classic

  Oglądana: 92399 ocena: 9.77

 • Gra z Zygzakiem dla dzieci

  Gra z Zygzakiem dla dzieci

  Oglądana: 86353 ocena: 10.00

 • Jazda kombajnem

  Jazda kombajnem

  Oglądana: 85103 ocena: 9.20

REKLAMA GOOGLE
cookie