Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Darmowe gry po szkole. Najlepsze gry online dla dzieci 5805 gier

Super Simpsons World

Ocena gry

Przeniesiemy się do świata simpsonów jest to typowa platformówka która powinna Wam się spodobać. Poruszamy się strzałkami, którym skaczemy na wrogów aby je niszczyć jak i też zbieramy serduszka spotkane na naszej drodze.


Bart Simpson Basketball

Ocena gry

Nasza postać lubi także uprawiać sporty jedną z nich jest koszykówka. ta gra jest doskonałym tego dowodem. Zagraj razem z nim wybierz odpowiednią moc i trafiają piłką do kosza. Graj w grze przy pomocy myszki.


Bart Simpson Skateboarding

Ocena gry

Nasi znajomi z bajki wybierają się na wakacje jeden z nich czyli Bart bierze deskorolkę na której ma zamiar jeździć. Czeka na Ciebie doskonała przygoda gdzie będziemy skakać jak i też się schylać aby omijać przeszkody. Sterowanie strzałkami.


Simpsons Adventures

Ocena gry

czeka na Was przygoda z postaciami ze znanej na całym świecie kreskówki. Do pokonania mamy kilkanaście plansz które możesz przejść. Zbieramy przedmioty po drodze i skaczemy na wrogów. Gra wzorowana jest na Mario. Sterowanie to strzałki oraz A i S.Simpsons Pacman

Ocena gry

Jest to gra połączenie klasycznego pacmana z simposnami którymi tutaj również będziemy grali i zbierali krążki. Poruszamy się strzałkami w labiryncie. Mamy nadzieję, że ta gierka Wam się spodoba i zechcecie w nią grać za darmo.


Gra Bart Simpson

Ocena gry

Jest to prosta gra dla dzieci jak i też dla dziewczyn i chłopców. Do ubrania będziemy mieli tutaj mieli postać Barta Simposna, obok niego mamy wiele różnego rodzaju ubrań w które to musimy ubrać naszą postać. Na pewno czeka na Ciebie fajna zabawa.


Raze Hacked

Ocena gry

Nietypowa jest to gra z Raze gdzie wszystko mamy odblokowane. Dlatego też mamy nieskończoną liczbę życia jak i też nieskończoną liczbę amunicji i wiele innych. Przed rozpoczęciem gierki mamy dokładaną instrukcję pokazaną odnośnie klawiszy.


Raze bitwa z Zombie

Ocena gry

Zachęcamy Was do zapoznania się z tą serią gier online które na naszej stronie są zupełnie darmowe. Zobacz czo tym razem czeka na Ciebie w tej części gierki online. Strzałkami sterujemy naszą postacią, myszką strzelamy, bronie zmieniamy przyciskiem Enter, Tab - pokazuje nam statystyki.


Homer Beer Run

Ocena gry

Gra w której będziemy z postacią Simspona łapać spadające z budynku beczki z piwem. Musimy ich uzbierać jak największą ilość i zapakować do samochodu, poruszamy się w lewo i w prawo aby je łapać. Uważaj na płonące beczki, których należy unikać.


Gra raze 2

Ocena gry

Czeka na Was kolejna bo już druga część tej wspaniałej gierki w której będziemy walczyć naszą postacią. W grze poruszamy się strzałkami lub W,A,S,D, przy pomocy spacji skaczemy, myszką strzelamy, bronie zmieniamy od 1 do 9. Tab - oglądamy wynik.


Popularne gry

 • Z wszystkich kategorii
 • Gra kulinarna: przyrządzanie hamburgerów

  Gra kulinarna: przyrządzanie hamburgerów

  Oglądana: 200116 ocena: 5.50

 • Darmowa gra Minecraft

  Darmowa gra Minecraft

  Oglądana: 148382 ocena: 7.45

 • Gra Minecraft classic

  Gra Minecraft classic

  Oglądana: 103572 ocena: 9.77

 • Jazda kombajnem

  Jazda kombajnem

  Oglądana: 101304 ocena: 9.20

 • Gra z Zygzakiem dla dzieci

  Gra z Zygzakiem dla dzieci

  Oglądana: 96337 ocena: 10.00

REKLAMA GOOGLE
cookie