Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Darmowe gry po szkole. Najlepsze gry online dla dzieci 5805 gier

Romeo ratuje Julie

Ocena gry

Dzielny Romeo wyrusza w przygodę gdzie zadaniem będzie uratowanie uwięzionej Juli. Misja ta nie będzie należało do najcenniejszych. Uważaj na ostrze narzędzia jakie mogą zranić naszą postać i nici będą z pomocy dla ukochanej.


Zakochany Romeo

Ocena gry

Ten kelner jest od pewnego czasu zakochany. Każda z dziewczyn, którą dobrze obsłuży w restauracji skradnie mu buziaki, postaraj się o to aby tak się stało. Sterowanie odbywa się myszką.


Gra Romeo i Julia dla dziewczyn

Ocena gry

W grze Romeo odbędzie przygodę w której będzie musiał poszukiwać znajdujące się na planszy serduszka jak i też książki. Uważając przy tym na wrogów jacy pojawiają się od czasu do czasu na planszy. Spraw aby ta historia zakochanej pary Romea i Julii skończyła się jak najlepiej to zależy tylko od Ciebie. Posługujemy się strzałkami do grania.


Strzelanie do kosmitów dla dzieci online

Ocena gry

Poruszamy się statkiem i strzelamy do kosmitów jak i też ich statków ufo, które co jakiś czas będą się pojawiać. Mamy super szybki statek powietrzny z działkiem z którego do nich strzelamy. Sterujemy w tym celu w lewo oraz w prawo z pomocą strzałek, z działa strzelamy natomiast Spacją.Projektowanie samochodów dla dzieci

Ocena gry

Masz możliwość zaprojektowania samochodu swoich marzeń jakim jest między innymi ferrari, poczekaj aż gra na początku zostanie załadowana w 100% aby mieć możliwość przystąpienia do rozgrywki w której posługujecie się myszką.


Projektowanie aut dla chłopców

Ocena gry

Mamy możliwość zmiany wyglądu dla naszego auta jak tylko chcemy. Na starcie wybieramy postać, gdy jesteś początkowym graczem odblokowana jest tylko jedna z nich. Potem przystępujemy do wybrania danej klasy auta. Następny etap to jego projektowanie. Mamy do wyboru określony kolor jaki lubisz, różne rodzaje szyb czy też światła koła i wiele innych ciekawych rzeczy.


Projektowanie ogrodów 3D

Ocena gry

Gra dla dziewczyn i dzieci w projektowanie ogrodów dostępna jest w 3D oczywiście całkowicie darmowa dla Was. Mamy już przedstawiony zarys ogrodu jednak klikając myszką na poszczególne elementy jakie się w nim znajdują możemy je zmienić. Zmieniamy materiały z których są wykonane jak i też ich kolory i przedmioty, zastępując je zupełnie innymi, które pasują do naszej koncepcji wystroju danego ogrodu.


Projektowanie domów dla dzieci i dziewczyn

Ocena gry

Każdy z Was jak pokaże nam ta gierka będzie umiał projektować w wirtualnych grach jest to przede wszystkim darmowe, w wersji online i doskonała zabawa dla każdego większego i mniejszego gracza. Wykaż się wieloma zdolnościami. Tym razem będą to specyficzne domki na drzewie do projektowania przez Was. Macie oczywiście w tym projekcie całkowicie wolną rękę.


Projektowanie ubrań Barbie online

Ocena gry

Dla Barbie będziemy projektować ubrania, każdej dziewczynie gra powinna przypaść do gustu. Zanim zaczniemy takie ubrania projektować wybieramy jeden z wielu stylów jakie w tej grze są podane. Mamy do wyboru między innymi: funky, sport czy też sweet i kilka innych. Gdy już wybierzemy jeden z nich wybieramy daną cześć garderoby jaką chcesz stworzyć. Potem już ostatnie zadanie jakim jest zaprojektowanie całego ciucha z wszelkimi różnymi detalami.


Projektowanie butów

Ocena gry

OD Ciebie zależy jakie buty będą modne w danym sezonie ponieważ to na Ciebie spadł ciężar ich projektowania. Mamy paletę różnych butów, będą to: buty na obcasie, na koturnie, wysokie czy też krótki, odkryte czy zakryte albo po prostu klasyczne szpilki czy buty sportowe. Gdy wybierzemy jakie chcesz projektować kolejna czynność to wybór odpowiednich wzorów, kolorów jak i też materiału z jakiego one będą wykonane. Dekorowanie butów na obcasach czeka już na Ciebie w tej gierce, którą polecamy w szczególności dla dziewczyn


Popularne gry

 • Z wszystkich kategorii
 • Gra kulinarna: przyrządzanie hamburgerów

  Gra kulinarna: przyrządzanie hamburgerów

  Oglądana: 200018 ocena: 5.50

 • Darmowa gra Minecraft

  Darmowa gra Minecraft

  Oglądana: 148134 ocena: 7.45

 • Gra Minecraft classic

  Gra Minecraft classic

  Oglądana: 103394 ocena: 9.77

 • Jazda kombajnem

  Jazda kombajnem

  Oglądana: 101095 ocena: 9.20

 • Gra z Zygzakiem dla dzieci

  Gra z Zygzakiem dla dzieci

  Oglądana: 96242 ocena: 10.00

REKLAMA GOOGLE
cookie