Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Darmowe gry po szkole. Najlepsze gry online dla dzieci 5238 gier

Spa dla psa i kota za darmo

Ocena gry

Jest to nietypowa gra w spa do którego będą przychodzić psy oraz koty. To je będziemy pielęgnować i dbać o nie w tym salonie piękności dla zwierząt. Zobacz jakie zabiegi w tej gierce będziecie mogli dokonać. Wykorzystując w tym celu myszkę.


Własne spa online

Ocena gry

Macie możliwość zabawy we własne spa. Będzie to mini salon z mniejszą możliwością urządzeń do zmiany i poprawy wyglądu. Zaczynamy od prostych zabiegów. Z instrukcją krok po kroku gierka nie powinna Wam sprawić trudności.


Moda Barbie dla dziewzyn

Ocena gry

Jest to typowa modowa gra w której do ubierania będziecie mieć lalkę Barbie. To dla niej szyjemy i projektujemy różnego rodzaju ubrania. Postać ma być modna ponieważ Barbie uwielbia wyglądać elegancko. Twoim zadaniem będzie właśnie o to zadbać wykorzystując tutaj myszkę do zabawy.


Moda uroda i styl w grze

Ocena gry

Ta gra łączy w sobie aż trzy różnego rodzaju czynności i zadania jakie będziemy musieli wykonać. Po pierwsze będzie to uroda czyli makijaż dla naszej postaci. Musi być on w odpowiednim stylu i modny. Dlatego tak wiele rzeczy musimy wykonać i nie jest to klasyczna ubieranka dla dziewczyn.Gra o modzie dla dziewczyn

Ocena gry

Nowa gra z 2013 roku o modzie dla dzieci w wersji online. Są to ubieranki w które będziemy ubierać postać jaka znajduje się po lewej stronie, po prawej natomiast znajdziemy dla tej postacie różnego rodzaju ubieranki które są modne i w nie ubieramy dziewczynkę z gierki wykorzystując tutaj myszkę.


Moda na wybiegu

Ocena gry

Klasyczne ubieranki typu moda na wybiegu dla dziewczyn i dzieci czekają w tej grze. Będziemy stylizować dziewczunę która będzie występować w gazecie Glamour. Postaraj się aby na sesji fotograficznej wyglądała jak najlepiej. W ikonach znajdziemy dodatki i ubrania dla niej, wybieramy je myszką.


Dekorowanie wnętrz

Ocena gry

Czekają na Ciebie do udekorowania wnętrza w tej gierce online. Zobacz jak pracuje dekorator wnętrz i zabawa się w niej w tej grze online. Gra dla dzieci i dziewczyn jest całkowicie bezpieczna. Zobacz jak możesz zmienić te pomieszczenie.


Dekorowanie ciasta online

Ocena gry

Kolejne do dekoracji tym razem kremowe ciasto już czeka na stole. Nie masz za dużo czasu aby wykonać kompleksowo powierzone Ci zadanie. Szczegółowe instrukcje znajdą się tutaj w tej grze online w której to wykorzystamy myszkę do zabawy.


Dekorowanie placka

Ocena gry

Wybieramy się do cukierni gdzie zajmować się będziemy dekorowaniem placków, które będą przeznaczone na sprzedaż. Klikamy dwa razy na play, następnie wybieramy jeden z trzech dostępnych placków i przystępujemy do wspaniałej zabawy. Gramy online za darmo i mogą tutaj zagrać dzieci i dziewczyny.


Dekorowanie tortu dla dzieci

Ocena gry

Prosta gra w dekorowanie tortu dla dziewczyn gdzie zbliżają się urodziny znajomych i to ma być właśnie prezent dla nich. Zobacz jaki smak będzie on miał i jakich posypek wykorzystasz do udekorowania tego pysznego torciku. Gramy tutaj myszką.


Popularne gry

 • Z wszystkich kategorii
 • Gra kulinarna: przyrządzanie hamburgerów

  Gra kulinarna: przyrządzanie hamburgerów

  Oglądana: 193332 ocena: 5.50

 • Darmowa gra Minecraft

  Darmowa gra Minecraft

  Oglądana: 130375 ocena: 7.20

 • Gra Minecraft classic

  Gra Minecraft classic

  Oglądana: 90506 ocena: 9.77

 • Gra z Zygzakiem dla dzieci

  Gra z Zygzakiem dla dzieci

  Oglądana: 84666 ocena: 10.00

 • Jazda kombajnem

  Jazda kombajnem

  Oglądana: 82579 ocena: 9.20

REKLAMA GOOGLE
cookie