Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Darmowe gry po szkole. Najlepsze gry online dla dzieci 5641 gier

Czerwony Kapturek i Wilk

Ocena gry

Gra w której będziecie musieli wykazać się sprytem, znajdujemy się już blisko domku babci jednak aby tak wejść musimy pozbierać ciastka, które znajdują się obok niego przy czym musimy uważać na wilka, który chce naszą postać złapać.


Ubieranka z Czerwonym Kapturkiem

Ocena gry

Mamy dla Was pierwszą tego rodzaju ubierankę gdzie główną postacią jest dziewczyna z Czerwonego Kapturka znanej na całym świecie bajki. Trochę nowoczesna wersja jest już dla Was dostępna na witrynie grajnik.p.


Gra z Czerwonym Kapturkiem online

Ocena gry

Czeka na Ciebie fajna przygoda w której naszą postacią będziemy wybierać się do babci ona od rana już na nas czeka. Jest tylko jeden problem, w lesie jest zły wilk, który chce nas złapać. Używaj przedmiotów jakie znajdziesz po drodze do walki. Graj: strzałki, Spacja oraz 1 - używanie przedmiotów.


Gra Czerwony Kapturek dla dzieci

Ocena gry

Ubieranki już na Was czekają gdyż mamy do wyboru wiele różnego rodzaju ubrań w które to macie możliwość ubrania tej dziewczyny z gierki. Zobacz co na Was czeka w tej ubierance.Brzydkie Kaczątko dla dzieci

Ocena gry

Gierka z brzydkim kaczątkiem czeka na każdego gracza, który lubi szukać różnic. Właśnie w tek grze mamy na pierwszy rzut oka dwa takie same obrazki, jednak jest kilka różnic pomiędzy nimi, które to my musimy odszukać i wskazać myszką.


Gra Brzydkie Kaczątko

Ocena gry

Kolejne puzzle z brzydkim kaczątkiem w roli głównej które wy będziecie układać. Jeżeli tylko tego rodzaje puzzle Wam się spodobają. Układamy je z wykorzystaniem myszki.


Ubieranka Roszpunka

Ocena gry

Takie ubieranki należą do naszych ulubionych mamy nadzieję, że i Wam się spodoba. Nie jest to zbyt trudna ubieranka. Poznamy nasz postać Barbie, która wciela się w Roszpunkę.


Barbie jako Roszpunka

Ocena gry

Nasza postać jaką jest Barbie wciela się w kucharkę, która to będzie przygotowywać różnego rodzaju dania. Waszym zadaniem będzie pomóc w przygotowaniu posiłku dla gości z jej pomocą


Gra księżniczka Roszpunka

Ocena gry

Macie możliwość ubrania księżniczki roszpunki w tej gierce online. Macie myszkę, dzięki której macie możliwość ubierania jak i też przebierania tej postaci. Zobacz jakie kreacje czekają na Was w grze.


Śpiąca Królewna dla dziewczyn

Ocena gry

W tej grze ukryte zostały przedmioty, dokładnie na obrazku na którym znajduje się postać księcia jak i też śpiącej księżniczki. Postaraj się je odszukać.


Popularne gry

 • Z wszystkich kategorii
 • Gra kulinarna: przyrządzanie hamburgerów

  Gra kulinarna: przyrządzanie hamburgerów

  Oglądana: 196110 ocena: 5.50

 • Darmowa gra Minecraft

  Darmowa gra Minecraft

  Oglądana: 136996 ocena: 7.20

 • Gra Minecraft classic

  Gra Minecraft classic

  Oglądana: 95272 ocena: 9.77

 • Jazda kombajnem

  Jazda kombajnem

  Oglądana: 89390 ocena: 9.20

 • Gra z Zygzakiem dla dzieci

  Gra z Zygzakiem dla dzieci

  Oglądana: 89004 ocena: 10.00

REKLAMA GOOGLE
cookie