Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Darmowe gry po szkole. Najlepsze gry online dla dzieci 5965 gier

Gra produkcja samochodów dla chłopców

Ocena gry

W tej grze będziemy niemal od podstaw zajmowali się produkcją dużych samochodów i mniejszych aut. Mamy wiele opcji takich jak zmiany kół dla wybranego pojazdu czy też kolor jego i wiele więcej różnego rodzaju możliwości dostępnych w tej gierce. D wyboru mamy jedną z trzech dziewczyn.


Gra produkcja chipsów dla dzieci i dziewczyn

Ocena gry

Kolejna z tej serii gierka z Sue w roli głównej tym razem będziemy pracowali w skonstruowanej przez nią produkcji chipsów w fabryce. Będziemy tutaj między innymi hodować ziemniaki, które następnie zbieramy, myjemy jak i też obieramy i to właśnie z nich będziemy produkowali gotowe do jedzenia chipsy. Wszystko z pomocą myszki, w grze mamy dokładaną instrukcję.


Gra produkcja lemoniady dla dzieci

Ocena gry

Od zera do milionera na produkcji lemoniady jak pokazuje ta gierka jest to jak najbardziej możliwe. Na początku gry mamy ograniczony budżet jaki musimy przeznaczyć na zakupy, będziemy tutaj mieli możliwość zakupu kubków, cytryny czy też kostek cukru i lodu do wyboru. Będą nam potrzebne te produkty do produkowania naszej lemoniady którą będziemy w budce sprzedawać. W każdej z plansz musisz zarobić określoną sumę pieniędzy.


Gra życie na wsi online

Ocena gry

Jest to darmowa gra farmerska bez logowania w której wcielamy się w rolę farmera lub też farmerki, podajemy imię pod którym chcemy grać i już możemy założyć swoje gospodarstwo na wsi, którym będziemy się zajmowali. Mapa pokaże nam jakie budowle znajdują się na naszej wsi i gdzie znajdziemy młyn do mielenia zboża czy też spichlerz i nasze pole.Gra Życie na Farme na wsi online

Ocena gry

W grze przenosimy się na farmę na której będziemy toczyli spokojne życie. Dostajemy do dyspozycji małe gospodarstwo rolne, które powoli będziemy starali się rozwijać. Aby rozpocząć grę wybierasz kim chcesz grać, czy to będzie kobieta czy mężczyzna. Następnie podajesz imię i zaczynasz swoje własne życie na tej farmie. Masz możliwość wyboru koloru dla swojego pojazdu. Na mapie zobaczysz jak wygląda cała wioska.


Gra życie na wyspie 3 online

Ocena gry

W tej grze przenosimy się na wyspie na której będziemy żyli. To właśnie tam wykonujemy różne rzeczy jak praca czy też zabawa. Oryginalna nazwa tej gry to: Island Tribe 3, do grania wykorzystujemy tutaj myszkę. Zobacz jak rozwinie się Twoja posiadłość na wyspie jak i też Ty. W grze znajdziemy dużo więcej szczegółów jak należy grać.


Gra w układanie kubków online

Ocena gry

W tej grze będziemy zajmowali się układaniem i przestawianiem kubków w odpowiedni sposób wskazany w tej gierce online. Zobacz czy jesteś bystry pod jednym z kubków znajduje się przedmiot po jego przestawieniu postaraj się bezbłędnie go odszukać. Wskazujemy go myszką.


Gra Wilk i Zająć Nu Pagadi

Ocena gry

Jest to klasyczna gra z wilkiem i zającem jakie pamiętamy z bajki dla dzieci. Na pewno ją pamiętacie jeżeli zagracie w tą darmową gierkę online. Będziemy musieli z pomocą Wilka i zająca łapać spadające jajka. Poruszamy się przy pomocy myszki. Zobacz ile punktów uda Ci się w tej grze uzbierać. Wynik możemy zapisać w komentarzach do gry.


Chwytanie dla dzieci

Ocena gry

Gra z chwytaniem z bajki o Kubusiu Puchatku w której to wcielamy się w bohatera królika, który wybiera się na swoje pole gdzie będzie zajmował się chwytaniem wyskakujących marchewek. Postaraj się złapać ich jak największą ilość z pomocą myszki, zobacz i sprawdź się jaki masz refleks w tej gierce online.


Obsługa w kawiarni

Ocena gry

Pracować będziemy w sezonowej kawiarni która znajduje się na plaży. Naszym zadaniem będzie podawanie różnego rodzaju drinków jak i też herbaty czy też kawy. Po włączeniu gierki wszystkie jej zasady staną się banalnie proste.


Popularne gry

 • Z wszystkich kategorii
 • Gra kulinarna: przyrządzanie hamburgerów

  Gra kulinarna: przyrządzanie hamburgerów

  Oglądana: 203240 ocena: 5.50

 • Darmowa gra Minecraft

  Darmowa gra Minecraft

  Oglądana: 158869 ocena: 7.45

 • Gra Minecraft classic

  Gra Minecraft classic

  Oglądana: 110596 ocena: 9.77

 • Jazda kombajnem

  Jazda kombajnem

  Oglądana: 109834 ocena: 9.20

 • Gra z Zygzakiem dla dzieci

  Gra z Zygzakiem dla dzieci

  Oglądana: 103011 ocena: 5.50

REKLAMA GOOGLE
cookie