Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Zobacz Nasze serwisy z grami:

Gry-dladzieci.pl

Najnowsi uzytkownicy

Darmowe gry po szkole. Najlepsze gry online dla dzieci 4934 gier

Prosta gra sudoku

Ocena gry

Tym razem mamy dla Was całkiem prostą grę związaną z sudoku. Jeżeli lubisz tego rodzaju gierki to zagraj w tą i pokonaj wszystkie z plansz jakie na Ciebie w gierce czekają. Zobacz i zagraj całkowicie za darmo.


Sudoku Omega

Ocena gry

Kolejna gra dla osób które trafiły do tej kategorii zachęcamy Was do zapoznania się z instrukcją gierki. Czym dalej dojdziecie tym plansze jakie będziecie musieli pokonać są coraz bardziej trudniejsze.


Sushi Sudoku

Ocena gry

Jeżeli lubisz tego rodzaju logiczne gierki to ta gra sushi sudoku jest właśnie dla Ciebie musimy w odpowiednie kratki wstawiać liczy używając w tym celu myszki i cyferek z klawiatury, miłej gry życzymy.


Labirynt z królikiem

Ocena gry

Wielkanocny labirynt czeka na graczy którzy chcą się z nim zmierzyć. Będziemy starali się pomóc królikowi w dotarciu do celu jakim jest dostanie się do pisanki wielkanocnej. Poprowadź go w jak najkrótszym czasie myszką, kilka plansz przed Tobą.



Labirynt Strachu

Ocena gry

W tym labiryncie mieszka znany z mitologii minotaur. Musimy się po nim ostrożnie poruszać aby nie doprowadzić do spotkania z tym minotaurem. Postaraj się jak najszybciej odszukać w labiryncie strachu drogę do celu używając strzałek.


Gra labirynt Biedronka

Ocena gry

Prosta gra z labiryntem dla dzieci gdzie występuje biedronka. To właśnie dla tej biedronki musimy odszukać drogę, chce ona się przedostać do domku, który znajduje się po drugiej stronie labiryntu. Biedronką poruszamy się przy pomocy strzałek, sterują nimi w lewo, prawo do góry i na dół. Odszukaj drogę do domu.


Gra trudny labirynt

Ocena gry

Jest to jeden z trudniejszych labiryntów jakie trafiły na stronę grajnik.pl to właśnie tutaj będziemy musieli odszukać drogę w gąszczu małych ścieżek, co nie będzie takie łatwe jakby nam się mogło wydawać. Możesz skorzystać z instrukcji gierki.


Gra z labirynetm

Ocena gry

Jeżeli lubisz szukać drogi do celu to ta gra jest właśnie dla Ciebie tutaj będziesz miał możliwość odszukania w tym labiryncie drogi do domu. Poruszamy się przy pomocy myszki którą wskazujemy drogę do celu.


Gra labirynt dla dzieci

Ocena gry

Jest to prosty w sam raz dla wszystkich dzieci labirynt w którym będziemy zajmować się jego pokonaniem. Fajna gra od Disneya już na Was czeka i jest gotowa do gry zanim w nią zagracie zapoznajcie się dokładnie z jej instrukcją.


Gra labirynt 3D

Ocena gry

W tej grze przenosimy się do labiryntu gdzie zagramy w grę w wersji 3D. Czeka na nas wiele ciekawych niespodzianek. Musimy w tym labiryncie przedostać się do punktu gdzie znajduje się dana litera, dokonujemy tego przy użyciu strzałek.


Popularne gry

 • Z wszystkich kategorii
 • Gra kulinarna: przyrządzanie hamburgerów

  Gra kulinarna: przyrządzanie hamburgerów

  Oglądana: 189833 ocena: 5.50

 • Darmowa gra Minecraft

  Darmowa gra Minecraft

  Oglądana: 121655 ocena: 7.20

 • Gra Minecraft classic

  Gra Minecraft classic

  Oglądana: 84041 ocena: 9.75

 • Gra z Zygzakiem dla dzieci

  Gra z Zygzakiem dla dzieci

  Oglądana: 79705 ocena: 10.00

 • Jazda kombajnem

  Jazda kombajnem

  Oglądana: 73592 ocena: 9.20

REKLAMA GOOGLE
cookie