Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Zobacz Nasze serwisy z grami:

Gry-dladzieci.pl

Najnowsi uzytkownicy

Darmowe gry po szkole. Najlepsze gry online dla dzieci 5068 gier

Gra Aniołki dla dzieci

Ocena gry

Przepiękna dziewczyna jaka jest aniołkiem czeka na dzieci, które mają możliwość ubrania tej postaci. Aby tego dokonać potrzebujesz jedynie myszki przy pomocy której zmieniasz ubrania dla tej postaci.


Aniołek dla dziewczyn

Ocena gry

Gra skierowana w szczególności dla dziewczyn i dziewczynek w której to będziemy mieli możliwość wystylizowania w gierce tego wspaniałego aniołka. Zobacz jakie rzeczy do makijażu znajdziecie w tej fajnej gierce.


Gra z Aniołem

Ocena gry

Prosta gra dla wszystkich z aniołem w roli głównej. W której poruszamy się myszką. Klikając kilka razy myszką mamy możliwość latania na skrzydłach tego anioła. Zbieraj monety po drodze, uratuj ludzi i pokonaj wrogów to w skrócie co musicie w tej grze dokonać.


Magiczny łuk

Ocena gry

Jest to jedyny w swoim rodzaju łuk z którego będziemy strzelali do latających balonów. Im więcej uda Wam się ich strącić tym większą liczbę punktów uda Ci się zebrać i przejść do kolejnych plansz tej gierki. Gramy myszką.Dragon Wizard

Ocena gry

Czeka już na Ciebie czarodziej na smoku gotowy d podróży i walki z demonami w postaci ptaków. Za Zarobione monety możemy zakupić dodatkową broń dla naszego smoka. Sterujemy strzałkami, strzelamy Spacją.


Gra czarodzieje z waverly place

Ocena gry

Zagraj w gierce razem z naszym czarodziejem, który będzie musiał zwalczać swoją magiczną różdżką innych wrogów. Musimy dbać o poziom mocy, który nam spada i pokazany jest w pasku. Zbieraj kapsułki aby go utrzymać. Sterowanie strzałki oraz A i S.


Magiczny czarodziej

Ocena gry

W grze będziemy zajmowali się obroną naszego zamku, którego będą co jakiś czas atakowali obcy. Mamy różdżkę którą będziemy wykonywali zaklęcia. W balonikach mamy pokazane co należy rysować i te znaki musimy myszką powtarzać.


Gra czarodziej dla dzieci

Ocena gry

Całkiem fajna gra dla wszystkich dzieci w każdym wieku gdzie przenosicie się do zamku w którym mieszka czarodziej i wykonuje różne czarodziejskie sztuczki. Tym razem musimy pokonać różdżką magiczne kulki strzelając do nich Spacją, chodzimy strzałkami.


Ubieranka z czarodziejem

Ocena gry

W tej grze ubierance czeka na Was pewien czarodziej. Którego z pewnością poznacie po włączeniu gierki. Zahęcamy Was do ubrania postaci w jego szaty, które znajdziemy bardzo dużo w tej grze online gdzie gramy strzałkami.


Alien Terminator ocalenie

Ocena gry

Ziemie chcą zaatakować istoty których statki są podobne do pająków. Musimy przy pomocy myszki naprowadzać rakiety tak aby takie statki zniszczyć. Sterujemy w grze myszką i nią też naprowadzamy rakiety. Ich ilość pokazana jest w lewym górnym rogu gierki.


Popularne gry

 • Z wszystkich kategorii
 • Gra kulinarna: przyrządzanie hamburgerów

  Gra kulinarna: przyrządzanie hamburgerów

  Oglądana: 191641 ocena: 5.50

 • Darmowa gra Minecraft

  Darmowa gra Minecraft

  Oglądana: 125708 ocena: 7.20

 • Gra Minecraft classic

  Gra Minecraft classic

  Oglądana: 87078 ocena: 9.75

 • Gra z Zygzakiem dla dzieci

  Gra z Zygzakiem dla dzieci

  Oglądana: 82000 ocena: 10.00

 • Jazda kombajnem

  Jazda kombajnem

  Oglądana: 77933 ocena: 9.20

REKLAMA GOOGLE
cookie