Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Darmowe gry po szkole. Najlepsze gry online dla dzieci 5598 gier

Iniemamocni z filmu

Ocena gry

Czeka na Was wspaniała przygoda w tej gierce gdzie dziewczyna oraz chłopak z bajki na Was już czeka. Będziemy skakać i biegać. Posługujemy się strzałkami jak i też Spacją oraz B i K.


Puzzle z Iniemamocni dla dzieci

Ocena gry

Do układania czekają już na Was puzzle w wersji online gdzie postacie z Disneya są do ułożenia z określonych elementów. Musimy tylko klikać myszką na czerwony przycisk który odkrywa nam kolejne puzzle do układania na obrazku.


Gra Iniemamocni online

Ocena gry

Czeka na Ciebie doskonała przygoda z postaciami tej bajki Disneya. Macie w gierce do wyboru dwa poziomy trudności w których to wcielamy się jednego z bohaterów i walczymy ze złem strzałkami i Spacją.


Kolorowanka z Nemo online

Ocena gry

Zarówno dla dziewczyn i dzieci oraz chłopców ta kolorowanka jest idealna. Możemy pokolorować główną postać jak i też przyjaciół wybierając przy tym odpowiednie kolory. Mamy także opcję drukowania obrazka.Nemo Disneya

Ocena gry

Takie ubieranki z Nemo nie są zbyt popularne w dodatku z taką rybą w roli głównej. Mamy do wyboru wiele kreacji i różnego rodzaju dodatków jakie w grze się znajdują.


Rybka Nemo

Ocena gry

Bardzo fajna zgadywanka dla dzieci z rybką w roli głównej. Waszym zadaniem będzie odszukać takie same dwa obrazki z postaciami z tej bajki Disneya dla najmłodszych. Wykorzystujemy w tym celu myszkę.


Puzzle z Dzwoneczkiem online

Ocena gry

Jeżeli ktoś z Was lubi układać puzzle to mamy fajną wiadomość gdyż te puzzle dają Wam możliwość układania elementów z postacią Disneya. Po prawej stronie mamy rozsypane elementy które w odpowiedni sposób układamy.


Dzwoneczek i sekret magicznych skrzydeł

Ocena gry

Kolejna kolorowanka do kolekcji jaką specjalnie dla Was przygotowaliśmy w tej gierce online. Malujemy je w z wykorzystaniem kolorów. Mamy również możliwość drukowania obrazka klikając na ikonę Print.


Wróżka dzwoneczek dla dziewczyn

Ocena gry

Tym razem ta ubieranka skierowana jest w szczególności dla dziewczynek, które z pomocą myszki chcą zmienić wygląd dla naszej postaci. Zobacz ile różnego rodzaju ubrań występuje w tej gierce.


Kolorowanka z Dzwoneczkiem

Ocena gry

Księżniczka Dzwoneczek czyli tak zwana Tinker Bell gdzie będziemy mieli do pomalowania obrazek właśnie z główną postacią jaka znajduje się na tej kolorowance. Wykorzystasz do grania myszkę jak i też kolory.


Popularne gry

 • Z wszystkich kategorii
 • Gra kulinarna: przyrządzanie hamburgerów

  Gra kulinarna: przyrządzanie hamburgerów

  Oglądana: 195885 ocena: 5.50

 • Darmowa gra Minecraft

  Darmowa gra Minecraft

  Oglądana: 136363 ocena: 7.20

 • Gra Minecraft classic

  Gra Minecraft classic

  Oglądana: 94870 ocena: 9.77

 • Jazda kombajnem

  Jazda kombajnem

  Oglądana: 88720 ocena: 9.20

 • Gra z Zygzakiem dla dzieci

  Gra z Zygzakiem dla dzieci

  Oglądana: 88571 ocena: 10.00

REKLAMA GOOGLE
cookie