Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Darmowe gry po szkole. Najlepsze gry online dla dzieci 5692 gier

Gra Bolek i Lolek online dla dzieci

Ocena gry

Zagraj w grę z Bolkiem i Lolkiem na stronie grajnik.pl. Mamy dla Was przeróżne zabawy i wiele więcej. Kilka różnych mmini gier po polsku jest już dostępne. W każdej z nich zapoznamy się z instrukcją i klawiszami jakimi mamy w gierce grać.


Puzzle online z Troskliwymi Misiami

Ocena gry

Kolejne proste dla dziewczyn i chłopców puzzle jakie będziecie mogli poukładać w których to głównymi postaciami będą oczywiście misie. Więcej informacji czeka na Was w samej grze.


Troskliwe Misie dla dzieci

Ocena gry

Do wyboru mamy jednego z kilku misiów, gdy już dokonacie właściwego wyboru postaci przechodzimy do kolejnej części gdzie zbieramy spadające z chmurek serduszka. W każdej z plansz musisz zebrać ich określoną ilość.


Ubieranka z Troskliwymi Misiami

Ocena gry

Jeden z miśków już na nas czeka abyśmy mogli go ubrać. Wokół niego jest bardzo dużo różnego rodzaju ubrań to właśnie dzięki nim będziemy mogli go ubierać i przebierać do woli.Troskliwe misie

Ocena gry

Jak zobaczycie istnieją także źle troskliwe misie. Z takimi będziecie walczyć i musicie je pokonać aby wygrać w gierce. Strzelamy z pomocą myszki.


Kolorowanka Tomek i Przyjaciele

Ocena gry

Do pomalowania mamy tutaj całkiem fajny obrazek z Tomkiem w roli głównej. Lokomotywa jest gotowa do malowania. Potrzebujesz tylko myszki i inwencji twórczej do pomalowania obrazka wybranymi przez Ciebie kolorami.


Darmowa gra Tomek i Przyjaciele dla dzieci

Ocena gry

Prosta zabawa w której mamy do zbudowania pociąg z części jakie znajdują się u dołu gierki. Nie jest ich dużo dlatego też nie powinniście mieć problemów ze zbudowaniem lokomotywy Tomek.


Lokomotywa Tomek i Przyjaciele

Ocena gry

Dla naszej lokomotywy będziemy budowali drogę aby pasażerowie którzy ją prowadzę dojechali cało i zdrowo do celu. Pierwsza plansza Wam pokaże zasady gierki. Posługuj się myszką do tej zabawy.


Udekoruj domek Peppy

Ocena gry

Nasza świnka ma nowy domek, chce się do niego wprowadzić jak najszybciej jednak ma problem z dekorowaniem mieszkania, dlatego zwróciła się do Was z pomocą abyście jej w tym pomogli.


Skakaj ze świnką Peppą

Ocena gry

Jak najwyżej uda Ci się skoczyć to zależy tylko od Ciebie. Czym więcej tym oczywiście otrzymujesz za to większą liczbę punktów. Wyniki macie możliwość zapisywania w komentarzach.


Popularne gry

 • Z wszystkich kategorii
 • Gra kulinarna: przyrządzanie hamburgerów

  Gra kulinarna: przyrządzanie hamburgerów

  Oglądana: 196470 ocena: 5.50

 • Darmowa gra Minecraft

  Darmowa gra Minecraft

  Oglądana: 138081 ocena: 7.20

 • Gra Minecraft classic

  Gra Minecraft classic

  Oglądana: 95937 ocena: 9.77

 • Jazda kombajnem

  Jazda kombajnem

  Oglądana: 90550 ocena: 9.20

 • Gra z Zygzakiem dla dzieci

  Gra z Zygzakiem dla dzieci

  Oglądana: 89724 ocena: 10.00

REKLAMA GOOGLE
cookie