Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Darmowe gry po szkole. Najlepsze gry online dla dzieci 4795 gier

Sky Patrol

Ocena gry

Kolejne wyzwanie jakie na nas czeka związku z atakami obcych. Będziemy musieli ich pokonać jeżeli zdecydujecie się na wybranie tej gierki. Naszym małym statkiem sterujemy przy pomocy myszki i nią także strzelamy do wrogów.


Alien Attack

Ocena gry

Z przeróżnych stron jesteśmy atakowani. Jednej ze stron bronimy właśnie my do pomocy mamy działo dużego kalibru z którego będziemy strzelali do wrogów. Latają oni szybko dlatego musisz celnie strzelać do wrogów używając myszki.


Strzelaj i unikaj miny

Ocena gry

Gra w której przy użyciu myszki się poruszamy po planszach jak i też nią strzelamy do wrogów. Uważaj na znajdujące się miny i inne bomby jak i też przede wszystkim na atakujących nas niemal przez cały czas wrogów z każdych ze stron.


Capt. Zambo

Ocena gry

Po załadowaniu kliknij na Play po prawej stronie następnie poruszamy się komandosem i bierzemy udział w walce. Uważamy na miny znajdujące się na naszej drodze są one zwykle koloru czerwonego. Sterowanie: strzałki oraz A do strzelania.Miny podwodne

Ocena gry

Czeka na nas ciekawa misja. Będziemy sterowali łodzią podwodną którą musimy dopłynąć do odległego celu. Na naszej drodze znajdują się miny jak i też inne góry podwodne czy bomby zrzucane przez statki, postaraj się je ominąć.


Metal Slug 3

Ocena gry

Jest to kolejna bo już 3 cześć tej gierki dla chłopców. Oczywiście jest ona do zagrania online i za darmo. Zobacz co tym razem przygotował dla Ciebie ten żołnierz i gdzie wylądujesz. Gramy strzałki oraz A,D,S.


Gra z Metal Slug

Ocena gry

Jeżeli lubcie takie gry to ta z pewnością Wam się spodoba przeniesiemy się do gorących krajów Afryki w których to będzie się toczyć ta gierka. Pokonaj w czołgu wszystkich rywali napotkanych na drodze. Sterowanie: strzałki oraz A,S,D.


Gra Metalslug

Ocena gry

Kolejna z serii metalslug dla chłopców i dzieci. Zobaczcie co tym razem zostało dla Was w tej grze przygotowane i gdzie się przeniesie nasz bohaterem. Gramy: Ctrl, Spacja, Shift oraz strzałki.


Metal Slug Rampage 4

Ocena gry

Pierwsza gra na grajniku tego rodzaju. Już niebawem kolejne tego rodzaju gry z dzielnym żołnierzem którym będziemy się poruszali po planszy i walczyli z wrogimi oddziałami. Poruszamy się W,A,S,D walczymy J,K,L. KIlka plansz czeka na Was.


Strzelanie z działa

Ocena gry

Posiadamy działo z którego będziemy zajmowali się strzelaniem do balonów. Musimy to robić w taki sposób aby nam balony nie pofrunęły do góry. Sprawdź w tej grze swoją celność. Wybierz moc i to gdzie chcesz strzelić z działa.


Popularne gry

 • Z wszystkich kategorii
 • Gra kulinarna: przyrządzanie hamburgerów

  Gra kulinarna: przyrządzanie hamburgerów

  Oglądana: 182321 ocena: 5.50

 • Darmowa gra Minecraft

  Darmowa gra Minecraft

  Oglądana: 106255 ocena: 6.50

 • Gra Minecraft classic

  Gra Minecraft classic

  Oglądana: 72103 ocena: 10.00

 • Gra z Zygzakiem dla dzieci

  Gra z Zygzakiem dla dzieci

  Oglądana: 69871 ocena: 10.00

 • Jazda kombajnem

  Jazda kombajnem

  Oglądana: 62389 ocena: 9.20

REKLAMA GOOGLE
cookie
Google+