Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Darmowe gry po szkole. Najlepsze gry online dla dzieci 5801 gier

Projektowanie samochodów dla dzieci

Ocena gry

Masz możliwość zaprojektowania samochodu swoich marzeń jakim jest między innymi ferrari, poczekaj aż gra na początku zostanie załadowana w 100% aby mieć możliwość przystąpienia do rozgrywki w której posługujecie się myszką.


Projektowanie aut dla chłopców

Ocena gry

Mamy możliwość zmiany wyglądu dla naszego auta jak tylko chcemy. Na starcie wybieramy postać, gdy jesteś początkowym graczem odblokowana jest tylko jedna z nich. Potem przystępujemy do wybrania danej klasy auta. Następny etap to jego projektowanie. Mamy do wyboru określony kolor jaki lubisz, różne rodzaje szyb czy też światła koła i wiele innych ciekawych rzeczy.


Projektowanie ogrodów 3D

Ocena gry

Gra dla dziewczyn i dzieci w projektowanie ogrodów dostępna jest w 3D oczywiście całkowicie darmowa dla Was. Mamy już przedstawiony zarys ogrodu jednak klikając myszką na poszczególne elementy jakie się w nim znajdują możemy je zmienić. Zmieniamy materiały z których są wykonane jak i też ich kolory i przedmioty, zastępując je zupełnie innymi, które pasują do naszej koncepcji wystroju danego ogrodu.


Projektowanie domów dla dzieci i dziewczyn

Ocena gry

Każdy z Was jak pokaże nam ta gierka będzie umiał projektować w wirtualnych grach jest to przede wszystkim darmowe, w wersji online i doskonała zabawa dla każdego większego i mniejszego gracza. Wykaż się wieloma zdolnościami. Tym razem będą to specyficzne domki na drzewie do projektowania przez Was. Macie oczywiście w tym projekcie całkowicie wolną rękę.Projektowanie ubrań Barbie online

Ocena gry

Dla Barbie będziemy projektować ubrania, każdej dziewczynie gra powinna przypaść do gustu. Zanim zaczniemy takie ubrania projektować wybieramy jeden z wielu stylów jakie w tej grze są podane. Mamy do wyboru między innymi: funky, sport czy też sweet i kilka innych. Gdy już wybierzemy jeden z nich wybieramy daną cześć garderoby jaką chcesz stworzyć. Potem już ostatnie zadanie jakim jest zaprojektowanie całego ciucha z wszelkimi różnymi detalami.


Projektowanie butów

Ocena gry

OD Ciebie zależy jakie buty będą modne w danym sezonie ponieważ to na Ciebie spadł ciężar ich projektowania. Mamy paletę różnych butów, będą to: buty na obcasie, na koturnie, wysokie czy też krótki, odkryte czy zakryte albo po prostu klasyczne szpilki czy buty sportowe. Gdy wybierzemy jakie chcesz projektować kolejna czynność to wybór odpowiednich wzorów, kolorów jak i też materiału z jakiego one będą wykonane. Dekorowanie butów na obcasach czeka już na Ciebie w tej gierce, którą polecamy w szczególności dla dziewczyn


Projektowanie sukienek dla dziewczyn

Ocena gry

Zostajesz projektantką sukienek, w tym właśnie się specjalizujemy. Zlecenia będą różne w niektórych zaprojektujemy bardzo krótkie i skąpe sukienki w innych będą one znacznie dłuższe. Wybierasz materiał jak i też kolor tkaniny jaki zużyje do danego projektu. Na starcie wybierasz daną część garderoby, którą będziemy przerabiali.


Projektowanie mody dla dziewczyn online

Ocena gry

W grze wcielisz się w rolę projektantki mody gdzie będziemy mieli możliwość projektowanie przeróżnych ubrań. Będą to w szczególności górne partie ubrań jak swetry i bluzki jak i też dolne: spodnie czy sukienki. Sami zajmujemy się wyborem fasonu, stylu i oczywiście tkanin jak też ich kolorów. Więcej informacji czeka na Was w samej gierce.


Sadzenie roślin dla dziewczyn i dzieci

Ocena gry

Różne rośliny mniejsze i większe będziecie sadzić do znajdujących się w grze kilku doniczek. Mamy pomoc w postaci dziewczyny jak to należy wykonać, oprócz tego szereg innych czynności będziemy wykonywać jak podlewanie roślinek.


Sadzenie nasion dla dzieci

Ocena gry

Na początku sadzimy nasionka z których będą pojawiać się rożne warzywa jak i też owoce. W każdej z plansz będziemy sadzić coraz to nowsze odmiany roślin. Czym dalej tym uprawa będzie stawać się coraz bardziej trudniejsza i wymagająca dla gracza. Mamy do dyspozycji w pierwszej z plansz nasionka jednego rodzaju, które zasadzimy jednak zanim to zrobimy należy wykopać dołek, gdy już będą w ziemi zakopujemy je i podlewamy dbając o nie w odpowiedni sposób


Popularne gry

 • Z wszystkich kategorii
 • Gra kulinarna: przyrządzanie hamburgerów

  Gra kulinarna: przyrządzanie hamburgerów

  Oglądana: 198343 ocena: 5.50

 • Darmowa gra Minecraft

  Darmowa gra Minecraft

  Oglądana: 143698 ocena: 7.20

 • Gra Minecraft classic

  Gra Minecraft classic

  Oglądana: 100124 ocena: 9.77

 • Jazda kombajnem

  Jazda kombajnem

  Oglądana: 96450 ocena: 9.20

 • Gra z Zygzakiem dla dzieci

  Gra z Zygzakiem dla dzieci

  Oglądana: 93459 ocena: 10.00

REKLAMA GOOGLE
cookie