Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Darmowe gry po szkole. Najlepsze gry online dla dzieci 5638 gier

Gra Czerwony Kapturek dla dzieci

Ocena gry

Ubieranki już na Was czekają gdyż mamy do wyboru wiele różnego rodzaju ubrań w które to macie możliwość ubrania tej dziewczyny z gierki. Zobacz co na Was czeka w tej ubierance.


Brzydkie Kaczątko dla dzieci

Ocena gry

Gierka z brzydkim kaczątkiem czeka na każdego gracza, który lubi szukać różnic. Właśnie w tek grze mamy na pierwszy rzut oka dwa takie same obrazki, jednak jest kilka różnic pomiędzy nimi, które to my musimy odszukać i wskazać myszką.


Gra Brzydkie Kaczątko

Ocena gry

Kolejne puzzle z brzydkim kaczątkiem w roli głównej które wy będziecie układać. Jeżeli tylko tego rodzaje puzzle Wam się spodobają. Układamy je z wykorzystaniem myszki.


Ubieranka Roszpunka

Ocena gry

Takie ubieranki należą do naszych ulubionych mamy nadzieję, że i Wam się spodoba. Nie jest to zbyt trudna ubieranka. Poznamy nasz postać Barbie, która wciela się w Roszpunkę.Barbie jako Roszpunka

Ocena gry

Nasza postać jaką jest Barbie wciela się w kucharkę, która to będzie przygotowywać różnego rodzaju dania. Waszym zadaniem będzie pomóc w przygotowaniu posiłku dla gości z jej pomocą


Gra księżniczka Roszpunka

Ocena gry

Macie możliwość ubrania księżniczki roszpunki w tej gierce online. Macie myszkę, dzięki której macie możliwość ubierania jak i też przebierania tej postaci. Zobacz jakie kreacje czekają na Was w grze.


Śpiąca Królewna dla dziewczyn

Ocena gry

W tej grze ukryte zostały przedmioty, dokładnie na obrazku na którym znajduje się postać księcia jak i też śpiącej księżniczki. Postaraj się je odszukać.


Gra Śpiąca Królewna

Ocena gry

Takie ubieranki jak ta dla dziewczyn gdzie ubierać będziemy księżniczkę o nazwie śpiąca królewna. Wybieramy wiele różnych ubrań i dodatków a gdy to zrobimy klikamy na ikonę Show aby zobaczyć pocałunek księcia.


Ubieranka Pokahontas

Ocena gry

Ciekawa gra dla dziewczyn z księżniczką Pokahontaz dla młodszych dzieci również ją polecamy. Wystarczy myszą przestawiać i dobierać różnego rodzaju ubrania dla naszej postaci z gierki.


Piękna i Bestia dla dziewczyn

Ocena gry

Dla wszystkich dziewczyn i dziewczynek mamy ciekawe puzzle przygotowane i dodane specjalnie dla nich na grajnik.pl. Ułóż te klocki przestawiając je w odpowiedni sposób.


Popularne gry

 • Z wszystkich kategorii
 • Gra kulinarna: przyrządzanie hamburgerów

  Gra kulinarna: przyrządzanie hamburgerów

  Oglądana: 196058 ocena: 5.50

 • Darmowa gra Minecraft

  Darmowa gra Minecraft

  Oglądana: 136803 ocena: 7.20

 • Gra Minecraft classic

  Gra Minecraft classic

  Oglądana: 95160 ocena: 9.77

 • Jazda kombajnem

  Jazda kombajnem

  Oglądana: 89230 ocena: 9.20

 • Gra z Zygzakiem dla dzieci

  Gra z Zygzakiem dla dzieci

  Oglądana: 88907 ocena: 10.00

REKLAMA GOOGLE
cookie