Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Darmowe gry po szkole. Najlepsze gry online dla dzieci 5988 gier

Transformers Zemsta Upadłych

Ocena gry

Kolejna gierka związana z Transformersami gotowa jest dla Ciebie. Tym razem wybieramy jednego z dwóch wojowników jakimi przyjdzie nam walczyć. Poruszamy się W,A,D, Z - walczymy a przy pomocy C - zmieniamy się w pojazd z robota i na odwrót. Myszką kierujemy działkiem i strzelamy do wrogów.


Gra Kolejka Linowa

Ocena gry

Różnego rodzaju kolejki linowe możemy zobaczyć w górach, tym razem czeka na Was ona do dyspozycji w tej grze. Istnieje możliwość gry na 1 lub 2 osoby, gramy strzałkami, gracz drugi W oraz S. Zadaniem Waszym jest przewieść jak najwięcej osób wagonikami kolejki z punktu A do punktu B, czekać będą po drodze oczywiście różnego rodzaju przeszkody.


Gra samochodziki na lodzie online

Ocena gry

Klasyczna gra znana praktycznie przez wszystkich przeznaczona zarówno dla chłopców jak i też dzieci. Małymi samochodzikami będziemy poruszali się po lodzie i strzelali przy ich pomocy bramki. Wygrywa oczywiście ta drużyna która uzbiera największą liczbę bramek. Mamy możliwość grania na 1 lub 2 osoby, sterowanie w grze.


Gra Big Time Rush online

Ocena gry

Jest to gra dla dziewczyn, dzieci oraz chłopców. Poznamy tutaj chłopaków z Big Time Rush, ubieranki dla nich i zmiana wyglądu jest już gwarantowana. Do dyspozycji mamy tutaj trzy postacie. Są to James, Kendall oraz Logan, odmień wygląd całej trójki i zobacz jak będą wyglądali. Użyj do tego myszki. Gra od Nickelodeon czeka na Was.Gra Pan Robótka po polsku

Ocena gry

Postać Pan robótka znana jest z kanału cbeebies, jest to pierwsza jak i też 2 cześć tej fajnej gry dla dzieci oczywiście jest ona za darmo. Naszym zadaniem w tej gierce będzie odszukanie dwóch takich samych obrazków i wskazanie ich przy pomocy myszki. Postaraj się je odszukać w jak najkrótszym czasie i uzyskać jak największą liczbę punktów.


Gra Krowa i Kurczak

Ocena gry

Zagraj w gierki z bajki krowa i kurczak dla dzieci. Do ułożenia będziemy tutaj mieli puzzle składające się z 25 elementów. Układamy je przy pomocy myszki. Zobacz czy uda Ci się ułożyć taki obrazek w wersji online.


Jetsonowie Boomerang

Ocena gry

Kolejna gierka z rodziną Jetsonów w roli głównej czeka na gracza który odwiedzi stronę grajnik.pl. Mamy tutaj możliwość wykorzystując myszkę układania obrazka z bajki Jetsonowie Boomerang. Nie jest to takie trudne zobaczcie sami.


Gra Jetsonowie online

Ocena gry

W tej grze wybieramy się do świata Jetsonów w którym będziemy latać ich podniebnymi samolotami. W grze mamy do wykonania pewną misję z rodziną Jetsonów w której musimy ich poprowadzić do celu wykorzystując przy tym strzałkami i spację.


Gra z Flinstonami

Ocena gry

W tej grze będziemy mogli poruszać się pojazdami jakie występowały w bajce i były napędzane stopami. Będziemy zbierać znajdujące się na planszy jedzenie i uważać przy tym aby nie zaliczyć wywrotki, sterując pojazdem strzałkami.


Gra Flinston w bobsleju

Ocena gry

Bobslej Flinstonów już na Ciebie czeka a a w nim siedzi już gotowy dor startu Fred Flinston. Zbieraj znajdujące się na drodze przedmioty, które dają Ci dodatkowe punkty jak i też litery. Postaraj się unikać przeszkód w postaci lodowych ścian, steruj strzałkami, i pokonuj kolejne bariery z czasem przygotowane dla Ciebie.


Popularne gry

 • Z wszystkich kategorii
 • Gra kulinarna: przyrządzanie hamburgerów

  Gra kulinarna: przyrządzanie hamburgerów

  Oglądana: 211457 ocena: 4.00

 • Darmowa gra Minecraft

  Darmowa gra Minecraft

  Oglądana: 187540 ocena: 7.85

 • Jazda kombajnem

  Jazda kombajnem

  Oglądana: 134121 ocena: 7.57

 • Gra Minecraft classic

  Gra Minecraft classic

  Oglądana: 129867 ocena: 9.77

 • Gra z Zygzakiem dla dzieci

  Gra z Zygzakiem dla dzieci

  Oglądana: 120442 ocena: 5.50

REKLAMA GOOGLE
cookie