Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Zobacz Nasze serwisy z grami:

Gry-dladzieci.pl

Najnowsi uzytkownicy

Darmowe gry po szkole. Najlepsze gry online dla dzieci 4931 gier

Logiczne sudoku

Ocena gry

Dla fanów sudoku w szczególności dla dzieci ponieważ jest to prosta gra przeznaczona dla nich w której będziemy zajmowali się układaniem sudoku. W grze mamy jeszcze dokładną instrukcję dotyczącą tej gierki online.


Gra Farma z kurczakami

Ocena gry

Pracujemy na farmie z kurczakami w pewnej wiosce. Naszym zadaniem będzie uwolnić jak największą liczbę kurczaków. W tym celu musimy je wystrzelić w taki sposób aby spadły na materac i przeleciały na drugą część gospodarstwa za płot.


Dekorowanie farmy

Ocena gry

Tutaj możemy się trochę popisać i stworzyć farmę wedle własnego pomysłu. Wszystkie niezbędne przedmioty do dekorowania jak i też zwierzątka znajdziemy w pasku u dołu gierki. Używamy do tego myszkę komputerową.


Kolorowanka Farmerska

Ocena gry

Prosta kolorowanka która jest związana z farmą dla dzieci. Mamy opcję malowania obrazka na naszej stronie grajnik lub też możemy klikając na ikonę drukarki wydrukować ten obrazek. Mamy kilkanaście kolorów do wyboru.Sprzedajemy na farmie

Ocena gry

Pracujemy na farmie gdzie mamy swój mały ogródek, którego niemal przez cały czas uprawiamy. Z racji tego, że poświęcamy mu dużo czasu mamy najlepsze kwiatki w okolicy dzięki temu każdy do nas po nie przychodzi a my je sprzedajemy.


Magiczny ogród

Ocena gry

Jest to nietypowy ogród w którym się znajdziemy. Aby dowiedzieć się co jest w nim takiego tajemniczego należy włączyć gierkę. W tym ogrodzie będziemy sadzili tajemnicze roślinki. Na początku wykopiemy dołek, wrzucimy nasionka i będziemy dbali o nie aż wyrośnie nam...


Gra symulator prawa jazdy online

Ocena gry

Czeka na Was darmowy symulator prawa jazdy w wersji online. W tej grze będziemy uczyli się jeździć jednym z pojazdów. Będziemy mieli do wykonania przeróżne zadania. Sami wybieramy trasę po jakiej będziemy się poruszali. Steruje samochodem strzałkami.


Gra Symulator Koparki

Ocena gry

Czeka na Was w tej grze fajny symulator koparki za darmo w tej grze będziemy mieli możliwość rozburzania budowli przy pomocy łychy, którą posiada nasza koparka. Sterowanie w grze odbywa się strzałkami oraz Spacją. Postaraj się zniszczyć jak najwięcej budynków.


Gra symylator farmy

Ocena gry

Dla osób które lubią symulatory mamy coś specjalnego będzie to symulator farmy gdzie się przeniesiemy i będziemy mieli możliwość rozwijania własnej farmy. Do tego potrzebować będziemy myszki. Zobacz dokładnie na czym polega ta gra.


Gra symulator jazdy

Ocena gry

W tej grze będziemy mieli za zadanie ćwiczyć nasza jazdę na symulatorze takiej jazdy jaki na Was już czeka w tej grze. Sterujemy strzałkami, a dokładną instrukcje znajdziemy w samej grze online. Jest to świetna zabawa za darmo.


Popularne gry

 • Z wszystkich kategorii
 • Gra kulinarna: przyrządzanie hamburgerów

  Gra kulinarna: przyrządzanie hamburgerów

  Oglądana: 189773 ocena: 5.50

 • Darmowa gra Minecraft

  Darmowa gra Minecraft

  Oglądana: 121526 ocena: 7.20

 • Gra Minecraft classic

  Gra Minecraft classic

  Oglądana: 83936 ocena: 9.75

 • Gra z Zygzakiem dla dzieci

  Gra z Zygzakiem dla dzieci

  Oglądana: 79619 ocena: 10.00

 • Jazda kombajnem

  Jazda kombajnem

  Oglądana: 73466 ocena: 9.20

REKLAMA GOOGLE
cookie