Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Darmowe gry po szkole. Najlepsze gry online dla dzieci 5154 gier

Gra karetka pogotowia

Ocena gry

W tej grze będziemy kierować tą karetką pogotowia, która ma do przejechania określony dystans. Możemy zobaczyć ile mamy do pokonania na pasku oznaczonym jaki KM. Po drodze zbieramy punkty, musimy zdobyć ich określoną ilość co pozwoli nam grać dalej. Uważaj na swoje życie, które się traci za stłuczki.


Karetka Ben 10 dla dzieci

Ocena gry

Tym razem za kierowcę karetki pogotowia wcieliła się postać super bohatera jaką jest Ben 10. To właśnie on będzie sterował karetką i postara się jak najszybciej dojechać nią we wskazane w tej grze miejsce. Nie będzie to jednak takie łatwe zadanie do wykonania.


Karetką do szpitala

Ocena gry

W tej grze karetka wiezie rannego pacjenta i musi jak najszybciej dotrzeć do szpitala. Jednak ma do pokonania wiele różnych uliczek. Właśnie taki obrazek przedstawia nam ta gra w której musimy odszukać drogi do szpitala. Więcej informacji znajdziecie w samej grze.


Transporter Truck

Ocena gry

Zajmujemy się szeroko rozumianym terminem transportu. Przewozimy naszym samochodem różnego rodzaju ładunki. Transportować będziemy mniejsze i większe przedmioty. Wszystkie z nich muszą dotrzeć we wskazane miejsce cało i zdrowo.Gra transport przedmiotów

Ocena gry

W tej grze jesteśmy pracownikiem jednego z ZOO. Pracujemy jako kierowca ciężarówki, który zajmuje się transportowaniem różnych przedmiotów do zoo. Będzie to w szczególności jedzenie ale też inne paczki. Gramy strzałkami


Gra Sim Taxi 2

Ocena gry

Kolejna z tej serii gra związana z taksówką w której to będziemy pracować jako taksówkarz, który będzie się zajmował przewożeniem osób. Do gierki używamy strzałek jak i też R, H i Spacji. Dokładana instrukcja i zadania znajdują się w gierce.


Wodna taksówka

Ocena gry

Będzie to niezbyt popularna taksówka jaką będziemy mieli do obsługi. W tej grze mamy mapę na której pokazane mamy miejsce w które mamy dotrzeć aby móc odebrać pacjentów. Sterujemy motorówką Taxi po kanałach.


Sim Taxi Amsterdam

Ocena gry

Pracujemy w korporacji taksówek w której to będziemy zarabiali określone pieniądze w zamian za wykonywane kursy. Im szybciej zawieziemy pasażera we wskazane miejsce, tym większą ilość gotówki zarobki, co pozwoli nam przejść do kolejnej planszy.


Sim Taxi - Lotopolis City

Ocena gry

Pracujemy w jednej z korporacji taksówek jako taksówkarza. Będziemy zajmowali się przewożeniem pasażerów. Wykonujemy przeróżne kursy, za które będziemy zarabiali określone pieniądze. Jeżeli uzbieramy określoną ilość awansujemy do kolejnych plansz.


Gra skutery dla dzieci

Ocena gry

Gra dla dzieci ze skuterami w której przy pomocy myszki będziemy rysowali drogę dla skutera, którym kieruje małpka. Musi ona być w taki sposób aby zebrać jak największą ilość bananów znajdujących się na trasie przejazdu.


Popularne gry

 • Z wszystkich kategorii
 • Gra kulinarna: przyrządzanie hamburgerów

  Gra kulinarna: przyrządzanie hamburgerów

  Oglądana: 192233 ocena: 5.50

 • Darmowa gra Minecraft

  Darmowa gra Minecraft

  Oglądana: 127318 ocena: 7.20

 • Gra Minecraft classic

  Gra Minecraft classic

  Oglądana: 88134 ocena: 9.75

 • Gra z Zygzakiem dla dzieci

  Gra z Zygzakiem dla dzieci

  Oglądana: 82889 ocena: 10.00

 • Jazda kombajnem

  Jazda kombajnem

  Oglądana: 79730 ocena: 9.20

REKLAMA GOOGLE
cookie