Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Darmowe gry po szkole. Najlepsze gry online dla dzieci 5202 gier

Gra Hodowla kur i gęsi

Ocena gry

Kolejna gra z serii gdzie będziemy zajmować się hodowlą kur oraz gęsi. Mamy kurnik w którym te kury i gęsi będą mieszkać. Jeżeli będziemy o nie dbać i je karmić oraz sprzątać po nich to w zamian będziemy od nich dostawać świeże jajka.


Gra hodowla rybek

Ocena gry

Jeżeli nie mieliście jeszcze nigdy akwarium to w tej grze macie możliwość hodowania rybek. Na początku jednak musimy od podstaw stworzyć swoje własne akwarium. Zajmować będziemy się jego dekoracją. Na samym końcu dodamy do niego rybki.


Gra hodowla świnek

Ocena gry

W tej grze pracujemy w gospodarstwie rolnym gdzie zajmować będziemy się hodowlą świni. Będziemy musieli spełniać wiele zachcianek do tych podstawowych będzie należało między innymi karmienie jak i też pojenie i dbanie o ich czystość.


Gra hodowla zwierząt

Ocena gry

Gra dla Was wszystkich w której to będziemy zajmować się hodowaniem zwierząt. Na początku mamy cztery zwierzątka jakimi będziemy się zajmować. Do naszych obowiązków będzie między innymi podawanie im picia, dawanie jedzenia jak i też wiele innych czynności jak czyszczenie i kolejne obowiązku jakie będą się pojawiać w kolejnych planszach.Gra pole dla dzieci

Ocena gry

W tej grze do naszej dyspozycji mamy pole które będziemy uprawiać. Na początku musimy przy pomocy łopaty wykopać dziurę, następnie sadzimy nasiona, zakopujemy je i podlewamy, jeżeli pojawi się kret mamy młotek do jego zwalczania.


Gra z polem online

Ocena gry

Dostaliśmy w spadku małą farmę, którą postaramy się zająć i dbać o nią jak najlepiej jest to możliwe. Mamy małe pole, o które niemal przez cały czas będziemy dbać. Możesz skorzystać z wielu ciekawych podpowiedzi w grze.


Gra sadzimy na polu

Ocena gry

Mamy małe gospodarstwo rolne, którym niemal przez cały czas się opiekujemy. Zanim zaczynamy rozgrywkę klikamy na ikonę Continue a następnie wybieramy jedną z dwóch postaci, po wybraniu jej przystępujemy do gry w którym przecinamy pole w ten sposób je obsadzając roślinami. Używamy do grania strzałkami.


Obrona pola

Ocena gry

Kolejna gra która jest związana z polem. W tej grze niebawem mamy zasadzić marchewki, jednak pojawiły się na nim krety, które przy pomocy specjalnego narzędzia mamy za zadanie przegonić z naszego pola. Sterowanie odbywa się myszką.


Gra uprawa pola

Ocena gry

W tej grze będziemy uprawiać pole. Sadzić na nim będziemy kukurydzę. Na początku zajmować będziemy się jej sadzeniem, następnie gdy dojrzeje i nabierze żółtego koloru możemy wtedy plon zebrać. Uważaj na ptaki, które mogą zjeść nasiona. Poruszamy się strzałkami, Spacją sadzimy nasiona i przeganiamy ptaki.


Praca na polu

Ocena gry

Przeniesiemy się do gospodarstwa rolnego gdzie mamy zająć się uprawą naszego kawałka ziemi. Pole czeka już na Ciebie abyś mogła na nim zasadzić przeróżne warzywa jak i też owoce. Dbamy o plony, które następnie będziemy mogli zawieść na targ i je sprzedać.


Popularne gry

 • Z wszystkich kategorii
 • Gra kulinarna: przyrządzanie hamburgerów

  Gra kulinarna: przyrządzanie hamburgerów

  Oglądana: 192502 ocena: 5.50

 • Darmowa gra Minecraft

  Darmowa gra Minecraft

  Oglądana: 128023 ocena: 7.20

 • Gra Minecraft classic

  Gra Minecraft classic

  Oglądana: 88705 ocena: 9.75

 • Gra z Zygzakiem dla dzieci

  Gra z Zygzakiem dla dzieci

  Oglądana: 83284 ocena: 10.00

 • Jazda kombajnem

  Jazda kombajnem

  Oglądana: 80465 ocena: 9.20

REKLAMA GOOGLE
cookie