Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Gra burzenie mostu

8 plansz udało mi się pokonać ale daje było bardzo trudno i poległem.

2015-10-08 19:58:53
Lodowa droga

Driftowanie to jest właśnie to czym się zajmuje na co dzień.

2015-10-08 19:58:38
Figurki w cieście

Fajna i ciekawa gierka moja córka ją uwielbia.

2015-10-08 19:58:21
Gra o złocie

Nie jest łatwo łapać takiego złota sam się o tym przekonałem.

2015-10-08 19:58:05
Gra w poszukiwanie złota

Czasami lubię poszukać Sobie złota, a Wy lubicie?

2015-10-08 19:57:40
Żołnierz

lol ale beka

2015-10-05 20:42:23

Darmowe gry po szkole. Najlepsze gry online dla dzieci 8553 gier

Zaparkuj budownicze maszyny

Ocena gry

Tym rzem jest już po pracy i pracownicy zostawili maszyny budownicze na placu. Niebawem ma padać deszcz dlatego musimy je zaparkować we wskazane miejsca. Postaraj się tego dokonać w jak najkrótszym miejscu.


Samochów na budowę

Ocena gry

Kolejna praca z samochodami które są jak najbardziej przydatne na różnego rodzaju budowach w których biorą udział i przewożą różnego rodzaju towary. Czeka na Ciebie 12 misji za zarobione pieniądze możemy polepszać nasz pojazd.


Wyścigi budowlanymi potworami

Ocena gry

Takie duże maszyny nie tylko są potrzebne na budowie jak zobaczycie w tej gierce można się również nimi ścigać. Jednak to będą ekstremalne wyścigi, które Wam polecamy. Zobacz na którym miejscu uda Ci się dojechać do mety jak w ogóle będzie to możliwe.


Ciężarówki budowlane

Ocena gry

Budownicze maszyny znajdziemy w tej grze. To właśnie dzięki tego rodzaju pojazdom mamy niepowtarzalną możliwość budowania różnego rodzaju budynków czy też innych rzeczy. To one potrafią przewozić bardzo duże ładunki, zresztą zobaczcie sami.Budowlane pojazdy

Ocena gry

Tego rodzaju pojazdy w szczególności sprawdzają się na budowach gdzie są bardzo potrzebne gdyż mają możliwość przywiezienia różnego rodzaju surowców jak kamienie czy też piasek. W tej grze właśnie kilka tego rodzaju misji na Ciebie czeka.


Pojazd z naczepą

Ocena gry

Czeka na Was kilka mniejszych i większych misji. Gdzie pojazd musimy połączyć z przyczepą, która stoi obok niego i zajechać we wskazane w grze miejsce. Kręcimy kierownicą z pomocą strzałek. Postaraj się perfekcyjnie dojechać do celu.


Ural Truck bez przyczepy

Ocena gry

ten nasz bardzo mocny truck potrafi wjechać niemal wszędzie i ma bardzo mocny silnik. Dużo ładunku przewozi w trudnych warunkach. Właśnie do takich zadań na Syberii te pojazdy zostały między innymi przygotowane.


Truck Trial

Ocena gry

Kolejna tego rodzaju gra w której sterujemy dużym pojazdem i wykonujemy powierzone nam zadania aby cało i zdrowo z ładunkiem dojechać do celu sterując strzałkami. Zobacz ile punktów uda Ci się uzbierać w gierce online.


Tir bez naczepy

Ocena gry

Poruszamy się tuta pojazdem który nie ma naczepy jednak jazda i tak jest trudna gdyż będziemy jeździć po pustyni gdzie pełno jest górek i wzniesień. Zbieramy znajdujące się na naszej drodze gwiazdki, postaraj się uzbierać je wszystkie.


12 Wheeler - amerykańska ciężarówka

Ocena gry

Kolejny pojazd składający się z 12 kół dzięki którym potrafi przewozić naprawdę duże ładunki na duże odległości. Poradzi Sobie z każdym wzniesieniem oraz większą i mniejszą górką jaka na niego w grze czeka.


Amerykański pojazd

Ocena gry

Do naszej dyspozycji należy bardzo dużo 18 kołowy pojazd. Zobacz jak się takim z naczepą steruje nie jest to najłatwiejsze w szczególności jeżeli pokonujemy nim dużo zakrętów ostrych na drogach z innymi pojazdami koło nas.


Tiry amerykańskie na drogach

Ocena gry

W tej grze poruszamy się specyficznymi pojazdami jakimi będą tiry z ameryki. To własnie takimi dużymi pojazdami będziemy w różnego rodzaju miejscach parkować. Mamy na to ograniczony czas w którym to będziemy musieli się wyrobić. Zobacz czy Ci się to uda.


Popularne gry

 • Z wszystkich kategorii
 • Gra kulinarna: przyrządzanie hamburgerów

  Gra kulinarna: przyrządzanie hamburgerów

  Oglądana: 217786 ocena: 4.00

 • Darmowa gra Minecraft

  Darmowa gra Minecraft

  Oglądana: 206736 ocena: 7.36

 • Jazda kombajnem

  Jazda kombajnem

  Oglądana: 157348 ocena: 7.57

 • Gra Minecraft classic

  Gra Minecraft classic

  Oglądana: 144526 ocena: 9.29

 • Gra z Zygzakiem dla dzieci

  Gra z Zygzakiem dla dzieci

  Oglądana: 131411 ocena: 5.50

 • Auta wyścig

  Auta wyścig

  Oglądana: 122902 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie