Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Darmowe gry po szkole. Najlepsze gry online dla dzieci 5965 gier

Dora dla chłopców

Ocena gry

Kolejna gierka z tą dziewczyną którą chcieliśmy przeznaczyć w szczególności dla chłopców. Z działka w gierce będziemy strzelać ze specjalnego działka do latających obiektów. Sterowanie w dół i w górę odbywa się strzałkami, strzelamy Spacja.


Gra Dora the Eplorer

Ocena gry

Wraz z naszą postacią wybieramy się na wycieczkę do dżungli. Jednak zgubiliśmy gdzieś w tym gąszczu drzew i krzaków naszą mapę, bez której nie będziemy mogli wrócić do domu. Musimy tą mapę odszukać na planszy i wskazać myszką.


Gra Dora po polsku online

Ocena gry

Tym razem w tej grze wraz z naszą koleżanką Dorą oraz jej mamą wybierzemy się w edukacyjną podróż do miasta. Będziemy poruszać się samochodem po drodze gdzie na nas będę czekać różnego rodzaju zadania jakie będziemy musieli wykonać.


Gra Dora i Diego dla dzieci

Ocena gry

Oprócz tej dwójki przyjaciół czeka na Was także Butek, który uwielbia zabawę. Razem z całą trójką oraz ich przyjaciółmi baw się dobrze. Czeka na Was wiele plansz. W każdej z nich naszym zdaniem będzie odszukanie złotych monet, które znajdują się na ziemi.Gra Dora i Butek

Ocena gry

Kolejna produkcja czeka na wszystkich graczy. Tym razem oprócz naszej podróżniczki będzie również jej przyjaciel butek czyli boots. To właśnie jego będziemy tutaj poszukiwali. Skrywa się on w lesie za różnego rodzaju krzakami czy też drzewem. Przy pomocy myszki odszukaj go i kliknij na niego gdy go znajdziesz.


Gra gotowanie Dora

Ocena gry

Nowa seria gdzie czekają na Ciebie gry w których z naszą podróżniczką będziemy mieli możliwość gotowanie różnego rodzaju potraw. Czeka na Ciebie książka kucharska z której to właśnie będziemy przygotowywać dane danie. Posługujemy się myszką.


Dora dla najmłodszych

Ocena gry

Jest to kolejna niezwykle ciekawa gierka związana z naszą podróżniczką Dora the Explorer. Zobacz co tym razem przygotowała dla Ciebie ta podróżniczka. W gierce posługiwać się będziecie przy pomocy myszki komputerowej.


Ben 10 3D

Ocena gry

Dla osób które lubią szalone wyścigi i wróciły właśnie ze szkoły. Wystarczy ją tylko wybrać i poczekać na jej załadowanie aby mieć możliwość ścigania się na różnych torach przy pomocy strzałek z różnymi przeciwnikami jacy dla Nas zostali przygotowani.


Gra projektantka mody

Ocena gry

Gra w której będziecie mogli się wykazać swoimi zdolnościami jeżeli chodzi o projektowanie. W szczególności jest ona dedykowana dla dziewczyn i dzieci. Oczywiście gierka jest darmowa i w wersji online dla każdego gracza posiadającego myszkę, która wymagana jest do gry.


Gra zupa z kurczaka

Ocena gry

Kolejna do kolekcji gotowanka dla dziewczyn, które są już po szkole i mają trochę wolnego czasu aby zagrać w tego rodzaju gierki. Tym razem wyzwaniem dla Was będzie ugotowanie zupy, zobaczcie jak Wam to wyjdzie i co na Was tutaj w grze czeka.


Popularne gry

 • Z wszystkich kategorii
 • Gra kulinarna: przyrządzanie hamburgerów

  Gra kulinarna: przyrządzanie hamburgerów

  Oglądana: 203491 ocena: 5.50

 • Darmowa gra Minecraft

  Darmowa gra Minecraft

  Oglądana: 159722 ocena: 7.45

 • Gra Minecraft classic

  Gra Minecraft classic

  Oglądana: 111235 ocena: 9.77

 • Jazda kombajnem

  Jazda kombajnem

  Oglądana: 110605 ocena: 9.20

 • Gra z Zygzakiem dla dzieci

  Gra z Zygzakiem dla dzieci

  Oglądana: 103685 ocena: 5.50

REKLAMA GOOGLE
cookie