Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Darmowe gry po szkole. Najlepsze gry online dla dzieci 5238 gier

Gra gospodarstwo zwierząt

Ocena gry

Mamy małe gospodarstwo gdzie będziemy zajmowali się zwierzętami. Będziemy musieli się nimi opiekować i dbać o nie. Będziemy musieli te zwierzęta poić jak i też dawać im sianko do jedzenia. Będziemy także zajmować się szczotkowaniem tych zwierzątek.


Gra gospodarstwo rolne

Ocena gry

Zaczynamy grę na gospodarstwie rolnym zanim rozpoczniemy zabawę podajemy ksywkę pod jaką chcemy grać jak i też płeć naszego gracza. Następnie czeka na nas kilkanaście plansz, jakie będziemy mogli pokonać. Zagramy myszką w gierce.


Uprawa pola

Ocena gry

Przed nami będzie kawałek pola, które my zagospodarujemy i będziemy na nim uprawiać rośliny jak i też będziemy zajmować się hodowlą zwierzątek. W grze znajdziemy instrukcję z jaką należy postępować. Graj przy pomocy myszki.


Dekorowanie uprawy roli

Ocena gry

Mamy do wybrania jedną z czterech opcji. Po wyboru jednej z nich mamy możliwość udekorowania terenu jaki znajduje się w grze. Na części może się znajdować pole pod uprawę albo całkowicie inaczej może wyglądać teren udekorowany przez Was.Gra sad

Ocena gry

Zajmiemy się w tej grze pracą w sadzie gdzie hodować będziemy drzewka owocowe. Do naszych obowiązków będzie należało między innymi podlewanie tych drzewek jak i też ich nawożenie. Obok drzewka pojawi się ikonka z dymkiem jeżeli czegoś potrzebuje.


Gra uprawa farmy

Ocena gry

Zostaliśmy wysłani w odległy zakamarek gdzie będziemy uprawiali naszą małą farmę. Na początku w grze będziemy musieli stworzyć naszego gracza, potem już tylko zapoznajemy się z instrukcją i możemy zacząć grać i rozwijać naszą farmę.


Gra uprawa roślin

Ocena gry

Czeka na nas uprawa roślin jaka została przygotowana w grze. Mamy do obsiania pole w kukurydzę. Oczywiście plon za jakiś czas dojrzeje a my musimy go zebrać. Uważać należy na latające ptaki, które bardzo szybko mogą nam wydziobać wszystkie nasiona. Używamy strzałek i Spacji do obsadzenia i przeganiania ptaków.


Gra uprawa roli

Ocena gry

Zachęcamy Was do uprawiania roli jaka dla Ciebie została przygotowana w tej grze online. Mamy małe pole, które na początku musimy obsadzić ziarenkami i dbaniem o to pole. Dowiedz się czy uprawa roli jest taka łatwa czy też nie. Posługujemy się w gierce myszką.


Podlewanie kwiatków

Ocena gry

Fajna gra czeka na Was wszystkich w której zajmujemy się podlewaniem roślin jakimi są kwiatki. Co chwilę one więdną> Mamy do podlewanie konewkę i myszką je podlewamy tak aby nie zwiędły. Zobacz jak Ci idzie i ile plansz pokonasz.


Gra podlewanie roślin

Ocena gry

Fajna gra zręcznościowa w której będziemy zajmować się podlewaniem roślin. Do pomocy mamy samochód, którym się poruszamy i podlewamy znajdujące się po prawej oraz po lewej stronie krzewy. Podlewaj te zżółknięte. Podlewamy myszką, Spacją zatrzymujemy pojazd jeżeli chcemy podlewać.


Popularne gry

 • Z wszystkich kategorii
 • Gra kulinarna: przyrządzanie hamburgerów

  Gra kulinarna: przyrządzanie hamburgerów

  Oglądana: 193286 ocena: 5.50

 • Darmowa gra Minecraft

  Darmowa gra Minecraft

  Oglądana: 130248 ocena: 7.20

 • Gra Minecraft classic

  Gra Minecraft classic

  Oglądana: 90381 ocena: 9.77

 • Gra z Zygzakiem dla dzieci

  Gra z Zygzakiem dla dzieci

  Oglądana: 84592 ocena: 10.00

 • Jazda kombajnem

  Jazda kombajnem

  Oglądana: 82445 ocena: 9.20

REKLAMA GOOGLE
cookie