Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Darmowe gry po szkole. Najlepsze gry online dla dzieci 8546 gier

Dzwoneczkowy domek

Ocena gry

bardzo fajna gierka dla dzieci. Polega ona na odnalezieniu ukrytych rzeczy w domu dzwoneczka. następnie trzeba udekorować od nowa jej domek. Sterowanie za pomocą myszki


Jazda autokarem

Ocena gry

Jest to fajna gra dla chłopców. Polega ona jeździe autokarem po zatłoczonym mieście. sterowanie jest za pomocą klawiatury


Parkowanie samochodu

Ocena gry

Nasze zadanie nie będzie łatwe w tej grze. Musimy zaparkować samochód we właściwe miejsce. Należy dodać że jest ślisko a samochód ma wiele bagaży.


Spa

Ocena gry

To typowa gra dla kobiet. Musimy pomagać zaniedbanym kobietom by były piękne. Rób wszystko zgodnie z instrukcją.Jazda autobusem

Ocena gry

Jazda autobusem jest zazwyczaj trudniejsze niż zwykłego samochodu. Musimy go tak prowadzić by nie wjechać na przeszkody. Kolejne zadanie to przewóz ludzi.


Dzwoneczek

Ocena gry

Tym razem będziemy mieć przyjemność pograć z bohaterką bajki Dzwoneczkiem. Na początku będziemy zbierać potrzebna przedmioty. Zagraj by zobaczyć co Cię jeszcze czeka.


Pomoc księżniczce

Ocena gry

Pomoc księżniczce takie zadanie czeka nas w tej grze. Musimy to zrobić przez dostarczeniu jej ciastka. Nie jest to takie łatwe ponieważ czeka nas wiele przeszkód.


Trendy kobieta

Ocena gry

Musimy tym razem wystylizować kobietę by wyglądała bardzo pięknie. Musimy zacząć od wyglądu dopiero zabierzmy się za ubrania. Gramy myszką.


Wyścig plemników

Ocena gry

W tej grze należy sterować czarnym plemniczkiem tak by był najszybszy. Należy uważać na ścianki by na nie nie wpadał. Sterowanie za pomocą strzałek.


Miss piękności

Ocena gry

Nasza bohaterka za chwilę musi wyjść na wybieg gdzie musi dobrze się zaprezentować. Niestety nie wiem jak się ubrać. Pomóż jej w tym by wyglądała naprawdę pięknie.


Popularne gry

 • Z wszystkich kategorii
 • Gra kulinarna: przyrządzanie hamburgerów

  Gra kulinarna: przyrządzanie hamburgerów

  Oglądana: 215924 ocena: 4.00

 • Darmowa gra Minecraft

  Darmowa gra Minecraft

  Oglądana: 201904 ocena: 7.36

 • Jazda kombajnem

  Jazda kombajnem

  Oglądana: 150826 ocena: 7.57

 • Gra Minecraft classic

  Gra Minecraft classic

  Oglądana: 140722 ocena: 9.29

 • Gra z Zygzakiem dla dzieci

  Gra z Zygzakiem dla dzieci

  Oglądana: 128545 ocena: 5.50

REKLAMA GOOGLE
cookie