Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Zobacz Nasze serwisy z grami:

Gry-dladzieci.pl

Najnowsi uzytkownicy

Darmowe gry po szkole. Najlepsze gry online dla dzieci 4934 gier

Logiczne bąbelki

Ocena gry

Na planszy tej gry będziemy mieli bardzo dużo różnego rodzaju i koloru bąbelek. Mamy także na samym dole planszy działko z którego będziemy kulkami do tych bąbelek strzelać. Należy to robić w taki sposób aby obok siebie znalazło się minimum trzy takiego samego koloru kulki.


Zabawa ekologiczna dla dzieci

Ocena gry

Darmowa gra ekologiczna dla dzieci czeka już na Was. W tej grze niemal przez cały czas będziemy zajmowali się segregacją do pojemników odpowiednich odpadów. Do naszej dyspozycji jest działko którym sterujemy w taki sposób aby odpowiedniego koloru przedmioty wpadały do pojemników takiego samego koloru.


Gra Logiczna dla dzieci

Ocena gry

Bardzo fajna gra logiczna dla wszystkich dzieci w której to będziemy w odpowiedni sposób puszczać kulki różnego koloru tak aby zgarnąć te znajdujące się w grze. Przygotowane dla Ciebie zostało kilkanaście wspaniałych plansz.


Logiczne sudoku

Ocena gry

Dla fanów sudoku w szczególności dla dzieci ponieważ jest to prosta gra przeznaczona dla nich w której będziemy zajmowali się układaniem sudoku. W grze mamy jeszcze dokładną instrukcję dotyczącą tej gierki online.Gra Farma z kurczakami

Ocena gry

Pracujemy na farmie z kurczakami w pewnej wiosce. Naszym zadaniem będzie uwolnić jak największą liczbę kurczaków. W tym celu musimy je wystrzelić w taki sposób aby spadły na materac i przeleciały na drugą część gospodarstwa za płot.


Dekorowanie farmy

Ocena gry

Tutaj możemy się trochę popisać i stworzyć farmę wedle własnego pomysłu. Wszystkie niezbędne przedmioty do dekorowania jak i też zwierzątka znajdziemy w pasku u dołu gierki. Używamy do tego myszkę komputerową.


Kolorowanka Farmerska

Ocena gry

Prosta kolorowanka która jest związana z farmą dla dzieci. Mamy opcję malowania obrazka na naszej stronie grajnik lub też możemy klikając na ikonę drukarki wydrukować ten obrazek. Mamy kilkanaście kolorów do wyboru.


Sprzedajemy na farmie

Ocena gry

Pracujemy na farmie gdzie mamy swój mały ogródek, którego niemal przez cały czas uprawiamy. Z racji tego, że poświęcamy mu dużo czasu mamy najlepsze kwiatki w okolicy dzięki temu każdy do nas po nie przychodzi a my je sprzedajemy.


Magiczny ogród

Ocena gry

Jest to nietypowy ogród w którym się znajdziemy. Aby dowiedzieć się co jest w nim takiego tajemniczego należy włączyć gierkę. W tym ogrodzie będziemy sadzili tajemnicze roślinki. Na początku wykopiemy dołek, wrzucimy nasionka i będziemy dbali o nie aż wyrośnie nam...


Gra symulator prawa jazdy online

Ocena gry

Czeka na Was darmowy symulator prawa jazdy w wersji online. W tej grze będziemy uczyli się jeździć jednym z pojazdów. Będziemy mieli do wykonania przeróżne zadania. Sami wybieramy trasę po jakiej będziemy się poruszali. Steruje samochodem strzałkami.


Popularne gry

 • Z wszystkich kategorii
 • Gra kulinarna: przyrządzanie hamburgerów

  Gra kulinarna: przyrządzanie hamburgerów

  Oglądana: 190088 ocena: 5.50

 • Darmowa gra Minecraft

  Darmowa gra Minecraft

  Oglądana: 122142 ocena: 7.20

 • Gra Minecraft classic

  Gra Minecraft classic

  Oglądana: 84381 ocena: 9.75

 • Gra z Zygzakiem dla dzieci

  Gra z Zygzakiem dla dzieci

  Oglądana: 79986 ocena: 10.00

 • Jazda kombajnem

  Jazda kombajnem

  Oglądana: 74050 ocena: 9.20

REKLAMA GOOGLE
cookie