Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Darmowe gry po szkole. Najlepsze gry online dla dzieci 6286 gier

Parkowanie wózkiem widłowym

Ocena gry

W tej grze pracujemy w porcie gdzie naszym zadaniem będzie parkowanie wózka widłowego z ładunkiem. Miejsca w których będziemy parkować są przeróżne dlatego też musimy być czujni aby nie doprowadzić do kolizji z innym pojazdem w grze.


Gra wózek widłowy

Ocena gry

Czeka na nas gra w której występują wózki widłowe. To właśnie nimi będziemy sterowali i na nich będziemy pracować przewożąc określone ładunki. Poruszamy się i sterujemy wózkiem widłowym strzałkami, Spacją podnosimy i opuszczamy ładunki.


Gra Betoniarka online

Ocena gry

Zagraj za darmo grę z betoniarkami w której to będziemy mieli za zadanie przejechać betoniarką określony odcinek bez wywrotki z wykorzystaniem strzałek. Zbieramy po drodze różnego rodzaju bonusy. Zobacz jaka trasa na Ciebie czeka.


Gra Betoniarka dla dzieci

Ocena gry

W tej grze będziemy mieli możliwość ułożenia puzzli z betoniarką z bajki Bob Budowniczy. Puzzle nie są za bardzo skomplikowane dlatego każdy z Was z pewnością Sobie z nimi poradzi. Do układania wykorzystujemy myszkę.Zręcznościowe dźwigi

Ocena gry

Czeka na nas fajna gra w której do pomocy mamy żurawia czyli taki duży dźwig. Ten żuraw ma bardzo dużo udźwigu dzięki czemu możemy przenosić elementy domów to właśnie z nich będziemy budować dom do zamieszkania z wykorzystaniem myszki. Jest to typowo zręcznościowa gra online.


Dźwig z kulą

Ocena gry

Poruszać się będziemy potężnym samochodem ciężarowym, który posiada dźwig z kulą. Służy on do wyburzania różnego rodzaju budynków i przedmiotów. Dźwig jest w ciągłym ruchu a my tylko sterujemy ramieniem tego dźwiga z kulą i wyburzamy budynki jakie stoją na naszej drodze.


Symulator dźwigu online

Ocena gry

Zasiadamy za sterami dźwigu którego będziemy kierowali zagraj w ten symulator dźwigowy przeznaczony dla dzieci i chłopców. W grze musimy przenosić przeróżne ładunki tak aby przekroczyły zieloną linię na planszy. Poruszamy się strzałkami I - przybliżamy O- oddalamy, Spacja - przyciągamy ( chwytamy ) R - restujemy jeżeli coś nam nie wyjdzie.


Sterowanie dźwigiem

Ocena gry

Wchodzimy do kabiny wielkiego dźwiga którym będziemy sterowali i nim kierowali. Nie będzie to łatwa praca z tak wysoka aby trafić dźwigiem i zdjąć ładunek z samochodów które są na dole. Postaraj się wykonać 100% zadania z wykorzystaniem strzałki i spacji


Gra z dźwigiem dla dzieci

Ocena gry

W tej grze pracujemy na dźwigu w złomowisku gdzie zajmujemy się kasacją pojazdów. Na początku przy pomocy chwytaka łapiemy samochody i układamy je w wierzę która następnie zostanie zgnieciona. Wykorzystaj do grania myszką oraz spację.


Gra Dźwig budowlany

Ocena gry

W tej grze bawimy się razem z dźwigiem budowlanym który może przenosić spore ładunki. Tym razem przy pomocy takiego dźwiga będziemy układali wierzę z kloców tetris. Dźwigiem poruszamy się przy użyciu myszki, postaraj się ułożyć jak największą wierzę w gierce.


Popularne gry

 • Z wszystkich kategorii
 • Gra kulinarna: przyrządzanie hamburgerów

  Gra kulinarna: przyrządzanie hamburgerów

  Oglądana: 213305 ocena: 4.00

 • Darmowa gra Minecraft

  Darmowa gra Minecraft

  Oglądana: 193518 ocena: 7.85

 • Jazda kombajnem

  Jazda kombajnem

  Oglądana: 138961 ocena: 7.57

 • Gra Minecraft classic

  Gra Minecraft classic

  Oglądana: 134602 ocena: 9.29

 • Gra z Zygzakiem dla dzieci

  Gra z Zygzakiem dla dzieci

  Oglądana: 123668 ocena: 5.50

REKLAMA GOOGLE
cookie