Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Darmowe gry po szkole. Najlepsze gry online dla dzieci 5641 gier

Pinboard

Ocena gry

W grze przeniesiemy się na tablicę korkową z łukiem na której będzie toczyć się rozgrywka z kolorowymi kulkami w roli głównej. Do gierki używamy tylko myszki przy pomocy której w nią gramy. Baw się doskonale podczas gierki.


Yeti Bubbles

Ocena gry

Gra związana z bubble shooter dla Was w której będziemy mieli możliwość grania z pryskającymi bańkami. W grze wykorzystujemy do tego myszkę. Szczegółowa instrukcja znajduje się w samej gierce, którą Wam polecamy.


Gra z bąbelkami

Ocena gry

Kolejna gra dodana przez nas w tej kategorii w której będziecie mieli możliwość strzelania z małego działka do bąbelków różnego koloru. Do gierki używamy myszki którą się poruszamy i z której strzelamy.


Kolorowe bąbelki

Ocena gry

Kolejna gra z serii z bąbelkami w roli głównej gdzie będziemy zajmowali się strzelaniem kulkami do kolorowych bąbelków. Zniszcz je wszystkie zanim ten wąż z kulkami dotrze do środka planszy, posługujemy się myszką.Pryskające bąbelki

Ocena gry

Ciekawa i prosta gra z serii zuma dla wszystkich graczy strony grajnik.pl Będziemy mieli do dyspozycji postać z której to będziemy strzelali kulkami do innych kulek tak aby obok siebie znalazły się minimum trzy kulki tego samego koloru.


Pokój marzeń

Ocena gry

Dzięki tej gierce masz możliwość stworzenia wirtualnego pokoju twoich marzeń. Do pomocy mamy myszkę, przy pomocy której wybieramy poszczególne elementy które posłużą nam do dekorowania tego ciekawego pokoju. Zachęcamy do gierki.


Gra meblowanie pokoju

Ocena gry

Kolejna gra z serii z pokojami w której będziemy mieli możliwość urządzenia z elementów w grze swojego własnego pokoju. Ustawiamy go przy pomocy myszki, zobacz jak będzie wyglądał efekt końcowy takiego meblowania.


Dekorowanie pokoju

Ocena gry

W tej grze będziemy zajmowali się przede wszystkim dekorowaniem pokoju. Dzięki tej gierce możesz stworzyć pokój swoich marzeń. Zobacz jak on będzie wyglądać i jakie możliwości oferuje Ci ta gierka w której gramy myszką.


Gra rozwalanie mostów

Ocena gry

Most już na nas czeka w tej grze będziemy go rozwalać detonując w odpowiednim momencie ładunki wybuchowe. Musimy również unicestwić znajdujące się na moście jednostki wojskowe. Zapoznaj się z instrukcją w gierce.


Wysadzanie mostu

Ocena gry

Czeka już na Was nietypowe zadanie jakie jest w tej grze. Będziemy zajmowali się niszczeniem wszelkich mostów. Aby tego dokonać musimy podkładać ładunki wybuchowe, które będą wybuchać i w ten sposób możemy zniszczyć most.


Popularne gry

 • Z wszystkich kategorii
 • Gra kulinarna: przyrządzanie hamburgerów

  Gra kulinarna: przyrządzanie hamburgerów

  Oglądana: 196116 ocena: 5.50

 • Darmowa gra Minecraft

  Darmowa gra Minecraft

  Oglądana: 137003 ocena: 7.20

 • Gra Minecraft classic

  Gra Minecraft classic

  Oglądana: 95276 ocena: 9.77

 • Jazda kombajnem

  Jazda kombajnem

  Oglądana: 89392 ocena: 9.20

 • Gra z Zygzakiem dla dzieci

  Gra z Zygzakiem dla dzieci

  Oglądana: 89008 ocena: 10.00

REKLAMA GOOGLE
cookie