Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Darmowe gry po szkole. Najlepsze gry online dla dzieci 5609 gier

Dyehard Paintball

Ocena gry

Wybieramy się na specjalnie przygotowane miejsce gdzie toczy się gra w paintball. Mamy możliwość wyboru jedną z sześciu dostępnych z kreskówek postaci do wyboru. Następnie przystępujemy do pojedynku w którym używamy: strzałek, myszki oraz R - do przeładowania.


Paintball Babes

Ocena gry

Czeka na Ciebie niezła zabawa. Ty sam naprzeciwko Tobie kilka dziewczyn które z pistoletów na kulki cały czas będą Cie atakować. Postaraj się strzelać jak najcelniej aby trafiać postacie za pierwszym razem, wykorzystując przy tym myszkę.


Gra obrona wieży

Ocena gry

Przydzielono nam kolejne zadanie, które jak się zaraz okaże jeżeli wybierzecie gierkę nie będzie należało do najłatwiejszych, myszką sterujemy bronią i strzelamy, Spacja - przeładowujemy broń, Z - atak z powietrza, 1-7 zmiana broni.


Gra Pocahontas online

Ocena gry

Czekają na nas do ułożenia puzzle w wersji online z Pocahontas dla dzieci i dziewczyn w roli głównej. Zanim zaczniemy grać mamy do wyboru kila poziomów trudności. Wszystko zależy od ilości puzzli do ułożenia w tej gierce.Ubieranka z indianką

Ocena gry

Prosta gra dla dziewczyn i dzieci w której przenosimy się do wioski indiańskiej gdzie do ubrania w indiańskie stroje będziemy mieć przepiękną dziewczynę. Wybieramy ubrania klikając na ikony przy pomocy myszki.


Indiański wojownik

Ocena gry

W tej grze czeka na nas przygoda z indianinem w roli głównej. To właśnie nim będziemy przemierzać poszczególne plansze. Poruszamy się naszym wojownikiem przy pomocy strzałek, walczymy spacją. Do pokonania mamy kilkanaście plansz.


Gra imperium

Ocena gry

Pierwsza gra o nazwie imperium jaka powstała w tej części. Jeżeli tylko ją pokonacie mamy dla Was kolejne pasjonujące części tej wspaniałej gierki w której to poruszamy się przy pomocy myszki. Wykonaj zadania w gierce.


Imperium 4

Ocena gry

W tej grze z imperium gramy myszką zapoznaj się z instrukcją która znajduje się dla Was w grze. Opisane są dokładne instrukcje jak należy grać w tej gierce i w niej postępować.


Przygoda na dzikim zachodzi

Ocena gry

Wybieramy się na dziki zachód, gdzie na panują żadne prawa. Zostaliśmy zaatakowani przez bandytów, którzy okupują nasz budynek. Należy ich jak najszybciej z tego budynku wykurzyć. Postaraj się to zrobić.


Gra western

Ocena gry

Przeniesiemy się na dziki zachód do pewnego miasteczka gdzie jako szeryf będziemy musieli pokonać szajkę, która zaatakowała to małe przytulne miasteczko. Wszystko w tym pojedynku będzie zależało od Ciebie i Twojej celności.


Popularne gry

 • Z wszystkich kategorii
 • Gra kulinarna: przyrządzanie hamburgerów

  Gra kulinarna: przyrządzanie hamburgerów

  Oglądana: 195964 ocena: 5.50

 • Darmowa gra Minecraft

  Darmowa gra Minecraft

  Oglądana: 136540 ocena: 7.20

 • Gra Minecraft classic

  Gra Minecraft classic

  Oglądana: 94999 ocena: 9.77

 • Jazda kombajnem

  Jazda kombajnem

  Oglądana: 88911 ocena: 9.20

 • Gra z Zygzakiem dla dzieci

  Gra z Zygzakiem dla dzieci

  Oglądana: 88692 ocena: 10.00

REKLAMA GOOGLE
cookie