Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Darmowe gry po szkole. Najlepsze gry online dla dzieci 5985 gier

Gra Big Time Rush online

Ocena gry

Jest to gra dla dziewczyn, dzieci oraz chłopców. Poznamy tutaj chłopaków z Big Time Rush, ubieranki dla nich i zmiana wyglądu jest już gwarantowana. Do dyspozycji mamy tutaj trzy postacie. Są to James, Kendall oraz Logan, odmień wygląd całej trójki i zobacz jak będą wyglądali. Użyj do tego myszki. Gra od Nickelodeon czeka na Was.


Gra Pan Robótka po polsku

Ocena gry

Postać Pan robótka znana jest z kanału cbeebies, jest to pierwsza jak i też 2 cześć tej fajnej gry dla dzieci oczywiście jest ona za darmo. Naszym zadaniem w tej gierce będzie odszukanie dwóch takich samych obrazków i wskazanie ich przy pomocy myszki. Postaraj się je odszukać w jak najkrótszym czasie i uzyskać jak największą liczbę punktów.


Gra Krowa i Kurczak

Ocena gry

Zagraj w gierki z bajki krowa i kurczak dla dzieci. Do ułożenia będziemy tutaj mieli puzzle składające się z 25 elementów. Układamy je przy pomocy myszki. Zobacz czy uda Ci się ułożyć taki obrazek w wersji online.


Jetsonowie Boomerang

Ocena gry

Kolejna gierka z rodziną Jetsonów w roli głównej czeka na gracza który odwiedzi stronę grajnik.pl. Mamy tutaj możliwość wykorzystując myszkę układania obrazka z bajki Jetsonowie Boomerang. Nie jest to takie trudne zobaczcie sami.Gra Jetsonowie online

Ocena gry

W tej grze wybieramy się do świata Jetsonów w którym będziemy latać ich podniebnymi samolotami. W grze mamy do wykonania pewną misję z rodziną Jetsonów w której musimy ich poprowadzić do celu wykorzystując przy tym strzałkami i spację.


Gra z Flinstonami

Ocena gry

W tej grze będziemy mogli poruszać się pojazdami jakie występowały w bajce i były napędzane stopami. Będziemy zbierać znajdujące się na planszy jedzenie i uważać przy tym aby nie zaliczyć wywrotki, sterując pojazdem strzałkami.


Gra Flinston w bobsleju

Ocena gry

Bobslej Flinstonów już na Ciebie czeka a a w nim siedzi już gotowy dor startu Fred Flinston. Zbieraj znajdujące się na drodze przedmioty, które dają Ci dodatkowe punkty jak i też litery. Postaraj się unikać przeszkód w postaci lodowych ścian, steruj strzałkami, i pokonuj kolejne bariery z czasem przygotowane dla Ciebie.


Gra o Misiu Yogi

Ocena gry

Nowa gra o Misiu Yogi z 2010 roku. Jest to 2 cześć wspaniałych przygód w wersji filmowej. Mamy tutaj wyglądające na pierwszy rzut oka dwa takie same obrazki. Jednak myszką musimy odszukać pewne różnice, które występują pomiędzy nimi.


Gra Miś Yogi online

Ocena gry

Poznaj przyjaciół z tej bajki od Misia Yogiego w roli głównej. Oprócz niego występują jego przyjaciele. Obrazki na pierwszy rzut oka są podobne jednak różnią się szczegółami które musimy odszukać i wskazać przy pomocy myszki.


Diego w zoo

Ocena gry

Dalej Diego jak Adibu te seria fajnych gierek w której podróżujemy z tym wspaniałym chłopakiem i odkrywamy nowe zwierzęta, które musimy uratować i do których musimy dotrzeć. Sterowanie oczywiście odbywają się strzałkami, spacją skaczemy.


Popularne gry

 • Z wszystkich kategorii
 • Gra kulinarna: przyrządzanie hamburgerów

  Gra kulinarna: przyrządzanie hamburgerów

  Oglądana: 208081 ocena: 5.50

 • Darmowa gra Minecraft

  Darmowa gra Minecraft

  Oglądana: 176759 ocena: 7.85

 • Jazda kombajnem

  Jazda kombajnem

  Oglądana: 124525 ocena: 7.57

 • Gra Minecraft classic

  Gra Minecraft classic

  Oglądana: 122221 ocena: 9.77

 • Gra z Zygzakiem dla dzieci

  Gra z Zygzakiem dla dzieci

  Oglądana: 113754 ocena: 5.50

REKLAMA GOOGLE
cookie