Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Angelo Rządzi dla dzieci

Naprawdę ta gra rządzi i jest nowa bo ostatnio jej nie było na stronie.

2015-11-25 23:40:53
Puzzle z Angelo Rządzi

Fajnie się układa te lementy w grze. Wszystkie są ekstra z tą postacią.

2015-11-25 23:40:36
Gra Boogie Beebies dla dzieci

Cbebies to fajny program mając ciekawe gierki.

2015-11-25 23:40:15
Brenda i pan whiskers latająca przygoda

Super te najnowsze gry dodajecie tak trzymać!!!

2015-11-25 23:40:00
Żołnierz

czm lol

2015-11-20 19:12:16
Salon Odnowy Biologicznej Sammie

Lubię właśnie takie gierki dla dziewczyn to jest to. Fajna zabawa i ciekawa.

2015-10-28 09:24:30

Darmowe gry po szkole. Najlepsze gry online dla dzieci 8718 gier

Sprzedawanie bułek w piekarni

Ocena gry

Kolejna praca i wyzwania jakie na nas czekają. Zobaczcie czy dacie sobie z nimi radę. Tym razem wybierzemy się do piekarni gdzie sprzedawać będziemy bułki, chleb, pączki jak i też inne pyszne smakołyki. Przygotowane zostało 16 plansz, które możesz pokonać. Podchodzimy do klienta, a następnie szukamy produktów jakie musimy mu podać. Sterujemy z pomocą myszki.


Sprzedawanie babeczek na hallowen

Ocena gry

Czeka na nas praca w której będziemy produkowali jak i też sprzedawali na kasie je klientom. Będą one specjalne gdyż przygotowywane na hallowenowe imprezy. Sami zajmujemy się ich produkcją następnie podajemy klientom, którzy do nas przyszli. W każdej z plansz musimy wyrobić określony target aby móc awansować do kolejnej rundy gierki. Sterowanie odbywa się z pomocą strzałek.


Sprzedawanie butów w markecie

Ocena gry

Pracujemy w pewnym sklepie jako ekspedientka, która poleca naszym klientom różnego rodzaju buty. Obecnie mamy zimę w grze dlatego też głównie takie będzie sprzedawali. Gdy do sklepu wejdzie klienta musimy podejść do niej porozmawiać z nią jakiej pary butów potrzebuje i wybrać odpowiednie z póki sklepowej i następnie jej zapakować. Zarobione pieniądze odkładamy do kasy.


Sprzedawanie w aptece

Ocena gry

W tej grze wcielisz się rolę farmaceuty, który to będzie pracował w aptece na nocnej zmianie. Wtedy też bardzo dużo klientów przychodzi do niej. Mamy cztery półki na których znajdują się leki. Gdy tylko podejdzie do kasy klient podchodzimy do niego wtedy zobaczymy czego potrzebuje. Gdy już to wiemy udajemy się do szafki po dany lek i następnie do klienta. Posługujemy się w grze strzałkami.Restauracja z babeczkami

Ocena gry

Serwować tutaj będziemy przepyszne babeczki. Jest samoobsługa dlatego klienci muszą podejść pod kasę i sobie sami zamówić babeczki. Klikamy na play aby grać. Jeżeli chcesz przejść do kolejnej planszy musisz wyrobić określony target w danym dniu. W pierwszych planszach mamy pomoc w postaci strzałki, która nam mówi i podpowiada w jaki sposób mamy wykonywać te babeczki.


Cupcake Shop

Ocena gry

Pracujemy w budce w której sprzedawane są różnego rodzaju babeczki. Czeka na nas praca na kasie praktycznie cały dzień. W grze znajdziemy dokładną instrukcje jak należy grać. W danym dniu musimy wyrobić minimalną normę aby przejść dalej.


Sklep z kosmetykami dla dziewczyn

Ocena gry

Tutaj będziemy pracowali jako kasjerka w drogerii w której sprzedawane są różnego rodzaju kosmetyki dla dziewczyn i kobiet. Są one zarówno do twarzy jak i też do ciała. Praktycznie przez cały czas przychodzą do nas klienci, którzy potrzebują różnego rodzaju kosmetyków jak kredka do oczu, tusz do rzęs, pomadki czy też inne kremy. W chmurce mamy pokazane jakiego potrzebują produktu i w jakich ilościach. Gdy już go wyjmiemy na ladę musimy zapakować do reklamówki znajdującej się obok nas. Dostaniemy pieniądze, które chowamy do kasy i potrzebujemy je na zakup towaru.


Sklep dla zwierząt

Ocena gry

Na pewno spodoba się Wam praca jako kasjer w tym zoologiku gdzie sprzedajemy na kasie. Będziemy sprzedawali tutaj przeróżne pokarmy i inne produkty jak i też zwierzątka jak psy, koty, rybki, papugi, węże, chomiki, świnki morskie, kanarki i inne ptaszki i dbali o ich zdrowie. W kolejnych planszach gdy uda nam się do nich dojść asortymentu będziemy mogli dokupić coraz więcej. Gdy przyjdzie do nas klient musimy do niego podejść zobaczyć czego potrzebuje i dać mu dany produkt czy też zwierzątko, mamy na to określony czas na wykonanie i obsługę klienta.


Perfumeria

Ocena gry

Czy kiedyś pracowaliście w sklepie z perfumami jako kasjerka teraz macie doskonałą okazję aby się w to pobawić właśnie na naszej stronie grajnik, która Wam daje taką niepowtarzalną możliwość. Praca Wasza polega aby wyrobić określony target w ciągu danego dnia. Do Waszych obowiązków należy pokazać klientce perfumy jakie chce kupić, jeżeli się na nie zdecyduje to je zapakować. Następnie musimy udać się na zaplecze aby dobrać brakujący towar do naszego sklepu. Mamy w grze cały czas podpowiedzi w postaci strzałek.


Sklep warzywny

Ocena gry

Przeniesiemy się do punktu gdzie pracujemy jako sprzedawca z warzywami. Pamiętaj, żeby każdego dnia mieć je świeże wtedy też będą d nas trafiać zadowolone klientki z zakupów. Na dole zawsze mamy pokazaną listę z zakupami, jaką musimy odszukać i podać osobie, która ją zamówiła. Pamiętaj, że klienci są niecierpliwi dlatego też mamy ograniczoną liczbę czasu w jakim musimy wykonać dane zadanie. Gdy już znajdziesz produkt kliknij na niego myszką.


Ski Shop

Ocena gry

W tej grze pracujemy w sklepie gdzie czeka na nas zimowy asortyment. Będziemy sprzedawali między innymi buty jak i też bluzki, spodnie, podkoszulki, rękawiczki czy też szaliki i zimowe kurtki. Klientki chcą szybkiej obsługi pamiętaj o tym.


Dress Shop

Ocena gry

Kolejna gierka do kolekcji gdzie zajmować będziemy się sprzedawaniem ciuchów, odzieży i ubrań. U góry mamy pokazane produkty jakie należy odszukać. Wszystkie one znajdują się w tym sklepie na wykonanie tych zakupów mamy określony czas. Gdy się pomylimy z produktami zostaje nam odjęty czas.


Popularne gry

 • Z wszystkich kategorii
 • Gra kulinarna: przyrządzanie hamburgerów

  Gra kulinarna: przyrządzanie hamburgerów

  Oglądana: 219370 ocena: 4.00

 • Darmowa gra Minecraft

  Darmowa gra Minecraft

  Oglądana: 213156 ocena: 7.36

 • Jazda kombajnem

  Jazda kombajnem

  Oglądana: 167120 ocena: 7.12

 • Gra Minecraft classic

  Gra Minecraft classic

  Oglądana: 150132 ocena: 9.29

 • Gra z Zygzakiem dla dzieci

  Gra z Zygzakiem dla dzieci

  Oglądana: 135877 ocena: 5.50

 • Auta wyścig

  Auta wyścig

  Oglądana: 133428 ocena: 10.00

REKLAMA GOOGLE
cookie