Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Darmowe gry po szkole. Najlepsze gry online dla dzieci 5805 gier

Nowy Pacman

Ocena gry

Jest to nowa wersja pcmana w którą macie możliwość zagrania na stronie grajnik.pl Oczywiście ta jak i też inne gierki na tym serwisie dla naszych graczy są zupełnie darmowe. Sterujemy przy pomocy strzałek naszą postacią w gierce.


Gra My Scene lalki

Ocena gry

Jest to gra w my scene z lalkami w wersji online dla dziewczyn i dziewczynek. Musimy ubrać trzy lalki które będą występować tutaj na scenie. Wspaniała grafika wyróżnia tą gierkę w której zagramy myszką. Do wybrania mamy bardzo wiele różnego rodzaju ubrań w różnych kolorach.


Scena jest jej

Ocena gry

Dla tej dziewczynie scena to wszystko. Uwielbia na niej tańczyć. Po prawej stronie mamy stroje które w sam raz zostały przygotowane dla tej dziewczyny z gry w której gramy myszką i jest ona zupełnie darmowa dla Ciebie.


Victoria Beckham i scena

Ocena gry

Tej postaci raczej nikomu wśród dziewczyn nie musimy przedstawiać. Postaraj się ją ubrać w odpowiedni sposób tak aby wyglądała jak najlepiej. Po prawej i lewej stronie mamy ikony pod którymi ukryte są ubrania i dodatki.Fashion Trend z my scene

Ocena gry

Kolejne modowe przedsięwzięcie w którym to będziemy mieli możliwość stylizowania tej dziewczynki z gry. Postaraj się wykorzystać swoje umiejętności stylizacyjne najlepiej jak tylko potrafisz.


Dziewczyna na scenie

Ocena gry

Postaraj się ubrać tą dziewczynę w jakiś ciekawy sposób tak by na scenie wyglądała fantastycznie. Twoim zadaniem będzie jej stylizacja. Wykorzystaj do tego swoje umiejętności oraz myszkę do grania.


Touch of Green na scenie

Ocena gry

Ta dziewczyna uwielbia śpiewać i być na scenie. Będziemy wybierać się razem z nią w trasy koncertowe i ubierać ją na taką scenę. Lubi różnego rodzaju ekstrawaganckie stylizacje. Ubieramy ją przy pomocy myszki.


Little Pony i my scene

Ocena gry

Kolejna gra Fluttershy do kolekcji w szczególności chcieliśmy ją polecieć dla dziewczyn jak i też dla dzieci. Stwórz dla kucyków ich jedyny tego rodzaju nie powatrzalny domek w którym to będą miały możliwość zamieszkania.


Miecze i Sandały pole bitwy

Ocena gry

Kolejna gra do kolekcji z tej serii dla naszych graczy. Jeżeli tylko lubicie tego rodzaju gierki to zachęcamy Was do zagrania. Musisz tutaj powalczyć całym wojskiem aby pokonać wrogów. Ustawa taktykę i walcz z nimi dzielnie.


Gra miecze i sandały 3

Ocena gry

Jest to już trzecia kultowa seria z tą gierką w którą oczywiście możecie na grajnik.pl zagrać za darmo. Gdy już jesteście po szkole i macie trochę czasu chcieliśmy Wam właśnie polecić tą fajną gierkę. Gramy myszką.


Popularne gry

 • Z wszystkich kategorii
 • Gra kulinarna: przyrządzanie hamburgerów

  Gra kulinarna: przyrządzanie hamburgerów

  Oglądana: 200031 ocena: 5.50

 • Darmowa gra Minecraft

  Darmowa gra Minecraft

  Oglądana: 148139 ocena: 7.45

 • Gra Minecraft classic

  Gra Minecraft classic

  Oglądana: 103399 ocena: 9.77

 • Jazda kombajnem

  Jazda kombajnem

  Oglądana: 101101 ocena: 9.20

 • Gra z Zygzakiem dla dzieci

  Gra z Zygzakiem dla dzieci

  Oglądana: 96246 ocena: 10.00

REKLAMA GOOGLE
cookie