Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Darmowe gry po szkole. Najlepsze gry online dla dzieci 5801 gier

Fashion Trend z my scene

Ocena gry

Kolejne modowe przedsięwzięcie w którym to będziemy mieli możliwość stylizowania tej dziewczynki z gry. Postaraj się wykorzystać swoje umiejętności stylizacyjne najlepiej jak tylko potrafisz.


Dziewczyna na scenie

Ocena gry

Postaraj się ubrać tą dziewczynę w jakiś ciekawy sposób tak by na scenie wyglądała fantastycznie. Twoim zadaniem będzie jej stylizacja. Wykorzystaj do tego swoje umiejętności oraz myszkę do grania.


Touch of Green na scenie

Ocena gry

Ta dziewczyna uwielbia śpiewać i być na scenie. Będziemy wybierać się razem z nią w trasy koncertowe i ubierać ją na taką scenę. Lubi różnego rodzaju ekstrawaganckie stylizacje. Ubieramy ją przy pomocy myszki.


Little Pony i my scene

Ocena gry

Kolejna gra Fluttershy do kolekcji w szczególności chcieliśmy ją polecieć dla dziewczyn jak i też dla dzieci. Stwórz dla kucyków ich jedyny tego rodzaju nie powatrzalny domek w którym to będą miały możliwość zamieszkania.Miecze i Sandały pole bitwy

Ocena gry

Kolejna gra do kolekcji z tej serii dla naszych graczy. Jeżeli tylko lubicie tego rodzaju gierki to zachęcamy Was do zagrania. Musisz tutaj powalczyć całym wojskiem aby pokonać wrogów. Ustawa taktykę i walcz z nimi dzielnie.


Gra miecze i sandały 3

Ocena gry

Jest to już trzecia kultowa seria z tą gierką w którą oczywiście możecie na grajnik.pl zagrać za darmo. Gdy już jesteście po szkole i macie trochę czasu chcieliśmy Wam właśnie polecić tą fajną gierkę. Gramy myszką.


Swords and Sandals - Gladiator

Ocena gry

Tym razem w tej serii gry przeniesiemy się na arenę gdzie będą walczyć gladiatorzy. Zobacz na czym polega ta gra i zagraj swoimi postaciami w gierce. Która oczywiście jest darmowa. Używaj myszki do grania.


Mega Man RPG

Ocena gry

Stara gra w jaką mogliście się spotkać na starych komputerach typu amiga. Tym razem można w nią zagrać całkowicie za darmo w wersji online. Nie jest skomplikowana. Gramy po wyborze zawodnika.


Megaman X RPG

Ocena gry

Gra jeżeli gracie po raz pierwszy może się trochę dłużej ładować. Do gierki potrzebujemy Spacji oraz strzałek do gry, Rozpoczynamy ją klikając na przycisk Spacji.


Megaman X Virus Mission

Ocena gry

Trochę inna gra z tą postacią do jakiej jesteśmy przyzwyczajeni tym razem będziemy grali myszką i nią wybierali różnego rodzaju kombinacje ciosów. Pokonaj w walce przeciwnika w pojedynku jeden na jeden.


Popularne gry

 • Z wszystkich kategorii
 • Gra kulinarna: przyrządzanie hamburgerów

  Gra kulinarna: przyrządzanie hamburgerów

  Oglądana: 198421 ocena: 5.50

 • Darmowa gra Minecraft

  Darmowa gra Minecraft

  Oglądana: 143885 ocena: 7.20

 • Gra Minecraft classic

  Gra Minecraft classic

  Oglądana: 100261 ocena: 9.77

 • Jazda kombajnem

  Jazda kombajnem

  Oglądana: 96757 ocena: 9.20

 • Gra z Zygzakiem dla dzieci

  Gra z Zygzakiem dla dzieci

  Oglądana: 93583 ocena: 10.00

REKLAMA GOOGLE
cookie