Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:


Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Gra Psi Patrol dla dzieci

fajna

2016-02-03 17:37:47
Disco dziewczyna

sssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuupppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppeeeeeeeeeeeeeeeeeer gra

2016-01-27 20:06:42
Auriana z LoliRock

fajna ale nie super

2016-01-27 20:05:17
Pszczółka Maja z bajki dla dzieci

Lalaaa

2016-01-17 19:46:15
Horton Słyszy Ktosia dla dzieci

Lalalaa

2016-01-17 13:03:33
Angelo Rządzi puzzle online

Słaba i dla dzieci

2016-01-12 21:03:15

Darmowe gry po szkole. Najlepsze gry online dla dzieci 8719 gier

Naprawa i składanie broni

Ocena gry

Mamy do wykonania trzy czynności związane z tą bronią. Będzie to składanie, naprawa jak i też czyszczenie tej rozłożonej broni. Poczekaj na załadowanie gry, a następnie kliknij na play aby móc zagrać. Zobacz w jakim czasie uda Ci się złożyć ten pistolet w gierce. Jak widać rozłożony jest na poszczególne elementy. U góry leci czas, Twój wynik możesz zapisać w komentarzach. Posługujemy się do grania myszką.


Naprawa autobusu szkolnego

Ocena gry

Jeżeli chcecie się trochę pobawić w mechanika to ta gra jest doskonałą okazją właśnie do tego. Czeka już na nas popsuty autobus, który to właśnie my musimy doprowadzić do stanu używalności. Postaraj się to zadanie wykonać jak najlepiej. Klikamy na play i rozpoczynamy rozgrywkę, możemy wyłączyć muzykę w grze. Na dole w pasku mamy części do autobusu z których to będziemy go budowali jak i tez naprawiali przeciągaj je tylko myszką. Zobacz efekt końcowy twojej pracy jako mechanika.


Sprzedawanie bułek w piekarni

Ocena gry

Kolejna praca i wyzwania jakie na nas czekają. Zobaczcie czy dacie sobie z nimi radę. Tym razem wybierzemy się do piekarni gdzie sprzedawać będziemy bułki, chleb, pączki jak i też inne pyszne smakołyki. Przygotowane zostało 16 plansz, które możesz pokonać. Podchodzimy do klienta, a następnie szukamy produktów jakie musimy mu podać. Sterujemy z pomocą myszki.


Sprzedawanie babeczek na hallowen

Ocena gry

Czeka na nas praca w której będziemy produkowali jak i też sprzedawali na kasie je klientom. Będą one specjalne gdyż przygotowywane na hallowenowe imprezy. Sami zajmujemy się ich produkcją następnie podajemy klientom, którzy do nas przyszli. W każdej z plansz musimy wyrobić określony target aby móc awansować do kolejnej rundy gierki. Sterowanie odbywa się z pomocą strzałek.Sprzedawanie butów w markecie

Ocena gry

Pracujemy w pewnym sklepie jako ekspedientka, która poleca naszym klientom różnego rodzaju buty. Obecnie mamy zimę w grze dlatego też głównie takie będzie sprzedawali. Gdy do sklepu wejdzie klienta musimy podejść do niej porozmawiać z nią jakiej pary butów potrzebuje i wybrać odpowiednie z póki sklepowej i następnie jej zapakować. Zarobione pieniądze odkładamy do kasy.


Sprzedawanie w aptece

Ocena gry

W tej grze wcielisz się rolę farmaceuty, który to będzie pracował w aptece na nocnej zmianie. Wtedy też bardzo dużo klientów przychodzi do niej. Mamy cztery półki na których znajdują się leki. Gdy tylko podejdzie do kasy klient podchodzimy do niego wtedy zobaczymy czego potrzebuje. Gdy już to wiemy udajemy się do szafki po dany lek i następnie do klienta. Posługujemy się w grze strzałkami.


Restauracja z babeczkami

Ocena gry

Serwować tutaj będziemy przepyszne babeczki. Jest samoobsługa dlatego klienci muszą podejść pod kasę i sobie sami zamówić babeczki. Klikamy na play aby grać. Jeżeli chcesz przejść do kolejnej planszy musisz wyrobić określony target w danym dniu. W pierwszych planszach mamy pomoc w postaci strzałki, która nam mówi i podpowiada w jaki sposób mamy wykonywać te babeczki.


Cupcake Shop

Ocena gry

Pracujemy w budce w której sprzedawane są różnego rodzaju babeczki. Czeka na nas praca na kasie praktycznie cały dzień. W grze znajdziemy dokładną instrukcje jak należy grać. W danym dniu musimy wyrobić minimalną normę aby przejść dalej.


Sklep z kosmetykami dla dziewczyn

Ocena gry

Tutaj będziemy pracowali jako kasjerka w drogerii w której sprzedawane są różnego rodzaju kosmetyki dla dziewczyn i kobiet. Są one zarówno do twarzy jak i też do ciała. Praktycznie przez cały czas przychodzą do nas klienci, którzy potrzebują różnego rodzaju kosmetyków jak kredka do oczu, tusz do rzęs, pomadki czy też inne kremy. W chmurce mamy pokazane jakiego potrzebują produktu i w jakich ilościach. Gdy już go wyjmiemy na ladę musimy zapakować do reklamówki znajdującej się obok nas. Dostaniemy pieniądze, które chowamy do kasy i potrzebujemy je na zakup towaru.


Sklep dla zwierząt

Ocena gry

Na pewno spodoba się Wam praca jako kasjer w tym zoologiku gdzie sprzedajemy na kasie. Będziemy sprzedawali tutaj przeróżne pokarmy i inne produkty jak i też zwierzątka jak psy, koty, rybki, papugi, węże, chomiki, świnki morskie, kanarki i inne ptaszki i dbali o ich zdrowie. W kolejnych planszach gdy uda nam się do nich dojść asortymentu będziemy mogli dokupić coraz więcej. Gdy przyjdzie do nas klient musimy do niego podejść zobaczyć czego potrzebuje i dać mu dany produkt czy też zwierzątko, mamy na to określony czas na wykonanie i obsługę klienta.


Perfumeria

Ocena gry

Czy kiedyś pracowaliście w sklepie z perfumami jako kasjerka teraz macie doskonałą okazję aby się w to pobawić właśnie na naszej stronie grajnik, która Wam daje taką niepowtarzalną możliwość. Praca Wasza polega aby wyrobić określony target w ciągu danego dnia. Do Waszych obowiązków należy pokazać klientce perfumy jakie chce kupić, jeżeli się na nie zdecyduje to je zapakować. Następnie musimy udać się na zaplecze aby dobrać brakujący towar do naszego sklepu. Mamy w grze cały czas podpowiedzi w postaci strzałek.


Sklep warzywny

Ocena gry

Przeniesiemy się do punktu gdzie pracujemy jako sprzedawca z warzywami. Pamiętaj, żeby każdego dnia mieć je świeże wtedy też będą d nas trafiać zadowolone klientki z zakupów. Na dole zawsze mamy pokazaną listę z zakupami, jaką musimy odszukać i podać osobie, która ją zamówiła. Pamiętaj, że klienci są niecierpliwi dlatego też mamy ograniczoną liczbę czasu w jakim musimy wykonać dane zadanie. Gdy już znajdziesz produkt kliknij na niego myszką.


Popularne gry

 • Z wszystkich kategorii
 • Darmowa gra Minecraft

  Darmowa gra Minecraft

  Oglądana: 222072 ocena: 7.36

 • Gra kulinarna: przyrządzanie hamburgerów

  Gra kulinarna: przyrządzanie hamburgerów

  Oglądana: 222009 ocena: 4.00

 • Jazda kombajnem

  Jazda kombajnem

  Oglądana: 179774 ocena: 7.22

 • Gra Minecraft classic

  Gra Minecraft classic

  Oglądana: 157621 ocena: 9.29

 • Auta wyścig

  Auta wyścig

  Oglądana: 150299 ocena: 5.50

 • Gra z Zygzakiem dla dzieci

  Gra z Zygzakiem dla dzieci

  Oglądana: 142167 ocena: 5.50

REKLAMA GOOGLE
cookie