Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Darmowe gry po szkole. Najlepsze gry online dla dzieci 5694 gier

Gra Angry Robots

Ocena gry

Mamy dla Ciebie fajną grę która wzorowana jest na Angry Birds gdzie będziemy przy pomocy procy strzelać do wściekłych robotów jakie starają się uniknąć ataku. Naszą bronią będzie proca i kamienie z których strzelamy.


Gra angry Birds online

Ocena gry

Zagraj w grę o nazwie wściekłe ptaki które są już dostępne dla was na tej stronie. Dokładna instrukcja znajduje się w grze w której to posługujemy się przy pomocy myszki. Zachęcamy Was do grania w tą gierkę.


Gra z wściekłymi ptakami

Ocena gry

Zagraj w grę gdzie główną postacią będą wściekłe ptaki. Zadanie jakie na Ciebie czeka jest proste musimy przy pomocy broni strzelać to tych wściekłych ptaków. Klikamy myszką na magazynek aby mieć możliwość przeładowania broni.


Gra jak angry birds

Ocena gry

Ta gra od Lego wzorowana jest na klasycznej grze z szalonymi ptakami jaka nazywana jest Angry Birds. Zachęcamy wszystkie osoby aby miały możliwość zagrania i zapoznania się właśnie z tą gierką na naszej stronie.Przestawianie diamnetów

Ocena gry

Gra w której będziemy się zajmowali przestawianiem diamentów różnego koloru. Postaraj się dopasować diamenty w określony sposób w taki sposób aby obok siebie znajdowały się minimum trzy diamenty tego samego koloru i kształtu.


Nowe trzy w jednej linii

Ocena gry

Nowe gry tego rodzaju już trafiły na nasz serwis. Oto jest jedna z takich gier, która jest przeznaczona Właśnie dla Was. Mamy możliwość grania przy pomocy myszki, dokładana instrukcja znajduje się w grze.


Gra Rome Puzzle online

Ocena gry

Klasyczna gra nowa z rome puzzle jest teraz do Waszej dyspozycji na stronie grajnik.pl. Przygotowaliśmy dla Was kilkanaście różnego rodzaju plansz z różnymi stopniami trudności. Zobacz jak daleko uda Ci się w tej grze dojść.


Gra Jewel Quest za darmo

Ocena gry

Pierwsza tego rodzaju gierka która trafiła na naszą stronę jest ona oczywiście za darmo dla wszystkich graczy, którzy odwiedzają naszą stronę. Ustawiamy i przestawiamy diamenty i inne kosztowności wykorzystując tutaj myszkę.


Pirackie diamnety

Ocena gry

Wybierz się na jedną z wysp piracki aby właśnie tam mieć możliwość zagrania w tą ciekawą gierkę w której mamy wiele różnych kosztowności które należy ustawiać w określony sposób. Sterowanie odbywa się myszką.


Trzy w jednym rzędzie

Ocena gry

Kolejna do kolekcji gierka związana z układaniem różnego rodzaju diamentów i kosztowności tak aby w jednej linii znajdowały się minimum trzy tego samego koloru przedmioty. Ustawiamy je i przestawiamy przy pomocy myszki.


Popularne gry

 • Z wszystkich kategorii
 • Gra kulinarna: przyrządzanie hamburgerów

  Gra kulinarna: przyrządzanie hamburgerów

  Oglądana: 196598 ocena: 5.50

 • Darmowa gra Minecraft

  Darmowa gra Minecraft

  Oglądana: 138434 ocena: 7.20

 • Gra Minecraft classic

  Gra Minecraft classic

  Oglądana: 96218 ocena: 9.77

 • Jazda kombajnem

  Jazda kombajnem

  Oglądana: 90906 ocena: 9.20

 • Gra z Zygzakiem dla dzieci

  Gra z Zygzakiem dla dzieci

  Oglądana: 89971 ocena: 10.00

REKLAMA GOOGLE
cookie