Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21
Gra Tank 1990 battle city

dobra gra

2016-12-27 11:05:51
Domek dla świniki Peppy

zjebana

2016-12-09 09:09:01
Gra Nauka zasad gry w Snookera

super gra

2016-10-30 17:26:51
Gra Snooker

super gra

2016-10-30 17:17:33
Jake i piraci z Nibylandii u dentysty

Yolo gra

2016-10-13 14:34:34

Darmowe gry po szkole. Najlepsze gry online dla dzieci 8728 gier

Zaparkuj autobus

Ocena gry

Tym razem wcielisz się w postać kierowcy autobusu i autokaru. Co więcej, twoim zadaniem będzie właściwe zaparkowanie pojazdu w wyznaczonym do tego miejscu! Brzmi łatwo? Spróbuj swoich sił!


Operator koparki

Ocena gry

Jeżeli chcesz sprawdzić swoich sił jako operator koparki, to ta gra jest właśnie dla Ciebie! Twoim zadaniem jest zbieranie różnych surowców, które znajdują się w zakopane w ziemi. Gotowy do podjęcia tego wyzwania?


Sterowanie koparom

Ocena gry

Tym razem siądziesz za sterami dużej maszyny, czyli kopary. Musisz łychą rozburzać drewniane konstrukcje. Nie masz jednak na to dużo czasu, gdyż twój szef budowy dał Ci ograniczony czas na to zadanie. Musisz być więc szybki i skuteczny w swoich dzialaniach. Sterowanie za pomocą strzałek i spacji.


Sterowanie koparko-spychaczem

Ocena gry

Ta koparka nie jest zwykłym pojazdem. Jest ona połączona ze spychaczem i to właśnie on będzie głównym bohaterem naszej gry. Twoim zadaniem jest spychanie śmieci, które znajdziesz na swojej drodze. Sterowanie strzałkami.Wydobywanie śmieci z jeziora

Ocena gry

Wiesz jak ciężko jest sterować koparką? Tym razem możesz się przekonać! W grze masz do dyspozycji specjalną koparkę którą to z jeziora możesz wydobywać znajdujące się śmieci. Spróbuj, czy potrafisz! Sterowanie za pomocą myszki.


Kierowanie koparką

Ocena gry

Tym razem możesz sprawdzić swoich sił jako kierowca koparki! Zasiadź za sterami tego wielkiego pojazdu i pokonaj określoną trasę planszy. Powodzenia!


Traktorowe wyścigi na farmie

Ocena gry

Dzięki tej grze w wyścigi ciągników przeżyjesz emocjonujące chwile na farmie. Dowiesz się z niej, że na farmie nie trzeba tylko pracować, ale można się też świetnie bawić! Wystarczy, że weźmiesz udział w wyścigach traktorów po farmie na specjalnie do tego skonstruowanym torze. Powodzenia!


Doprowadź ciągnik do końca trasy

Ocena gry

Ta gra została przygotowana dla wszystkich fanów ciężkich pojazdów! Twoim zadaniem jest prowadzenie ciągnika i zbieranie monet, które znajda się na Twojej drodze. Postaraj się dowieźć do celu jak najwięcej z nich!


Traktor i Mario

Ocena gry

Pomóż bohaterowi gier Mario doprowadzić pojazd do celu. Plansza jak z klocków lego była by ułożona wygląda. Po drodze zbieraj monety, które będą się gromadzić na Twojej przyczepie. Postaraj się dowieźć jak najwięcej monet do końca trasy!


Kieruj traktorem razem z Ben 10

Ocena gry

Tym razem za kierownicą traktora siądzie Ben 10. Pomóż mu dojechać do celu pokonując poszczególne plansze. Uważaj, aby pojazd nie zaliczył wywrotki i abyś szczęśliwe pokonał wszystkie trasy.


Prowadzenie traktora do celu

Ocena gry

W tej grze sprawdzisz swoje umiejętności sterowania traktorem. Musisz doprowadzić pojazd do celu. Uważaj na wszelkie przeszkody, które staną na Twojej drodze. Sprawdzaj co jakiś czas stan auta, aby silnik nie uległ przegrzaniu. Sterowanie: strzałki i spacja. Powodzenia!


Traktormania

Ocena gry

Wciel się w postać prowadzącego traktor i doprowadź swój pojazd do celu. Uważaj, abyś po drodze nie zgubił ładunku, który będziesz miał na przyczepie. Powodzenia!


Popularne gry

 • Z wszystkich kategorii
 • Darmowa gra Minecraft

  Darmowa gra Minecraft

  Oglądana: 254701 ocena: 7.69

 • Gra kulinarna: przyrządzanie hamburgerów

  Gra kulinarna: przyrządzanie hamburgerów

  Oglądana: 231978 ocena: 4.00

 • Jazda kombajnem

  Jazda kombajnem

  Oglądana: 229481 ocena: 7.22

 • Auta wyścig

  Auta wyścig

  Oglądana: 199816 ocena: 7.00

 • Gra Minecraft classic

  Gra Minecraft classic

  Oglądana: 184127 ocena: 9.29

 • Domek dla świniki Peppy

  Domek dla świniki Peppy

  Oglądana: 163510 ocena: 7.00

REKLAMA GOOGLE
cookie