Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Darmowe gry po szkole. Najlepsze gry online dla dzieci 8728 gier

Ice Road Trucker- wyzwanie 2

Ocena gry

Jeżeli nie znasz jeszcze filmu dokumentalnego Ice Road Truckers, to musisz go koniecznie poznać! tymczasem jednak możesz wcielić się w postać kierowców, którym przyszło się zmierzyć z gigantycznym mrozem i lodem, a mimo to postanawiają dojechać do celu. Sprawdź swoich sił!


Kopalnia diamentów

Ocena gry

Twoim zadaniem jest zastąpienie kierowcy tirów i przewiezienie odpowiedniego transportu w kopalni. jesteś w kopalni diamentów, dlatego twój towar jest niezwykle cenny. Uważaj, aby nic po drodze nie wypadło i cały ładunek, abyś dowiózł w całości!


Kierowanie wywrotką

Ocena gry

Tym razem w grze wcielasz się w postać kierowcy wywrotki. Twoim zadaniem jest przewiezienie towaru w odpowiednie miejsca oraz rozładowanie bagażu z wywrotki. Do dzieła!


Sterowanie ciężarówką

Ocena gry

Przed Tobą niełatwe zadanie. Spróbuj, a zobaczysz, czy mu sprostasz. Twoim zadaniem jest wywiezienie załadowanego pojazdu i rozładowanie go. Na początku jednak musisz wycofać przyczepę, aby ją załadować surowcem i zawieźć we wskazane miejsce w grze.Poprowadź ciężarówkę

Ocena gry

Przemierz trasę ciężkim do sterowania pojazdem, jakim jest ciężarówka. Przewieź nią ładunek, który znajduje się na twojej przyczepie. uważaj, aby nic z niego nie spadło. Steruj strzałkami.


Przewieź ładunek tirem

Ocena gry

Ta gra to prawdziwa gratka dla wszystkich fanów dużych aut. Przewieź ładunek do celu tak, aby podczas drogi nie wypadł. Sterowanie strzałkami oraz Shift - przyspieszenie i Z hamulec.


Symulator jazdy samochodem

Ocena gry

Ten symulator pomoże Ci pokazać, czy masz smykałkę do jazdy samochodem. Kieruj samochodem pokonując określoną trasę, do parkowania pojazdu użyj myszki.


Nauka jazdy samochodem ciężarowym online

Ocena gry

Jazda tak dużymi pojazdami naprawdę nie jest łatwa... Dlatego już teraz możesz nauczyć się kierować nimi online. Postaraj się przewieźć ładunek tak, aby nie wypadł!


Nauka jazdy autobusem gra online

Ocena gry

Tym razem wcielisz się w postać kursanta, który uczy się kierować autobusem. Sprawdź tę grę, a dowiesz się, że nie jest to proste zadanie. Zobaczysz także jak to jest zdawać egzamin dający uprawnienia do prowadzenia takiego pojazdu. Gotowy, aby wypróbować swoich sił?


Nauka jazdy online gra

Ocena gry

Przekonaj się w kupowanie, z jakim wynikiem masz szansę zdać egzamin na prawo jazdy. Wybierz tę grę, a otrzymasz kilka darmowych lekcji nauki jazdy online. Wypróbuj swoich sił w prowadzeniu auta!


Nauka kierowania samochodem online

Ocena gry

Dzięki tej grze możecie wypróbować swoich sił w jeździe samochodem. Czekają na Ciebie darmowe lekcji nauki jazdy online. Zagraj, a przekonasz się, czy masz smykałkę do prowadzenia samochodu. Sterowanie za pomocą myszki.


Formuła 1 3D wyścigi

Ocena gry

Już teraz możesz się poczuć jak kierowca Formuły 1! Wybierz pojazd i stocz wyścig z największymi rywalami. Pokaż im, że z Tobą nie ma żartów, wygraj te zawody! Sterowanie za pomocą strzałek


Popularne gry

 • Z wszystkich kategorii
 • Darmowa gra Minecraft

  Darmowa gra Minecraft

  Oglądana: 258577 ocena: 7.69

 • Jazda kombajnem

  Jazda kombajnem

  Oglądana: 233463 ocena: 7.22

 • Gra kulinarna: przyrządzanie hamburgerów

  Gra kulinarna: przyrządzanie hamburgerów

  Oglądana: 232617 ocena: 4.00

 • Auta wyścig

  Auta wyścig

  Oglądana: 204222 ocena: 7.00

 • Gra Minecraft classic

  Gra Minecraft classic

  Oglądana: 187052 ocena: 9.33

 • Domek dla świniki Peppy

  Domek dla świniki Peppy

  Oglądana: 167119 ocena: 7.00

REKLAMA GOOGLE
cookie