Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Zobacz Nasze serwisy z grami:

Gry-dladzieci.pl

Najnowsi uzytkownicy

Dla dzieci 273 gier

Wyszywanka z Hello Kitty

Ocena gry

W tej grze mamy dla Was kilka wyszywanek z postacią z tej kreskówki. Wybieramy jedną i zaczynamy zabawę, wybieramy nici do wyszywania i zaczynamy wyszywać obrazek.


Gra Jaś i Małgosia dla dzieci

Ocena gry

Baba Jaga już czeka. Sami mamy możliwość zbudowania całego otoczenia jak i też domek z piernika w którym to mieszkała czarownica. Chciała ona skusić do domu Jasia i Małgosię. Używaj myszki i dostępnych przedmiotów do dekorowania tego terytorium.


Gra z Czerwonym Kapturkiem online

Ocena gry

Czeka na Ciebie fajna przygoda w której naszą postacią będziemy wybierać się do babci ona od rana już na nas czeka. Jest tylko jeden problem, w lesie jest zły wilk, który chce nas złapać. Używaj przedmiotów jakie znajdziesz po drodze do walki. Graj: strzałki, Spacja oraz 1 - używanie przedmiotów.


Piękna i Bestia dla dzieci

Ocena gry

Musimy się bronić i za nic nie pozwolić przeciwnikowi dostać się do mieszkania. Mamy tajną broń jaką jest woda, to właśnie nią będziecie musieli polewać przeciwników. 1,2,3 dajemy prezenty naszym bohaterom.Gra kot w butach

Ocena gry

Jest to typowa ubieranka z kotem w butach w której będziemy ubierać naszego głównego bohatera jakim jest ten sympatyczny kotek. W tym celu wykorzystaj myszkę do jego ubrania.


Indiana Jones Lego

Ocena gry

Postać Lego jakim jest Indiana Jones to kolejna gierka w tej serii. Postaraj się ludzikiem przedostać do wyjścia zbierając po drodze znajdujące się diamenty jak i też uważając na różne przeszkody jakie specjalnie dla Ciebie zostały przygotowane.


Tarzan dla dzieci

Ocena gry

Będziemy tutaj skakać i biegać wraz z główną postacią Tarzana po dżungli. zbieramy po naszej drodze różne diamenty i inne przedmioty. Biegamy i skaczemy wraz ze spacją i strzałkami.


Gra potwory i spółka online

Ocena gry

Obcy zaatakowali naszą planetę dlatego też będziemy musieli się przed nimi bronić strzelając do nich. Poruszaj się myszką w lewo oraz w prawo a spacją strzelaj do celu. Pokonaj wszystkich obcych.


Potwory i spółka

Ocena gry

Doskonała przygoda na Ciebie w tej gierce czeka gdzie będziemy się poruszać i pokonywać spotkane postacie w gierce. Przed rozpoczęciem grania mamy dokładną instrukcję jak należy zagrać.


Gra z kurczakiem małym

Ocena gry

Dla wszystkich dzieci świetna gierka online w której przeniesiemy się na boisko aby uprawiać jedną z dyscyplin sportowych z główną postacią Disneya w roli głównej. Będziemy odbijać kijem piłkę i bronić jej. Zagraj myszką oraz spacją.


Popularne gry

 • Dla dzieci
 • Przygoda z Dorą

  Przygoda z Dorą

  Oglądana: 21119 ocena: 10.00

 • Gra z Dorą: Labirynt

  Gra z Dorą: Labirynt

  Oglądana: 13313 ocena: 0.00

 • Bob Budowniczy w Labiryncie

  Bob Budowniczy w Labiryncie

  Oglądana: 8293 ocena: 0.00

 • Darmowa gra Tomek i Przyjaciele dla dzieci

  Darmowa gra Tomek i Przyjaciele dla dzieci

  Oglądana: 7487 ocena: 0.00

 • Udekoruj plac zabaw

  Udekoruj plac zabaw

  Oglądana: 5909 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie