Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Dla dzieci 277 gier

Golf z misiem Yogim

Ocena gry

Mamy możliwość zmierzenia się z naszym ulubionym bohaterem lub też zagranie nim aby zmierzyć się z innymi postaciami. Po dokonaniu wyboru rozpoczynamy gierkę w której to zagramy w golfa na wielu różnych dołkach.


Gra Listonosz Pat dla dzieci

Ocena gry

W tej grze czeka na nas 9 plansz w których oczywiście wcielamy się w postać naszego listonosza z bajki i będziemy rozwozić listy z pomocą samochodu. Postaraj się aby wszystkie z nich dotarły do adresatów w jak najkrótszym czasie w tym celu do sterowania pojazdem wykorzystamy strzałki.


Walka na balony z wodą

Ocena gry

Jeżeli nigdy nie rzucaliście w przeciwników z wodą to macie taką okazję jeżeli tylko włączycie tą gierkę. Czeka na Was pełna przygód mokra zabawa. Zobacz jak to jest i przed rozgrywką zapoznaj się z instrukcją.


Skakaj z Hello Kitty dla dziewczynek

Ocena gry

Przenosimy się w chmury aby tam bawić się podczas skakania jak najwyżej jest to tylko możliwe w chmurach odbywać się będzie ta zabawa. Używamy w tym celu strzałek. Wynik możesz zapisać w komentarzach.Wyszywanka z Hello Kitty

Ocena gry

W tej grze mamy dla Was kilka wyszywanek z postacią z tej kreskówki. Wybieramy jedną i zaczynamy zabawę, wybieramy nici do wyszywania i zaczynamy wyszywać obrazek.


Gra Jaś i Małgosia dla dzieci

Ocena gry

Baba Jaga już czeka. Sami mamy możliwość zbudowania całego otoczenia jak i też domek z piernika w którym to mieszkała czarownica. Chciała ona skusić do domu Jasia i Małgosię. Używaj myszki i dostępnych przedmiotów do dekorowania tego terytorium.


Gra z Czerwonym Kapturkiem online

Ocena gry

Czeka na Ciebie fajna przygoda w której naszą postacią będziemy wybierać się do babci ona od rana już na nas czeka. Jest tylko jeden problem, w lesie jest zły wilk, który chce nas złapać. Używaj przedmiotów jakie znajdziesz po drodze do walki. Graj: strzałki, Spacja oraz 1 - używanie przedmiotów.


Piękna i Bestia dla dzieci

Ocena gry

Musimy się bronić i za nic nie pozwolić przeciwnikowi dostać się do mieszkania. Mamy tajną broń jaką jest woda, to właśnie nią będziecie musieli polewać przeciwników. 1,2,3 dajemy prezenty naszym bohaterom.


Gra kot w butach

Ocena gry

Jest to typowa ubieranka z kotem w butach w której będziemy ubierać naszego głównego bohatera jakim jest ten sympatyczny kotek. W tym celu wykorzystaj myszkę do jego ubrania.


Indiana Jones Lego

Ocena gry

Postać Lego jakim jest Indiana Jones to kolejna gierka w tej serii. Postaraj się ludzikiem przedostać do wyjścia zbierając po drodze znajdujące się diamenty jak i też uważając na różne przeszkody jakie specjalnie dla Ciebie zostały przygotowane.


Popularne gry

 • Dla dzieci
 • Przygoda z Dorą

  Przygoda z Dorą

  Oglądana: 21709 ocena: 10.00

 • Gra z Dorą: Labirynt

  Gra z Dorą: Labirynt

  Oglądana: 13525 ocena: 0.00

 • Bob Budowniczy w Labiryncie

  Bob Budowniczy w Labiryncie

  Oglądana: 8413 ocena: 0.00

 • Darmowa gra Tomek i Przyjaciele dla dzieci

  Darmowa gra Tomek i Przyjaciele dla dzieci

  Oglądana: 8049 ocena: 0.00

 • Udekoruj plac zabaw

  Udekoruj plac zabaw

  Oglądana: 6037 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie