Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Zobacz Nasze serwisy z grami:

Gry-dladzieci.pl

Najnowsi uzytkownicy

Dla dzieci 268 gier

Indiana Jones Lego

Ocena gry

Postać Lego jakim jest Indiana Jones to kolejna gierka w tej serii. Postaraj się ludzikiem przedostać do wyjścia zbierając po drodze znajdujące się diamenty jak i też uważając na różne przeszkody jakie specjalnie dla Ciebie zostały przygotowane.


Tarzan dla dzieci

Ocena gry

Będziemy tutaj skakać i biegać wraz z główną postacią Tarzana po dżungli. zbieramy po naszej drodze różne diamenty i inne przedmioty. Biegamy i skaczemy wraz ze spacją i strzałkami.


Gra potwory i spółka online

Ocena gry

Obcy zaatakowali naszą planetę dlatego też będziemy musieli się przed nimi bronić strzelając do nich. Poruszaj się myszką w lewo oraz w prawo a spacją strzelaj do celu. Pokonaj wszystkich obcych.


Potwory i spółka

Ocena gry

Doskonała przygoda na Ciebie w tej gierce czeka gdzie będziemy się poruszać i pokonywać spotkane postacie w gierce. Przed rozpoczęciem grania mamy dokładną instrukcję jak należy zagrać.Gra z kurczakiem małym

Ocena gry

Dla wszystkich dzieci świetna gierka online w której przeniesiemy się na boisko aby uprawiać jedną z dyscyplin sportowych z główną postacią Disneya w roli głównej. Będziemy odbijać kijem piłkę i bronić jej. Zagraj myszką oraz spacją.


Nemo Disneya

Ocena gry

Takie ubieranki z Nemo nie są zbyt popularne w dodatku z taką rybą w roli głównej. Mamy do wyboru wiele kreacji i różnego rodzaju dodatków jakie w grze się znajdują.


Pinokio dla dzieci

Ocena gry

Pinokio to główna postać z bajki oraz Dżepetto jego ojciec. W tej grze naszym zadaniem będzie poszukiwanie cyferek, które zostały ukryte na tym obrazku. Szukamy je z pomocą myszki , odszukaj jak najszybciej w ograniczonym czasie.


Księga Dżungli 2 dla dzieci

Ocena gry

Kolejna czyli już druga część tej gry która pochodzi z filmu dla dzieci pod tym samym tytułem co gra. Poruszamy się strzałkami, nimi skaczemy jak i też biegamy oraz Spacją którą również będzie nam do grania potrzebna.


Kolorowanka literki

Ocena gry

Mamy dla Was kolorowankę w której będziemy malowali literki alfabetu. Gierka dedykowana w szczególności dla dzieci, które w tej grze poprzez zabawę będę uczyć się poznawać kolejne literki alfabetu. Zachęcamy do zabawy z kolorami.


Skocz jak najwyżej

Ocena gry

Jak już nam nazwa podpowiada będziemy skakali. Postacią będzie tutaj bardzo skoczny i szalony bałwan. Do skakania po płytkach i poruszania się na boki wykorzystamy myszkę. Po drodze napotkamy różne bonusy, które pomogą nam dotrzeć jak najwyżej.


Popularne gry

 • Dla dzieci
 • Przygoda z Dorą

  Przygoda z Dorą

  Oglądana: 20656 ocena: 10.00

 • Gra z Dorą: Labirynt

  Gra z Dorą: Labirynt

  Oglądana: 13078 ocena: 0.00

 • Bob Budowniczy w Labiryncie

  Bob Budowniczy w Labiryncie

  Oglądana: 8195 ocena: 0.00

 • Darmowa gra Tomek i Przyjaciele dla dzieci

  Darmowa gra Tomek i Przyjaciele dla dzieci

  Oglądana: 6953 ocena: 0.00

 • Udekoruj plac zabaw

  Udekoruj plac zabaw

  Oglądana: 5778 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie