Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Dla dzieci 369 gier

Dora w zaczarowanej krainie

Ocena gry

Dora zabrała nas w kolejną podróż tym razem do całkiem nieznanej i zaczarowanej krainy w której to będzie znajdowała się ogromna ilość gwiazdek. To właśnie je będziemy starali się odszukać i zdobyć ich jak największą ilość. Za sterowanie odpowiadają strzałki.


Włochate stworki dla dzieci

Ocena gry

Mamy możliwość wykreowania niemal od podstaw włochatych postaci. Obok niej po prawej jak i też po lewej stronie mamy małe ikonki pod którymi czekają na nas różne zmiany dzięki którym będziemy mieli możliwość kreowania tej postaci.


Betoniarka od Boba Budowniczego

Ocena gry

Czekają na nas obrazki z tej bajki do pokolorowania. Mamy trzy różnego rodzaju maszyny. Wybieramy jedną z kolorowanek i przystępujemy do malowania obrazka z wykorzystaniem myszki i kolorów jakie w tej grze znajdziemy.


Dora Fun Bathing

Ocena gry

Kąpanie tej małej dziewczynki to Wasze zadanie jeżeli zdecydujecie się tylko zagrać w tą gierkę. Polecamy ją dla dzieci, na pewno nie będziecie żałować. Mamy dokładną instrukcję w czasie grania. To tutaj strzałka nam pokazuje co mamy robić.Dora Bathing

Ocena gry

Poznajcie naszą postać, która uwielbia podróżować i być u fryzjera. Tym razem jest w pewnym kraju gdzie ma zamiar się wykąpać w nietypowej wannie na świeżym powietrzu. Gwarantujemy Wam wspaniałej, zabawy. Gra prosta z wieloma podpowiedziami.


Kąpiel w wannie

Ocena gry

Gra polecana nawet dla najmłodszych graczy z prostą instrukcją jak i też grafiką, która z pewnością Wam się spodoba. Zadaniem naszym będzie kąpiel niemowlaka. Używamy dostępnych przedmiotów jak i też zabaw.


Minion Eye Care

Ocena gry

Jedne z Minionków jest chory dlatego też wybierają się we dwóch do lekarza aby coś na to zaradzić. My będziemy wcielać się w rolę Pani doktor, której będzie za zadanie polepszyć stan zdrowia naszego pacjenta.


Gra Pingu dla dzieci

Ocena gry

Jest to gra w której wraz z pingwinkiem Pingu będziemy musieli dostarczyć ryby dla małej foki, która znajduje się po drugiej stronie morza na stałym lądzie. Musimy skakać po krach aby się tam dostać i uważać aby nie wpaść przy tym do wody


Ptaszek Ćwirek dla dzieci

Ocena gry

jest to gra przygodowa której akcja toczy się w dżungli gdzie wraz z naszą postacią z pomocą myszki będziemy przeskakiwać z jednego na drugiego bambusa. Zbieramy po drodze różne przedmioty i punkty w tej grze online.


Wystrzel Gonzo muppeta

Ocena gry

Z pewnością znacie tą włochatą postać z bajki dla dzieci jaka leciała w telewizji. Teraz będziemy mogli się zabawić i ją wystrzelić ze specjalnej armaty tak aby trafiła do kubła. Wybieramy moc i kąt strzału, gdy chcemy wystrzelić klikamy na przycisk Fire.


Popularne gry

 • Dla dzieci
 • Przygoda z Dorą

  Przygoda z Dorą

  Oglądana: 26185 ocena: 10.00

 • Darmowa gra Tomek i Przyjaciele dla dzieci

  Darmowa gra Tomek i Przyjaciele dla dzieci

  Oglądana: 18022 ocena: 0.00

 • Gra z Dorą: Labirynt

  Gra z Dorą: Labirynt

  Oglądana: 16968 ocena: 0.00

 • Lokomotywa Tomek i Przyjaciele

  Lokomotywa Tomek i Przyjaciele

  Oglądana: 15659 ocena: 0.00

 • Bob Budowniczy w Labiryncie

  Bob Budowniczy w Labiryncie

  Oglądana: 10596 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie