Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Dla dzieci 365 gier

Dora Bathing

Ocena gry

Poznajcie naszą postać, która uwielbia podróżować i być u fryzjera. Tym razem jest w pewnym kraju gdzie ma zamiar się wykąpać w nietypowej wannie na świeżym powietrzu. Gwarantujemy Wam wspaniałej, zabawy. Gra prosta z wieloma podpowiedziami.


Kąpiel w wannie

Ocena gry

Gra polecana nawet dla najmłodszych graczy z prostą instrukcją jak i też grafiką, która z pewnością Wam się spodoba. Zadaniem naszym będzie kąpiel niemowlaka. Używamy dostępnych przedmiotów jak i też zabaw.


Minion Eye Care

Ocena gry

Jedne z Minionków jest chory dlatego też wybierają się we dwóch do lekarza aby coś na to zaradzić. My będziemy wcielać się w rolę Pani doktor, której będzie za zadanie polepszyć stan zdrowia naszego pacjenta.


Gra Pingu dla dzieci

Ocena gry

Jest to gra w której wraz z pingwinkiem Pingu będziemy musieli dostarczyć ryby dla małej foki, która znajduje się po drugiej stronie morza na stałym lądzie. Musimy skakać po krach aby się tam dostać i uważać aby nie wpaść przy tym do wody



Ptaszek Ćwirek dla dzieci

Ocena gry

jest to gra przygodowa której akcja toczy się w dżungli gdzie wraz z naszą postacią z pomocą myszki będziemy przeskakiwać z jednego na drugiego bambusa. Zbieramy po drodze różne przedmioty i punkty w tej grze online.


Wystrzel Gonzo muppeta

Ocena gry

Z pewnością znacie tą włochatą postać z bajki dla dzieci jaka leciała w telewizji. Teraz będziemy mogli się zabawić i ją wystrzelić ze specjalnej armaty tak aby trafiła do kubła. Wybieramy moc i kąt strzału, gdy chcemy wystrzelić klikamy na przycisk Fire.


Chomik Rhino

Ocena gry

Kolejny bohater jaki występował w kreskówce Disneya, nim macie możliwość zagrania i zbierania znajdujących się w danej planszy gwiazdek oraz klucza do wyjścia. Chomik znajduje się w specjalnej kuli dzięki której może się poruszać po planszy.


Bolt szukanie różnic

Ocena gry

Mamy dwa identyczne obrazki z filmu animowanego dla dzieci Błyskawica i Piorun. Na pierwszy rzut oka może się wydawać się, że są one identyczne jednak różni je kilka szczegółów, które to właśnie Ty musisz odszukać i wskazać właśnie myszką.


Zgadywanka lokomotywa Tomek dla dzieci

Ocena gry

Czekają na nas zgadywanki, znajdziemy w nich różne lokomotywy które występowały w bajce. Schowane są one jednak za pianą a my musimy odgadnąć jak wyglądają, mamy trzy propozycje do wyboru, tylko jedna z nich jest właściwa.


Thomas the Tank Engine and Friends

Ocena gry

Kolejna gra z bohaterami z naszej bajki. Tym razem szykują przyjęcie urodzinowe. Potrzebne są różne rzeczy takie jak między innymi balony, które już w pierwszej misji będziemy łapać sterując strzałkami. W kolejnych planszach różne misje do wykonania już czekają.


Popularne gry

 • Dla dzieci
 • Przygoda z Dorą

  Przygoda z Dorą

  Oglądana: 23682 ocena: 10.00

 • Gra z Dorą: Labirynt

  Gra z Dorą: Labirynt

  Oglądana: 15228 ocena: 0.00

 • Darmowa gra Tomek i Przyjaciele dla dzieci

  Darmowa gra Tomek i Przyjaciele dla dzieci

  Oglądana: 13302 ocena: 0.00

 • Lokomotywa Tomek i Przyjaciele

  Lokomotywa Tomek i Przyjaciele

  Oglądana: 10789 ocena: 0.00

 • Bob Budowniczy w Labiryncie

  Bob Budowniczy w Labiryncie

  Oglądana: 9798 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie