Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21
Gra Tank 1990 battle city

dobra gra

2016-12-27 11:05:51
Domek dla świniki Peppy

zjebana

2016-12-09 09:09:01
Gra Nauka zasad gry w Snookera

super gra

2016-10-30 17:26:51
Gra Snooker

super gra

2016-10-30 17:17:33
Jake i piraci z Nibylandii u dentysty

Yolo gra

2016-10-13 14:34:34

Dla dzieci 398 gier

Dora chodzenie po restauracji

Ocena gry

W tej gierce nasza postać będzie musiała praktycznie cały czas chodzić ponieważ będziemy pracowali w restauracji i zajmować się obsługą klientów, którzy do niej przychodzą. Sterujemy w niej myszką. Przed rozpoczęciem zapoznaj się z krótką obrazkową instrukcją.


Dora ciuchcia dla dzieci

Ocena gry

Kolejna gra z ciuchcią z tej serii już na Was czeka. Tym razem mamy możliwość sterowania tym pojazdem jakim właśnie jest ta ciuchcia którą steruje maszynistka jaką jest Dora. Zadaniem naszym jest dojechać do celu. Myszką dodajemy mocy jak i też sterujemy innymi urządzeniami.


Dora jest chora

Ocena gry

Nasza postać jest chora naszym zadaniem będzie wcielić się w rolę lekarza i wyleczyć naszą postać. Aby jednak to zrobić to musimy przedstawić diagnozę. Co nie będzie takie proste jak zresztą sami zobaczycie. Na samym końcu musimy wyleczyć postać. Zachęcamy Was wszystkich do wspaniałej zabawy.


Dora baletnica

Ocena gry

W tej grze wcielamy się w postać baletnicy jest nią właśnie nie kto inny jak sama Dora. Na początku mamy określone ubrania w które to postać musimy ubrać w taki sposób aby wyglądała właśnie jak baletnica.Dora psia przygoda

Ocena gry

Nasza główna bohaterka uwielbia wszelkiego rodzaju zwierzęta i gdy tylko może im pomóc właśnie to robi. W tej grze czeka na nas niezwykle ciekawe zadanie jakim jest dotarcie do psa i uratowanie takiego pieska. W tym celu myszką rysujemy drogę do celu. Zobacz ile plansz uda Ci się pokonać i jak daleko dotrzesz. Piesek w tej grze online na nas czeka.


Gotowanie z Dora dla dzieci

Ocena gry

Kolejna gierka z tej serii gdzie będziemy mieli możliwość przygotowywania różnego rodzaju potraw i dań. Zobaczcie co tym razem dla Was przygotowała. Do wyboru mamy kilka dan z książki kucharskiej. Wybierz te które Ci pasuje i zachęcamy do grania.


Pieczenie z Dorą

Ocena gry

Tym razem wraz z naszą podróżniczką przenosimy się do kuchni gdzie będziemy uczyć się przygotowywać chińskiego dania. DO naszym zadań będzie należało między innymi siekanie jak i też mieszkanie potraw.


Dora na koniu

Ocena gry

W tej grze na początku będziemy musieli ubrać postać Dory jak i też konia, następnie Dora będzie jeździć na tym koniu, tylko wtedy jeżeli postacie zostaną przez Ciebie perfekcyjnie ubrane. Zachęcamy dziewczyny i chłopców do grania przy pomocy myszki.


Dora i jazda autem

Ocena gry

Dora uwielbia auta, możemy się o tym przekonać w różnego rodzaju grach związanych właśnie z naszą ulubioną postacią. Poruszamy się naszym autem po trasie z różnymi wybojami, musimy dowieść cało i zdrowo paczkę znajomych. Na drodze znajdują się gwiazdki, które możemy zebrać. Sterujemy naszym pojazdem z pomocą strzałki.


Dora alfabet dla dzieci

Ocena gry

Edukacyjne po polsku Dora poznaje świat czekają. Jeżeli chcecie się nauczyć alfabetu zarówno tego w języku polskim jak i też angielskim to zapraszamy Was do nauki literek wraz z Dorą z pomocą tej fajnej gierki, która specjalnie dla Was została przygotowana. Musimy na tym obrazku odszukać poukrywane literki, które znajdują się pomiędzy postaciami. Do pomocy mamy lupę, która powiększa nam dany fragment obrazka, posługujemy się w grze myszką, zachęcamy do wspaniałej zabawy.


Pou

Ocena gry

Pou to stworek o owalnych kształtach. W tej grze waszym zadaniem będzie aby wymyć POU i ubrać go po kąpieli. Postarajcie się aby był zadowolony z waszych usług


Plac zabaw

Ocena gry

Ta gra jest dla najmłodszych dzieci. Polega ona usługiwaniu Sofii. Musicie robić wszystko co ona chce tak aby była zadowolona


Popularne gry

 • Dla dzieci
 • Darmowa gra Tomek i Przyjaciele dla dzieci

  Darmowa gra Tomek i Przyjaciele dla dzieci

  Oglądana: 30649 ocena: 0.00

 • Przygoda z Dorą

  Przygoda z Dorą

  Oglądana: 30430 ocena: 10.00

 • Lokomotywa Tomek i Przyjaciele

  Lokomotywa Tomek i Przyjaciele

  Oglądana: 26829 ocena: 0.00

 • Gra Psi Patrol dla dzieci

  Gra Psi Patrol dla dzieci

  Oglądana: 25326 ocena: 10.00

 • Gra z Dorą: Labirynt

  Gra z Dorą: Labirynt

  Oglądana: 20469 ocena: 0.00

 • Gra Bolek i Lolek online dla dzieci

  Gra Bolek i Lolek online dla dzieci

  Oglądana: 18487 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie